Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 14:56:01

LOGOUT.hu

IQOS cigaretta

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Bozek


Bozek
nagyúr

November 26-tól 19.990 lesz a 3 Duo, úgyhogy elkezdték levinni az árakat egy kicsit. A Multi 20.990, a 2.4 Plus meg 14.990. A 30k fölötti áraknál azért ez barátibb.

(#1402) jUUh válasza Bozek (#1401) üzenetére


jUUh
addikt

Tényleg barátibb árak, bár nem értem, a Multit miért nem akciózzák.

Samsung Galaxy S23+

(#1403) zoltan6 válasza Bozek (#1401) üzenetére


zoltan6
őstag

Nem kezdték el levinni az árakat,ezek az árak 1 hétig lesznek csak amig tart az akció.

(#1404) SztiviVander válasza zoltan6 (#1403) üzenetére


SztiviVander
őstag

Mondjuk én semmi olyasmit nem látok a hírlevélben hogy csak egy hétig lesznek ezek az árak.

(#1405) Bozek válasza zoltan6 (#1403) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az akció az, amikor leviszik az árakat. Senki nem mondta, hogy ez így marad, de a 3 Duo eddig nem volt olcsóbb.

(#1406) zoltan6 válasza SztiviVander (#1404) üzenetére


zoltan6
őstag

Facebookos iqos csoportban dohányboltosok írták.

(#1407) SztiviVander válasza zoltan6 (#1406) üzenetére


SztiviVander
őstag

Az úgy már érthetőbb. Akkor köszi az infot.

(#1408) expander


expander
senior tag

ha nem szoktam "duplazni", akkor egyebkent van ertelme 2.4+-rol 3duo-ra valtani, vagy igazandibol technologia (vagy mas) fejlodes nincs?

(#1409) Bozek válasza expander (#1408) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én se szoktam "duplázni", de azért néha hasznos lehet. Például nem mindig viszem magammal a töltőt is cigizni (mert minek cipeljem) és sokszor elfelejtem visszarakni bele a hevítőt. Na, amikor mennék legközelebb, akkor nem kellemes érzés, hogy nincs feltöltve, a duo-nál ez ritkábban fordulhatna elő (amikor akciós lesz, veszek is egyet gyorsan)... Persze az a 3-4 perc nem a világ vége, de az is plusz idő.

(#1411) szineszokni


szineszokni
újonc

[kép] Sziasztok!
Ahogy vissza olvastam nem én vagyok egyedül aki többet szív a heetsekből mint a rendes cigiből. Mondjuk én akkor durvultam be amikor a Duo mellé vettem egy multit is. Kocsiban imádom. Egymás után van hogy 3-4 szálat is elszívok mert szeretem az ízét na. És mivel lehet válogatni, változatosan is használom.

[ Szerkesztve ]

(#1412) expander válasza szineszokni (#1411) üzenetére


expander
senior tag

purple-t honnan lehet szerezni? ha nem lehet ide beirni, pribien meg tudnad irni ? Koszi :))

(#1413) jUUh válasza expander (#1412) üzenetére


jUUh
addikt

Hol kapható áfonya ízesítésű HEETS?

Röviden: "Aki szerencsés, Oroszországban, Ukrajnában, Japánban vagy Dél-Koreában juthat hozzá."

Samsung Galaxy S23+

(#1414) expander válasza jUUh (#1413) üzenetére


expander
senior tag

koszonom szepen, igazan kedves vagy!

(#1415) eboostr válasza expander (#1412) üzenetére


eboostr
aktív tag

Nem tudom mire vár a PM, mire vár egész Európa hogy bevezessék a Purple heetset?? :U
Üzletileg nem kérdés hogy megérné

(#1416) ratcache válasza eboostr (#1415) üzenetére


ratcache
aktív tag

Előbb oldják meg, hogy a mostaniaknál ne legyen akkora szórás minőségben... egyik karton olyan, mintha alig lenne benne dohány, a következő meg mintha beletuszkolták volna azt is ami kimaradt az előzőből, szinte bele sem lehet nyomni, olyan sűrű...

Kezdek berágni, pedig már féléve átálltam rá és eddig nem nagyon volt gond, de mostanában egyre kevésbé jó élmény :(

(#1417) szineszokni válasza ratcache (#1416) üzenetére


szineszokni
újonc

Én már több mint 1 éve nem használok Magyar heetset. Mondjuk sajnos a tavaszi határzár miatt kénytelen voltam itthon venni a Bluet de hitvány. A Szlovákban is van rossz, íztelen vagy páramentes töltet, de mondjuk 1 kartonban esetleg 3-4 szál.

(#1418) jUUh válasza ratcache (#1416) üzenetére


jUUh
addikt

Én is ezt tapasztalom, egyre gyakrabban sz.r a minőség. Rendszeresen van olyan szál, ami levegős, nincs párája, rossz íze van.

Samsung Galaxy S23+

(#1419) erus555 válasza eboostr (#1415) üzenetére


erus555
újonc

Nem viccből nincs. Az EU nem engedélyezi az ízesített dohányt. Csak a mentol a kivétel. Szóval nem a pmi nem akarja hanem tilos...

(#1420) zoltan6 válasza szineszokni (#1417) üzenetére


zoltan6
őstag

Főleg hogy Csehországban készül az összes ami az EU-ba megy,tehát placebo :K

(#1421) eboostr válasza erus555 (#1419) üzenetére


eboostr
aktív tag

Hat ja, jogos... Ezt mindig elfelejtem :((( :((

(#1422) SztiviVander válasza zoltan6 (#1420) üzenetére


SztiviVander
őstag

Biztos van ott is egy "magyaroknak" feliratú gyártósor ahol a sz@rt készítik :D:D:D

(#1423) eboostr válasza SztiviVander (#1422) üzenetére


eboostr
aktív tag

😂😂👍

(#1424) szineszokni


szineszokni
újonc

Amúgy lehet vicces, hogy a Magyaroknak szart, meg placebo hatás. De dolgozik valaki pl a Samsung gyárban Jászfényszarun? Szóval felőlem gyárthatják ugyanazon a soron

(#1425) Bozek válasza erus555 (#1419) üzenetére


Bozek
nagyúr

A mentolos ízesítés is tiltott. Viszont a Heets-re ez nem vonatkozik.

(#1426) jUUh válasza Bozek (#1425) üzenetére


jUUh
addikt

Még! ;]

Samsung Galaxy S23+

(#1427) Bozek válasza jUUh (#1426) üzenetére


Bozek
nagyúr

Alapvetően ha tiltanak mindenféle ízesítést, akkor a Heets-nek lőttek. Hiszen gyakorlatilag mindegyiknek van valami íze a dohányon kívül.

(#1428) SztiviVander válasza Bozek (#1427) üzenetére


SztiviVander
őstag

Alapvetően a mentoloson kívül egyik sem ízesített, ha az lenne nem engednëk forgalmazni. Ahogy a valóban ízesítetteket sem lehet kapni az unioban. Vagy átalakítjak mint a citromos mentolos green zinget amibol eu-ba lett sima mentolos ízű citrus illattal új néven. Amikor a heets megjelent akkor már rég tiltott volt a sima ciginél az izes, kivéve a mentolt. Aztán most h ciginél azt is betiltottak csak idő kérdése mikor lobbizzak ki a nagy egészségvédők hogy a heets se maradjon kivétel.

(#1429) bordi10 válasza SztiviVander (#1428) üzenetére


bordi10
senior tag

Miért baj ha gyümülcsízesítésű egy dohány? Lásd pl. áfonyás pl, miért "káros"?

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#1430) jUUh válasza bordi10 (#1429) üzenetére


jUUh
addikt

Ha jól emlékszem, az indoklás többek között az is, hogy a fiatalok az ízesítés miatt könnyebben rászoknak.

Samsung Galaxy S23+

(#1431) SztiviVander válasza bordi10 (#1429) üzenetére


SztiviVander
őstag

Én is úgy emlékszem hogy valami ilyesmivel indokolták a amit juuh irt. Fogalmam sincs van e bármi alapja vagy csak kitaláltak egy jó ürügyet az okosok.

(#1432) trassher


trassher
addikt

Sziasztok!
Reggel óta én is felhasználó vagyok. Akcióban vettem egy 2.4+-t. 7 óra óta 5 "szálat" szívtam és a nincs az az érzés, hogy rá akarok gyújtani pedig itt van az évek óta favorizált kék dunhill is. Ami furcsa, hogy az amber-nek és a bronze-nak kb. nincs párája és sokkal levegősebb mint a sienna. Ezt a 3 fajtát vettem kezdésnek de eddig toronymagasan a sienna nyert.

Redmi Note 7

(#1433) trassher


trassher
addikt

Én vagyok peches vagy tényleg ennyire hullámzó a heets minősége? Van amiből már elsőre is alig jön pára, van aminél az első 5 slukk remek utána az is 0. Még nem szívtam el 20 szálat de kétszer kitisztítottam az eszközt. :F

Redmi Note 7

(#1434) fant0mi válasza trassher (#1433) üzenetére


fant0mi
addikt

Sajnos egyre gyakoribb.
Meg van ami olyan dundira van tomve, hogy nem fer bele a hevitobe.

(#1435) erus555 válasza Bozek (#1425) üzenetére


erus555
újonc

Az ízesítés a fiatalok végett tiltott mert az finomabb ízekre hamarabb raszoknak.es a heets azért maradhatott mentolos mert ahhoz csak 18 éven felüli használó juthat hozzá a regisztráció végett. Persze ki lehet játszani. Olyannal ha használtan veszi de hat mindent kilehet játszani...

(#1436) sziszo válasza trassher (#1433) üzenetére


sziszo
csendes tag

Én is így vagyok egész héten! Sötétkéket szívok. Már kezdek behorpadni, annyira kell szívni. Pedig tisztítom. Próbáltam más helyen venni, akkor is olyan, csak a mentol íz jön. Olyasmi előfordulhat, hogy nem jó már az akku? 1 éves a 3-om. Ebben az 1 hétben alig melegszik, lehet, hogy valami baja van? Nem esett még le soha.

(#1437) Bozek válasza erus555 (#1435) üzenetére


Bozek
nagyúr

"mert ahhoz csak 18 éven felüli használó juthat hozzá a regisztráció végett. Persze ki lehet játszani"

Dohányboltba se mehet be 18 éven aluli, azt is ki kell játszani. Szóval biztos vagyok benne, hogy nem ezért maradt.

(#1438) Dr.NX válasza erus555 (#1435) üzenetére


Dr.NX
addikt

Miatt, nem végett.

Elfogadom a sütiket.

(#1439) erus555 válasza Bozek (#1437) üzenetére


erus555
újonc

Az iqosban dolgozom szóval mar csak tudom mit beszélek :)!

[ Szerkesztve ]

(#1440) erus555 válasza Dr.NX (#1438) üzenetére


erus555
újonc

Bocs Szlovákiai vagyok nálunk így is mondjuk...

(#1441) trassher


trassher
addikt

Jöttem károgni.
Hogy lehet egy minőségi terméket ilyen csapnivaló szarral kombinálni? Tegnap óta elszívtam kb. 25-30 szálat és azt kell mondjam talán ha 10 szál volt olyan, hogy azt mondtam ez igen. Az utolsó 2 slukk kb nem is kellene mivel érdemi dolog nem történik. Még ezen lehet túl is tenném magam ahogy azon is, hogy időtartamban semmi köze egy szál heets-nek egy szál cigihez. Viszont amikor már a harmadik slukk után konkrétan nem történik semmi ott már azért elgondolkodik az ember. Nem tudom, hogy készülék oldalon van e gond és konkrétan nem izzít egy idő után megfelelő hőmérsékleten vagy szimplán csak minden doboz fele selejt.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#1442) trassher válasza trassher (#1441) üzenetére


trassher
addikt

Nos a hevítőt cserélték de én nem érzek változást. Az eszköz meleg mindenhol, utolsó 2 slukk tartalma 0. :F

Redmi Note 7

(#1443) Zsolaf válasza trassher (#1442) üzenetére


Zsolaf
addikt

Jól érzékeled, én írtam is panaszt, mert a töltet a sz@r. Lazítottak a tölteten, mert sokszor nehezen ment bele nekem is. Most olyan jól bele megy, csak éppen 3-4 normális slukk jön belőle és vége. Ennyi pénzért úgy gondolom, hogy nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#1444) focvis válasza trassher (#1441) üzenetére


focvis
veterán

Legyél türelmes, más mint a normál cigi, meg kell szoknod. Szépen lassan kell slukkolni. (9 hónapja tolom, néha egy-egy szál nem az igazi, de csodálkozom, hogy időnként többen kiborulnak itt.)

A normál cigit el tudtam szívni 4-5 slukkból, ha a kapkodó idegbeteg formát hoztam. Ezzel nem lehet, nem érdemes kapkodni.

(#1445) Tibee86 válasza focvis (#1444) üzenetére


Tibee86
veterán

+1
Rá kell érezni, hogy hogyan kell szívni, nem tudom máshogy megfogalmazni.
Engem is totál beparáztattak itt azzal, hogy a fólia alatti zárjegyesek már milyen silányak, pedig pont ugyanolyan, mint előtte. Nem megy bele nehezen, jön belőle mindig rendesen a gőz is.
Egy dologra kell figyelni, hogy előbb kell a hevítőt bekapcsolni, várni picit és utána tolni bele a heets-et.

(#1446) bigsee válasza Tibee86 (#1445) üzenetére


bigsee
addikt

Igenám, de a 3 multit nem tudod bekapcsolni és utána betölteni. :N 3-s duót nem tudom, de pl. 2.4-et be lehet kapcsolni üresen.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1447) Tibee86 válasza bigsee (#1446) üzenetére


Tibee86
veterán

Az mondjuk úgy gáz, legalább már tudom, hogy multit akkor nem fogok venni.

(#1448) trassher válasza focvis (#1444) üzenetére


trassher
addikt

Türelmes vagyok de több embert kérdeztem már akik jó ideje használják. Mindenki azt mondta, hogy az utolsó 2 szívás a rezgés után ugyan olyan mint a legelső. Na nálam ez még sosem jött össze. Olyan mintha nem hevítene végig a folyamat alatt. Ez a dolog zavar ami nekem probléma hisz rendes cigiből is ha a vége nem volt jó, el kellett "kapkodni" akkor olyan érzés mintha nem is cigiztél volna. Ma délután kipróbálok egy másik hevítőt és meglátom mi a helyzet. Ha ugyanaz mint az enyémmel akkor velem van a gond.

Redmi Note 7

(#1449) bigsee válasza trassher (#1448) üzenetére


bigsee
addikt

Ne úgy szívd, mint a cigit! A ciginél én szoktam duplázni, de itt nem lehet! Mindig csak egy szívás, 14 szívás, hat perc. Az utolsó rezgésnél 30 mp-ed maradt, két szívásra elég! Nem több! Próbáld így, hátha segít.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1450) trassher válasza bigsee (#1449) üzenetére


trassher
addikt

Nem úgy szívom :D
Még az időt is mértem direkt, 2 slukk között 15 másodperc. Ez működik az első 5-6 slukknál, utána már hűvösebb és kevesebb a pára. A rezgés után konkrétan hideg és nincs pára.

Redmi Note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.