Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-29 19:55:01

LOGOUT.hu

IQOS cigaretta

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) domojko


domojko
senior tag

Üdv srácok!
Tudtok elérhetőséget itthon, ahol be tudok szerezni HEETS Purple Wave töltetet?
Jöhet privátba is. Köszi

(#802) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Sziasztok,
Dohanyboltban szolt az elado, hogy a mentolos cigi majus 20tol megszunik, de hogy az iqosba valo az marad, igy gondoltam akkor vennek ilyet.
Tudnatok par infot adni egyreszt milyet erdemes , venni, illetve mennyibe kerul bele a cucc?

(#803) haxiboy válasza F_Gergely (#802) üzenetére


haxiboy
veterán

~1300 körül van a legtöbb helyen, de az eladókra van bízva egyelőre, de ez az általános ár. Ha jól tudom Budapesten van néhány hely ahol 1100ft körül lehet venni egy doboz HEETS-et.
Mentolosból jelenleg 3 féle van, érdemes kipróbálni mindegyiket többször is mert az elején furcsa lesz az ízük a rendes cigi után.
Én a 3.0 DUO készüléket használom nekem bejött ^^

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#804) F_Gergely válasza haxiboy (#803) üzenetére


F_Gergely
őstag

Koszi, mik a kulonbsegek a verziok kozott? Mennyibe kerul (mennyiert erdemes) egy ilyen keszuleket venni?
Akkor az a betet amit elszivsz az a heets. 20 db van egy dobozban es egy doboz kerul 1300-ba? Akkor ugyan ott vagyok mint a normal cigivel :(

(#805) haxiboy válasza F_Gergely (#804) üzenetére


haxiboy
veterán

Árban valóban ugyanott van, de egészségügyi szempontból azért más :) Nálam megszűnt a reggeli köhögés, és egyéb negatív hatásokat sem figyeltem meg.

A 2.4 az kifutó készülék hamarosan már csak a 3.0 és a 3.0 duo kapható. Faternak még a 2.4 van, ez nagyobb, csak egyféleképpen lehet belerakni a töltőbe, talán az USB is még sima micro usb nem Type-C. 3.0 és a 3.0 Duo között a különbség az hogy egyikkel csak 1-et tudsz elszívni majd vissza kell tenni a töltőtökba a hevítőt, a duoval kettőt lehet egymás után, és gyorsabban feltölt az első.
Nekem bejött, de hamarosan teljesen leteszem a dohányzást mert jön a gyerkőc :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#806) F_Gergely válasza haxiboy (#805) üzenetére


F_Gergely
őstag

Köszi a kifejtős választ, próbáltam az iqos oldalán nézelődni, de mindent csak regisztrációval lehet...
A dohányboltban mondott valami másik készület az eladó ami szerinte azért jobb mert az iqos-ban eltörik valami penge amit ő ajánlott az meg szerinte olyan mint a szivargyújtó hogy valami spirál van amit melegít, de nem tudom, hogy ez pl jó e a heets-hez?
Nem vagyok nagy dohányos, pl decemebr óta nem dohányoztam csak néha jól esne, de a sima dohányt már nem szeretem pattintos cigik kifutottak, és most már a mentolos is ezért gondoltam erre az új cigire mert ennél még kapni ízesítettet.
Most meg próbálok infót gyűjteni mennyire éri meg 20 ezret kiadni egy ilyen elektromos cuccra, reméltem hogy olcsóbb bele a dohány mint a rendes cigi :D

(#807) SztiviVander válasza haxiboy (#805) üzenetére


SztiviVander
őstag

azt honnan vetted hogy a 2.4 kifutó termék?

(#808) haxiboy válasza SztiviVander (#807) üzenetére


haxiboy
veterán

Ha jól rémlik akkor több facebook csoportban is emlegették a dohányboltosok, hogy ez az akció a 2.4 kifuttatása miatt volt. De közben lehet keverem a sima 3.0 kifuttatásával.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#809) SztiviVander válasza haxiboy (#808) üzenetére


SztiviVander
őstag

kevered. a 3 volt leakciózva miután megjelent a 3 duo. a 2.4 helyett/mellett viszont nincs másik olcsó változat.

(#810) kismércse


kismércse
tag

Sziasztok!

November óta használom az IQOS 3.0-át. A vásárláskor megtörtént a regisztráció is a nevemre. Viszont ha én úgy döntök, hogy tovább szeretnék adni rajta, olyankor a regisztrációval, illetve a garanciával mi történik? Ezalatt azt értem, hogy láttam olyan lehetőséget a weboldalon, hogy regisztráció törlése. Ilyenkor törlődik a regisztrációm. De egy új felhasználó utána ugyanezt a terméket be tudja magának regisztrálni, és a garancia is érvényes a számára továbbra is?

(#811) Oceanus


Oceanus
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy aliexpresses alternatív hevito masinakkal van e barkinek tapasztalata? Esetleg típus ajánlás stb.

Sajnos az akcióról lemaradtam és azért így majdnem felaras is lehet a készülék.

Köszönöm a válaszokat! :))

Üdv és szép napot mindenkinek!

Ember tervez, Isten perverz!

(#812) ice9 válasza Oceanus (#811) üzenetére


ice9
tag

Egy ideig nézegettem a Hitaste P5/P6/P6 mini triót. P6 mini talán a leghasználhatóbb, jókat írtak róla, de végül egy 2.4-es iqost vettem.

(#813) Timcsike83


Timcsike83
friss újonc

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, a lakásban nem lesz az a büdös cigi szag ha az iqost használom?

(#814) west76 válasza Timcsike83 (#813) üzenetére


west76
aktív tag

Cigiszag nem lesz, kicsit egyeseknek büdös lehet a kipárolgó gőz, de az is viszonylag gyorsan eltűnik. Szerintem 15 percel a cigizés után már nem érezhető, de nyilván függ a zárt hely szellőzésétől is.

(#815) Timcsike83 válasza west76 (#814) üzenetére


Timcsike83
friss újonc

Köszönöm szépen! 😊

(#816) szasko


szasko
csendes tag

Sziasztok!

Rendelt valaki már külföldről?
Purple heets-ez kóstolt a feleségem és nem tudok Budapesten sehol ismert helyen szerezni. Ezért gondoltam, hátha van valakinek egy JÓ infója.
(newcigarette.store-t néztem de horror az ára. többet nem ismerek)

(#817) patakialex


patakialex
csendes tag

Sziasztok! Nem reg vettem egy iqos 2.4+ keszuleket. Olyan kerdesem lenne hogy tenyleg orszagos hiany van a tisztito palcikabol a dohanyboltokban? Illetve hogy mit tudok csinalni az erdekeben hogy ne legyen az hogy neha szinte alig jon ki para mikor szivnam?

(#818) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok! A mentolos Heets is ki lesz vonva május 20-án? Mert nekem abban a pillanatban ér véget az Iqos-pályafutásom, ugyanis a nem-mentolosokat nem tudom elszívni.

(#819) SztiviVander válasza HellGreg (#818) üzenetére


SztiviVander
őstag

Nem. De ha van iqos-od akkor kaptál tegnap még hírlevelet is erről...

(#820) zoltan6 válasza SztiviVander (#819) üzenetére


zoltan6
őstag

Így van,jött emailben tegnap mindenkinek a hírlevél.

(#821) Bozek


Bozek
nagyúr

Profi csomagolók dolgoznak a PM gyárban. Most bontottam ki egy karton Heets-et és csak 8 doboz volt benne. Nem kiszedve lett belőle, mert teljesen zárt csomagolás volt.

(#822) Krisztiiiy válasza ice9 (#713) üzenetére


Krisztiiiy
friss újonc

Szia !
Megírnád nekem légyszi,hogy melyik csopprtban és h hogy hívják a csajt?!. Köszi !!!!

(#823) Doki16


Doki16
addikt

Sziasztok!

IQOS Multit lehet valahol kapni? Én sehol sem találok.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#824) #56573440


#56573440
törölt tag

Apró trükk... Megint kifogtam egy szar dobozt hosszú idő után, a szokásos semmi pára hiba. Viszont ha elinditom az izzítast üresen, a meleg pengere úgy csúszik rá a töltet mint forró kés a vajba, és van pára is... Nyilván mindenki saját felelősségre, mosom kezeimet :P

(#825) sixpak válasza #56573440 (#824) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én az elejétől fogva így csinálom, pont azért, mert könnyebb belerakni a heets-et.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#826) haxiboy válasza #56573440 (#824) üzenetére


haxiboy
veterán

Ez egy ajánlott módszer az Iqos videókban is, de nekem így is van hogy nincs pára.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#827) eboostr válasza haxiboy (#826) üzenetére


eboostr
aktív tag

És ha megsordrod? Vagy ahogy korábban írták belefújni a heetsbe?

(#828) haxiboy válasza eboostr (#827) üzenetére


haxiboy
veterán

Semmi, mindent kipróbáltam az ügyfélszolin is jeleztem, volt olyan doboz aminek a felét el kellett dobálnom. Ha X batches dobozban találok hibásat 90% hogy lesz a többi x batchesben is. Sőt mostanában van egy új hiba nem ragasztják meg a papírt és darabokra esve vannak a szálak...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#829) akoska07 válasza haxiboy (#826) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ott vmi hiba van a toltettel.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#830) haxiboy válasza akoska07 (#829) üzenetére


haxiboy
veterán

Egyértelmű hogy gyártási hibás egy csomó heets, legalábbis az itthoni batchekben biztos. Nemrég hozattam 1 karton bronze-t Romániából, abban 1db hibás szál sem volt...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#831) slett27


slett27
addikt

1,5 hónapja használom, de egyre több hagyományos cigi megy el . :( Nekem nagyon gyenge lett (Bronze és Sienna, ebből a Sienna ami erősebbnek hat.) Egyre gyengébb, pedig könnyen bele megy. Már akkorákat kell szívnom lassan behorpad a homlokom. Azért nem hagytam abba mert ízlik az aroma.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#832) wzol válasza slett27 (#831) üzenetére


wzol
tag

Ha nehéz szívni, akkor lehet, hogy a cap (a sapka) dugult el egy kis dohánytól. Ha van ismerős próbáld meg elkérni és cserélni a sapkát - esetleg a boltban is segíthetnek.

(#833) slett27 válasza wzol (#832) üzenetére


slett27
addikt

Lehet félre érthető voltam. Tudom szívni csak úgy érzem ill nem érzem hogy "lemenne" pedig a füst jön. :)

Kipróbálnám a Marlborot csak azt itt nem lehet kapni, Szlovákoknál van csak.

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#835) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Bluetooth kapcsolta miért szakadozik folyton? A program futhat a háttérben stb..., viszont mégis mikor épp nem csatlakozik, azokat a cigiket nem is számolja.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#836) trebrona válasza Peti N95 (#835) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ha eltávolodik a telefontól megszakad a kapcsolat, utána nincs automatikus kapcsolódás, manuálisan kell újra.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#837) patakialex


patakialex
csendes tag

Hello, a hevito penget valamilyen modon lehet takaritani? Sajnos nagyon fekete mar

(#838) sixpak válasza patakialex (#837) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, a hozzá kapott vagy külön beszerezhető alkoholos tisztítópálcikákkal.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#839) patakialex válasza sixpak (#838) üzenetére


patakialex
csendes tag

Igen azt hasznalom :) de a pengehez nem nagyon merek hozzaerni mivel azt olvastam eltorhet nagyok konnyen

(#840) akoska07 válasza patakialex (#839) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem torik az olyan konnyen.

Termeszetesen nem kell nagyon feszegetni,de a palcikaval batran lehet "erosen" simogatni.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#841) patakialex


patakialex
csendes tag

Ertem, koszonom :) illetve elofordulhat-e olyan hogy eddig turkiszkek heetset szivtam,de a mostani doboz amit szivok valami bun rossz, keseru egett , pedig most kb 20 percig tisztottam az iqost, lehet olyan hogy mas izben a minosege? Vagy valami nem stimmel akkor az iqossal ?

[ Szerkesztve ]

(#842) sixpak


sixpak
nagyúr

Gyártanak magyarországon heets-et?
Mert akkor tudná az ember, hogy miért szar.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#843) eboostr válasza patakialex (#841) üzenetére


eboostr
aktív tag

Velem volt hogy a narancsnak a fele doboz rossz volt, előfordulhat.

(#844) slett27 válasza sixpak (#842) üzenetére


slett27
addikt

Egyik fórumtag mondta ha nem megy bele "hidegen" akkor IQOS bekapcs, majd 3 villogás után tovább nyomom és szépen mint kés a vajban belemegy. Mire eléri a hőfokot, megy minden. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#846) haddent


haddent
addikt

sziasztok
szeretnék beszerezni egy iqos -t, de nem tudom milyet érdemes? Úgy látom 2.4 és 3.0 közül lehet választani manapság. Nyilván szimpatikusabb a 3.0, már csak azért is mert USB-C töltős a microusb -t meg mindig is gyűlöltem, mindig eltörtem mindent, C -t még soha.. Na de emiatt nem fizetnék 1.5x -ös árat kizárólag. Szóval olyasmiben tudnátok segíteni, hogy tovább bírja-e az akksi? Strapabíróbb a penge és a készülék maga? Stb.. Jobban megéri szerintetek a 3.0? köszi

(#847) haxiboy válasza haddent (#846) üzenetére


haxiboy
veterán

3.0 DUO-t lehet csak kapni, nem csak a C miatt éri meg, hanem a töltőtok is jobb minőségű, bárhogy bele lehet rakni a hevítőt ami nagy előny. :K
Én pont meg akarok válni tőle mert úgy néz ki allergiás vagyok a heetekre :\ ideje letenni.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#848) sixpak válasza haxiboy (#847) üzenetére


sixpak
nagyúr

Miben nyilvánul meg az allergia, mik a tünetek, ha nem vagyok indiszkrét?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#849) haxiboy válasza sixpak (#848) üzenetére


haxiboy
veterán

Egyszerű torokgyulladásnak néz ki (mintha folyamatosan lenne valami a torkomban), nyelvcsapom van megdagadva illetve van rajt egy hólyag, hiába iszok rengeteget száraz a szám,valószínű valamelyik adalékot, pl. propilén-glikol amit nem bír a szervezetem. Csak a bronze-t szívom amúgy, lehet másikkal nem lenne gond, de talán csak ennek van normális íze.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#850) sixpak válasza haxiboy (#849) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem jól hangzik. :(
Én a Bronze-tól köhögtem, rámentem az Amber-re, ez egyelőre rendben van.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.