Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 14:56:01

LOGOUT.hu

IQOS cigaretta

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) trebrona


trebrona
Topikgazda

Okéjó, elég is lesz. Politika témának nincs ebben a topikban helye, azzal legyen kedves mindenki fáradjon át ide:
https://mobilarena.hu/tema/politika/friss.html

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4003) Pocpet válasza trebrona (#4001) üzenetére


Pocpet
csendes tag

Ez egy bölcs döntés, én is erre próbáltam utalni végig :)

(#4004) ratcache


ratcache
aktív tag

ma voltam bent egy nem kis forgalmú dohányboltban (Újpest központ aluljáró), ahol meglepetésemre semmilyen Heets nem volt kapható, csak az üres polcok. megkérdeztem az eladót, aki megrökönyödésemre közölte, hogy már nem is lesz, nem rendelnek többet.
tudtok erről valamit, általános a dolog, vagy csak az új eladó kolléga dezinformációs kampánya lehet? (más, ismerős eladó sajnos nem volt bent, egyedül volt épp)

(#4005) viralmind válasza ratcache (#4004) üzenetére


viralmind
aktív tag

Heets-ek megszunnek, marad a terea es idovel uj termek jon levia neven. Tereakbol is megszunnek lassan az izesitettek,mentolos is, de azzl azert feltankolt gyartasban a Pm, szoval lassabban fog kifutni.

[ Szerkesztve ]

(#4006) Salamander válasza viralmind (#4005) üzenetére


Salamander
tag

> idovel uj termek jon levia neven

Ez azt jelenti, hogy újfajta hevítőrúd is lesz megint?

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#4007) viralmind válasza Salamander (#4006) üzenetére


viralmind
aktív tag

Igen, hamarosan. Ugye ahogy irtam a heets-et mar nem is gyartjak , raktarrol ODBE megy kifele de kb 3-4 fajta van mar csak raktaron , aztan a boltbol is kifut, es van olyan bolt aki mar eleve be sem rendeli hanem kifuttatja. Terea izesitett-bol jo sokat legyartott a Pm es be van raktarozva, vagy pedig lepapirozzak hogy bemehessen a raktarakba , de hivatalosan mar nem lesz betarazhato az odbe-ba az izesitettbol, az gondolom tovabb huzza majd. Aztan azok is kifutnak, es marad a dohany izu terea, a Delia, es emelle jon a Levia, ami itthon nem tudom meg milyen neven fog futni. Ezekbol lesz izesitett es mentol, azt pedig hogy ezt tealevellel vagy pg-s nikotinos izesittett lotyivel atitatott filterrel oldjak -e meg az hamarosan kiderul.

[ Szerkesztve ]

(#4008) tothbe válasza Salamander (#4006) üzenetére


tothbe
addikt

Nem lesz. Az Iluma az nem változik. A Levia pedig egy teljesen dohánymentes cellulóz alapú termék, amit pont azért vezetnek be, mert az ízesített dohánytermékeket ki kell vezetniük a piacról és ezzel tudják helyettesíteni őket, hiszen ezekben nincs dohány.
Amúgy USA-ban és néhány európai országban (pl. Cseh vagy Görög) is már elérhető a Levia két ízben. Electro rouge (áfonyás) és Island Beat (egyfajta lágy mentolos).
Viszont addig nem érdemes rohanni érte, amíg az Iluma-d meg nem kapja az ehhez szükséges firmware frissítést, ami alapján megismeri a Levia-t, mert azt máshogy (kevésbé) kell hevítenie. Most használva kicsit égett, kormos mellékíze van a Levia-nak. Nem borzasztó, de nem is jó.

By(e) Tothbe

(#4009) viralmind válasza tothbe (#4008) üzenetére


viralmind
aktív tag

Ja igen keszulek nem lesz uj en a kerdesben a hevitorud-at stick-nek ertelmeztem :-) de ja keszulek nem lesz egyelore uj.

(#4010) Zsombe


Zsombe
senior tag

Sziasztok!

Valakinek van infója, hogy Olaszországban mennyiért lehet kapni a Delia-t és Terea-t? Köszönöm!

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#4011) C_hris válasza Zsombe (#4010) üzenetére


C_hris
tag

Delia-t vettem múlt héten, 5 euró volt.

(#4012) Nightmare666


Nightmare666
tag

Valakinek van esetleg infoja, hogy lesz-e esetleg készülék akció a közeljövőben?

(#4013) tothbe


tothbe
addikt

Akit esetleg érdekel, Szlovákiában áremelés volt. Mostantól 4,7 EUR egy doboz Terea.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#4014) Nordik


Nordik
őstag

Tönkrement a 3 Duo készülékem, szerencsére van még 1 hónap a garanciából. Kaptam csere kódot.

Ilyenkor teljesen új, dobozos minden tartozekkal együtt adnak új készüléket? Vagy csak felújított?

A telefonba azt mondtak semmire nincs szükség csak magára a készülékre.

(#4015) focvis válasza Nordik (#4014) üzenetére


focvis
veterán

Eddig mindig teljesen újat kaptam.

Ha kétrészes, azaz külön tok és pen, akkor csak a meghibásodott részből kapsz újat.

[ Szerkesztve ]

(#4016) Nordik válasza focvis (#4015) üzenetére


Nordik
őstag

Nemrég kaptam e-mailt is, hogy hamarosan lejár a garanciam és mivel már a 3 Duót nem forgalmazzák iluma primera cserélik. Egyébként már többször probléma volt vele csak nem foglalkoztatott a dolog aztán most végleg meghalt szerencsére időben. :DDD

Gondolom akkor teljesen új készüléket kapok.

(#4017) patex1983 válasza Nordik (#4016) üzenetére


patex1983
őstag

Igen

X

(#4018) atthany válasza Nordik (#4016) üzenetére


atthany
aktív tag

Nekem van Iluma és Duo is, az utóbbi sokkal jobb dohányzás élményt ad...

(#4019) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Szlovákiai árakról tudtok esetleg mondani aktuálist? :R

[ Szerkesztve ]

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#4020) ronin79 válasza sarkanyolo2 (#4019) üzenetére


ronin79
addikt

Terea / Heets 4,70 €
Delia 4,30 €
Fiit 4 €
Levia csak jövő hónaptól 4,50 €.

(#4021) Nordik válasza atthany (#4018) üzenetére


Nordik
őstag

Közben átvettem, nekem az Iluma Prime talán jobban tetszik. Viszont ami zavaró, hogy a dohányzás végét nem jelzi a készülék. Ez a 3 Duonal megvolt. Bár egy szoftver frissítéssel belerakhatnak.

Egyebkent valamilyen Terea íz táblázat elérhető valahol?

(#4022) zeon.hu válasza Nordik (#4021) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Jeleznie kéne pedig rezgéssel.

Utóbbira pedig javaslom a fenti összefoglaló kinyitását.

#?*@&!

(#4023) Nordik válasza zeon.hu (#4022) üzenetére


Nordik
őstag

Csak azt jelzi mikor már csak néhány slukk van.

(#4024) yanna válasza zeon.hu (#4022) üzenetére


yanna
addikt

Neked jelzi?

(#4025) zeon.hu válasza Nordik (#4023) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Igen, arra gondoltam.

#?*@&!

(#4026) Nordik válasza zeon.hu (#4025) üzenetére


Nordik
őstag

Annyira nagy dohányos nem vagyok, de a 3 Duo én úgy emlékszem jelzett akkor is mikor lejárt. Bár lehet rosszul emlékszem. Nálatok hogyan jeleznek az új készülékek?

(#4027) ronin79 válasza Nordik (#4026) üzenetére


ronin79
addikt

Jól emlékszel, 3Duo rezgett a végén is, Prime nem és az olcsóbbik sem pedig van rá beállítási lehetőség. 2 éve amióta meg van volt néhány szoftverfrissítés, de egyikkel sem jött javítás.

(#4028) SztiviVander válasza Nordik (#4023) üzenetére


SztiviVander
őstag

One-on alapbol nincs bekapcsolva minden rezges, de pc-n az iqos appal be lehet. Lehet hogy mobil app + bt is megy, de azt nem probaltam. Negyfele rezgest lehet kulon ki/be kapcsolni, "hevites kezdes", "hasznalatra kesz", "hevitesbol fel perc vagy par slukk van hatra" es "hevites vege (off)". prime -ot neztetek mar az appban? lehet az is tudja csak szinten be kellene kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#4029) yanna válasza zeon.hu (#4025) üzenetére


yanna
addikt

Enyémnek is kellene, mert úgy van beállítva, de mégsem jelzi. :F

(#4030) focvis


focvis
veterán

Tudjátok esetleg az aktuális horvátországi árakat? (Egy hónapja még 4,1 € volt.)

(#4031) zeon.hu válasza focvis (#4030) üzenetére


zeon.hu
Topikgazda

Rövid guglizás után:

#?*@&!

(#4032) focvis válasza zeon.hu (#4031) üzenetére


focvis
veterán

Köszönöm!
Gugliztam telefonról, csak excelt találtam, TEREA nélkül. :R

(#4033) focvis válasza focvis (#4032) üzenetére


focvis
veterán

A gyakorlatban is 4,1€, vettem gyorsan 8 kartonnal.
[kép]

(#4034) pourri


pourri
aktív tag

Eddig ódzkodtam a delia-tól, de ma vettem egy pirosat, és szerintem sokkal jobb mint a Terea, és még olcsóbb is. :)

(#4035) Endless válasza focvis (#4033) üzenetére


Endless
aktív tag

Pattintósok is vannak?
Most küldte a Szlovák iqos az emailt hogy megjelent náluk a Terea Kona. Valaki ismeri milyen lehet?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#4036) focvis válasza Endless (#4035) üzenetére


focvis
veterán

Sajnos nem tudom, mindig ugyanazt veszem (Terea Amber).

(#4037) ronin79 válasza Endless (#4035) üzenetére


ronin79
addikt

Büdös :DDD már felbontás után megcsapta az orrom a szag egyből, olyan savanykás, rothadó gyümölcsre emlékeztet. Legerősebb dohány íznek van titulálva, nekem Bronze után nem jön be de ízlés kérdése, lehet valakinek bejön mint a Delia, nekem az is büdös.
Talán a Delia Redhez lehetne hasonlítani.
Egy pozitívum esetleg, h színben passzol a lila Prime-hoz :D

(#4038) donmackó válasza ronin79 (#4037) üzenetére


donmackó
őstag

Szerintem a piros delia jobb mint a kona. A konának van egy érdekes mellék íze, mint valamelyik sima ciginek. Talán fás jellegű lehet.

Release the cable hounds!

(#4039) patex1983 válasza Endless (#4035) üzenetére


patex1983
őstag

Itthon már lehet kapni egy ideje.... Kipróbáltam, de valami gusztustalan aromája van.... Elvileg sima dohány aroma.... Hát én mindent éreztem rajta, csak dohányt nem.... Tényleg nagyon gáz.

X

(#4040) Endless válasza patex1983 (#4039) üzenetére


Endless
aktív tag

Ah köszi azt nem tudtam, itthon már 1 éve nem vettem Tereát de akkor ez kimarad.

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#4041) trebrona


trebrona
Topikgazda

Készülék és kiegészítő árak mától:

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4042) Drughi válasza trebrona (#4041) üzenetére


Drughi
addikt

Esetleg egy összefoglaló az itthon is kapható ízekről?
Volt valahol egy ilyenem, de nem találom.

(#4043) trebrona válasza Drughi (#4042) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Oldal tetején van az összefoglalóban.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4044) Drughi válasza trebrona (#4043) üzenetére


Drughi
addikt

Volt egy képekkel illusztrált.
Hiába írja, a Blue-ra hogy hűsítő, nem jött le egyből, hogy ez mentolos.

(#4045) kosmoo81


kosmoo81
tag

sziasztok

engem mindenkeppen olyan erdekelne, ami nikotin es dohanymentes. jol tudom hogy az iqosnal ilyen nincs?
a tobbi markat nem ismerem, ezt nyugodt szivvel vennem, de igy elbizonytalanodtam.

(#4046) patex1983 válasza kosmoo81 (#4045) üzenetére


patex1983
őstag

Nikotin és dohánymentes?
Akkor maradj a jó öreg frisslevegő szívásnál szerintem.

X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.