Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20651) r3dsnake válasza megema (#20650) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szerintem nincs, inkább vidd vissza.

(#20652) krx21


krx21
nagyúr

Letöltöttem az Antutu Benchmark-ot. Hogy lehet elindítani még egyszer? Nem aktív az újra indít gomb...

(#20653) Dimaj válasza megema (#20650) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Azonnal vidd be egy istyle üzletbe... Új Ipad és 6karc van rajta meg pixel? Nemár.. De arra kíváncsi lennék hogy a patent gyári csomagolású, és fóliázott dobozában hogy karcolodott össze neked. Még ha a karcokat nem tudod bizonyítani hogy ilyen volt már mikor kivetted a dobozból, de a puxelhiba miatt vissza kell vinni...

(#20654) Noxy válasza megema (#20650) üzenetére


Noxy
veterán

Akkor miért veszed meg őket?
Nem muszáj Apple terméket venni, ha ennyi problémád van velük, + a selejtes terméket is elkerülnéd.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20655) krx21 válasza Noxy (#20654) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem az Ő hibája, pechje van...

[ Szerkesztve ]

(#20656) Noxy válasza krx21 (#20655) üzenetére


Noxy
veterán

3 GS óta használunk iPhone-kat, iPad-t, iPod-t, én és a szűkebb családom meg az ismerőseim, de eddig csak egy iPhone 4S volt a szervizben, egy után gyártott kábel miatt ami szétcseszte a dokkcsatlakozót.
Most akkor mi ilyen szerencsések vagyunk? :U

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20657) Lefty


Lefty
addikt

Parommal itthonra vettunk egy 2018 iPad-et, gyotrelem a telon bongeszni, netezni, youtube es egyebek. Viszont kozos hasznalatban lesz. Jelentkezzek be talalomra egyikunk apple accjaval kikapcsolt icloud mellett (hogy a masik cuccait ne szinkronizalja ra, mivel kozos a gep), vagy hasznaljuk account nelkul? Lattam youtube-on, hogy lehet.

(#20658) megema válasza Noxy (#20656) üzenetére


megema
őstag

Nézz rá a blogomban található megfelelő cikkre...

A többieknek köszi a segítséget. Telekomhoz fogom visszavinni, hogy dobozosra cseréljék.

(#20659) krx21 válasza Noxy (#20656) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem... Mint írtam Ő a pechjes... Nekem eddig csak 1 iPhone-om volt, két hét alatt kiderült, hogy kontaktos a hangszorója. Van ilyen, benne van a pakliban.

(#20660) Sz4bolcs válasza megema (#20658) üzenetére


Sz4bolcs
senior tag

Telekom adott összekarcolt ipadet?

(#20661) Dimaj


Dimaj
aktív tag

Az Apple ID és icloud lehet ugyan arra az email címre regisztrálni egyébként?

(#20662) Jaded válasza Dimaj (#20661) üzenetére


Jaded
senior tag

Mivel ha beregelsz egy e-mail címet  ID-nek és ahhoz kapsz 5gb ingyen iCloud tárhelyet, így igen.

Renault Megane IV Limited

(#20663) Ragnar95 válasza Lefty (#20657) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mindenképp bejelentkeznék rajta a helyetekben egy iCloud accounttal, hogy legyen róla backup. Az már egyéni preferencia kérdése, hogy csináltok egy új accountot az iPadre vagy valamelyikőtökével léptek be.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20664) Dimaj válasza Jaded (#20662) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Akkor miért kell külön bejelentkezni rájuk?

(#20665) megema válasza Sz4bolcs (#20660) üzenetére


megema
őstag

Igen.

(#20666) Dimaj válasza megema (#20665) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Az a baj hogy a karcolassal utólag nem kezdenek semmit, maximum a pixel hiba miatt. Az se lehetetlen hogy egy használt vissza küldött újra csomagolt cuccot kaptál. Máskülönben nem tud sehogy se össze karcolodni egy eredeti bontatlan ipad.

(#20667) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Nagyon szuper, az iPad Air 2-m is lemerült csutkára az ios 11.4 miatt, meg a 6S-em is...van már róla cikk is, ez ultra gáz, szétcseszi az akksit is a folyamatos lemerülés..ráadásul nm is egyik pillanatról a másikra, iphone6S-en 1 hét elteltével, iPaden 2 hét. Marha gyorsan javítani kellene :W

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#20668) Sz4bolcs


Sz4bolcs
senior tag

Nektek is bugzik a messenger az esti update óta?

(#20669) Jaded válasza Dimaj (#20664) üzenetére


Jaded
senior tag

Hát ööö..az  id-vel jelentkezel be az icloudba, vagy tévedek?

Renault Megane IV Limited

(#20670) Dimaj válasza Jaded (#20669) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Úgy néz ki. Régebben volt iPhone 5 telóm, ott meg akkor emlékszem külön volt az e-mail az Apple id és iCloud fióknak. De ma hogy megjött az iPad regisztráltam újat és elvileg az Apple fiókban van a Cloud is már .

(#20671) Ádám16 válasza norberto_th (#20667) üzenetére


Ádám16
addikt

Az iOS 11 sem az überstabilitása miatt fog megmaradni az Apple történelemkönyvében. A 11.3-ra beérett, de ez a battery drain a 11.4-nél nagyon gáz.

(#20672) SharpSA válasza Ádám16 (#20671) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam rendben van a 11.4 is mindkét készüléken.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#20673) leslieke válasza SharpSA (#20672) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam is, i7 és iPad Mini 4.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20674) Ádám16 válasza leslieke (#20673) üzenetére


Ádám16
addikt

Ennek őszintén örülök, de ne írja már be mindenki, hogy neki nincs vele gond.
Az eddigi tapasztalatok alapján a 6S-t és az Air2-t érinti leginkább a probléma. Belőlük pedig van user rendesen a világban.

(#20675) Ance válasza Ádám16 (#20674) üzenetére


Ance
őstag

Érdekes, hogy az enyém nem merül. Így tudom mondani, hogy kizárólag a wifi lehet a probléma, mert az nálam ki van kapcsolva mindig.

(#20676) Dimaj válasza Ádám16 (#20674) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Lehet megéri új modellt nézned akkor .

(#20677) Ádám16 válasza Dimaj (#20676) üzenetére


Ádám16
addikt

SE-m és iPad2017-em van, nekem nincs problémám. Ettől viszont másoknak van, és volt is az iOS11-gyel, ezt kár tagadni, és azt mondani, hogy nekem minden flottul megy. Lehet, hogy a következő frissítés a te készülékedet teszi használhatatlanná, mert ha egy éjszaka alatt 35%-ot merül standby módban, az kb. már a használhatatlan kategória. Nekem munkaeszköz is, és nagyon nem örülnék, ha nem tudnám intézni a dolgaimat egy rossz frissítést követően.
Szerintem alá kéne írnia az Applenek a 11.3-at a 6S, és az air2 tulajoknak, vagy javítsák a dolgot minél hamarabb.

(#20678) CharlieDrop válasza Ádám16 (#20677) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ja, lehet, de nekem pont 6S-em van és Air2-m és minden oké :)

De tuti van gáz megint, mert nem lenne kiborulás :(

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#20679) Dimaj válasza Ádám16 (#20677) üzenetére


Dimaj
aktív tag

De minek rágódsz ezen ha nem is neked van problémád ,nem mintha tudnál bármit is csinálni ... Tessék az alattad hozzászólónak pont nincs semmi baja velük .. Én ezeket a “sírásokat “ mindig fenntartással kezelem amúgy is, mert sajnos vannak olyan felhasználók is, akik ezen egyszerű készülékekhez is buták ,nem tudják használni normálisan .

(#20680) Ragnar95 válasza Ádám16 (#20674) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

X-en nincs problámám, Air 2 cserébe tényleg jobban merül 11.4 óta.
Amúgy ha mindenki beírja, hogy nála jó a rendszer, legalább megszűnik a fórum azon hatása, hogy csak a rossz/hibás működésről lehet olvasni, így azt hihetik az olvasók, hogy mindenkinél sz@r a rendszer, csak mert a nagy többség, akinél jó, az nem írja be naponta, hogy jó :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20681) Dimaj válasza Ragnar95 (#20680) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Persze, most olvastam 500 users jelentette a problémát Apple felè.. a több millióból ... Ès ha millióan leírják hogy nekik milyen jó , akkor bezzeg mindenki frissitene, és nem lenne baj, de persze meg kell élniük az újságíróknak is minden fele jelentéktelen témákból ..

(#20682) Friczy válasza Dimaj (#20681) üzenetére


Friczy
senior tag

Az ilyen hibáknál kérdés, hogy vajon mennyi lehet a látencia. Az, hogy 500-an jelentették az Apple felé, nem sokat jelent, itt is már többen panaszkodtak, hogy náluk jelentkezik, és szerintem ők nincsenek benne az 500-ban (bár ki tudja). Ha meg már nyilvánosságra került a hiba, és akit érint inkább abban bízik, hogy egy hibajavítással kijavítják, és nem fogja jelezni ugyanazt a hibát az Apple felé. Tehát az 500 a valóságban sokkal több, ez a szám ugyanúgy rossz hivatkozási alap, mint a fórumok, amelyek meg többnyire a 'nagyon sok hiba van' felé torzítanak.

(ja, és nálam sem jelentkezik, se SE-n se Ipad Pro-n :))

(#20683) Dimaj válasza Friczy (#20682) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Az itt az érdekes hogy 0,005% ról van szó , és ennek ellenére úgy terjed az újságírók körében mint a cián ,csak hogy tudjanak valamiről írni , és ugye mindig a rossz élmény marad meg az emberekben, mert a jó amolyan természetes .

(#20684) norberto_th válasza Dimaj (#20679) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Már ne is haragudj, de évek óta Apple termékeket használok, kicsit utánna kellene járni, hogy valóban van ilyen. Szerintem örülj neki hogy nálad nincs, csak kopogd le gyorsan, mert nálam is 1-2hét után jelentkezett...szal csak okosan ;)

Egyébként azért cseréltem telót, mert azthittem már nem jo a telóm...(szervízben azt mondták minden oké, de ha egy este 100-ról nullára merül a telóm, munkába indulás előtt nem épp kellemes érzés) mondjuk szerettem volna cserélni, de nem most, így nem kellemes azt olvasni hogy egyébként szoftveres probléma, és a százalékos megjegyzés sm pontos, mert ismerős körökben nem egy iphone érintett. De sok itt az észkombájn megint :C

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#20685) Dimaj válasza norberto_th (#20684) üzenetére


Dimaj
aktív tag

De ilyen elenyésző a statisztika valóban , csak ugye mindig a rossznak van a legnagyobb hangja.. kapcsolj csak be egy híradót :C Ha ott megölnek egy embert, minden ember gyilkos ? Nem. Csak kevesen, ugyan ez van itt is.

[ Szerkesztve ]

(#20687) Dimaj válasza #05304832 (#20686) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Látom értetted miről volt szó :N

(#20689) xors


xors
senior tag

Van aki esetleg TeamViewert használ iPaddel, hogy windowsos gépet elérje? Érdekelnénk a tapasztalatok, hogy mennyire használható. Pl dokumentumokat meg tudja -e nyitni stb.

(#20690) Ragnar95 válasza xors (#20689) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Dokumentumok megnyitására mondjuk teljesen fölösleges a TeamViewer, milliószor egyszerűbb felhőben tárolni őket.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20692) xors


xors
senior tag

Köszi!!

Valóban a dokumentumokhoz bármilyen felhő jobb. Ismerősnek lenne, és a TeamView az sarkallatos pont, mert sokat használja. De ha rajtam múlik akkor átvált felhőre :D

(#20693) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok valaki hajt Sonos play 1-et? Leszedtem hozzá a gyári sonos appokat de nem a legjobb. A youtubenál meg kell vennem a licencet, ami pár euró ami nem sok csak maga az app igénytelen. Nincs valami más alternatíva? Ha fizetős az sem baj. Szak ez így nem jó.

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20694) trigorin


trigorin
aktív tag

A 2017-es iPadem az utóbbi időben azt csinálja, hogy miközben nézem az HBO Go-t, kábé 30 perc elteltével egyszerűen lockolja magát. Be kell újra jelentkeznem, újra elindítanom az app-ot, kikeresnem a filmet, odapörgetnem, ahol tartottam, és folytathatom.
Aztán csinált olyat is, hogy Youtube-on néztem egy hosszabb videót, aztán nem bírtam sem lehalkítani, sem leállítani, nem reagált semmire, míg végül nagy nehezen megint jött a pörgő izé, és a feloldó képernyőre dobott.
11.3.1 van rajta.

Van esetleg e téren tapasztalatotok, javaslatotok?

(#20695) NGA


NGA
addikt

Vettem egy ipad 2018-at tollal. Mennyire karcolja a toll a kijelzőt?

(#20696) mouzrr


mouzrr
őstag

Sziasztok. Valaki használja jegyzetelésre, tanulásra az Ipadjét? Elgondolkodtam, hogy laptopot leváltsam egy 2018as verzióra, és kíváncsi lennék kinek milyen tapasztalata van jegyzeteléssel és tanulással az ipaden. :R

(#20697) Süvi válasza NGA (#20695) üzenetére


Süvi
őstag

A toll puhább mint a kijelző, nem karcolja.
Nekem eddig minden Ipaden volt fólia, a mostanira nem tettem, sokkal jobb használni (zsirosodás, tükröződés)
de az elmúlt napok hozzászólásai alapján inkább fogok tenni erre is.

(#20698) Süvi válasza mouzrr (#20696) üzenetére


Süvi
őstag

Én sokat jegyzetelek vele kézírással, tollal, nagyon jól lehet vele, szeretem. Annyira megszeretettem a kézzel jegyzetelést, hogy a következő laptomom esetében is olyan szeretnék, amire lehet írni.
Függ a felhasználási területtől, szokásoktól is, de szerintem nem tud teljesen kiváltani egy laptopot.
(Még nem tudok tapasztalatot írni, mert csak a következő hónap elején érkezik nekem, de szerintem érdemes lenne ránézned pl. a Thinkpad Yoga 370-es készülékre. Itt az aprón nagyon jó áron ki lehet fogni jó készülékeket)

(#20699) mouzrr válasza Süvi (#20698) üzenetére


mouzrr
őstag

Maradna mellé laptop, de azt csak itthon használnám. Jegyzetelésre és olvasásra kéne, csak féltem hogy nem annyira jó rajta írni stb. De majd valahol kipróbálom azért. Soha nem volt még Apple eszközöm, ezért kicsit félek is hogy hogyan tetszene (vagy épp nem). Sokkal kényelmesebb lenne azon tanulni pl. ágyból mint laptoppal.

(#20700) Alex91 válasza mouzrr (#20699) üzenetére


Alex91
félisten

Tartalom fogyasztasara tokeletes! Nekem van asztalim, van noti, de legtobbet az iPad van hasznalva, amiota az is van. A notihoz is kell asztal, mashogy kenyelmetlen hasznalni, a tablet meg szinte mindenhol jol hasznalhato. Kicsit mas logika kell hozza, de pl. en errol levelezek, netezek, taviranyitok, filmet,TV-t nezek, iranyitom a torrent letoltest, rendezgetem a NAS-om tartalmat stb. Van, hogy napokig nincs bekapcsolva az asztali iMac...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.