Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20201) moleculez válasza lugosi (#20198) üzenetére


moleculez
veterán

Az meleg...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#20202) Seep válasza lugosi (#20200) üzenetére


Seep
senior tag

Csinalj egy rendes restort itunesbol, nem kell ujnak beallitani. Olvastam forumokon, hogy nem eredeti tolto kabel vagy tolto csinalhat ilyesmit. Meg valmi exchange beallitas, de az gondolom nem jatszik.

(#20203) hszilard666 válasza lugosi (#20200) üzenetére


hszilard666
veterán

iOS re ha jól tévedek nincs semmi féle kártékony szoftver. Mennyire használható egy kettes iPad 2018 ban? Nekem még van itthon a legelsőből de csak nosztalgiából szoktam nyomkodni. :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#20204) lugosi válasza Seep (#20202) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nincs iTunes mentésem, csak iCloud.
Most odáig jutottam, hogy rádugtam a gépre, és ott ahhoz, hogy elérje az iPad-et, a gépen be kellett írni az iCloud nevet és jelszót. Így viszont működik onnan, ahol újraindult. Nem sok dolog van rajta, sőt szinte semmi, csak böngészésre használom, így nem lenne nagy fájdalom a teljes újra beállítás, de egyelőre úgy tűnik most működik.

(#20205) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Hali!

iPad 4 esetén 10.3.3-ról érdemes frissíteni legújabb iOS-re?

(#20206) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#20205) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tekintve, hogy a 10.3.3 az utolsó iOS verzió rá, nem igazán. :)

[ Szerkesztve ]

(#20207) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#20206) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Áhá, nem nagyon követem az iPad-eket, köszi.

(#20208) Noxy válasza B-L-A-C-K (#20207) üzenetére


Noxy
veterán

Valami történhetett az iOs-l, mert nem jelzi a kis piros 1-l a beáll..-n, hogy "rakd már fel" az iOS 11.3.1-t. + ha éjjel töltőn van, le sem szedi magától. (iSE)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20209) lugosi válasza Noxy (#20208) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem se adta fel magától, 2 napig vártam rá (6s Plus).

(#20210) gzbotii válasza Noxy (#20208) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem ott az értesítés a beállításokban, de nem hiszem, hogy frissitek 10ről.

Bár franc tudja, most amilyen lassú, gyorsan merül, rosszabb már nem lehet. :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20211) gzbotii válasza gzbotii (#20210) üzenetére


gzbotii
veterán

Legújabb iOS 11.x hogy viselkedik? Vannak vele gondok?
Lehet felrakom, mert sokkal rosszabb már tényleg nem lehet :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20212) Ragnar95 válasza gzbotii (#20211) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Beta 4/5 óta iOS11 fut az Air2-n, semmivel sem rosszabb, mint az iOS10 volt, nyugodtan frissíthetsz.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20213) Seep válasza gzbotii (#20211) üzenetére


Seep
senior tag

Ha Air 2-esed van akkor nyugodtan tedd fel, szerintem jol fut rajta.

(#20214) gzbotii válasza Seep (#20213) üzenetére


gzbotii
veterán

Mini 2.
Már így is földhözcsapos szinten van, sokkal rosszabb nem lehet. Hamarosan nyugdíjazni fogom úgy is, lassúk.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20215) Noxy válasza gzbotii (#20214) üzenetére


Noxy
veterán

A szomszéd asszonyomnak szintén, de JB-t iOs 7.1.2-l.
Semmi baj vele.
Korához képest “villám” gyors.
Amire használja tökéletesen meg felel neki.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20216) Seep válasza Noxy (#20215) üzenetére


Seep
senior tag

Jah, azzal villam gyors is lehet. Azzal jott ki nem?

(#20217) mattheus válasza gzbotii (#20214) üzenetére


mattheus
őstag

Nekem is volt Mini 2. Nálam annak idején az iOS 9 -> 10 váltás volt az ami érezhetően belassította. iOS 10 -> 11 viszont nem hozott teljesítményben lényegi változást. Médiafogyasztásra továbbra is tökéletes volt (böngészés, HBO, Netflix vagy Youtube), párhuzamos programfuttatásra már azonban sajnos nem igazán.

(#20218) gzbotii válasza Noxy (#20215) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem 8.4-el volt a legstabilabb, baromi jól bírta az aku és pörgős volt. Azóta egyre rosszabb.
Most pár órája a 11-es van fent, nem lehet lassabb, és van le új feature ami tetszik

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20219) gzbotii


gzbotii
veterán

Aktív készülék melett, ha lehuzom fentről - ami régen a notification bar volt - olyan, mintha a készülék zárolva lenne (lock screen). Felfelé húzva fel is lehet oldani a kijelzőt.
Viszont ha ténylegesen lezáródik, az adott idő eltelte után (ami nálam 2p), akkor már nem megy ez a fature. Vagy csak én látom rosszul?

Ja, meg az új billentyűzet valami irgalmatlanul ronda...kb minden megvan benne, amit az Apple userek régebb savaztak az androidos billen :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20220) pomk


pomk
őstag

Sziasztok!

Volt egy iPad 4-em, amit eladtam (eladás előtt töröltem róla minden személyes adatot). Vettem helyette egy 2018-as iPadet és ez mellett megmaradt az iPhoneom is. Pár napja azt vettem észre, hogy mind az iPaden mind az iPhoneon ha a Safariban alul a másik készüléken megnyitott oldalak közül szeretnék választani, akkor az iPhone esetén 2 iPad lista van, az iPad esetén pedig 1 iPhone és 1 iPad.
Az iPad esetén a lenti iPad lista ugyanaz, mint ami meg jelenleg is nyitva, az iPhone esetén pedig a 2 iPad lista azonos.
Van valami tippelek mitől lehet ez?

Köszi!

(#20221) WolfiMusic


WolfiMusic
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy a tavalyi modellt még érdemes megvásárolni, vagy a legújabb típusban érdemes gondolkodnom? Amire használnám: dokumentumok megtekintése (pdf, doc, docx, olykor ppt), valamint youtube, film nézés, böngészés. Tehát főleg tartalom fogyasztás lenne a cél. Minimum 2 évig nem is tervezek váltani, ha addig kitudna szolgálni, esetleg tovább is, remek lenne. Köszönöm!

http://soundcloud.com/wolfimusic

(#20222) r3dsnake válasza WolfiMusic (#20221) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én tuti nem vennék már 2017-est, főleg hogy az új széria még olcsóbb is (hivatalos árakat nézve).

(#20223) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok van egy Ipad Air-em jelenleg 10.1 es iOS-el amit nem szeretnék frissíteni mert úgy is lassulna ez pedig igy nekem tökéletes. Kérdésem az lenne, hogy létezik e már valami untethered jb 10.1-re?vagy még mindig a Pangu van csak?

(#20224) Baky1987


Baky1987
tag

Sziasztok!

Új ipad vásárlását tervezem. Jelenleg egy ipad air 1-esem van, ami elég lassú lett az utóbbi időszakban. (Minden frissítést, mindig feltettem).

Igazából főleg heartstone, netezés és youtubozásra használom.

Megéri a prot venni vagy a 2018-as "sima" modell is tökéletes lenne? Azért a pro majdnem az utóbbi duplája...

Ez a tablet ~5 éve lehet meg, szeretném legalább ennyi ideig használni.

Köszönöm a válaszokat előre.
Gergő

(#20225) Geresics válasza Baky1987 (#20224) üzenetére


Geresics
addikt

A fenti igényekre bőven jó a sima 2018-as is! :K

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#20226) Ragnar95 válasza Sakab (#20223) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Még mindig semi-untethered van csak elvben, nem valószínű hogy lesz már untethered, mivel a felhasználók nagy része rég iOS11-et használ, így nem érné már meg iOS10-re JB-et készíteni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20227) kkp900


kkp900
senior tag

Holnap szeretnék venni ipad Pro 12,9-est Budapesten.Az lenne a kérdésem,hogy hol tudnának nekem egy kijelzővédő üvegfóliát felrakani rá?Emberi áron max 8-10 ig elmennék.Meg tokot is szeretnék nem akarok csilliárdot költeni rá de jó lenne ha nem kellene várnom több hetet mire megjön ezért szeretnék holnap pesten gondoskodni a védelemről.Minden webshop ahol személyesen átvehettem volna,meg az Xprotector bolt szombaton zárva van sajnos...

(#20228) Sakab válasza Ragnar95 (#20226) üzenetére


Sakab
senior tag

9.3ra mint ha mostanában adták volna ki az untetheredet. Ezért nem frissítettem mert plusz funkciot nemhoz nekem, cserébe lassabb lesz. Ill. Hamarabb lesz UT JB 10re mint 11re. Vagy esetleg 11re már van?

(#20229) Ragnar95 válasza Sakab (#20228) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tudtommal, illetve a linkelt weboldalt is végignézve továbbra sincs untethered JB 9.3-ra, tehát nem tudom honnan veszed, hogy nemrég megjelent. 11-re sincs és még egyszer mondom, 10-re ne is várj már, nem valószínű hogy dolgozna rajta bárki is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20230) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Ipadre milyen RAW szerkesztő appot tudtok ajánlani? Jelenleg Adobe CC van fent, de ahogy néztem csak havi előfizetéssel tudja kezelni. Gépről másolnám fel a képeket.
Az is jó ha fizetős az app, csak ne legyen havidíjas.

Köszi :)

(#20231) vadászcsiga válasza koxkids (#20230) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Adobe Photoshop Express
iPadre felmásolt raw képfájlt az is marad utána? IOS nem alakítja át jpg-vé?

[ Szerkesztve ]

(#20232) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#20231) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kipróbáltam, meghagyja a fájl típusát. PS Express pedig tudja kezelni, csak beallitasokban ki kell kapcsolni a save as copy-t, majd mentésnél engedélyezni kell a módosítást.

(#20233) hszilard666 válasza koxkids (#20230) üzenetére


hszilard666
veterán

Affinity photo. Nálam konkrétan kiváltotta a desktop PS-t...

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#20234) vadászcsiga válasza hszilard666 (#20233) üzenetére


vadászcsiga
félisten

7000ft? Nem kevés.

(#20235) hszilard666 válasza vadászcsiga (#20234) üzenetére


hszilard666
veterán

Szerintem egy többszázezres eszköz mellet eltörpül az összeg. Még én is megvettem, pedig 0Ft ot keresek a fotózással :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#20236) gzbotii válasza hszilard666 (#20235) üzenetére


gzbotii
veterán

Te mindenért IS fizetsz!? ;]

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20237) hszilard666 válasza gzbotii (#20236) üzenetére


hszilard666
veterán

Cmooooon! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#20238) koxkids válasza hszilard666 (#20233) üzenetére


koxkids
őstag

Köszi :)

(#20239) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Mini 4en kezd tönkremenni a Kínából rendelt tok. Tudtok vmi jobb minőségűt ajánlani?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#20240) Seep válasza sharp4 (#20239) üzenetére


Seep
senior tag

Ha van lehetoseged, ezek jok.
[link]

(#20241) sharp4 válasza Seep (#20240) üzenetére


sharp4
őstag

Köszi, lehet ő lesz a befutó

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#20243) Gillesi


Gillesi
újonc

Sziasztok!
Vettem régebben több alkalmazást, ami már nem elérhető az Appstore-ban.
Az iTunes nem hajlandó átmásolni a Windowsra.
Tanár vagyok, suliban használom, át szeretném ezeket tenni más Ipadokra is Windows közbeiktatásával, de nem megy. Régebben ment, de most nem hajlandó.
A saját vásárlási listámban más gépen nem jelenik meg, ilyet még nem láttam. Vagy kiírja, hogy nem elérhető.
Alkalmazásokat hogyan tudok átmásolni az Ipadról Windowsra? (Ipad Air 1. iOS 10.3.3)
File Explorer az alkalmazásokat nem viszi át.
Help pls.!

[ Szerkesztve ]

(#20244) univerzita válasza Gillesi (#20243) üzenetére


univerzita
addikt

Elvileg a alkalmazások ott vannak a Windows -ban ( ha be volt kapcsolva a sinchronizálás) iTunes -ba mint,,ipa "fájl. Én régebben iFunbox -al szoktam vissza másolni alkalmazásokat do mostanában már nagyon kevés sikerült.De ez csak saját iPaden működik.

[ Szerkesztve ]

(#20245) Ragnar95 válasza univerzita (#20244) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kivették az iTunesból teljesen az appok kezelését, úgyhogy már jó ideje nem menti le az iTunes gépre az appokat szinkronkor. iTunes backup esetén is az AppStore-ból tölti le újra a rendszer a fájlokat mikor visszarak az ember a telefonra egy backupot.
iTunes-szal sehogy sem lehet már átrakni gépre appokat iOS eszközről.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20246) Noxy válasza Gillesi (#20243) üzenetére


Noxy
veterán

Régebbi iTunes-l át lehetne, de ezzel meg az a bibi, ha túl régi akkor meg nem áll szóba az iOs 10.3.3-l.
Az Apple ezzel megint újított. Az alkalmazások mentését ki vette az iTunes-ból. Amíg ez bent volt addig kellet volna le menteni.
Ha ilyen terveid vannak hogy kellenének a régebbi app-k akkor a helyedben nem nagyon frissítgetnék ezután.
Egy megoldás lenne. 10.3.3-ra van JB. Ezután már az iFunBoxa-l le lehetne menteni. (extrakt IPA)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20247) Gillesi válasza Noxy (#20246) üzenetére


Gillesi
újonc

Hali!
Igen feltettem egy régebbi iTunest, ami leszedi az iOS 7-es gépem fájljait, de az iOS 10-est valóban nem.
Úgyhogy jól mondod. :)
Az iOS 7-es gépemről (6 Ipadem van) le tudtam menteni egyet az iTunesra, azt felismerte, vajon ha mentésből visszaállítást csinálok az iOS 10 esen, akkor felteszi a nem róla másolt progit? Vagyis vajon Biztonsági mentésnél helyesen listázza a saját progjamjait?
JB miatt kitiltják a gépeimet, nem?
A 9.3.5 iOS verziót melyik iTunes verzió ismeri fel? (Mert a 10-es már nem.)

[ Szerkesztve ]

(#20248) ArrayOfLilly válasza Gillesi (#20243) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Az Apple vállalati felhasználóknak, kimondottan a te problémádra kiadott egy olyan iTunes változatot, ami nem sürget frissítésre és kezeli az appokat, mint régen. Használom, működik a legfrissebb IOS-sel is.

Innen éred el.

És elvileg az iMazing is pótolja a korábbi funkcionalitást, csak ez nem ingyen és nem próbáltam: iMazing.

http://www.arrayoflilly.com

(#20249) pomk válasza pomk (#20220) üzenetére


pomk
őstag

Erre valaki?
Köszi!

(#20250) ArrayOfLilly válasza Gillesi (#20243) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Sőt, még egy megoldást elfelejtettem: Apple Configurator. De ezt csak egyszer próbáltam, nézz utána, nem tudom, jó-e neked. A legegyszerűbb az iTunes 12.6.4.x.

http://www.arrayoflilly.com

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.