Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) icecave válasza OgreImre (#1298) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, mivel zárolt összeg, tehát gyakorlatilag a számládon marad, csak hozzáférni nem tudsz egy ideig. Szóval ezért nem értesítenek.

Sok kicsit sokra megy? Hát sokszor 2 eurot nem fognak zárolni huzamosabb ideig. Szóval nem értem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#1302) OgreImre válasza icecave (#1301) üzenetére


OgreImre
senior tag

Tényleg, ha belegondolok akkor "mindig" csak 2 euro-val kevesebbhez férhetek hozzá a számlámon, soha nem lesz az 4 vagy 6 vagy 8 euro. Igaz. Fáradt vagyok már.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#1303) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

EasyDo
Szép, új de nem túl okos todo app. Sync is van benne csak az a bibi hogy regisztrációhoz egy SMS-t akar elküldeni egy ismeretlen számra a telefon udid számával. Persze hogy nem küldtem el.

[ Szerkesztve ]

(#1304) DanielK válasza vadászcsiga (#1303) üzenetére


DanielK
addikt

Szépnek szép, csak oltári keveset tud. Ha legalább badge lenne benne...

(#1305) vadászcsiga válasza DanielK (#1304) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Valakinek csak jó lesz.

(#1306) paavoo


paavoo
aktív tag

Cydiaba jött egy jó tweak, iCleaner, minden szemetet leszed otherből, így kapásból 200 mega helyet felszabadított. :)

(#1307) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

ban.jo app jött, de lehet fölösleges már beírni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1308) Ragnar95 válasza paavoo (#1306) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én is letöltöttem gyorsan és felszabadított 150mega helyet :K :C

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1309) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#1308) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Egy lépéssel közelebb a JB-hez.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1310) DanielK


DanielK
addikt

Jön a Crisys iOS-ra!!! Trailer
Még mielőtt valaki félreértené, a N.O.V.A 3 fog jönni, ami nagyon hasonlít rá! :K

(#1311) Ragnar95 válasza DanielK (#1310) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez nem a Halo-ra hasonlít inkább :F
Én nem játszottam az első 2 részével se, de így trailer+képek alapján inkább azt mondanám,h a Halora hajaz, mint hogy a Crysisre :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1312) DanielK válasza Ragnar95 (#1311) üzenetére


DanielK
addikt

Halot nem ismerem (nem kedvelem a boxot :P ). Itt egy kép a Crisysről.
Itt meg a Halo.
Ez meg a nova 3.
Inkább Crisys, ráadásul az most nagyon megy. Jövőre jön belőle a 3. rész. :K

(#1313) Ragnar95 válasza DanielK (#1312) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A főszereplő tényleg jobban hasonlít a Crysisosra, csak én a játék lényegére gondoltam,h szerintem nem annyira Crysisos, mert ott ugye a páncélzatra és annak képességeire épül a játék, itt meg csak dizájnelem szerintem, bár lehet,h tévedek... :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1314) DanielK válasza Ragnar95 (#1313) üzenetére


DanielK
addikt

Ja, látod azt nem tudom. Sose játszottam még a Haloval. :DDD Külsőre viszont most lenyúlták a Crisyst.

(#1315) Ragnar95 válasza DanielK (#1314) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azzal énse még, de ott nincs ilyen páncél tudtommal, csak díszként :P :D
Külsőre le bizony :DD De ebben is ember a főhős vagy itt űrlény? :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1316) DanielK válasza Ragnar95 (#1315) üzenetére


DanielK
addikt

Passz. Bár asszem megvan a kettes és ott ember, ha jól emlékszem. :DDD

Más: ingyenes a smash cops! :K

(#1317) szabopali válasza Mela Kehes (#1288) üzenetére


szabopali
aktív tag

"Szia! Akkor én hozzálátok! Néhány dolgot megfejtettem. Igen, bonyolult a setup de ez mindig azt feltételezi, hogy pontos, jó appr-ól van szó, ahogy így elemezgettem ez is, persze hosszabb távon derül ki igazán..... "

a többi privibe ment :)

szabopali

(#1318) DanielK válasza szabopali (#1317) üzenetére


DanielK
addikt

Ide is beírhatnátok, múltkor letöltöttem, de még nem kezdtem neki a beállításnak. :K
Most jut eszembe, hogy mégse, mert szarakodott a store. Bár jobb is így végül ezt gondoltam magamban. Most jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#1319) szabopali válasza DanielK (#1318) üzenetére


szabopali
aktív tag

Akkor végül is nem kell ? szívesen, ha mégis érdekel, priviben mert nem rövid, két oldal .doc-ban :) és nem szeretném ha valakinek nem kell és "kerülgetni" kell itt le is meg fel is.

szabopali

(#1320) DanielK válasza szabopali (#1319) üzenetére


DanielK
addikt

Röviden leírnád, hogy miket tud? Mert akkor lehet megveszem, de még nem biztos. :B

(#1321) szabopali válasza DanielK (#1320) üzenetére


szabopali
aktív tag

Villany, gáz, víz, rezsi számoló, figyelő, statisztika készítő forintban is. Persze az adatok mi adjuk meg. Az érdekesség hogy nap és szél energiát is kezel. :) Persze ha hozzájutunk csak akkor érdekes. :))
privi megy, gondolom elfér? :N

szabopali

(#1322) vadászcsiga válasza DanielK (#1320) üzenetére


vadászcsiga
félisten

"lehet megveszem, de még nem biztos"
:DDD

(#1323) DanielK válasza szabopali (#1321) üzenetére


DanielK
addikt

Köszi, de asszem maradok a nem mellett. Nekem elég a pocket expense, hogy legalább a díjakat nyomon kövessem. Azért köszi! :R

(#1324) szabopali


szabopali
aktív tag

Akinek útjába kerül a hivatalos Olimpia app, kérem jelezze! megköszöntem!

[ Szerkesztve ]

szabopali

(#1325) ittakary válasza szabopali (#1324) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jo otlet :) tuti lesz.

(#1326) Ragnar95 válasza DanielK (#1316) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kipróbáltam most a N.O.V.A 2-t, igazából nem derült ki eddig biztosra,h ember vagy űrlény vagyok-e, mert a 2 faj közti szövetség tagja vagyok,de embernek tűnök :P
Amúgy tényleg eléggé Crysis szerű a játék, bár különleges képességei nincsenek a páncélomnak... :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1327) Mela Kehes válasza DanielK (#1323) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Én is Pocket Expensenpárti vagyok, de nekem a fogyasztás miatt kell. Ja és persze a grafikon miatt.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1328) Solar_Wind válasza Ragnar95 (#1326) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

A végét sose tudtam megcsinálni.

(#1329) Ragnar95 válasza Solar_Wind (#1328) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én csak ma kezdtem el, úgyhogy a végéről nem tudok nyilatkozni, de nem jött be nekem túlzottan, úgyhogy szerintem hanyagolom is a játékot...A grafika se az igazi,az irányítás se és a játékmenet se fogott meg...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1330) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szótanuló alkalmazást megvette már itt valaki ?:) Megéri ?

Üdv: Csabee.

(#1331) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ezt mutattam már nektek? Most találtam meg újra. Doit - Your favourite Task manager

(#1332) DanielK válasza vadászcsiga (#1331) üzenetére


DanielK
addikt

Nem lenne rossz, csak két dolog hiányzik: hogy jelezzen az adott időben, mikor beállítom és hogy a badge akkor is megjelenjen mikor valamit beteszek a todaybe. Ne csak az időpont után.
Illetve nem tudom saját sorrenbe tenni a taskokat/jegyzeteket.

(#1333) vadászcsiga válasza DanielK (#1332) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tudod hogy a store-ban csak felmegoldasok vannak. Ja nem ott van a Due :D

Egyébként jelez az csak be kell állítani az időpontot. Ott van a task beírása lapon alul közepén. A badge-t meg be kell kapcsolni a beallitasokban. Ahogy latom ez utóbbi egy idő után kikapcsolodik magától mivel egyszer már a post napján egyszer bekapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

(#1334) DanielK válasza vadászcsiga (#1333) üzenetére


DanielK
addikt

A jelzést ipaden próbáltam, de nem jelzett. Lehet, hogy fog.
A badge most már ok. Be volt kapcsolva, de mégse jelzett. Ki-be kapcsoltam és most már ott van. Próbálgatom, mert akkor a jegyzeteket és az emlékeztetőket kiválthatom, helyet spórolok.

(#1335) DanielK válasza DanielK (#1334) üzenetére


DanielK
addikt

Azt hiszem maradok a gyári jegyzeteknél, mert azt ipaden is látom. Illetve a duenál, mert ha ipaden beviszek valami, azt látom iphoneon és vicaverza. :DDD

(#1336) jilian


jilian
addikt

Keresek logikai / memoria / ügyességi játékokat!

Előre is köszönöm!

(#1337) Mela Kehes válasza jilian (#1336) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Memory szóra rákeresel és már jönnek is. :))

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1338) vadászcsiga válasza DanielK (#1335) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem azert linkelem ám ezeket a kis appokat hogy lecseréld vele bármelyik jól megírt bevált programodat amiért ráadásul pénzt is adtál csak a látvány miatt mert némelyik nagyon szép felülettel rendelkezik. Ámbár nincsenek már illúzióim nagyon sok jó ízléssel megáldott fejlesztő van de talán egy sem aki a praktikumot is ötvözi ezzel.

(#1339) jilian válasza Mela Kehes (#1337) üzenetére


jilian
addikt

De épp ez az, hogy kismillió van, gondoltam van 1-2 ami valakinek tetszik/bevált... :(((

(#1340) Mela Kehes válasza jilian (#1339) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

1
2

Mindkét lányom tesztelte.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1341) vagamo


vagamo
őstag

Én vagyok vakk vagy a telefonban tényleg nincs rádió? rádióbol is csak online rádió appot találtam. Létezik analóg is a készülékhez, vagy ennél a füles nem működik antenna ként.

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1342) snooze válasza vagamo (#1341) üzenetére


snooze
veterán

nincs rádio benne..de lehet jo áron kapni hozzá rádio adaptert..

GO Gunners!!!

(#1343) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Kár hogy nem szoktam naplót írni most ingyenes a Wonderful Days - Diary with Style. Stílusos nagyon szép felületű napló olyan mint a filmeken.

(#1344) icecave válasza vadászcsiga (#1343) üzenetére


icecave
nagyúr

Én most a Machinarium-ra vadászom. Mondom megvárom, míg leárazzák, de lehet nem várok addig :D

(#1345) mondomén válasza icecave (#1344) üzenetére


mondomén
őstag

Free eddig még nem volt. Januárban vitték le 1,60-ra. Bár 4 eurót sosem adnék egy appért.:)

(#1346) icecave válasza mondomén (#1345) üzenetére


icecave
nagyúr

Én adtam, még többet is. Természetesen, nem halok bele az eredeti árba sem, bármelyik appról is legyen szó, amire szükségem van, de ha tudok várni, miért ne várjam meg, amíg leárazzák :)

(#1347) mondomén válasza icecave (#1346) üzenetére


mondomén
őstag

Hát én már sajnálom az eddig kifizetett appokat. Nagyon tetszik a one x és lassan jön a samu is.:DDD

(#1348) vadászcsiga válasza icecave (#1344) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jól néz ki de ahogy látom csak iPadra van.

(#1349) máyköl válasza vadászcsiga (#1348) üzenetére


máyköl
veterán

Vegyél iPadet. ;]

(#1350) icecave válasza vadászcsiga (#1348) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, kell a játéktér... ez a gondolkodós-nyugis játék kategória, de én az ilyet szeretem, nem azt, amikor mint egy nemnormális, rángatni kell az ujjam egyfolytában az iPadon. :D

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.