Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) máyköl válasza icecave (#1800) üzenetére


máyköl
veterán

Nem, én is arra gondoltam, de lecsekkoltam azt is.

(#1802) mondomén válasza máyköl (#1799) üzenetére


mondomén
őstag

Előfordul, nézd meg twitteren panaszkodik e más is.

(#1803) DanielK válasza FefeeX (#1793) üzenetére


DanielK
addikt

1000 kép vagy 30 nap.

(#1804) FefeeX válasza icecave (#1800) üzenetére


FefeeX
veterán

Én magyar store-ban vagyok többnyire bejelentkezve, és így is megkapom a pontokat...

DanielK: :Y Hülyeséget csináltam, de most majd megtanulom... Minden esetre eddig használtam a Fotóadatfolyamot, soha többet...

(#1805) Mela Kehes válasza DanielK (#1803) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Ezt én sem tudtam.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1806) vadászcsiga válasza FefeeX (#1804) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én magyar store-ban vagyok többnyire bejelentkezve, és így is megkapom a pontokat...
Én pont ugyanígy vagyok. Most töltöttem le a Ninja royale-t, meg is kaptam a pontokat.

(#1807) Totheground


Totheground
addikt

Kis kieg a photostreamről: csak a szervereken van a 30 nap / 1000 fotó limit, de minden máson (teló/ipad/etc photostream mappája) marad amig nem törlöd

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#1808) Tibee86


Tibee86
veterán

Vééégre frissítés jött a Where's my water?-hez. :C

(#1809) b4zsi- válasza vadászcsiga (#1806) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ha a magyar storeban is szerepel az app akkor megkapod a pontot viszot , ha nincs magyarba akkor ki se dobja az appstore kénytelen vagy átjelentkezni USA-ba...

(#1810) Mela Kehes válasza b4zsi- (#1809) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Hogy gyűlölöm azt. Mindig elfelejtek visszamenni a magyarra, csak a kövi program letöltésénél jut eszembe.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1811) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#1810) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig gyakorlatod már van benne :)

Frissült az OTP app, egyszerűsített bejelentkezés az új ötlet bár én a mobilnezetes oldalukat használom safariból szerintem sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1812) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Nah, elkezdtem a Real 2-t multiban. Hááát, mit mondjak így pár nap után. Érdekes. Olyan lökdösődés van, hogy hihetetlen. Mennék normálisan, sportszerűen, de ezek kihozzák belőlem az állatot. Harcolok a 8. helyért, külső íven elmennék a másik mellett, erre finoman kilök a kavicságyra. Ilyenkor mint a darazsak, mindenki elhúz mellettm. Jó kikapcsolódás.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1813) szabopali válasza Mela Kehes (#1812) üzenetére


szabopali
aktív tag

Ne kiméld őket! Nem csak a részvétel fontos.

szabopali

(#1814) máyköl válasza vadászcsiga (#1811) üzenetére


máyköl
veterán

A cib -nek miét nincs appja? Sehogy sem tudok bejelentkezni telefonon az internetbankba.

(#1815) mondomén válasza máyköl (#1814) üzenetére


mondomén
őstag

Nem tudom ott hogy megy, de unicredit-nél aktiváltatni kell.

(#1816) icecave válasza máyköl (#1814) üzenetére


icecave
nagyúr

Van webes cucca: m.cib.hu, itt beléphetsz, de kérni kell a banknál, hogy aktiválják, különben nem tudsz belépni. Sima, egyszerű, jól használható, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

(#1817) vadászcsiga válasza icecave (#1816) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is meg vagyok elégedve a mobilnetes cibbel.

(#1818) FefeeX válasza máyköl (#1814) üzenetére


FefeeX
veterán

CIBnek azért nincs appja, mert mobil internetbankja van, amit viszont engedélyeztetni kell személyesen. Én is onnan tudom, mert múlt héten voltam benn lemondani az ép számlámat, és akkor kérdezte a csaj, hogy nem akarom-e elérni okostelefonról... Egyébként egész jó...

(#1819) vadászcsiga válasza FefeeX (#1818) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Attol még csinalhatnak iOS appot az OTP-nek is van vagy nem ertem.

(#1820) FefeeX válasza vadászcsiga (#1819) üzenetére


FefeeX
veterán

csinálhatnak, csak az jóval több pénz, ráadásul nem multiplatform, egy csomó fejlesztés, ezt kikerülve jutottak ide szerintem. Amúgy önmagáról a cibről és a szakmai hozzáértésükről nincs túl jó véleményem, így az 5-6 év náluk lehúzott időszakom után...

(#1821) vadászcsiga válasza FefeeX (#1820) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amúgy önmagáról a cibről és a szakmai hozzáértésükről nincs túl jó véleményem, így az 5-6 év náluk lehúzott időszakom után...
Én 4 éve vagyok náluk ennél csak csúnyábban tudnék fogalmazni. Toketlen egy bank, de ez a véleményem a többi kis bankról is az OTP kivételével.

Icecave
Amikor bemész hogy csinaltatsz egy maestro kártyát mert egyik toketlen bkártyájukat sem fogadjak el külföldön (tapasztalat) és telefonálnak Pestre hogy te izéke vagyok innen és innen tudunk csinalni ilyen kártyát és kiderül hogy szerintük ezt már bevontak, atmész az OTP-be ott meg pikk pakk csinálnak akkor mit mondjak rajuk? A lakashitelunkről már nem mesélek mert hosszú lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1822) icecave válasza vadászcsiga (#1821) üzenetére


icecave
nagyúr

Ebből lehet véget nem érő vitákat keríteni, én meg pont, hogy elégedett vagyok, és az OTP-t rühellem. Szóval mindenkinek más a jó...

(#1823) FefeeX válasza icecave (#1822) üzenetére


FefeeX
veterán

Nálunk az ár és a diákszámla miatt nyitottam anno, mint ahogy utána többen is a környezetemből... Alapvetően a netes bank szolgáltatásukkal nincs problémám (azon kívül, hogy java kell hozzá, ipadról, iphone-ról elérhetetlen, ezt pár hónapja oldották meg a mobil platformmal) azonban ha valami kell, valami bajos, valami hibádzik, akkor elég nagy probléma van. Nem volt még olyan alkalom, hogy ne lett volna valami gond velük, és akkor bizony kiderül, hogy senki sem tudja megoldani... Például ismeretlen okból nem volt telefonos bankom másfél évig (!!!!), egyszerűen nem tudták megoldani, hogy be tudjam aktiválni, mindig visszadobott a rendszer. Azt mondta, felhívnak de nem hívtak. És még jó pár hasonló.
Az OTP-t sem szerettem soha, sőt, gyakorlatilag bármelyik bankról tudok negatív tapasztalatokat mondani, minden esetre a CIB húzta ki legjobban a gyufát eddig... Tehát mondjuk eddig a Citivel 99%-ban elégedett voltam (kb. egy hónappal ezelőttig), ez a CIB-bel kapcsolatban max 30%-ban volt elmondható. Szó sem róla, egyik sem segélyintézmény, de azért brutál, hogy nálunk mit meg nem engednek maguknak, ami miatt külföldön fejek repülnének... Telekom cégek amúgy dettó, és kb a szolgáltatások 80%-a ilyen... Hiába, Balkánnak számítunk...

(#1824) máyköl


máyköl
veterán

Egyszer mondták, hogy aktiválni kell, de azt hittem baromság. Akkor viszont bemegyek ahogy tudok...

(#1825) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Giftcard-ok újra a fedélzeten!

(#1826) bobooo válasza vadászcsiga (#1825) üzenetére


bobooo
addikt

még mindig fent vannak már epedig több mint egy órája... ritka jelenség... bezzeg ilyenkor nincs elég kreditem :(

(#1827) FefeeX válasza vadászcsiga (#1825) üzenetére


FefeeX
veterán

nekem csak 2400 creditem van... :(

(#1828) vadászcsiga válasza bobooo (#1826) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Már csak a 15 dolcsis maradt, remélem Ittakarynak sikerült a 10-est lekapnia.

(#1829) máyköl


máyköl
veterán

Basszus, a freemyappsemmel van valami gáz. A mai zoo -s appért sem kapta kreditet, az ezelőtti két appért sem. Mi lehet ez? :F

(#1830) bobooo válasza máyköl (#1829) üzenetére


bobooo
addikt

twitteren és facebookon azt írták h a ninjasnal volt egy kis bug de azt már javitották szóval kis időn belül megkéne kapnod a kreditedet

(#1831) máyköl válasza bobooo (#1830) üzenetére


máyköl
veterán

Se a ninjasnal, se a where is my water -nél, se a mai zoo -snál. Szerintem ez nem csak a ninjas bug lesz.

(#1832) bobooo válasza máyköl (#1831) üzenetére


bobooo
addikt

lehet hogy akkor rendszerben van a gond, de elvileg mondom már javítják legalábbis kékmadáron azt írták,

(#1833) vadászcsiga válasza máyköl (#1831) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs itt semmi bug nekem megjött mindegyikre a pont.

Más
Aki szereti a Clear-t de nem használja mert nincs benne emlékeztető annak itt van a Well Done! (To-Do List)
Valaki megcsinálta hogy használható is legyen. Ingyenes.

Ja és iCloud-al syncel!

[ Szerkesztve ]

(#1834) FefeeX válasza máyköl (#1831) üzenetére


FefeeX
veterán

nem cseréltél telefont? vagy hasonló?

(#1835) icecave válasza vadászcsiga (#1828) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem is sikerült a 10 dolcsist lekapni, már meg is vettem belőle a Worms2 Armageddon-t és a Machinarium-ot :D :D Bár utóbbi elég nehézkes iPadon....

(#1836) máyköl


máyköl
veterán

Na, iPhoneon sikerült megcsinálni mindent kb. 10 -edszerre.
iPaden még mindig van 3 sponsor appom, de semelyikért nem kapom meg a kreditem... :(

(#1837) ittakary válasza vadászcsiga (#1825) üzenetére


ittakary
nagyúr

fene essen belé hogy már nincs fent!

szerk: ja hogy ez tegnap esti hsz :( esélyem nem volt rá, nem voltam otthon (PHzni csak otthonról szoktam)

[ Szerkesztve ]

(#1838) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Nekem meg egy Pages kene az FMArol...
Vagy tud valaki jobb szovegszerkeszto appot Ipadre?

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1839) mondomén válasza adnoctum18 (#1838) üzenetére


mondomén
őstag

QuickOffice HD

(#1840) adnoctum18 válasza mondomén (#1839) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Jól hangzik, de várok vele egy price drop-ig, mert a 20USD-s ár kicsit hervasztó. :)

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1841) Mela Kehes válasza adnoctum18 (#1840) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Minden pénzt megér. Álom.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1842) ittakary válasza adnoctum18 (#1840) üzenetére


ittakary
nagyúr

Soha nem lesz learazva.

(#1843) vadászcsiga válasza icecave (#1835) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hogy működik ez a giftes dolog? Rányomsz a okay gombra aztán mi történik?

(#1844) adnoctum18 válasza ittakary (#1842) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Appshopper szerint volt mar 6 eur, csak nem surun szokott lenni! :D

Annyira nem egeto ennyiert, max megvarom hatha lesz Pages kreditert, aztan kibekkelem azzal.

Ha a SmartOffice 2 nem lenne olyan pusztulatosan szar ( nalam nem enged pl. torolni szoveget...) amilyen, akkor teljesen elegedett lennek, dehat sajnos az.

Vadaszcsiga: Atdob az Appstoreba, aztan redeemeli az appot amit akarsz. Asszem ha US storeban vagy akkor automatikusan, ha meg masban akkor a kodot kimasolod amit kapsz es manualisan redeemelsz vele a us storeban.

[ Szerkesztve ]

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1845) vadászcsiga válasza adnoctum18 (#1844) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A gift cardról beszélsz?

(#1846) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#1845) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Szerintem igen. Úgy veszem ki a szavaiból hogy a giftf card-nak van egy saját felülete, ahol tudsz programot választani. Mint az appshopper, csak nem kell fizetni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#1847) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#1846) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem meg a buy helyett valami más feliratot mutat a gomb, amíg le nem fogy az összeg.

(#1848) adnoctum18 válasza vadászcsiga (#1845) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Nem, en az FMA app redeemelesrol...:) nem volt egyertelmu mit akarsz kerdezni.

Gift cardom nem volt meg, de az is hasonlo elven mukodhet gondolom. Megadod a kodjat az appstoreban a redeem fulon aztan vasarolgathatsz a megadott ertekben.

"Szerintem meg a buy helyett valami más feliratot mutat a gomb, amíg le nem fogy az összeg."--- na hat akkor pont igy mukodik!

[ Szerkesztve ]

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1849) bobooo válasza máyköl (#1836) üzenetére


bobooo
addikt

nekem a where's my watere nem ad kreditet :(

(#1850) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ittakary!!!
10 dodós gift Card most újra fent van!

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.