Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-29 19:55:01

LOGOUT.hu

IQOS cigaretta

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) amerigo válasza domerator (#350) üzenetére


amerigo
aktív tag

A Szlovákiában pluszban kaphato Bronz és Sienna is intenzívebb.
Álítólag valamalyik kapható lesz nálunk is rövidesen.

(#352) tailor74 válasza amerigo (#351) üzenetére


tailor74
őstag

Készletbe már be van sorolva mindkettő, decemberben lesz rendelhető.
A héten mondta a trafikos,akinél vásárolok.

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#353) amerigo válasza tailor74 (#352) üzenetére


amerigo
aktív tag

Ez jó hír, a Bronz nagyon bejött, csak ritkán jutottam ki Szlovákiába.

[ Szerkesztve ]

(#354) Szellem. válasza domerator (#350) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A sárga azaz az Amber egy kalap kaki! Ahogy a Sienna is ami jönni fog. A bronze amit várok, amúgy meg Blue és Türkiz megy nálam is. Ezek élvezhetőek.

(#355) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Érdekes dolog ez.
Nagyomn ízlett a Green Zing. Aztán semmi gondom a Heets Blue, illetve az Amber-el sem (50-50%-ban használom).
De leragadni egyik mellett sem tudtam.
Illetve nem is akarok.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#356) nylontacsko válasza Szellem. (#354) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Attól mert neked nem ízlik...
Nem mondható róla, hogy "kaki".

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#357) Szellem. válasza nylontacsko (#356) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem nem ízlik, hanem gyenge!!! Amikor letüdőzöm, akkor semmi, max az első 3 slukk utána kifújt. Ez a bajom vele.

(#358) domerator válasza Szellem. (#357) üzenetére


domerator
veterán

Nekem is gyenge az amber. Gondolom a sárga az még csirkébb. Én is várom a két újat.
Mondjuk az esetleg lehet, hogy egy rosszabb dobozzal fogtam ki, ma bontom majd fel a másodikat, de ha másnak is gyengusz, akkor nem sok esélyt adok neki. Amúgy az amber kezdeti íze nagyon bejön, ezért is bosszant a dolog.
A sokak által emlegetett kukorica íz is tetszik.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#359) Szellem. válasza domerator (#358) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A kezdeti íze jó, de 3 slukk és harmatos lesz. Semmit nem érzek, csak jó a pára a pofámból, ami a vége felé meg még kevesebb. Próbáltam a Siennat, az is ilyen, sőt, nekem még rosszabb és gyengébb volt mint az Amber. A Bronze-ban reménykedem. Amúgy a két mentolosat szívom és azokkal teljesen jól elvagyok.

(#360) SztiviVander válasza Szellem. (#359) üzenetére


SztiviVander
őstag

Nekem is csak a mentol jott be eddig. De a tobbinek egyiknek sincs "ize" mivel az eu-ban nem lehet -a mentolon kivul- izesitett dohanyt arulni. Szoval a bronznak sincs semmivel se tobb ize mint a tobbinek, csak az illata egy kicsit szlaoncukros. Nikotin meg csontegyforma mennyiseg mindben. De teny hogy a yellowbol jon a legkevesebb para, a tobbi nem mentolos viszont kb egyforma ilyen teren. A green zing-et (mentolos lime) meg a purple wave-et (mentolos afonya) lenne erdemes kiprobalni de azt meg csak szerb vagy ukran behozatalbol lehet es azt sokkal kevsebben aruljak mint az eu-ban kapahatokat mert ugye ott hatar meg ellenorzes es nem lehet csak ugy kartonszamra hozni befele mint szlovakiabol.

(#361) Szellem. válasza SztiviVander (#360) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én próbáltam Siennat, mert az egyik facebook csoportban árulnak ilyet. Rosszabb volt mint az Amber.

(#362) szabi325


szabi325
tag

Sziasztok!
Ajándékba vásárolnék 2.4 Plus-t, esetleg valaki megtudná írni hogy Budapesten ezt hol tudom megvenni ahol van rá garancia illetve dohányt bármelyik dohányboltban találok hozzá? (Mom park környéke , XI kerület előnyben)
Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#363) tommy6961


tommy6961
csendes tag

Sziasztok. Korábban olvastam, hogy a 3.0-ás készülék akciós áron van. 2.4-es esetleg le van árazva? (veresegyházi vagy gödöllői trafik ami közel van) Igazából plusz egy hevítőre lenne szükségem, de ha nem 20 ezer akkor megvenném a komplett csomagot. Előre is köszönöm az infót.

(#364) Szellem. válasza tommy6961 (#363) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A 3.0 24.900, a 2.4 Plus 20 alatt van!

(#365) tommy6961 válasza Szellem. (#364) üzenetére


tommy6961
csendes tag

Ok, köszönöm a hsz-t.

(#366) tailor74 válasza tommy6961 (#365) üzenetére


tailor74
őstag

Külön csak hevítőt nem lehet vásárolni, csak kompletten.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#367) tommy6961 válasza tailor74 (#366) üzenetére


tommy6961
csendes tag

Igen azt tudom. Azért írtam, hogy ha a 2.4-re is van pár ezer ft-os akció akkor veszek egy komplett szettet. Köszi a hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#368) Gijon válasza tommy6961 (#367) üzenetére


Gijon
senior tag

[link] Ezt találtam, de nem ismerem a boltot.

(#369) LUCKY78


LUCKY78
tag

Üdv Mindenki!

Agyalok már egy ideje iqos készülék vásárláson. Volt sok kérdés a fejemben, de itt a csopiban elég sok minden kiderült erről a kütyüröl, hogy rászánjam magam a vásárlásra. Most van nálam pár napja egy 2.4 plus szerkezet ízlelgetésre. Viszont arra lettem figyelmes, hogy ugye gyári adat szerint 5-6 perc vagy 12-14 slukk egy heets elfogyasztása. na most ami nálam van kipróbálásra kütyü, ennél üresben meg van a 6perc hevítés majd lekapcsol. De ha behelyezek egy heets-et, és bekapcsolom, akkor már csak 2perc 30-40 mp-ig hevít és le kapcsol. ez most hogy, miért? valaki tapasztalt már hasonlót? vagy ez így okés? ha jól tudom, 1 hónapos a iqos... köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

sose nyomjá' full kretént!

(#370) tommy6961 válasza Gijon (#368) üzenetére


tommy6961
csendes tag

Köszönöm a linket. Aki keres az talál 🙂

(#371) nylontacsko válasza LUCKY78 (#369) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Ha 2 perc és 30-40sec, akkor rossz a hevítő.
Azért cseréltem az asszonnyal (neki eredetileg 3.0 volt), mert a 2.4 tovább "tart" és bizony nekem nem volt hozzá türelmem.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#372) Szellem. válasza LUCKY78 (#369) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Indítsd újra a készüléket. A bekapcsoló gombot kell hosszan nyomva tartani! Azt hiszem 10mp-ig. Utána újraindul az eszköz. A Facebook csoportban ugyan ez volt a gondja valakinek. Dupla slukknak érzékelt az eszköz. Restart megoldotta!

(#373) LUCKY78 válasza Szellem. (#372) üzenetére


LUCKY78
tag

Gondoltam rá. meg is csináltam, de semmi változást nem hozott... :/

sose nyomjá' full kretént!

(#374) enikeee


enikeee
friss újonc

Sziasztok,

kérdés használattal kapcsolatban: volt-e bárkinek az általánoshoz képest forditott tapasztalata, miszerint az erős dohányos ha soha nem szivott eddig mást, mint sima cigit, most kipróbálta az iqost és miközben letüdőzi, a heets ingerli és azonnal (erős) köhögést vált ki belőle.
A sima cigi esetén nem feltétlenül a cigaretta tényleges szivása közben köhög.

Ez meg mitől lehet? Javaslat ellenszerre ? :)

Kösz & üdv., enikeee

(#375) SztiviVander válasza enikeee (#374) üzenetére


SztiviVander
őstag

Pl. lehet attol hogy allergias vagy a polypropylen glykol-ra. Azzal van beitatva a heets hogy ne szaradjon ki es legyen eleg paraja.

(#376) zoltan6 válasza SztiviVander (#375) üzenetére


zoltan6
őstag

én azért hagytam abba pont az e-cigit,tiszta csalánkiütés lett tőle az egész testem,antibiotikumot szedtem egy hónapig,Hihetetlen hogy ebbe is belerakják ezt a veszélyes vegyszert :( .Egyenlőre én is csak köhögök tőle,páromnak fogínygyulladása lett,sorban olvasom mindenhol hogy mindenkinek baja van tőle,akkor nem tudom minek erőltetik. :(

[ Szerkesztve ]

(#377) domerator válasza SztiviVander (#375) üzenetére


domerator
veterán

Csak propilénglikol... poly nélkül :D

[link]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#378) SztiviVander válasza domerator (#377) üzenetére


SztiviVander
őstag

Jóvanna, az :D

(#379) SztiviVander válasza zoltan6 (#376) üzenetére


SztiviVander
őstag

A nikotin csak úgy ezerszer veszélyesebb, azon mégse aggódik senki 🙄 Mellesleg azért ezt teszik bele mert gondolom nincs ami jobban megfelelne a célnak. Azért a mindenkinek baja van tőle erösen barokkos túlzás, akiket én ismerek senkinek semmi baja a heets-től. De a tejre is allergiásak sokan, sajna ez van. Nekem amúgy eciginel pont a vg volt ami nem tetszett a torkomnak.

[ Szerkesztve ]

(#380) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Ha valakit erdekel 2.4-es iqos 10 doboz heetsel, 49euro plusz 10euro postáért,annak privatban tudok segiteni a rendelésben.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#381) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok. Helyileg hol van a PM eladóhelye, ahol többféle heets kapható? Valami szóbeli infóm van,hogy a fradi stadion mellett, de a neten nem találok semmit.

(#382) HellGreg válasza HellGreg (#381) üzenetére


HellGreg
őstag

Mármint olyan bolt kéne, ahol nem csak a 4 alap íz van.

(#383) SztiviVander válasza HellGreg (#382) üzenetére


SztiviVander
őstag

Csak a 4 iz van idehaza hivatalosan. Ha dedikalt iqos shopra gondolsz tudtommal olyan sincs nalunk. Nemeteknel meg szlovakoknal van, de ott is csak par nagyvarosban.

(#384) SztiviVander válasza beci (#380) üzenetére


SztiviVander
őstag

Nem inkabb 5 doboz az a 10?

(#385) HellGreg válasza SztiviVander (#383) üzenetére


HellGreg
őstag

Akkor nem lehet sehonnan pl. Marlboro vagy gyümölcsös ízt beszerezni itthon? A szlovák iqos honlapot néztem, de nem enged be külföldi ip-címről. Párkányban meg szintén csak az alapízek vannak... ezt nem értem, miért nem lehet minden árulni, ha már van iqos. Ha nekem történetesen nem ízlik a mentol meg a szotyi akkor b...hatom?

(#386) beci válasza SztiviVander (#384) üzenetére


beci
őstag

Nem.😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#387) zoltan6 válasza HellGreg (#385) üzenetére


zoltan6
őstag

Uniós törvények miatt nem fogsz kapni sehol izesitetettet,tilos az ízesített dohánytermék árusítása.Ukrajnába,az oroszoknál,vagy szerbiából tudsz hozni fejenként 2 dobozzal,vagy facebook iqos csoportokban tudsz hozzájutni,sokan árulnak.

(#388) HellGreg válasza zoltan6 (#387) üzenetére


HellGreg
őstag

Mert a mentol az nem számít ízesítésnek?

(#389) zoltan6 válasza HellGreg (#388) üzenetére


zoltan6
őstag

Eképzelhető hogy az sem lesz sokáig már. Valószínűleg néhány tagállam haladékot kapott rá,azért van még,úgytudom a rendes cigíből sincs már a pattintós fajta.

"Tiltólistán a mentolos cigi
Az Európai Parlament és az Európa Tanács által készített irányelv, amely alapján a mostani jogszabály készült, más rendelkezéseket is tartalmaz. Előírja például a "jellegzetes ízű", vagyis ízesített (például mentolos) cigaretták árusításának tiltását - az indoklás szerint azért, mert ezeket könnyebb elszívni, a dohányosok többet szívnak belőlük,így ezek a cigaretták hozzájárulhatnak a rászokáshoz.
Szintén előírás, hogy az EU tiltsa mindenféle reklámcélú, illetve félrevezető elem megjelenítését a csomagoláson. Az irányelv azt is lehetővé teszi a tagállamok számára, hogy betiltsák a dohánytermékek és a kapcsolódó termékek interneten történő értékesítését."

(#390) HellGreg válasza zoltan6 (#389) üzenetére


HellGreg
őstag

Miért nem tiltják be inkább úgy ahogy van az egészet? Majd akkor elhiszem, hogy aggódnak az egészségemért. Ez a vergődés csak színjáték, de persze a dohányipart pumpálni kell pénzzel, néhány látszatintézkedés után. Milyen érdekes, hogy az elektromos cigaretta ellen megy a lejárató hadjárat újságban-rádióban, ugyanakkor a hagyományos cigi és az iqos ellen nem. Mivel az utóbbiakat dohánygyár készíti, az előbbit pedig nem, tehát az veszélyt jelent, na nem az egészségünkre, hanem az ő pénztárcájukra. :(((

(#391) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

A mai hírlevél alján található ez a közlemény.
Jogilag nem vagyok benne biztos, hogy ez így jól van.
Ha jól sejtem a "Club tagság" pl. feltétele a garanciának.
Élek a gyanúperrel, hogy nem teheti senki(!) "kötelezővé", hogy hírlevelet kelljen fogadnom tőle.
Vagy én tudok rosszul valamit :F

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#392) tommy6961 válasza nylontacsko (#391) üzenetére


tommy6961
csendes tag

Igaz most nem néztem utána, de elsőre nekem is egy kicsit erőszakosnak tűnik ez a tájékoztatás.

(#393) domerator válasza nylontacsko (#391) üzenetére


domerator
veterán

Én tegnap kaptam hírlevelet, de az enyémben nem volt ilyen közlemény :F

Amúgy múlt péntek este óta (5 napja) csak iqost használok. Most este párom rágyújtott egy mentolos Vogue-ra és kértem egy slukkot. Hát... analóg cigit én még nem éreztem ilyen rossznak... mintha egy kihűlt tábortűzből szippantottam volna fel hamut... soha nem éreztem ilyen ízűnek a cigit. Az iqos nagyságrendekkel selymesebb, kellemesebb.
Most úgy érzem, többet nem fogok "rendes" cigit szívni. :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#394) nylontacsko válasza domerator (#393) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Elindultál a helyes úton :C

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#395) Szellem. válasza domerator (#393) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezzel nem vagy így! Nagyon sok ember, közöttünk én is ugyan ezt tudom elmondani. Az analóg bagó IQOS után iszonyat szar. Talán nem véletlenül. Megszűnik a bagó kellemetlen hatása, visszatér az ízlelésed, stb. Másképp érezzük az ízeket.

[ Szerkesztve ]

(#396) domerator válasza Szellem. (#395) üzenetére


domerator
veterán

Szerintem is így van. Kb. 32 év dohányzás alatt ilyen retek ízét soha nem éreztem a ciginek, pedig anno az eredeti Mahorkát is volt szerencsém kipróbálni :o
Egyébként űgy tapasztalom, hogy érdemes kicsit megsodorgatni a dohány részét a heetsnek, sokkal jobban elég a töltet és a kis gyengusz Amber is végig élvezhető marad. Amíg nem érkezik meg a két új íz, addig nekem az Amber lesz a nyerő néha egy-egy gyengébbik mentollal.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#397) Szellem. válasza domerator (#396) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én jobbat mondok:
Veszed a dohánytöltetet, berakod a szádba azzal a végével ahol a dohány van és belefújsz a dohányba lassan, de közepes erővel egy párat, plusz ezzel gyengén összenyálazod a dohány körüli papír réteget. Próbáld ki utána. :) Dőlni fog a füst. Már több dobozon túl vagyok és így az Amber is szívható és élvezhető a számomra. :)

(#398) domerator válasza Szellem. (#397) üzenetére


domerator
veterán

Bakker, mekkora ötlet... mondhattad volna 2 perccel előbb is... :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#399) dox187 válasza Szellem. (#397) üzenetére


dox187
csendes tag

Ez a belefújós dolog egész jó. Sajnos az 5.-6. slukk körül "elfogyott" a belefújt pára. :)

Legközelebb tovább fújom. (Meglehetőst hülyének érzem magam, de ami működik, az működik. :D )

alá sírás

(#400) Szellem. válasza dox187 (#399) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én szarok bele, hogy ki mit gondol ha làt. Az élvezet és a tartalom fontosabb!! Így sokkal jobb a Heets. Minél többször fújod annàl jobb. Rà kell érezni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.