Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) csabiks válasza Noxy (#21698) üzenetére


csabiks
senior tag

en a rendszerre gondoltam mint sebezhetosegre, az hogy frissitik oromteli, de nem 1-2 nagyon sulyos sebezhetoseg derult ki amik az ujabb rendszerekkel lettek foltozva, attol hogy az app adott esetben up to date, a rendszerben ott vannak a sebezhetosegek.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#21702) focvis


focvis
veterán

Sziasztok!

Air 2-re feltettem a 12-est 2 napja; nem lett rosszabb. Lassan 4 éves cucc, továbbra sem szeretem az iOS-t, de a hardver frankó. Rengeteg használat mellett, kvázi naponta töltöm, ~80%-os az akksi.

Sima Airre is mehet akkor nyugodtan a 12-es? 11.x van rajta.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#21703) Kovacs_Peter válasza Chereiose (#21700) üzenetére

billentyűzetből bármilyen bluetooth-os megteszi.

ipad pro nál van ami fizikálisan tud csatlakozni az ipadhez

 APPLE Termékek  https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/kovacs_peter_2/index.html

(#21704) R a y válasza focvis (#21702) üzenetére


R a y
senior tag

Édesanyám Air-jére felraktam veszíteni valóm nem volt mert 11es rendszerrel nem volt a leggyorsabb. iOS 12-vel viszont sokkal de sokkal jobb lett.
A saját iPad-emre is felraktam (iPad 2017)ezen is sokkal jobb lett.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#21705) Süvi


Süvi
őstag

Tegnap volt nálam 2 Ipad2017. Egyiken IOS11.valami másikon IOS12
Egyszerre indítgattam el alkalmazásokat - mint ahogy a Youtube-os tesztvideókon szokták-, saját szememmel győződtem meg, hogy az IOS12 szinte minden alkalmazás megnyitásakor gyorsabb volt.
Ezek alapján és ajánlom :), megy is fel apukám Air2 készülékére.

[ Szerkesztve ]

(#21706) Szabikaa20 válasza Süvi (#21705) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Ez most kb olyan volt,hogy próbáltam egy skodát és annyira jó volt,hogy a Fiatot ajánlom mindenkinek... :) (mind1 milyen márka ez jutott hirtelen eszembe) Az Air 2 öregebb,öregebb procival stb....kb 2014-es modell....Ipad 2017 meg ugye 2017-es.

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#21707) Süvi válasza Szabikaa20 (#21706) üzenetére


Süvi
őstag

Nem annyira értem, de lehet, hogy én nem voltam egyértelmű :)

Saját szememmel láttam, amit a tesztek is mutattak: IOS12 gyorsabb volt mint IOS11 Ipad2017-es készüléken, a tulajnak ajánlottam, hogy bátran frissítsen.
A tesztek azt is mutatták, hogy régebbi készülékeken is gyorsít, ezért fogom apukám Ipad air2 készülékét frissíteni IOS11-ről.

[ Szerkesztve ]

(#21708) Szabikaa20 válasza Süvi (#21707) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Így már érthető! :) Nekem Air van,én maradtam a 10-nél.... Úgyis szeretném cserélni,majd a kövi tulaj eldönti szeretné e a 12-est...

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#21709) Süvi válasza Szabikaa20 (#21708) üzenetére


Süvi
őstag

Van egy mini2 (ua. mint Air) a családban, azon is 10 van, azt valószínű én sem fogom :)

(#21710) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Ha már ennyire aktuális a téma: Mini 4, 12-es "update" telepítése után ugyan meg kell szoknom pár dolgot (változtak a grafikai elemek, lett pár új gomb, illetve itt-ott máshová került néhány), de az eddigiek alapján pozitív a változás (lassabb nem lett legalábbis ;))

A részvények alkalmazás erőltetését ugyan nem értem (nálam instant felkerült az értesítések közé is), de kikapcsolható (azért nem értem mert akinek eddig szüksége volt rá annak nyilván már volt, akinek pedig nem, annak ezután is csak felesleges alkalmazás).

A képernyőidő kimutatás nekem tetszik (bár újdonságot nem tudtam meg, eddig is képben voltam hogy főleg filmnézésre/játékra használom... ;))

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#21711) Süvi válasza F.E.K.. (#21710) üzenetére


Süvi
őstag

Miről lett frissítve?

(#21712) Szabikaa20 válasza F.E.K.. (#21710) üzenetére


Szabikaa20
őstag

A lényeget nem írja senki,hogy miről lett frissítve?! :) 11-hez képest megváltás a 12! De 10-hez képest nem biztos!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#21713) F.E.K.. válasza Süvi (#21711) üzenetére


F.E.K..
senior tag

11-ről (eddig minden frissítést engedtem neki)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#21715) sebgutkopf válasza #05304832 (#21676) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ha van rá jobb módszer, gyorsan ki/bekapcsolni a funiciót én vevő vagyok rá. Egy gesztusnak, vagy más 1 mozdulattal elérhető kapcsolónak jobban örülnék.

(#21716) KZP válasza sebgutkopf (#21715) üzenetére


KZP
őstag

Én a képernyő zárolásával vagyok így, miért nem lehet egy ikont beletenni a Vezérlőközpontba...? Akkor nem kellene a fizikai gombot nyomkodni. (Az AssistiveTouch-nál tudja ezt a funkciót, de csak emiatt meg nem akarom azt használni.)

(#21717) F.E.K.. válasza KZP (#21716) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Részemről ezt aktív tokkal oldottam meg, ha kinyitom bekapcsol a kijelző, ha rácsukom kikapcsol (a feloldáshoz meg elég csak megérintetni a gombot).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#21719) Alex91 válasza #05304832 (#21718) üzenetére


Alex91
félisten

Jobb oldalon felul lehuzol...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#21720) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Szerintetek elég 32 giga arra,hogy facebook ,insta és pár alkalmazás lenne rajta .
Fénykép nem sok max.400-500.

(#21721) univerzita válasza mr.tamasbiro (#21720) üzenetére


univerzita
addikt

Bőven. Nekem 16os Airen még 6GB hely van ( 100 kép) és elég sok alkalmazás.

(#21722) Serpiko


Serpiko
addikt

Nekem elég kb. Így használom ahogy leírtad max fényképek ha egyszer nem férek el veszek felhőt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#21723) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hétvégén iPad 2018-on kipróbáltam a 12-őt, és nem jött be. A funkciókat feleslegesen bonyolították túl, alulról pl ritkán tudtam úgy felhúzni a dockot, hogy ne lépjen ki a főoldalra. Jobb fentről lehuzható controll panelt sem értem miért került át, jó helyen volt a futó alkalmazások mellett. 11-en sztem még épp jó minden, az óra helye is, vissza is tettem amíg lehet.

(#21724) leslieke válasza mr.tamasbiro (#21720) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bőven elég lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21725) csabiks válasza vadászcsiga (#21723) üzenetére


csabiks
senior tag

nalam (pro 10.5) , pont hogy jobb lett a dokkrol valo felhuzas, korabban alig tudtam ugy felhuzni hogy ne jojjon elo az alkalmazasvalto, most sokkal jobb, sokkal hatarozottabban es hosszabban kell felhuzni, hogy elojojjon, az ora engem is zavar, a billentyuzet bugos, de sebessegben jobb, en maradok ezen.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#21726) Süvi válasza csabiks (#21725) üzenetére


Süvi
őstag

Szerintem az óra a Notch miatt csúszott balra.

(#21727) Szabikaa20 válasza univerzita (#21721) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én azért küszködök a 16gigával...Hál isten már az alap verziók is 32gigák! :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#21728) vadászcsiga válasza csabiks (#21725) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor pont fordítva van a két készüléknél :)

Szabikaa20
16Gb-os Airen már szenvedtem az állandóan felugró, “megtelt az iPad tárhelye” ablaktól, pedig csak 2 oldalnyi appot használtam, csak a legfontosabbakat.

[ Szerkesztve ]

(#21729) kezo0


kezo0
addikt

Welcome iOS 12! :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#21730) galaxys80 válasza kezo0 (#21729) üzenetére


galaxys80
veterán

Ilyet 11-en is tudtam produkálni nem is egyszer. :)

(#21731) kezo0 válasza galaxys80 (#21730) üzenetére


kezo0
addikt

Nekem 11-en csak olyan volt, hogy az egész képernyő, dokkostul-mindenestül elforgatva maradt, és nem is volt hajlandó visszafordulni, csak egy újraindítás után.
Ehhez képest tulajdonképpen előrelépés, hogy most már csak a dokk ragad be elforgatott helyzetben. :P

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#21732) Szabikaa20 válasza vadászcsiga (#21728) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Nálam is hasonló a helyzet...Plusz pár kép.Na meg a fiam játékai és nincs is hely... :) Akkor a 32gb se olyan sok nem?Mennyi ott a szabad hely? 28gb körül?

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#21733) vadászcsiga válasza Szabikaa20 (#21732) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ugyanazokkal az appokkal, képekkel most 23gb van szabadon. Ezelőtt mindig csak 16-os iPadjeim voltak de soha nem volt gond a tárhellyel csak Airen. Sőt anno az iPhone-jaimon is elegendő volt a 16Gb.

Nem gondolok összeesküvés elméletre.

De :D

Lényeg a lényeg, 32Gb azért férősebb.

[ Szerkesztve ]

(#21734) Szabikaa20 válasza vadászcsiga (#21733) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én is azt veszem úgy néz ki... :) Pro-t akartam,de az jóval drágább és nem biztos,hogy kihasználnám.

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#21735) xors


xors
senior tag

Nekem Mini 4 -en egész szépen fut a 12 -es rendszer, tetszik is az áthelyezett vezérlőközpont. Kár, hogy i8 -ra nem vezették be, ott van, hogy játékban vagy videó alatt képtelen vagyok fényerőt állítani mert nem hajlandó feljönni. Itt most mindig működik. ;)

(#21736) F.E.K.. válasza kezo0 (#21731) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Így én is jártam, mármint hogy nem akarta többet elforgatni a képernyőt... ilyenkor nálam bevált a 11-esen hogy képernyőforgatás ki, majd vissza.

A 12 még nem produkált ilyet, de még nem is használtam annyit mint az előző rendszert...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#21737) Seep


Seep
senior tag

Battery life ezek szerint hosszabb tavon is kb ugyanaz IOS12 mint 11.3?

(#21738) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, ios 12re van már valami működő JB? Gondolom untetheredrol ne is almodjak, beérném már egy semmivel is, ha van

(#21739) Noxy válasza Sakab (#21738) üzenetére


Noxy
veterán

Néha ide nézzél be: https://canijailbreak.com

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#21740) xors válasza Seep (#21737) üzenetére


xors
senior tag

:K
Kb semmi különbség.

(#21741) Sakab válasza Noxy (#21739) üzenetére


Sakab
senior tag

Köszi, nem ismertem ezt az oldalt :R

(#21742) mouzrr


mouzrr
őstag

Lehet buta kérdés, de hogy lehet kikapcsolt kijelzőt úgy feloldani ujjlenyomattal, hogy csak 1x nyomom meg a home gombot? Néha sikerül, de legtöbbször megnyomom, utána ismeri csak fel az ujjamat, majd meg kell nyomni mégegyszer. (ipad 2018 ios12)

[ Szerkesztve ]

(#21743) Syl válasza mouzrr (#21742) üzenetére


Syl
nagyúr

Megnyomod, majd felengeded, de a gombbon hagyod az ujjad.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#21744) mouzrr válasza Syl (#21743) üzenetére


mouzrr
őstag

Ilyenkor csak felül kiírja hogy feloldva a zár :F

(#21745) wm2 válasza mouzrr (#21742) üzenetére


wm2
őstag

Általános / kiseg. lehetőségek / főgomb

Ozora <3

(#21746) wm2


wm2
őstag

Csinálhatnának egy olyat a 12-ben, hogy "óra helyzete". Nem mindenkinek lesz elbaxott iPad. Gondolhatnának a régiekre. Böszme szar így.

Ozora <3

(#21747) mouzrr válasza wm2 (#21745) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi,sikerült :R

(#21748) vadászcsiga válasza wm2 (#21746) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nagyon gagyi. Androidos filingje van.

(#21749) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok! Két dolog zavar egyelőre az ios 12-ben:

- eltűnt az alsó felhúzható vezérlőközpont (fényerő miatt használtam)
- videók esetében (pl. Indavideo) alig lehet beletekerni, mert teljesen megváltozott a kinézete

Lehet ezekkel kezdeni valamit?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#21750) Friczy válasza h1mpi (#21749) üzenetére


Friczy
senior tag

Az alsó felhúzható vezérlőközpont jobboldalt lehúzható vezérlőközpontra módosult, a tartalma nem változott. Nekem is eltartott egy kis ideig, mire megtaláltam :)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.