Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-12 14:56:01

LOGOUT.hu

IQOS cigaretta

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Dantee_Mikoo


Dantee_Mikoo
tag

Sziasztok!

Az normális ha nèhány HEETS-nèl ha pèldául kávèzom emiatt nedvesebb a szám, akkor a hüvelyt majdnem kihúzom a stickből mert rátapad a számra, de a felszúrt dohány rajtamarad a pengèn? Egyszer sikerült is kijönnie de vissza tudtam rakni hogy mèg elszívható maradt. Tudom hogy sok gond van velük mert vagy túl tömör vagy túl laza a dohány benne, de ezekszerint ez is egy ilyen "betegsège" a heetseknek? Vagy a Cap túl laza ès nem fogja elèggè a Heets-et?

"Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb"

(#1502) jUUh válasza Dantee_Mikoo (#1501) üzenetére


jUUh
addikt

Ritkán, de előfordul velem is.

Samsung Galaxy S23+

(#1503) focvis válasza erus555 (#1499) üzenetére


focvis
veterán

Sőt most dec.30-ig 24,5 euró egy csíkkal.

(#1504) zoltan6 válasza focvis (#1503) üzenetére


zoltan6
őstag

Jól hangzik,csak most nem lehet kimenni :(

(#1505) jUUh


jUUh
addikt

Aki próbálta a silver heets.et, milyen? :P

Samsung Galaxy S23+

(#1506) focvis válasza zoltan6 (#1504) üzenetére


focvis
veterán

ja :/

Most átszámoltam valódi pénzre, el sem hiszem, 872 Ft/doboz. :Y

(#1507) jUUh válasza focvis (#1506) üzenetére


jUUh
addikt

Majdnem a fele, ami itthon van,...És ez nem is ukrán... :DD

Samsung Galaxy S23+

(#1508) focvis válasza jUUh (#1507) üzenetére


focvis
veterán

Béreljünk egy furgont? :F
Lesz majd olcsó cigink a böriben. :DDD

(#1509) jUUh válasza focvis (#1508) üzenetére


jUUh
addikt

Költözzünk! ;]

Samsung Galaxy S23+

(#1510) lita66 válasza focvis (#1503) üzenetére


lita66
tag

Ez az akció melyik boltban van Szlovákiában?

(#1511) focvis válasza lita66 (#1510) üzenetére


focvis
veterán

Lehet, hogy csak kupon...

v IQOS CLUB na Teba čaká voucher na 30 % zľavu na kartón HEETS, ktorý si môžeš uplatniť do 30. decembra 2020.

Voucher na zľavu si jednoducho vygeneruješ priamo vo svojom účte a môžeš si ho uplatniť na jeden kartón HEETS podľa svojho výberu.

Voucher je možné si uplatniť v našich špecializovaných IQOS predajniach alebo na IQOS.com.

Pri každej objednávke máš dopravu zadarmo a ku každému nákupu kartónu HEETS na IQOS.com aj malé prekvapenie ako darček.

Pripoj se

Tvoj IQOS tím

Naše IQOS predajne zostávajú stále otvorené a v súlade s aktuálnymi nariadeniami
a odporúčaniami vlády SR v nich dôsledne dodržiavame všetky bezpečnostné
a hygienické opatrenia, aby sme Ti zaistili čo najbezpečnejší nákup.

(#1512) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Anyum szívja a sima cigit, és hát úgy gondoltam hogy veszek neki egy 3.0 Duo készüléket. Soha semmilyen cigit nem szívtam, és nem is pròbáltam , gy semmit nem tudok a dohányzásròl.
Mennyire jò ez a készülék, illetve itthon most mennyi ideig lesz akciòs ?
Mennyivel egészségesebb ez a készülék mint egy sima cigi ? Ha egészségesebb egyáltalán.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#1513) eboostr válasza Directors (#1512) üzenetére


eboostr
aktív tag

Dec 16.-ig.

(#1514) Directors válasza eboostr (#1513) üzenetére


Directors
senior tag

Köszi!

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#1515) jUUh válasza Directors (#1512) üzenetére


jUUh
addikt

Szerintem kevésbé káros, mint a sima cigaretta, de attól függetlenül, hogy nagyon ennek az ellenkezőjét hangsúlyozzák, függőséget okoz, és ugyanolyan rossz élettani hatásai vannak, mint a hagyományos cigarettának. Bizonyos anyagokból természetesen kevesebbet vagy egyáltalán nem tartalmaz a technológia miatt, hisz égéstermék nincsen.

Ha tudsz angolul, és van időd, Google Scholar-ba az "IQOS" szót beütve számtalan tanulmányt kiad. :K

Samsung Galaxy S23+

(#1516) Directors válasza jUUh (#1515) üzenetére


Directors
senior tag

Köszönöm! :R

Több 10 éve dohányzik sajnos anyum. Lebeszélni sajnos nem tudjuk. Már ha egy picivel kevesebb káros anyag kerül a szervezetébe akkor már megérte szerintem.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#1517) jUUh válasza Directors (#1516) üzenetére


jUUh
addikt

Ahogy írtam, változó. Szerintem jobb. Most nem találom a kutatásokat, de volt olyan anyag, ami ugyanolyan mérgező, és több jön ki belőle, mint a sima cigből. Még egyszer mondom, szerintem jobb, olyan szempontból biztos, hogy nem büdös, stb. stb. De nem veszélytelen. :B
Másik, hogy sajnos, ha anyud nem szeretne váltani, vehetsz neki bármit. :( Ettől függetlenül remélem, hogy sikerül váltania! :R

Samsung Galaxy S23+

(#1518) bigsee válasza Directors (#1516) üzenetére


bigsee
addikt

Egyik cigi sem egészséges! A függőség a nikotin (hiánya) miatt alakul ki. Az, hogy ezt hogy viszi be egy dohányos (cigaretta, szivar, e cigi, iqos, stb...) változó és egyén függő.

A cigaretta papírba van csomagolva, ami kátrány (és egyéb más dolgokat) tartalmaz.

Ott végig égeti a cigit, kb. 800 fokon izzik, a nikotin (dohány) mellett minden, a füstben levő anyag bejut a tüdőbe.

Itt 300 fokon izzitja a dohányt, nincs parázs, nem ég végig, “csak” a dohány párát szívja be a tüdőbe, ami szintén nem egészséges, csak kevesebb más anyag jut be.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1519) Directors válasza bigsee (#1518) üzenetére


Directors
senior tag

Igen azt tudom hogy nem egészséges a cigi.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#1520) erus555 válasza focvis (#1503) üzenetére


erus555
újonc

Igen de ez csak ittwni klub tagoknak.

(#1521) erus555 válasza focvis (#1503) üzenetére


erus555
újonc

De hát nálunk eleve olcsóbb mint nálatok.

(#1522) focvis válasza erus555 (#1520) üzenetére


focvis
veterán

Ottani klubtag vagyok. Csak a határon innen.
Mit ír, csak egy csíkkal ennyi, vagy annyit veszek amennyit akarok? (Le vaz zárva a határ, szóval úgysem tudok menni.) Köszönöm!

(#1523) kaisergabi


kaisergabi
újonc

Sziasztok mar egy par honapja iqost hasznalok es a heetsek izvilaga kb elveszett mentolosak szivok az elejen meg is volt az a kellemes mentolos ez de manapsag mar masabb,nem is tudnam mihez hasonlitani olyan furcsa az lenne a kerdesem ,hogy mas is tapasztalt e ilyet?

(#1524) jUUh válasza kaisergabi (#1523) üzenetére


jUUh
addikt

Javaslom h takarítsd ki. Szerintem sokat változtat az ízén.

Samsung Galaxy S23+

(#1525) erus555 válasza focvis (#1522) üzenetére


erus555
újonc

Csak egy csikra van de sajnos hiába vagy club tag.. Mert az iqos clubba való belépéshez szlovák telefonszám kell vagy pedig profil akit csak itt tudsz csinálni ha Skn laksz. Magyarul ti sajna ezt nem tudjátok kihasznalni.

(#1526) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!
Apósnak kellene beszereznem egy ilyen készüléket. Most pont akciós, gondolom 2 hetente bedobják ezt a dolgot, na mindegy... Nekem az lenne a kérdésem, hogy az egyik dohányboltba, ahova bementem az Iqos helyett a Cubic Starkot ajánlották, hogy az jóval strapabíróbb, a Iqossal csak a gond van, folyamatosan pucolgatni kell, eltörik nem lehet élni a garanciával stb. ezzel szemben a Cubic jóval igénytelenebb. 18 a Cubic, az Iqos 2.4 15 lenne. Ezzel kapcsolatban tudna valaki véleményt nyilvánítani?
Köszönöm!

(#1527) focvis válasza mustang08 (#1526) üzenetére


focvis
veterán

Szia!
Ez csak egy megérzés: esetleg nagyobb árrés van a Cubic Starkon?
(Nem ismerem, így véleményt sem tudok alkotni róla.)

(#1528) expander válasza mustang08 (#1526) üzenetére


expander
senior tag

alapveto kulonbseg van a 2 keszulek felhasznalasi modja kozott, a stark a multi "ellenfele", ami csak egy hevito (nagy akksival), mig a 2.4-nel kulon van hevito es toltotok

(#1529) bigsee válasza mustang08 (#1526) üzenetére


bigsee
addikt

Csak egy vélemény: ár/érték arányban minden veri az IQOS-t! Nekem sokkal szimpibb a kínai hevítőm, nem merül olyan gyorsan, a hevítést elvégzi... stb... Az IQOS a HEETS-ek Porsche-ja, a kínai cuccok az olcsó alternatívák!

Tudom, tudom, az IQOS nem robban a pofámba, legalábbis kisebb eséllyel :)

Szigorúan SZVSZ!

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1530) sziszo


sziszo
csendes tag

Valahol fentebb írtam, hogy nem vagyok megelégedve egy ideje a töltetekkel, illetve nemhogy nem vagyok, egyenesen pocsékak. Reklamáltam is az ügyfélszolgálaton, így most küldenek borítékot, amiben be kell küldenem a tölteteket bevizsgálásra. Most, hogy gyűjtöm, kiderült, 20 szálból 2!!! volt csak jól szívható, 1 majdnem jó, a többiből alig jött valami,behorpadt majdnem a homlokom, de így sem tudtam produkálni normális párát. Blue Selection-t szívok csak. Több boltban veszem őket, mindig máshol, de így sem jó. Kíváncsi leszek az eredményre. Az Iqos-omat rendszeresen takarítom, szép tiszta, és csak a gyári tisztítóval, valamint nem esett még le soha, úgyhogy az sem lehet gond.

(#1531) Shin Chen válasza sziszo (#1530) üzenetére


Shin Chen
tag

Nekem és több ismerősömnek is ez a tapasztalata! Van hogy 1 fél dobozt is elszívunk mire jön végre füst.
Most utána kerestem és egy iqos 2.4 takarítós videót nézek, amiből kiderült hogy a kis 'kupakot' is szét kell pattintani. Ebben áramlik a levegő, és a kosz is megtapad benne!
Még nem volt alkalmam hogy kipróbáljam, de pl egyik kollegina aki eddig havonta ( :Y ) takarította napi egy doboz mellett épp most cseréltette le, és érdekes mód az új hevítővel rendesen jön a pára :P :U
No offense, holnap tesztelem az elméletet, stay tuned, jelentkezem amint kiderül azi gasság! :)

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#1532) jUUh válasza Shin Chen (#1531) üzenetére


jUUh
addikt

Minden alkalommal (heti 1 doboz, kb 3 naponta tisztítom) így takarítom, ugyanannyi selejt van. Bár nekem inkább a fordított van, dobozonként 1-2 ami sz.r. Előhevítek, megsodrom a dohány részét.

Samsung Galaxy S23+

(#1533) SztiviVander válasza Shin Chen (#1531) üzenetére


SztiviVander
őstag

Aztán ha két szétpattintás után lötyögni fog a cap vagy össze se tudod rakni ne nagyon csodálkozz :)
Még jó hogy atombomba készítés nincs a jutubon mert már kihalt volna a föld :D

(#1534) jUUh válasza SztiviVander (#1533) üzenetére


jUUh
addikt

Nekem augusztus óta így van tisztítva, lekopogjam nincs baja... :DD

Samsung Galaxy S23+

(#1535) Shin Chen válasza jUUh (#1532) üzenetére


Shin Chen
tag

Biztosan valami van a dohánnyal, mert legtöbbször figyelek a dohány 'szálirányra', a legoptimálisabb behelyezést keresve, közben meg lehet csak úgy próbálnak spórolni, hogy kevesebb dohány van egy töltetben... :(

#1533SztiviVander
Rengeteg ilyen atombomba készítős yt videó van a neten :DDD

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#1536) agyhalottak


agyhalottak
tag

Több mint 600 szálat elszívtam a HiTaste P6-al eddig, semmit nem vettem észre a Heets-ek minőségével kapcsolatban, a készüléket 280 fokra állítottam és teszi a dolgát.
Tény hogy, ha éppen lemerül előkapom a 2.4-t és használom, meglepődöm, mert már nem az IQOS-hoz vagyok szokva. Talán íztelenebb, hiányzik a 4:45 perces ciklus mert csak olyan 13 slukkot tud.
Próbáljatok ki mást is, ha van rá lehetőségetek (ismerős, stb.)
Iqos 2.4 + Switch + P6 ezek futnak a családban. A legkevesebbet a 2.4 megy.

Ps5 + Xbo + Switch = R e L a X

(#1537) sziszo válasza Shin Chen (#1531) üzenetére


sziszo
csendes tag

Meg kell követnem a PM-et, mert nem a dohánnyal volt a gond. Gyűjtögettem a bevizsgáláshoz a használt heets-eket, de olyan katasztrófális szám jött ki (20 szálból 2 jó és 1 majdnem jó), hogy úgy gondoltam, hiába csinálok én mindent szabályszerűen a karbantartás során, lehet, hogy mégis az eszközömmel lesz a gond. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol végigvezetett a hölgy néhány dolgon (újraindítás, a kis szelelő lyukak tisztogatása (nem is tudtam, hogy ilyen is van, a regisztráció után kötelezően végignézendő videók között nem volt erről szó)), majd tesztszívás és ugyan úgy semmi. Kaptam hevítőre cserekódot, ki is cseréltem ma délután az eszközt és láss csodát, a megkezdett, addig pocséknak tűnt doboz tökéletes. Úgy látszik, hiába tartottam karban szabályszerűen, valami mégiscsak elhasználódott. Újra tökéletes minden!

(#1538) Shin Chen válasza sziszo (#1537) üzenetére


Shin Chen
tag

Örülök, hogy megoldódott! :)

A korábban #1531-ben linkelt videóban kipattintja a levehető műanyag részből a 'belső töltet tartót', a kettő közötti rész eltömődésével megáll a levegő áramlása, és nehéz lesz szívni.

Most érkezett meg a Kamry GXG, nem 'lapos' hanem 'tűs' hevítő szállal. Anyag minőségre kicsit gumi-műanyag, de ritkán lesz használva arra tökéletes lesz.
Meglátás: Az IQOS 2.4-el ellentétben ennek az oldalán nagy szellőző nyílások vannak, és könnyen áramlik a levegő, remélhetőleg a takarítása sem lesz annyira körülményes mint az IQOS-nak, mivel a hevítő tú körülötti burkolat is bontható, és a tű pedig az aljzattal együtt is egyszerűen cserélhető.

Aki újabb Duo vagy Multi IQOS-t használ megosztaná a tapasztalatait a használatról, tisztításról? :R

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#1539) bigsee válasza Shin Chen (#1538) üzenetére


bigsee
addikt

Multit nem tudod szétszedni, nincs cap. Van kupak, ami könnyen levehető és az is meg a hevítő kamra is könnyen tisztítható.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1540) Bozek válasza eboostr (#1483) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én tegnap. Kaptam egy sötétkék cap-et. A fehér eszközön még jól is mutatna (főleg, hogy kék-fehér a kedvenc magyar focicsapatom színe), de a feketén nem annyira.

(#1541) SztiviVander válasza Bozek (#1540) üzenetére


SztiviVander
őstag

Én meg kicseréltettem a duot, "véletlen" eltört benne a penge :D Így nem kellett magyarázkodni hogy berakom tokba, tölt, egy óra múlva mennék ki cigizni és meg se mukkan. Visszarakom tokba rögtön a második led villog és akkor már be lehetett kapcsolni. Vagy hogy kettőre fel van töltve, elszivom egyet és másodikra nem kapcsol be, csak ha betettem fél percre a tokba. 8 hónap alatt kicsit megmakkant már szerintem az l akksija.
Kaptam egy kék hevítőt mert fekete nem volt a dohányboltba, fekete tokkal kicsit fura de kit érdekel. Majd ha tokot cseréltetem (tokra és hevítőre külön-külön van egy egyszeri azonnali csere, nekem ez új infó volt) kérek abból is kéket :D

[ Szerkesztve ]

(#1542) Bozek válasza SztiviVander (#1541) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem a simánál csinált ilyent kb. 1 év után. Tartaléknak jó lesz, vettem egy duo-t.

Amúgy véletlen (nem idézőjellel :D) hogy lehet eltörni benne a pengét? Múltkor jött be egy nő a dohányboltba, amikor bent voltam, hogy nincs-e másféle eszköz, mert neki mindig eltörik a penge.

(#1543) SztiviVander válasza Bozek (#1542) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ennyi idő után alig kellett kicsit megnyomni és rotty. Szerintem a sok melegítéstől egy idő után rideg lesz az a műanyag(?) lap. De cseréltettem tavaly egy majdnem egy éves de keveset használt 2.4-et (csak hogy legyen már új mielőtt a garinak vége), na annál percekig hajlitgattam ide oda mire megadta magát a penge. Szóval az új pengét eltörni véletlenül, úgy hogy szabályosan tisztogatja, na azt nehezen tudom elhinni. Valami borzasztó balfsz módon tisztogatva, a pengét izomból nyomkodva úgy igen. Biztos jól megnézte a videót a nő és fel is fogta. Vagy nem.

(#1544) bigsee


bigsee
addikt

Lassan visszatérek a rendes cigarettára, nem jött be, sok vele a macera, a gyári IQOS cuccok minősége sem fogott meg, drága...

Kellemes Ünnepeket minden fórumtársnak!!!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#1545) ZüD


ZüD
tag

Szegasztok! Kaptam a csajomtol egy iqost karira en is ugyhogy klubtag lettem :) 25 eve bagozok napi kb dobozt es azt kell mondjam eleg jol helyettesiti a cigit. Tegnap pl 2szal cigit szivtam csak. Reggelre most elfogyott a toltet igy cigizek epp. Viszont most nezem hogy siman beleillik a cigim. Luckystrike. Mi tortenik ha levagom heets mereture es kiprobalom? :DD nem akarom tonkrevagni ket nap utan ugyhogy hatha mar vki kiprobalta. Illetve olvastam hogy van olyan ami nem dohany hanem tea alapu nikotinmentes. Gondoltam ha mar teljesen raalltam az iqosra az lesz a kovi lepes, hogy azzal vegyitenem, hatha szep lassan leszokok. Vki volt mar ezen az osvenyen? :R

(#1546) jUUh válasza ZüD (#1545) üzenetére


jUUh
addikt

Sima cigivel szerintem nem működne. A Heets oldala alumínium (?) borítással van bevonva, és úgy melegíti, szerintem sima cigivel nem menn. A dohány is más benne.

Samsung Galaxy S23+

(#1547) zoltan6 válasza ZüD (#1545) üzenetére


zoltan6
őstag

Csak szétégeted a pengédet meg a szádat vele.A heetsben teljesen más dohány van,préselik,utána csíkokra vágják,meg átitatják glicetinnel,propilén glikollal,attól van íze,meg gőze-

(#1548) csacsi67 válasza jUUh (#1534) üzenetére


csacsi67
addikt

A 2.4 most vásárolt cap-nak már egészen más a kiaáalizása mint a réginek,

(#1549) ignat


ignat
csendes tag

Sziasztok, 2 napja vettem iqos 3 duo készüléket, várakozásaimmal ellentétben a sima cigi már semennyire sem hiányzik, nagyon tetszik. Viszont tegnap délután óta tapasztalom, hogy a hevítő cap és akkumulátor része is forrósodik használat közben. Maga a heets is - korábbiak során tapasztaltaknál lényegesen nagyobb mértékben - melegebb. Érdeklődni szeretnék tapasztaltabb usereknél, hogy ez üzemszerű működés? 1 napig ezt nem tapasztaltam. Hivatalos videókban leírtak szerint takarítottam a készüléket már 2x, a penge körüli rész is tiszta, nincs dohánymaradvány sehol. 3 doboz különféle heets-et is próbáltam, nem szívtam mélyen, tesztelgetés közben vártam kb. fél percet két rövid szívás között, fentiek továbbra is fennálltak. Köszi előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.