Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-29 19:55:01

LOGOUT.hu

IQOS cigaretta

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) nova001 válasza SztiviVander (#300) üzenetére


nova001
senior tag

Leszedtem a stick todayt de nem találja a program az eszközt.
2.4 plusom van.
A bealitasok bluetooth kapcsolatba maga az android látja es tud kapcsolódni.

Nektek at arany marlboro heets nem hal ízű a dohány? 😀 Tudom furán hangzik de valamiért nem izlik. Mit érdemes kipróbálni?

[ Szerkesztve ]

(#302) SztiviVander válasza nova001 (#301) üzenetére


SztiviVander
őstag

nekem siman megtalalja a szinten 2.4+ -ost az is meg a gyari iqos app is. gondolom a BT-t bekapcsoltad parositas modba a tolton (hosszan nyomva amig gyorsan nem kezd keken villogni). itt nincs arany marlboro heets ugyhogy azt passz hogy halizu vagy sem. nekem csak a turkiz meg neha a kek de az mar tul erosen mentolos.

[ Szerkesztve ]

(#303) Nsdy válasza tobias40 (#272) üzenetére


Nsdy
friss újonc

Szia! Írtam nekem üzit ! Szeretném tőled megvásárolni!

(#304) nova001


nova001
senior tag

Magyarországon nem lehet dohányt (heets) árulni és venni az interneten komolyan ? :Y

(#305) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sràcok! Aki hasznàl iqos-t attól kérdezném, hogy pótolja a dohànyzàst? Köhögés és ilyenek elmúltak??

(#306) Szellem.


Szellem.
nagyúr

A 3.0 Multiben miben mas mint a sima 3.0???

(#307) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Na ma beszàlltam a klubba egy 3.0-as eszközzel. 24900 Ft. Volt!😁👍

(#308) lacka111 válasza nova001 (#304) üzenetére


lacka111
csendes tag

Én lassan már Iqost se látok eladót, pedig szerettem volna egyet Nyíregyháza környéken. Facebook csoportok is eltűntek, vagy csak nekem?

(#309) Nsdy


Nsdy
friss újonc

Sziasztok! Van valakinek 3.0 készüléke fehér színben? Azonnal megvásárolnám!

(#310) iceQ! válasza lacka111 (#308) üzenetére


iceQ!
addikt

Dohányboltba kerested már?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#311) frankstork válasza lacka111 (#308) üzenetére


frankstork
aktív tag

Ez engem is foglalkoztat. Sokszor elhangzik, de én nem találok. Szívesen kipróbálnák itthon hivatalosan nem kapható heetseket, szóval...

(#312) lacka111


lacka111
csendes tag

Egyre nehezebb sajnos. Sikerült szereznem egy páros ajánlatos szettet, a 2.4 megmarad, ha esetleg valaki keres 3.0 az nyugodtan kereshet. :)

(#313) zoltan6 válasza frankstork (#311) üzenetére


zoltan6
őstag

Facebook iqos csoport,sokan árulnak készüléket,illetve külföldi heetseket is.
[link]

(#314) iceQ! válasza zoltan6 (#313) üzenetére


iceQ!
addikt

+1! Innen vettem áfonyás heetset :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#315) domerator


domerator
veterán

Sziasztok,
Ez az iqos kepes arra, hogy egy szal heetset tobb etapban lehet vegigszivni? Pl. szivok 3 slukkot es leteszem felorara, utana folytathatom, vagy masik szalat kell betenni?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#316) animatrix11 válasza domerator (#315) üzenetére


animatrix11
őstag

Szia

6 percig vagy kb 12-14 slukkot bír

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#317) domerator válasza animatrix11 (#316) üzenetére


domerator
veterán

Oké, köszi, ezt olvastam. A kérdés az, hogy ha beleteszek egy heet-et (heets-et?) és szívok 3-4 slukkot, akkor ki lehet-e kapcsolni mondjuk 20 percre, majd utána bekapcsolni és ugyanabból a cigiből megint 3-4 slukkot szívni és így tovább míg el nem fogy? Magyarul egy szálat el kell-e szívni egyszerre, vagy beoszthatom 1-2 órára?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#318) Szellem. válasza domerator (#317) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem! Vagy elszívod a 6 perc és vagy 12-14 slukk alatt vagy nem, mivel a fűtőpenge folyamatosan működik. Ha bekapcsoltad miután beleraktad a Heetset, utána végig kell vinned a folyamatot, mert így működik a cucc.

(#319) domerator válasza Szellem. (#318) üzenetére


domerator
veterán

Hát ez nem jó hír, ez így közelebb van a hagyományos cigihez ebből a szempontból.
Köszi a gyors választ!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#320) Szellem. válasza domerator (#319) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem egészen! Ha a szívás időt nézed, akkor igen, de semmi köze a normális cigihez! Én ezt használom és teljesen más. Ezt nyugodtan, ráérősen kell szívni. És nem utolsó sorban pedig "egészségesebb" mint a normál cigi, mert itt a 95%-a meg van kötve a dzsuvának a normál cigivel ellentétben. Én nagy dohányos voltam, de amióta ezt szívom, nem köhögök, nem fulladok, nem vagyok büdös, stb. Ma végre sportoltam is, és nem fulladtam, mint pár napja amikor még dohányoztam.

(#321) domerator válasza Szellem. (#320) üzenetére


domerator
veterán

Ez mind így van ahogy írod... én csak azt sajnálom, hogy egyben kell elszívni egy szálat.
Mi van, ha szívok 3-4 slukkot és egyszerűen kiveszem a heetet és elteszem a dobozába? A készüléket ki lehet kapcsolni manuálisan?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#322) honeker válasza domerator (#321) üzenetére


honeker
őstag

Én igy csinálom....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#323) animatrix11 válasza domerator (#321) üzenetére


animatrix11
őstag

Ki lehet kapcsolni, nyomva kell tartani pár másodperig, szerintem tudod folytatni is, bár így soha nem próbáltam még

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#324) SztiviVander válasza domerator (#321) üzenetére


SztiviVander
őstag

persze ki lehet, csak ujra kell tolteni a pent mielott ujra tudod hasznalni. kieve ha multid van vagy duo-d. de ha elparolog a cucc a heetsbol (kiszarad a dohany) akkor masodszorra vagy harmadszorra mar nem lesz finom. plusz van benne egy olyan szuro ami a hot csokkenti (hogy ne a 350 fokos levegot tudozd le) es ami hasznalat kozben uzemszeruen deformalodik, na az sem lesz az igazi a sokadik nekifutasnal. ez bizony nem ecigi. szerencsere 😂

(#325) domerator válasza honeker (#322) üzenetére


domerator
veterán

Na ez biztato... :C akkor mar komolyabban baratkozom, hogy ki kellene probalni. A lejjebb emlitett szurovel nincs gond ilyenkor? Ize nagyon valtozik?

animatrix11: koszi, remeltem hogy ki lehet kapcsolni

SztiviVander: na igen, az a szuro lesz a kerdeses pont.
A multi es a duo kozott az elszivhato heetsek szama a kulonbseg ugye?
Egyebkent nem arra gondoltam, hogy egy heetset szivok masfel hetig :DDD , de szerintem minden dohanyosnak van olyan erzese (plane a napi sokadik cigi utan), hogy ragyujt es 3-4 slukk utan mar nem esik olyan jol mint mondjuk a napi elso cigi. Vagy ha tenyleg 2 perc ido van cigizni es ilyenkor egy szal az netto pocsekolas.
Ebbol az aspektusbol az ecigi a kiraly, de attol felek, tiszta vegyipar, abba aztan azt tesznek bele, amit nem szegyellnek, szoval azt en ki se probalom.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#326) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

@domerator
a korábban leírtak alapján, nem javaslom, hogy áttérj az iqos-ra.
A "cigit" felhevíted, majd kihül? Nyilván a felhevített dohány a következő hevítésnél, megközelítőleg nem fog olyan "élményt" adni.
Igazából nem is értem, hogy ki dohányzik aképpen, hogy "3-4 slukkot szív" egy cigiből.
Vagy dohányzok, vagy nem.
Vagy szívom az iqos-t vagy nem.
Komolyan mondom nem kötekedni akarok, de ennek az egésznek így mi értelme?

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#327) SztiviVander válasza domerator (#325) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ezt egy perc alatt is el lehet szivni (14 slukk), ketto alatt plane:D Nekem mindig a slukkokkal fogy el, 6 percig szerintem sose szivtam. Ha nekem nem esik jol akkor ra se gyujtok, de nem vagyunk egyformak nyilvan. Keress vki ismerost akinek van aztan kerd el egy heets-re (ne a sargat probald mert az lehet nem fog tetszeni, amber-t vagy a mentolos turkizt a nalunk kaphatoak kozul) es kiderul bejon vagy sem.

(#328) domerator válasza nylontacsko (#326) üzenetére


domerator
veterán

Köszi a határozott véleményedet, nem vagyunk egyformák. :U

(#327) SztiviVander
Köszi, már elkértem volna, ha lenne ismerős... :( Annál meg még a B brand hevítők is drágábbak, hogy próbára vegyek egyet és kiderüljön, hogy nem úgy működik, ahogy szeretném.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#329) SztiviVander válasza domerator (#328) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ha jol tudom 14 napon belul visszaveszik az iqos-t ha nem jon be. Szoval igazabol annyira nem nagy kockazat. De ennek azert kerdezz utana a boltban ha/mielott megveszed hogy mik a pontos feltetelei.

(#330) atthany válasza SztiviVander (#329) üzenetére


atthany
aktív tag

Igen, én is így csináltam! Megvettem, kipróbáltam, visszavittem, majd neten féláron megvettem :)

(#331) nylontacsko válasza SztiviVander (#329) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Igazából ennyi a "pontos feltétele".
14 nap.
Doboza, kellékei meglegyenek.
Indokolni sem kell.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#332) domerator válasza SztiviVander (#329) üzenetére


domerator
veterán

Na vettem egy iqos 3-at :C

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#333) nylontacsko válasza domerator (#332) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Üdv a klubban.
Használd úgy, ahogyan kell ;)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#334) domerator válasza nylontacsko (#333) üzenetére


domerator
veterán

Kösz.
Eddig 3 heetsen vagyok túl, narancsszínűt, meg egy enyhe mentolosat vettem, mindkettő ízlik. A 6 percet, meg a 14 slukkot kicsit rövidnek érzem, de lehet hogy megszokom.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#335) nylontacsko válasza domerator (#334) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Ne "kapkodj".
Ezzel másként dohányzol, mint egy "rendes" cigarettával.
Nekem vagy két hétig tartott, mire megszoktam.
28 évig dohányoztam előtte.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#336) paxm válasza SztiviVander (#329) üzenetére


paxm
aktív tag

Mondjuk van egy kis huncutsád a dologban. Augusztusban vettem egy 3.0-át,regisztráltam. 10 napja vettem egy Multit, visszacszerettem volna adni, mert nekem nem jött be! Nem lehet mert már ugye vettem egy készüléket. Kénytelen leszek eladni! :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI A1, MI Mix 2S & Xperia Z3 Compact & Z5 Compact // Nexus 7 LTE 2013

(#337) SztiviVander válasza paxm (#336) üzenetére


SztiviVander
őstag

Na igen, ilyesmi aprobetus reszekre gondoltam. FB csoportban is irta valaki par hete hogy nem vettek vissza tole, de nem emlekszem mar miert.

(#338) Szellem. válasza nylontacsko (#335) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én egy hete szívom, de nekem is még szoknom kell. Kipróbáltam az Ambert, az gyenge. Most Türkizt szívok, az jó, de továbbra is nekem az a bajom, hogy hiànyzik az a tömény füst amikor letüdőzöm. Túl könnyű a füst (pàra) amit leszívok. Anno én elektromos cigiben a Greensmoke-ot szívtam és az full cigi hatású volt, csak sajnos egész nap a pofàmba lógott. Szóval lehetne töményebb a pàra amit leszívunk. Amúgy nem fulladok végre ha lépcsőzöm illetve sportolok és nem vagyok büdös.

(#339) iceQ! válasza nylontacsko (#335) üzenetére


iceQ!
addikt

Én 15 évig nyomtam ez előtt, egyik napról a másikra álltam át. Én úgy hívom az IQOS-t: "A foglalkozós cigi" :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#340) domerator válasza nylontacsko (#335) üzenetére


domerator
veterán

Őszintén szólva tulajdonképpen elég ez a "cigizésmennyiség", most már vagy másfél napja csak ezt szívom és be kell vallanom, érzem, hogy elég egy szál, különösen a mentolosból az intenzív íz miatt. Néha csak az agyam kíván további cigizést.
Próbáltam egy szálat kétszer elszívni, (keresztben visszadugni), a mentolosból még csak-csak ki lehet préselni egy kb. fél szálnyit, de a sima amber sajna már szinte semmi élményt nem nyújt.
Valahogy nálam olyan hatása van az iqosnak, hogy mintha azt a kényszert csökkentené, amit az erős dohányos érez: minél hamarabb ismét rágyújtani az első adandó alkalommal. Ez nálam másfél napja jelentősen lecsökkent és ez nagyon jó.
Az erős köhögésem (ami az elmúlt 1-2 hónapban szinte állandó lett) szinte nullára redukálódott másfél nap alatt. Az utóbbi pár hónapban kevés kivétellel töltött slim fehér Pall Mall-t szívtam, átlag 20 szál körül (mondjuk 15-30 között). Az iqos egyébként ebből a szempontból magáért beszél: hófehér marad a heets szűrője.
Nagyon élvezem az egész folyamat tisztaságát, se hamu, se füstszag, se kosz, a csikk is sokkal kulturáltabb, bagózás után bátrabban lépek vissza a lakásba a páromhoz :DDD

Már csak találni kellene valami alternatív forrást a heetsre, ami picivel zsebbarátabb (a töltött cigi kb. 500ft-ra jött ki naponta), de azt gondolom nem itt fogom keresgélni ;]

Úgy gondolom nem fogok élni a 14 napos visszaadással, szerintem egyelőre megtaláltam a számomra ideális megoldást.

Ja... és van mód a heets szakaszos elszívására: mivel a 3-as akkor is tölti a hevítőt, ha nyitva a töltő, így ha kikapcsolom a hevítőt 3-4 slukk után, újra tudom tölteni úgy, hogy benne marad a heets, maximum sűrűbben kell majd takarítani... de ez egyelőre csak elmélet, mivel még nem volt ilyen szitu és amúgy meg annyira kellemes a dohányzás az iqossal, hogy egyelőre nem tudtam abbahagyni egy szálat se.

Az egész körítés, amit az iqos köré épített a Philip Morris, professzionális, kezdve a termék minőségével (csomagolás tiszta Apple), a kiegészítők, a vevőszolgálat, garanciák, stb. Ez Apple vagy Nespresso kategória, ez nem egyszerű dohányzás, ezzel a PM olyan újat alkotott, mint anno Steve Jobs az iPhone-nal.

Remélem, hogy nem derül majd ki a heetsről, hogy potenciálisan veszélyes anyagokat tartalmaz, mindenesetre sokkal több bizodalmam van benne, mint bármilyen liquid ecigiben.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#341) zoltan6 válasza domerator (#340) üzenetére


zoltan6
őstag

Az Apple- val beletrafáltál,Apple dizájnere Jony Ive tervezte az Iqost.

(#342) domerator válasza zoltan6 (#341) üzenetére


domerator
veterán

Na ezt nem tudtam, de nem csodálkozom... :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#343) Szellem. válasza zoltan6 (#341) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez az info hol van pontosan, mert én ilyen információt még említés szintem sem találtam sehol???

[ Szerkesztve ]

(#344) zoltan6 válasza Szellem. (#343) üzenetére


zoltan6
őstag

Párom dohányboltban dolgozott,volt philipp Morris rendezvényen az Iqossal kapcsolatvan,ott mondták.De ebben a cikkben is emlitik például.
[link]

(#345) Szellem. válasza zoltan6 (#344) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Fasza, mert a neten rákerestem és sehol sem említették, de köszi.

(#346) domerator


domerator
veterán

Vettem egy kék mentolosat, de az valami elementárisan intenzív... a rágógumi semmi ehhez képest... :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#347) zoltan6 válasza Szellem. (#345) üzenetére


zoltan6
őstag

ebben a 2018-as cikkben is említik:
[link]

(#348) nylontacsko válasza domerator (#346) üzenetére


nylontacsko
senior tag

1/2 sötétkék - 1/2 narancs / nap
én így "adagolom". :)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#349) SztiviVander válasza domerator (#346) üzenetére


SztiviVander
őstag

Jaja, az fogmosás helyettesítő mint a kék orbit 😂 2in1, cigizel és rágózol egyszerre.

(#350) domerator


domerator
veterán

Holnap felhivom az ugyfelszolit, az amber is kb csak a feleig-ketharmadaig elvezheto, az utolso 3-4 slukk mar csak keseru es gyenge, szinte nem is fustol, a sargat ezek utan nem is merem megvenni...
Mindezt patikara tisztitott hevitovel tapasztalom, szoval nem a kosz az oka.
Letezik amugy erosebb/intenzivebb heets a kulfoldi piacokon? Mert akkor felturom a netet.

(Amugy meg allandoan a szamba akarom tolni a dobozbol kivett heetset..) :DD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.