Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15651) listván válasza inkubator (#15621) üzenetére


listván
tag

Hali,

Nem, tehető bele, más a slot.
Fizikailag bele sem megy.

Üdv,
István

HP Notebook, PC, Nyomtató szerviz. Garanciális és garancián túli javítások korrekt árak, rövid határidő. Tel: +36209996899

(#15652) rybank


rybank
senior tag

heló heló

olyat szeretnék kérdezni, hogy a notebook garanciája elmegy-e ha kicserélem a hdd-t ssd-re, illetve, plusz ram-ot teszek bele?

(#15653) rekid válasza rybank (#15652) üzenetére


rekid
addikt

Elvileg nem. Gyakorlatilag ha nem sértesz semmilyen garancia "zárat, cimkét, pecsétet" akkor biztos nem.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#15654) n0_gAboR válasza gooool (#15601) üzenetére


n0_gAboR
őstag

En is az elitebook-ot javasolnam :B

(#15655) n0_gAboR válasza rybank (#15652) üzenetére


n0_gAboR
őstag

100% hogy nem

(#15656) n0_gAboR válasza Fityusz (#15645) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Erdemes recovery particio tartalmat DVD-re irni (ehhez van program a gepen). Ha arrol "teszed ujra" a gepet, akkor a gyari allapot fog fogadni - eloretelepitett OS driverekkel, programokkal, es recovery particioval.

(#15657) SLYM


SLYM
veterán

acer asripe 5715Z laptopom van. hogy tudom rákötni erre a TV-t, hogy filmeket tudjak a TV-n nézni? melyik kábelt kell hova dugni? illetve ez a gép milyen filmet tud maximum lejátszani egy Full HD TV-n (1920x1080-as felbontás)? DVD minőséget? 720p-set is esetleg? vagy talán még az 1080p is menne neki?

[ Szerkesztve ]

(#15658) rybank


rybank
senior tag

köszike:)

(#15659) pumukli23 válasza SLYM (#15657) üzenetére


pumukli23
senior tag

Üdv a hp topikban.
Ha veszel egy sima D-sub kábelt, azzal össze tudod kötni a tv-vel. (Szerintem minden hd tv-n van ilyen.)
Valamilyen szinten függ a gpu-tól, mert pl barátnőm 2+ éves laptopja nem tudja a fullhd-t, csak közel hasonló felbontásst (1800x valamennyi), az enyém pedig simán viszi.
Szerintem a régebbi gpu-k is rávehetők ilyen okosságra, nézz hozzá egy frissebb drivert.
Persze nem valószínű h valódi fullhd filmeket tudsz majd nézni vele.

(#15660) germinator66


germinator66
aktív tag

Sziasztok!

Mik a tapasztalatok az új HP DV6-ps notikkal? (konkrétabban: 3100sh)

(#15661) audi100td


audi100td
nagyúr

Sziasztok,

HP nc6000-be vajon belemegy egy IBM FRU-s wifi? ThinkPad T42-ből vettem ki, Intel Pro Wireless 2100 3B. Azért kérdezem, mert az IBM gépek csak a saját frimware-rel ellátott karikat eszik meg.

(#15662) SLYM válasza pumukli23 (#15659) üzenetére


SLYM
veterán

értem, köszönöm. nem tudod esetleg melyik hozzá a legfrissebb GPU driver? nem tudom ezekhez az integrált cuccokhoz honnan és melyik drivert kell leszedni

(#15663) pumukli23 válasza SLYM (#15662) üzenetére


pumukli23
senior tag

Milyen oprendszert használsz?
A gyártó oldalán nézegettem, de ott 2008asok a legújabb driverek.
Ha a tied ettől régebbi, cseréld őket (bár szerintem ugyanezek lehetnek).
Esetleg az Intel oldalán nézelődj, hátha találsz újabbat (donwloads).
Ha nem javul, frissítsd a chipset driverét is, hátha segít. (gma965)

(#15664) Klemens válasza spyduck (#15643) üzenetére


Klemens
őstag

És mit lehet vele kezdeni? :F

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#15665) spyduck válasza Klemens (#15664) üzenetére


spyduck
nagyúr

HD filmek, Counter Strike és hasonló játékok. Cserébe nem melegszik és tovább bírja az akksi.

(#15666) lakomester


lakomester
csendes tag

Sziasztok!

Még augusztusban vettem egy HP Compaq 615 típusú notebookot online áruházban.
Időközben sajnos eléggé hangos lett a hűtőventillátora. Erős búgó hang, meg mintha még be is rezonálna kicsit. (1. fokozaton is hangosabb az asztali PC-nél.)

Az online boltból a HP szervízhez irányítottak.
A HP Magyarország ügyfélszolgálati telefonszámon megkérdeztem, hogy ez garanciális hiba-e, és azt mondták hogy igen.
Nyíregyházi vagyok, sajnos itt nincs átvevőpont, ahová vihetném. A legközelebbi Debrecenben vagy Miskolcon van.

Kérdéseim ezzel kapcsolatban: Hogyan érdemes eljuttatni oda a notit, személyesen vagy valamilyen postai úton? Mennyi idő múlva kapom vissza? Az akkut vagy tápot kell-e vinnem, küldenem? Van-e valami, amire oda kell figyelnem ezzel és a szervizeléssel kapcsolatban? Nem akarom, hogy átverjenek valamivel...

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Laci

(#15667) SeniorTilla válasza pumukli23 (#15663) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nekem trabanthoz kellene lökhárító, tudsz segíteni ? Jó helyen járok ugye? :(

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15668) pumukli23 válasza SeniorTilla (#15667) üzenetére


pumukli23
senior tag

Első, hátsó? Kombi, szedán? ;]

(#15669) pumukli23 válasza SeniorTilla (#15667) üzenetére


pumukli23
senior tag

x2, sorry

[ Szerkesztve ]

(#15670) rybank válasza lakomester (#15666) üzenetére


rybank
senior tag

Szerintem személyesen, hogy frankón egyeztessétek a dolgokat, szánd rá az időt. A többibe az okosabbak beleszólnak, nemtudok érdemben tanácsot adni.

(#15671) SLYM válasza pumukli23 (#15663) üzenetére


SLYM
veterán

windows 7-et használok

(#15672) n0_gAboR válasza lakomester (#15666) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Szerintem is szemelyesen. A szervizzel nem lesz semmi gond, gariban valpszinuleg siman megcsinaljak.

(#15673) hali.papa


hali.papa
csendes tag

Helló!
HP DV4 1220-hez keresek magyar billentyűzetet valaki tudna segíteni hol tudok venni?
Köszönöm előre is!

(#15674) lakomester


lakomester
csendes tag

Köszönöm a segítséget!

(#15675) elbest


elbest
csendes tag

Sziasztok!

HP Pavilion dv7-3160 eh gépem van.
Mikor működő állapotban lecsukom a gépet, a monitor elsötétül (gondolom alvó állapotba kerül a gép) Mikor újra (akár azonnal) kinyitom nem tudok életet lehelni belé. Elvileg az egér elindításával működésbe kellene lépnie (másik gépeimen így volt), de semmi nem segít. Pl. a ki gomb rövid megnyomása sem.
Semmi mást nem tudok csinálni, mint a gépet a ki gomb hosszú megnyomásával kikapcsolni-majd újra bekapcsolni.
.....de ez nem normális dolog. Hogy lehet ezen kívül elindítani újra a gépet?
Volt már olyan is, hogy nem csuktam le és alvó állapotba került, ami után szintén csak a kikapcsolással tudtam újraéleszteni.

üdv.

(#15676) sosandr


sosandr
csendes tag

Sziasztok Guruk!
Kérdésem vóna: HP nx7000-hez nyomtatót szeretnék csatlakoztatni. Hova kell csatlakoztatni, és kell-e valamilyen átalakító hozzá, mert a nyomtatóból kijövő csatlakozóhoz nem látok a gépen megfelelőt.
Kösz
SA

(#15677) lasvegas válasza elbest (#15675) üzenetére


lasvegas
tag

szia látom sok embernek van ilyen gondja nekem dv6 3040 em van és amikor alvó állapotba teszem lehajtom a fedelet utána ha újra kinyitom néha nem kapcsol be a képernyő,de ilyenkor újra lehajtom és felnyitom és akkor jó,de nem mindig csinálja engem így nem zavar,de ha újra be kéne kapcsolni az már nem lenne ok.

Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy i9305 S3 Lte,Asus Padfone 2

(#15678) n0_gAboR válasza lasvegas (#15677) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Nekem a T500-al szokott ritkan ilyen lenni. Sajnos nem nagyon lehet vele barmit is tenni :( Max annyit, hogy raszoktatja magat az ember a sleep-re kattintasra a start menuben.

(#15679) hali.papa


hali.papa
csendes tag

"Helló!
HP DV4 1220-hez keresek magyar billentyűzetet valaki tudna segíteni hol tudok venni?
Köszönöm előre is!"

(#15680) SeniorTilla válasza hali.papa (#15673) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem lehet hozzá venni, mert nem forgalmazták Magyarországon.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15681) motogprossy


motogprossy
csendes tag

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy van egy hp compaq presario cq 62-a50sh-típúsú laptopom. A Bluetooth Ralink Motorola BC4 Bluetooth 3.0+HS Adapter, legalábbis az eszközkezelő ezt írja ki. Leszedtem hozzá a telepítőt, fel is van rakva, de ha a sajátgépben bele megyek a My Bluetooth-ba azt írja ki, hogy: A kapcsolt Bluetooth
modul nem támogatott. Win7 van rajta. Sehogy nem lehet életre kelteni...
Valaki tudna valami megoldást? Már próbáltam újratelepíteni, más verziót felrakni, egyikkel se megy. Lehet nem jó drivereket rakok fel??
A telefonom se látja a gépet. A HP Wirelles assistant azt írja ki hogy be van kapcsolva.
Van valakinek ötlete?

Várom a választ
motogprossy

(#15682) pumukli23 válasza SLYM (#15671) üzenetére


pumukli23
senior tag

Az ajánlott linkeket nézd át, ha nem segít, keresd meg az acer topicotm, hátha másnak is vannak hasonló igényei.
üdv

(#15683) elbest válasza n0_gAboR (#15678) üzenetére


elbest
csendes tag

Már ma is előfordult, hogy alvó állapotba került a gép. Nem csuktam le a fedelét, hanem a beállított időn belül nem nyúltam hozzá. Ekkor sem tudom újraindítani..csak kikapcsolás.

Kipróbáltam azt is, hogy én tettem alvó állapotba. A hold ikonnal jelölt gomb. Ez nálam fn+f5 gomb. Annak rendje és módja szerint azonnal alvó állapotba kerül, de így sincs ( azaz nem tudom, hogy mi a ) visszaút....csak kikapcsolás.

(#15684) SeniorTilla válasza elbest (#15683) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Vga, lan és wlan rendesen, a gyári driverekkel van felinstallálva? Minden olyan eszköz, ami aktívan beleszól az energiagazdálkodásba és nincs rendesen feltelepítve, okozhatja ezt a hibát.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15685) elbest válasza SeniorTilla (#15684) üzenetére


elbest
csendes tag

Igen Tilla. Minden gyári.
Ha jól emlékszem, ez nem mindig működött így.
Volt már korábban is, hogy lecsuktam, de olyan sokszor, hogy magára hagytam a gépet és utána hozzányúltam az egérhez és máris ment.
Lehet, hogy valamit elállítottam?

Normál módon mire kellene egy HP gépnek elindulni alvó állapot után?
Nincs valamilyen billentyű, vagy billentyűkombináció, ami felébreszti?
Csak érdekesség -képpen: Volt (ill. meg is van még) egy Gerikom laptopom. Ott sem sikerült jó ideig alvó állapotból fölélesztenem lecsukás után. Mígnem véletlenül rájöttem:
A ki-be kapcs gomb mellett sorakozik egy explorer, egy levelezőkliens (levél ikon) és mellette pedig egy P1 jelű gomb.
No fogalmam sincs mi lehet a P1, de ennek a megnyomásával föléledt a gép alvó állapotból. Semmi másra nem.
Szóval nincs valami ilyesmi a HP gépen?

(#15686) SeniorTilla válasza elbest (#15685) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A gyorsindító gombok egyikéről beszélsz gondolom. Ilyen a HP gépeken is van általában.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15687) november


november
tag

Helló!

Lassan negyed éve tulajdonosa vagyok egy HP Pavilion DV6 3070eh laptopnak.
Nem panaszkodhtaok rá, teszi dolgot rendesen. Játékok is szépen mennek rajta. de idöközben észrevettem néhány bosszantó dolgot.
Íme a lista:
1. Sokszor elöfordul (bekapcsolt állapotban) h amikor felhajtom a gép fedelét akkor nem jelenik meg a kép. És csinálhatok bármit, juszt se jön be. egyedül az segít h ha kinyomom a gépet és akkor elindítom. Ez munka közben nagyon bosszantó tud lenni.
2. Amikor betölti a képet a windows néha hullámzik. vagy picit csikos de csak 1-2 másodpercre. pedig a kártyának a drivere mindig frissítve van.
3. Ami a legfrusztrálóbb az a hangerőszabályzó. Ugyanis, amikor játszok és akarom állítani a hangot folyton kilép a windowsba. Minek? pedig csak a hangot állítom vele. eddig egyetlen egyszer fordult elő h amikor állítottam a hangot a rohadt csík nem jött elő s nem lépet ki a windowsba.

Aki tapasztalta ezeket a hibákat az kérem írja meg hogyan orvosolta.

Viszont igazából azért írtam, mert újra szeretném rakni a windows 7-et. de nem tudom hogyan kell. Aki tudja hogyan kell egy elöretelepített 64 bites windows premium 7-et újrarakni az árulja majd el :D
Mert lemez ugye ninncs hozzá. Csak egy recovery meg egy HP TOOLS meghajtó van.

(#15688) CurrentValue


CurrentValue
tag

sziasztok

erre valaki? link

a fő hiba leirás:
[link]

(#15689) SLYM


SLYM
veterán

VGA drivert keresek az acer aspire 5715Z laptopom Intel Graphics Media Accelerator X3100 videókártyájához, de nem találok hozzá win7-eset, csak vistásat, meg XP-set. melyiket kell akkor letöltsem hozzá?

(#15690) CurrentValue válasza SLYM (#15689) üzenetére


CurrentValue
tag

ez HP topic?! am szerintem az alapértelmezett vga driver, amit lemar a netről böven megteszi.

(#15691) gooool válasza SLYM (#15689) üzenetére


gooool
őstag

Hali!
A vistás jó lesz win7-hez is.
Am ez mióta acer topic?:)

Üdv, Balázs

(#15692) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Sziasztok.
Adott egy dv6-2010eh. Alapból nem egy hűvös jószág, ugye
mostanában nagyon elkezdet melegedni, már szinte egy egyszerű msn alatt is.
(tuning nincs :N )
Hűtőpasztára gyanakszom vagy a venti ment már tele porral,
érdemes nekiállni otthon szétbontani a 6hónapos gépet, vagy hívjuk a szervizt, egyáltalán csinálnak ilyenkor valamit vagy csak megutaztatják?
köszi

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#15693) lasvegas válasza november (#15687) üzenetére


lasvegas
tag

szia nekem dv6 3040 ez van az 1 és a 3. pont nálam is jelentkezik az elsőnél nekem szerencsére nem kell újraindítani a gépet csak mikor alvó állapot után felnyitom a fedelet és nincs képem akkor újra le és felhajtom és akkor működik,ha újrakéne mindig indítanom akkor már kidobtam volna a gépet. :( a hangerőszabályozó nálam is így működik sajna megoldást még nem találtam rá várjuk hátha valaki tudja a választ rá de szerintem ez ilyen ezen nem lehet javítani, ha játszani kezdek akkor előtte felnyomom a hangot aztán nem nyúlok hozzá.Amúgy a gép frankó. :) ja nálam az alvó állapotos dolog nem mindig jelentkezik van amikor bejön rendesen.

Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy i9305 S3 Lte,Asus Padfone 2

(#15694) november válasza lasvegas (#15693) üzenetére


november
tag

Ezt jó tudni h vannak sorstársaim. Mondjuk nem jó h másnál is jelentkeznek, de legalább más is tapasztalta őket. Amúgy meg erre a hangerőszabályzós dologra visszatérve a HP simán adhatna ki valami szoftveres frissítést. Nem hiszem el h nem lehet javítani. Csak lusták!

Véletlenül nem tudod lasvegas h hogyan kell előretelepített Windows 7-et újrarakni? A Biosban kell keresni egyáltalán?

Ma szeretném végre megcsinálni és ezért örülnék ha valaki tudna segíteni.

(#15695) Pisztillus válasza LurkerSheik (#15692) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Amíg garanciális, nem érdemes ilyen mértékben szétkapni, irány a szerviz - ez rájuk tartozik, szvsz. Ugyanis pl. a memóriabővítéssel ellentétben egy ilyen művelet garanciavesztő is lehet.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15696) SeniorTilla válasza november (#15694) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A recovery partícióról, vagy a kiírt DVD-kről tudod újratelepíteni. Indításkor F11

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15697) SeniorTilla válasza SLYM (#15689) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Azt, amelyik az acer topicban van.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15698) n0_gAboR válasza elbest (#15683) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Hat sajnos csak a reinstallt tudom javasolni. :(

(#15699) pumukli23 válasza SLYM (#15689) üzenetére


pumukli23
senior tag

link..

(#15700) SeniorTilla válasza pumukli23 (#15699) üzenetére


SeniorTilla
veterán

srác nem egyszerű (copy-paste) brrrr....de hideg van :D

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.