Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4213) AttilaMvh válasza tonyqa23 (#4212) üzenetére


AttilaMvh
tag

Nem olyan vészesen kínai :) Az órán elindítod az aktivitást, kivárod amíg megtalálja a GPS-t, aztán futsz, gyalogolsz, hegymászol, biciklízel, stb. Menetközben szüneteltetheted, ha kell, a végén megállítod az aktivitást. Ezután szinkronizál a telefonnal, ott a Mifit-ben az aktivitások fül alatt látni fogod a Google térképen az útvonaladat. Ha más térképet is használsz, pl Locus, Osmand, a Mifitben beállíthatod, hogy azokat használja. Ez az elmélet, és 99%-ban működik. Néha megjártam, hogy az aktivitás megállítása után nem szinkronizált a telefonnal, bár az órán látszik a nyomvonal mini méretben, és utána sem tudtam semmilyen módon rábeszélni, hogy küldje át a telefonra az aktivitást. Ha erre van gyógyír ne tartsátok titokban :) Még egy dolog: ha hegyet mászol, akkor a meredek részeken valószínűleg nem 70 akárhány centis lépésekkel fogsz haladni, úgyhogy ne örvendj annak, hogy az óra azt jelzi, haladtál már 20 km-t, lehet csak 15-nél tartasz. Nem tudom miért a lépésszámlálót és nem a GPS-t használja a megtett táv kiszámítására, de ez van. Ki lehet vele babrálni ha az aktivitásnak a biciklit választod, mert akkor a GPS-t használja. Te úgyis fogod tudni, hogy nem kerékpárral másztad meg az Alpokot :D Amúgy meg az aktivitás ideje alatt az óra nem használható egyébre annak megszakítása nélkül - nem lehet az aktivitást háttérfolyamatként futtatni, elrejteni meg előhívni, de gondolom ez eléggé érthető. Az órát úgyis mutatja, ha bejön üzeneted azt 3-5 másodpercig látod a rezgés után, de megnézni hosszasabban majd az aktivitás leállítása után fogod tudni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.