Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15251) Lewzke válasza Kácsa (#15233) üzenetére


Lewzke
őstag

Köszönöm.
Nem zavar a monó hangszóró. Úgysincsenek nagy elvárásaim, csak a skype működjön korrektül aztán a többi nem érdekel. Ha audiofil minőséget akarok, arra mást veszek elő. A numerikus bill. hiánya se zavaró.

(#15252) Kácsa válasza 6thsense (#15237) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Teljesen jók.Nálam most a cpu: 50 ,hdd:35 ,alaplap meg 41 fokos. Jelenleg csak a böngésző megy.Szintén nx7400.

ZoLee

(#15253) Gork


Gork
tag

Sziasztok!

Kíváncsi lennék arra, hogy más tapasztalt-e ilyet. Kb. egy hónapja vettem egy Pavilion dv6 3060eh laptopot. És gyakorlatilag a kezdtek óta tapasztalom, hogy amikor összecsukom a laptopot, majd legközelebb kinyitom, akkor kb. 30 alkalomból egyszer teljesen sötét marad a kijelző. Kezdetben azt hittem, hogy nem kapcsol be, viszont rájöttem, hogy bekapcsol, csak olyan mintha a fényerő egyesre le lenne véve. Tehát sötét szobában látom a kontúrokat a kijelzőn. Tehát ezáltal kontakthiba kilőve. Próbáltam fényerőt adni rá, de nem segített. Ilyenkor nincs más megoldás, mint kikapcsolom majd újra bekapcsolom, és akkor működik minden csodásan, mintha mi sem történt volna.

Szerintetek mi a probléma?

Üdv:Gork

(#15254) .Benett


.Benett
tag

Sziasztok !
Belső tartalomtól eltekintve érdemes szerintetek Dell Studio -ról.
Hp ProBook vagy G62 szériára váltani.A kettő közül melyik ?
Főként a megbízhatóság érdekelne.
Nem ismerem a HP-t notebookok terén megbízhatóság szempontjából és gépváltás előtt állok.
Szempont: belső tartalom most nem, mert keresek nekem megfelelőt a "kaszniba"
ezért is inkább a sorozat jellemzői érdekelnének!
:R

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#15255) pumukli23 válasza .Benett (#15254) üzenetére


pumukli23
senior tag

Probook 4xxxs sorozat: műanyag vázas, de alu borítás van kivül. Az alja egy összefüggő műanyag, alkatrészeket csak a billzet alól tudsz cserélni, masszív, kocka. A tapipad és a billzet megszokás kérdése.

Probook 6xxxb szériával nincs tapasztalatom de úgy tudom, az már kivül belül fém.

G62: Szerintem a Studio jobban össze van rakva.

Hp EliteBook: Nyugodtan törhetsz vele diót, klopfolhatsz rajta húst stb... Na jó, persze nem igaz, ne próbáld ki :D Most egy 6930p-m van, és imádom. Utódja a 8440p, renewként 250k körül meg lehet venni 3 év garanciával. (Kb ugyanaz a háza, mint az elődnek.)

(#15256) SeniorTilla válasza Def26 (#15241) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az, hogy kiesik egy billentyű, nem magától történt. Elég erősen bele kell akadnia valaminek (gyerek, figyelmetlenség, stb.), hogy megtörténjen. Emiatt a HP-t mint márkát leszólni...érdekes hozzáállás.

HP noti billentyűket általában 10e Ft alatt lehet kapni használtan vagy bontottan. Újként is 12-15e között van az áruk. Én pl. régabbi dv5 és dv7 modellekhez 5-6 ezerért adom, de 620-ashoz nincs.

Ha betennél egy képet a pöcökről, könnyebb lenne segíteni.

ui: nem kötekedésképpen, de szaküzletből azért is jobb vásárolni, mert ilyen esetben többet tudnak segíteni, mint a T-Home ügyfélszolgálata.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15257) Def26 válasza SeniorTilla (#15256) üzenetére


Def26
félisten

A fenti képen a bekarikázott pöcök tört le. Most nincs nálam gép, nem tudom lefényképezni. Ha ne adj'isten találkoznál egy ilyennel akkor szólj rám légy szíves és megyek is érte. :B

Az, hogy kiesik egy billentyű, nem magától történt. Elég erősen bele kell akadnia valaminek (gyerek, figyelmetlenség, stb.), hogy megtörténjen. Emiatt a HP-t mint márkát leszólni...érdekes hozzáállás.

Sajna ez van, én ilyen típus vagyok. Képes vagyok ezért örökre elásni vmit és mint írtam lebeszélni róla minden ismerőst. Igazából nem is a termékkel volt a gond, hanem a paraszt telefonos gyíkarcal, aki leszarta a problémám és hadonászott azzal, hogy ez úgy is 25k és még nem is lehet külön kapni annyira új. :U (Akkor meg honnan tudja?) :U

Sokkal udvariasabb lett volna, ha értelmesen elmond pár szervizt, ahova esetleg fordulhatok a problémával hátha kitalálnak vmit. Én sem kaptam volna fel a vizet.

Ma írtam egy levelet amit elküldtem a HP -nak, és a fogyasztóvédelemnek is ajánlva. Majd ők lezsugázzák, hogy kinek a hibája. Ha az enyém akkor ezt elfogadom és lezártnak tekintem az ügyet. :)

Azért vettük a T-home -nál, mert nem akartam kiadni érte egyszerre ennyi pénzt. Ott meg beépítették a havi net számlába. De tanultam ebből is, többet ilyen értéket nem vásárolok, csak "rendes" boltban.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15258) Misi1979 válasza Def26 (#15257) üzenetére


Misi1979
őstag

Most kicsit lehet durva leszek, de nagyon nem szeretem azokat, akik rögtön fogyasztóvédelemmel stb. jönnek. Persze, kiskapukat könnyű keresgélni, fenyegetni a kereskedőket, hátha meghátrálnak. Pláne ütős az, amikor azt írod, mindenkit le fogsz beszélni az adott márka vásárlásáról.

A helyzet sajnos itt elég egyértelmű: a gépet, a billentyűzetet mechanikai hatás érte, aminek eredményeképpen kitört a pöcök. Ha ragaszkodsz az igazadhoz és a HP is, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy elküldik bevizsgálásra az alkatrészt, hátha pl. selejtes, anyagfáradás miatt lépett fel a sérülés.

Amennyiben a bevizsgálás a HP számára lesz kedvező, elképzelhető, hogy a költségeit Te fogod állni.

Ne érts félre: nem azt írom, hogy te okoztad a kárt és próbálod a HP-ra kenni. Sajnos ez most egy olyan helyzet, ahol nem nagyon van számodra nyertes szituáció, hacsak jófejségből valamelyik szerviz be nem vállalja gariban a cserét.

HP és Dell laptopjaim vannak, saját használatra, soha nem volt panaszom a szervizükre semmilyen ügyintézésnél. De hogy tanácsot is adjak: melegen ajánlom a smart service hp szervizt a 11-kerben.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#15259) Def26 válasza Misi1979 (#15258) üzenetére


Def26
félisten

Köszönöm a tippet, de már megvárom mi lesz a fejlemény. Ha a fogyasztóvédelem engem hibáztat akkor azt is elfogadom és persze kifizetem amit kiszabnak rám. A levél alapja nem a gomb a kitörése, hanem a garancia papír pótlása miatt fogalmazódott. Sem a t-home, se a HP nem hajlandó ebben segíteni, ezért írtam a levelet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15260) pumukli23 válasza Def26 (#15259) üzenetére


pumukli23
senior tag

Jogszabály szerint (ha jól tudom) a tartós, nagy értékű műszaki cikkek mellé kötelező a garanciajegy. Nincs leírva, hogy pontosan pl mit jelent a nagy értékű, ezért lehet, hogy egy 60k-s kávéfőző annak számít, de egy 120k-s laptop nem..
Szóval ami nem számít nagy értékű tartós fogyasztási cikknek, ott a számla a garancialevél. Ha thomenál vetted, akkor elvileg kellet, hogy adjanak számlát. Szóval ha így van, nem értem mi köze van ennek a hp magyarországhoz. Ha a médiamárktban veszel laptopot, akkor sem a chs, vagy másik nagyker fog neked számlát adni.

[ Szerkesztve ]

(#15261) Def26 válasza pumukli23 (#15260) üzenetére


Def26
félisten

Majd eldönti a fogyasztó védelem. :)
A CHS nem fogadta el a számlát, mint garancia jegy. :U A HP szerint is kellett volna kapjak gari papírt a t-home -nál, viszont ők nem ismerik el a számlát. :U
Most az is lehet, hogy csak én fogtam ki egy elvetemült HP ügyfélszolgálatost és nincs a számlával semmi probléma...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15262) .Benett válasza pumukli23 (#15255) üzenetére


.Benett
tag

A teli alja miatt a ProBook nem melegszik nagyon ?
Szerinted ProBook 4XXX vagy G62 (egyforma konfiguráció) ?

... mert mérnökök nélkül, a tudomány csak filozófia ...

(#15263) SeniorTilla válasza Def26 (#15257) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ha pontosan ilyen a kis műanyag, akkor van olyan billentyűzetem amiben olyan van. (Felelősséget nem vállalok, nehogy még a FVF-nél kössél ki ellenem is.) Kapásból 4 vagy 5 féle van itt a fiókomban, szóval pontosan olyannak kell lennie. Mivel nem te raktad fel a képet, gondolom átsiklottál a részletek felett (mint a garjegyen vásárláskor :) ).

A törés egyértelműen a te hibád, ezt nem hiszem hogy bárki is elismeri garanciálisnak. Ha viszont nem garos, akkor mi köze a garjegyhez? Ha lett volna garjegyed, nem töröd le a pöcköt? Ugyan már. Kár ezért a HP-t vagy a T-Home-ot szidnod, csak magadat okolhatod. Inkább a megoldást keresd és lásd be a hibádat.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15264) Def26 válasza SeniorTilla (#15263) üzenetére


Def26
félisten

Értelek, akkor az én hibám. Ettől még megvárom mi lesz az ügy vége. :)

Helyileg merre felé vagy? Akkor ha gondolod elmennék a gombért (műanyag darabért), de ha az úgy neked jó akkor be is rakhatod, persze fizetek érte. :)

Ha összejön ígérem, soha nem szidom a HP -t és a T-home -ot sem. :D

Egyébként itt le is írtam, hogy tudom, hogy az én hibám és hogy én vagyok a f@sz. ;)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15265) Gork


Gork
tag

Bocsánat az ismétlésért, de esetleg valaki tudna infót adni a korábbi kérdésemmel kapcsolatban? Bár azt is megértem, ha még senki nem tapasztalt ilyesmit és ötlete sincs. :)

(#15266) Misi1979 válasza Def26 (#15264) üzenetére


Misi1979
őstag

Egyebkent ebayen nagyon sok hp masinahoz arulnak tartalek gombokat..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#15267) Def26 válasza Misi1979 (#15266) üzenetére


Def26
félisten

Soha nem vásároltam ebay-en. No meg ha találok olcsón helyben ilyen kis "pöcköt" akkor feleslegesnek is érzem a kinti rendelést. Ha egy egész billentyűzet kéne az más dolog, azt megérné rendleni. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15268) ha8alpista


ha8alpista
csendes tag

Üdv!
Segitséget kérnék hogy a gigabyte ga8p965ubh-rh -alaplapba milyen videokártya rakható és a biosba és /vagy az alaplapon dzsamperolni kell-e vagy állitani valamit..
Előre is KöSZI Pista

(#15269) pumukli23 válasza .Benett (#15262) üzenetére


pumukli23
senior tag

Pár hete még egy 4320s volt a kiszemelt gépem, így elsősorban arról olvasgattam.
Probook 20 szériáról volt valahol teszt (vagy itt ph-n vagy iponon, nem emlékszem..) ahol emiatt kicsit hangosnak ítélték meg a gépet, persze a 17 colost már egész csendesnek. Nyilván a kicsibe nehezebb volt megoldani a jó hűtést, nem olyan 'szellős'. Szerintem a 15ös gép nem lehet vészes.

Ha jól sejtem, a levegőt a teli alj miatt nem alulról, hanem a billzet feletti rácsnál szívja, ahol a bekapcs gomb és a hangszórok vannak (de ez csak tipp).
Én inkább a probookot venném, masszívabbnak néz ki, bár mindkét modell tetszik. (Meg elfogult vagyok az alu miatt :DDD ) Már találkoztam saturnusban olyan G62-vel, aminek csálé volt a billzete.. nemtom h gyárilag volt olyan, vagy megpiszkálta valaki..
Szerintem valamelyik NBS-ban össze tudod őket hasonlítani. Főleg ha pesti vagy, szinte minden sarkon van már NBS :D

(#15270) pumukli23 válasza ha8alpista (#15268) üzenetére


pumukli23
senior tag

:F
Ezt biztos h a hp laptop topikba akartad írni?

(#15271) Mania válasza ha8alpista (#15268) üzenetére


Mania
senior tag

Bármilyen most kapható PCI-Express csatolós VGA jó bele.
Semmit nem kell állitani, csak beleteszed(teteted) és használod.

[ Szerkesztve ]

(#15272) salieri.


salieri.
őstag

8510p tulajok! Melyik bios az amelyik nem forgatja allandoan a gep ventillatorat? Mert az oruletekbe kerget ,hogy szinte egyfolytaban megy, ha nincs terheles alatt a gep. :(((

(#15273) solyom76


solyom76
senior tag

sziasztok,hp dv7 amd x2 rm 70 es proci az everest és a speedfan szerint 90-95 fokos ez gond?

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#15274) Avicularia válasza Def26 (#15257) üzenetére


Avicularia
veterán

Ez a balkáni hozzáállás miatt van,hogy nem akarnak kicserélni semmit.Régebben leírtam,hogy a magyar hp elhajtott,hogy az akksira csak 1 év gari van,itt kint meg a svéd hp simán bemondásra küldött egy újat ingyen és bérmentve.
Barátnőmnek fusi laptopja van,most volt 2 éves.Teljesen széthullott szó szerint,belül és kívül is kicsavarodtak a csavarok,nem mentek a gombok a touchpadon,90 fokos volt üresjáratban ÉS ami ide kapcsolódik gyerekei kitörték a kurzor fel gombot.Most jött vissza a javításból nemrég,gyakorlatilag a fél gépet kicserélték,alaplapot is.Szó nélkül cserélték a billentyűzetet is ,pedig mondhatták volna hogy az user error,de nem mert más a hozzáállás.

(#15275) salieri. válasza solyom76 (#15273) üzenetére


salieri.
őstag

Az amd sajnos eleg magas homersekleten uzemel, ez nem meglepo ertek.

(#15276) Mania válasza salieri. (#15275) üzenetére


Mania
senior tag

Nálam a kazánabb QL-62 max. 80C (idle 48-50C)nyáron. Szóval ott más lesz a gond.
Vagy tiszta por a hütö, vagy a gyári "pasztázás" a ludas.

(#15277) salieri. válasza Mania (#15276) üzenetére


salieri.
őstag

hat nem tudom, nekem az asus notebookomba anno, K50AB -be miutan elindult a windows mar 75 fokos volt es meg nem is kapott tobb oras terhelest

(#15278) Mania válasza salieri. (#15277) üzenetére


Mania
senior tag

Ne is mondd. Haver vett egyet...hát annál elb@szottabb hütést életemben nem láttam.
Nem azt mondom hogy a pavilioné tökéletes, de ahhoz képest csúcskategória. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15279) salieri. válasza Mania (#15278) üzenetére


salieri.
őstag

megfogadtam , csak uzleti szerias hp vagy ibm gepet veszek, soha tobbet semmi mast, habar a 8510p ventije eleg gyakran megy .. kicsit idegesit

(#15280) BPFeri


BPFeri
senior tag

Sziasztok, :R
van egy nc6220 –as príma kis masinám (imádom :DD ).. eddig ha működés közben lecsuktam a ( hibernáltam) gond nélkül ujraindult (éledt fel). Kb. 2 hete viszont nem akar életrekelni vagyis úgylátszik, hogy működik de a TFT nem kap jelet, nincs képe. Ilyenkor csak a kikapcs-visszakapcs segít. :K
Mi lehet a gond és hogyan orvosolható?
Üdv, F

....

(#15281) pumukli23 válasza BPFeri (#15280) üzenetére


pumukli23
senior tag

biztos h nincs képe? Lehet h csak a háttérvilágítás nem jön vissza.

(#15282) BPFeri válasza pumukli23 (#15281) üzenetére


BPFeri
senior tag

Igen biztos... rendes működéskor bevillan(bevilágosodik) a képernyő. De "feléledéskor" marad sötét nem világosodik. De mint mondtam ilyenkor kikapcs-bekapcs és mükszik.. hibátlanul.

....

(#15283) erahurka


erahurka
félisten

Bocsi srácok, hogy megint lábatlankodok.
A HP touchpadjaival lehet görgetni, és ha igen, hogy? Remélem értitek mire gondolok.
Köszi

(#15284) pumukli23 válasza erahurka (#15283) üzenetére


pumukli23
senior tag

Tegyél fel új synaptics drivert (hp odlalán általában ez is ki van téve a tipus driverei közé). Ott a beállításainál be tudod állítani, hogy engedélyezve legyen a görgetés, és hogy mekkora sávon. (Szerintem ezzel megoldható.)

(#15285) pumukli23 válasza BPFeri (#15282) üzenetére


pumukli23
senior tag

Nincs nagyon tippem. Próbáld ki a legfrissebb vga drivererel, hátha.

(#15286) norot válasza erahurka (#15283) üzenetére


norot
csendes tag

Vagy másik megoldás: szintén touchpad beállítások -> scrolling -> two finger scrolling. Itt be tudod állítani, hogy ha két ujjal érsz hozzá, akkor görgessen. Nekem ez jött be.

(#15287) Gork válasza pumukli23 (#15281) üzenetére


Gork
tag

Szia Pumukli!

Nekem viszont az a problémám, amire rákérdeztél! Kép van, csak a háttérvilágítás nem jön néha vissza. Meg tudod esetleg mondani, hogy mi lehet a gond és hogy hogyan lehet orvosolni?

Köszi előre is!

(#15288) pumukli23 válasza Gork (#15287) üzenetére


pumukli23
senior tag

Ha nem függ össze az alvó móddal, akkor szerintem kontakthiba.
Ha összefügg, akkor valószínűbb valami szoftveres hiba, friss vga drivereket próbáltad?

(#15289) Forza_JUVE


Forza_JUVE
aktív tag

Hali!

Vki meg tudná mondani hogy ebben pontosan milyen intel vga van?? Mindenfelé csak azt írják h intel HD Graphics.
Ezek valamelyikére gondolok.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#15290) economist


economist
tag

Sziasztok!

A véleményetekre vagyok kíváncsi: Régi HP530 notebookomat kinőttem (már csak 1 órát bír az akku és 60 giga csak a winyó). Mivel elég jó core duo proci és 2 giga ram van benne, ami arra amire használom bőven elég, ezért arra gondoltam, megnézem az alkatrészcsere lehetőségét, így ez kb 30-ból meglenne, nem kell 120-150e-t elkölteni új gépre.

Kérdések:
8 celllás 60whr-s akkut 15-ért találtam, winyó 12-18 között van hozzá, a mostanit egy 3e Ft-os külső házzal még tudnám használni hozzá, és az akkut is tartaléknak. Szerintetek megéri még költeni így erre a gépre?

A másik, hogy gyorsabb sata2-es hdd belemenne szerintetek? Pl:
http://www.edigital.hu/Merevlemez/Western_Digital_WD3200BEKT_320GB_7200rpm_16MB_SATA_notebook_merevlemez-p54181.html

Vagy maradjak az 5400-as SATA, nál, amit biztos felismer, adott esetben ezzel is nőne a tárkapacitás és a nagyobb adatsűrűség miatt gyorsulna a rendszer? Pl:
http://www.edigital.hu/Merevlemez/Samsung_HM321HI_320GB_25_5400rpm_8MB_SATA_notebook_merevlemez-p60864.html

(#15291) sch18


sch18
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy laptopot, többnyire autoCad-es rajzolásra netezésre, GTA 4 játszására.
Ezt a típust néztem ki:HP 620 Notebook WD677EA
max 150 ezerben gondolkkodom.
Szerintetek megfelel, vagy ne ragaszkodjak a hp-hez?
Válaszokat előre is köszönöm.
üdv: Peti

(#15292) rekid válasza sch18 (#15291) üzenetére


rekid
addikt

Röviden: Felejtsd el.
Hosszabban: Processzorral meg el-el Cadezgetsz, de a videokartya arra eleg hogy filmezz vele max. Játékok megint csak felejtős kategória főleg GTA4 ami erös kartyaval is kihivas ha jol tudom.
Itt egy lista kb 3000 ponttól (3dmark06 utolso oszlop) felfelé teljesítő videókártyak szolgálnák ki az igényeidet.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#15293) Misi1979 válasza sch18 (#15291) üzenetére


Misi1979
őstag

Ezzel te nem nagyon fogsz GTA-zni:))

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#15294) rekid válasza Forza_JUVE (#15289) üzenetére


rekid
addikt

Az ami a p6100-as prociba integrálva van. Konkrétabban: ez.
Saccra nem hinném hogy sokkal többet teljesítene mint egy x4500-as.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#15295) sch18


sch18
csendes tag

Okés!

Nem értek, hozzá.
Viszont tudnátok ajánlani pár géptípust?
Köszönöm.
üdv Peti

(#15296) rekid válasza sch18 (#15295) üzenetére


rekid
addikt

Rakd fel itt a kerdesed többen figyelik.

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#15297) Forza_JUVE válasza rekid (#15294) üzenetére


Forza_JUVE
aktív tag

Köszi! Akkor ha jól értem nem x4500-as, de teljesítményét tekintve nincs az x4500 alatt. :F
Akkor az mát nem rossz.

(#15298) Gork válasza pumukli23 (#15288) üzenetére


Gork
tag

Nem próbáltam még friss drivert, mert ötletem nem volt, hogy mi lehet. De ma megpróbálom este, hátha. Amúgy az előző kommentemben leírtam, hogy mi is a lényeg:

"Kíváncsi lennék arra, hogy más tapasztalt-e ilyet. Kb. egy hónapja vettem egy Pavilion dv6 3060eh laptopot. És gyakorlatilag a kezdtek óta tapasztalom, hogy amikor összecsukom a laptopot, majd legközelebb kinyitom, akkor kb. 30 alkalomból egyszer teljesen sötét marad a kijelző. Kezdetben azt hittem, hogy nem kapcsol be, viszont rájöttem, hogy bekapcsol, csak olyan mintha a fényerő egyesre le lenne véve. Tehát sötét szobában látom a kontúrokat a kijelzőn. Tehát ezáltal kontakthiba kilőve. Próbáltam fényerőt adni rá, de nem segített. Ilyenkor nincs más megoldás, mint kikapcsolom majd újra bekapcsolom, és akkor működik minden csodásan, mintha mi sem történt volna."

Amúgy ha tényleg kontakthiba, akkor mit lehet vele kezdeni? Mivel elég ritkán jön elő, még a szervizbe sem vihetem be, hiszen nem állhatok neki állandóan összecsukni, majd kinyitogatni, hogy hátha egyszer elsötétül. :)

(#15299) rossitibi


rossitibi
tag

Sziasztok!

Van a barátnőmnek egy hp mini netbook-ja! Azt szeretném kérdezni hogy ha véletlenül a windows-al valami gond lesz és újra kell telepíteni,akkor ez hogy működik? Van ezeken gyárilag valami újratelepítő partíció mint pl.a vaio-kon? Vagy olyankor mi a teendő?
Előre is köszi a választ!

(#15300) kaldinkboy


kaldinkboy
csendes tag

Sziasztok.. Lenne egy nagyobb problémám.
Olyan 3-4 hónapja kezdtem el hp notebookon játszani (dv5). És valami okból kifolyólag az összes usb.-s egeret nem érzékeli és ha érzékeli akkormeg eléggé rángat összevissza,irányithatatlan lesz.Ez nagyon idegesit ugyanis nagy játék fan vagyok és ez miatt nemtudok normálisan játszani.. Drivert is töltöttem le de semmi... mindent megprobáltam. És nem 2 forintos egerekről van szó. Nagyon felidegesitettem magamat,hogy mi lehet a baj,semmi nem segitett amit probáltam. Ugyanaz a probléma az összes egérrel.. akár egér paddal akárnem,szaggat jobbra balra,nem veszi be a kattintást,nem érzékeli rendesen. Mit tehetek ? Kérem segitsetek.. pls :(( :( :( :F
Jah,és ha tudjátok,hogykell a processzort feljebb húzni,akkor írjatok :)
Intel core duo 2.27 ghz.

[ Szerkesztve ]

asd

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.