Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15301) MIFtIli


MIFtIli
aktív tag

A 6910p-m kijelzője elkezdett lifegni, van egy 1 centis holtjátéka, ahol nem áll stabilan.
Hol tudják megcsinálni, mennyibe kerül?

(#15302) Misi1979 válasza kaldinkboy (#15300) üzenetére


Misi1979
őstag

A játékoknál a videókari számít leginkább. Tapipaddal is szaggat?

A procit nem érdemes feljebb húznod, nem fog javulni a játékélmény. Sőt.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#15303) kaldinkboy válasza Misi1979 (#15302) üzenetére


kaldinkboy
csendes tag

A paddal még nem probáltam mivel kurva lassú,és csak nagyobb sensin érzem azt a folyamatos rángatást szaggatást,irányithatatlan. :W
Nemkéne vmi directx frissítést csinálnom? v nemtom.. :S

[ Szerkesztve ]

asd

(#15304) Misi1979 válasza MIFtIli (#15301) üzenetére


Misi1979
őstag

Sejtésem szerint csak csavart kell meghúzni a zsanérnál.. ezt akár te is meg tudod csinálni, de lesz itt kompetensebb személy, aki igazol vagy sem:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#15305) MIFtIli válasza Misi1979 (#15304) üzenetére


MIFtIli
aktív tag

és azt hogyan tudom meghúzni?:)

(#15306) Misi1979 válasza kaldinkboy (#15303) üzenetére


Misi1979
őstag

A noti nem játékra való. Pláne nem komoly játékra, pláne nem egy dv5. A szaggatás oka pl. lehet az, hogy melegszik a géped, erre válaszul lejjebb veszi az órajelet. Kombinálva azzal, hogy nem elég jó a videókártyád az adott játékhoz.

Directx-ből mindig a legújabbat érdemes feltenni. Mivel szeretnél játszani, milyen a géped konfigja?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#15307) pumukli23 válasza Gork (#15298) üzenetére


pumukli23
senior tag

Ha tényleg hardveres hiba, akkor szerviz.
Ha 100ból 1szer jön elő, akkor is hiba.
Mi van ha pl életed legfontosabb állásinterjúján nem működik rendesen és ott állsz 5-10 nagyfejes előtt.. hogy "nem tudom mi lehet a gond, eddig mindig működött.."

(#15308) Misi1979 válasza MIFtIli (#15305) üzenetére


Misi1979
őstag

link

ha jól rémlik, 43. oldal.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#15309) kaldinkboy válasza Misi1979 (#15306) üzenetére


kaldinkboy
csendes tag

cpu : Intel(R) Core(TM) 2 Duo Cpu P8400 @ 2.26 ghz 2.27 ghz
memóra : 4 gb ram
oprendszer : 32 bites vista
videókártya :nvidia gforce 9600 mgt asszem :D
service pack 2

asd

(#15310) Misi1979 válasza kaldinkboy (#15309) üzenetére


Misi1979
őstag

játék?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#15311) kaldinkboy válasza Misi1979 (#15310) üzenetére


kaldinkboy
csendes tag

Counter strike source,Team fortress 2

asd

(#15312) rekid válasza kaldinkboy (#15311) üzenetére


rekid
addikt

Nezd meg játék közbeni processzor, videokartya winchester hőfokokat. Amúgy nem melegszik a gép? (lehet csak ki kéne pucolni)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#15313) lowcallbus


lowcallbus
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy HP-t, de nem tudok dönteni. Tök jó lenne, ha segítenétek.
Igazából az egyik oldalon a processzor, a másik oldalon pedig a burkolat a pozitívum.
Nem tudom, hogy a P540-es mit is tud pontosan... Mennyivel rosszabb a 370-nél. Minden Benchmark mást ír... Tapasztalat? Játékban mire elég? Videoszekesztésben?
Sony Vegas pro, Adobe Premier, egy-két játék, ami a legnagyobb igényeim közé tartozik.

Az alu borítás csak parasztvakítás, esetleg tartósabb valamivel? Ér-e annyit, hogy a gyengébb procival vegyem a gépet?

HP Pavilion dv6-3160eh (XD526EA)
HEWLETT PACKARD HP Pavilion dv6-3110eh (XS082EA)

Kérlek benneteket, segítsetek! Főleg az, akinek van tapasztalata :)

üdv

(#15314) SeniorTilla válasza lowcallbus (#15313) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az alu borítás nem parasztvakítás. Tényleg alu, masszívabb tőle a gép és tartósabb/értékállóbb/szebb is. A teljesítménybe nem szól bele, tehát abszolút egyéni kérdés, neked megéri-e. Nem melegszik tőle jobban a gép, ettől ne félj.

Van aki fekete vasfelnivel jár télen, mert a gumis azt mondta az a jó; van aki a 18-as görgőket télre sem veszi le (max, a 19-esek helyett :) ), mégis ugyanoda érnek el velük. Csak más a feeling...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15315) lasvegas válasza lowcallbus (#15313) üzenetére


lasvegas
tag

hello nekem egy hp dv6 3040 ez van,hasonló paraméterekkel mint amilyen gépeket linkeltél, játszom vele fifa11 NFS moto gp stb és minden a legnagyobb felbontáson megy szaggatás nélkül,használok vágó szerkesztő progit pinnacle studio 14 et teljesen jól működik, vegassal sem lesz gondod. Az enyémben ilyen proci van eddig nincs vele gondom:
AMD Phenom™ II X3 Triple-Core P820 CPU (3x1,8GHz/3,6GHz, 1,5MB cache)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy i9305 S3 Lte,Asus Padfone 2

(#15316) lasvegas válasza lowcallbus (#15313) üzenetére


lasvegas
tag

szerintem bőven jó a 3160 as is amire kell,nem vennél észre semmi különbséget.ráadásul elég jónak tűnik az alu borítás,nekem nagyon egyben van a gép.

Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy i9305 S3 Lte,Asus Padfone 2

(#15317) kaldinkboy válasza rekid (#15312) üzenetére


kaldinkboy
csendes tag

Renszeresen szoktam pucolni,és csak néha melegszik fel de akkor nagyon,de akkor is csak akkor ha benntvagyok játékba. Mondjuk szerintem is az a baja,de meg oldom valahogy :D

asd

(#15318) lowcallbus


lowcallbus
csendes tag

HALI!

Tök rendesek vagytok! (Igazából azt gondoltam átsiklik rajtam a forum)
Ha valóban nem lesz érezhetően lassabb a processzor, és még két év múlva is indulni fognak az közepes erőforrást igénylő programok, akkor bevállalom a P540-et alumínium burkolattal. Remélem, nem fogom megbánni, mert akkor rátok kenem :) és az egész gépet elküldöm egy üzenetben :)
A windowsról több helyen olvasni, h jobban szeresse az Intelt. Ez gondolom igaz, de mennyire? Évente formázás még belefér... :)

(#15319) solyom76


solyom76
senior tag

sziasztok a hűtés gond csak por volt.Nem kevés!! Ezt a részét köszönöm!!!!!

A KÖVETKEZŐ!!!!
A gép még mindig a dv7.

ha leveszem hálozatról kikapcsol.Vagyis nem tölt aksit "csatlakozva nem töltödik "ezt irja.Akkor meghalt az aksi egyik napról a másikra vagy csak a gépben van érintkezési hiba??? KÖSZI:üdvG!
Ja és még annyi ,hogy 35%-on áll az aksi töltötsége,innen se fel se le.

[ Szerkesztve ]

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#15320) solyom76 válasza SeniorTilla (#15314) üzenetére


solyom76
senior tag

Neki lehet hinni,sok ismerősöm vásárolt már tőle ,és korrekt !!!!!!!

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#15321) t-bali3 válasza kaldinkboy (#15300) üzenetére


t-bali3
senior tag

Szia!

Nem teljesen egyértelmű a hiba, amit leírtál.
Most csak játék közben vagy kint a Winben is akadozik az egér mozgása, valamint nem veszi be a kattintást?
Ha csak játék közben akkor esetleg megállhat az, amit mindenki próbál bebizonyítani, hogy nem bírja a gép -> persze a counter strikenál azért igencsak kizárt...

Amúgy hagyjuk már ezt noti nem játékra valót, főleg egy "komoly" játékra, pfff csak én érzem azt, hogy ez piszok gyenge szöveg....

(#15322) kaldinkboy válasza t-bali3 (#15321) üzenetére


kaldinkboy
csendes tag

hi.

A játék közben akadozik csak. De az lehetetlen ,hogy nem birja ugyanis van egy ugyanilyen gép haveromnak,amin ugyanazzal játszik semmi baja. Jah és ha nem birná el akkor szerintem nemlenne benne 200 fps em ,)

asd

(#15323) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv!

Lenne egy kérdésem, Hp 620-as laptopom van. tudom nem a legjobb játékra, de lefuttatva a Can u run it? oldalon hogy mi menne, azt írja, hogy kell pl. 2,0Gh cpu speed, de nekem meg csak 1,79Gh van és azt írja h nem elég, viszont ez 2 mag szóval 2szer 1,79Gh úgy sem elég?
Ezt ,azért írja mert lehet hogy két magos, de a játék nem támogatja a 2 magot, és nem is fog futni?

Másik pedig a videó kártya is fail-ed mutat pl. cod2 nél, viszont alatta minden megfelel:

http://kepfeltoltes.hu/101204/cod2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Eszerint akkor most mennie kell vagy sem?

Kösz!

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#15324) t-bali3 válasza kaldinkboy (#15322) üzenetére


t-bali3
senior tag

Azt írtad, hogy jobb egered van hozzá. Gondolom a segédprogram telepítgetése, stb már többször is megvolt.
A játékot, wint raktad már újra?

(#15325) kaldinkboy válasza t-bali3 (#15324) üzenetére


kaldinkboy
csendes tag

Igen jobb egerekről van szó. Egérhez járó drivert is telepitettem,frissitettem. Wint még ezmiatt nem raktam ujra,a játékot rengetegszer :)

asd

(#15326) t-bali3 válasza kaldinkboy (#15325) üzenetére


t-bali3
senior tag

Sajna nem tudok semmi értelmes tanácsot adni -> egér beállításait zongorázd át mégegyszer, aztán végső esetben win újra...

(#15327) tiboca7


tiboca7
csendes tag

Sziasztok.
DV9000 tulajdonosoktól szeretnék segítséget kérni. Szeretnék a vasba még egy vinyót tenni a gyári mellé, mert hát ugye 2 hely van a deszkán, de azt hallottam, hogy sokaknak ezzel gondja akadt. (pl: nem indult a gép vagy csak nagyon lassan stb...) A másik kérdésem, hogy a laptop kijelzőjét meg tudom-e hajtani másik PC-ről? (laptopról természetesen megtudok hajtani más kijelzőket, monitorokat ez nem kérdés, csak hogy ennek a fordítottja működik-e) Előre is köszönöm a tapasztalatokat és a hozzáértő hozzászólásokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#15328) pumukli23 válasza kriszwells (#15323) üzenetére


pumukli23
senior tag

Természetesen a kétmagos gépeken ugyanúgy fut minden, max a program csak az egyik magot tudja használni.

A képen amit linkeltél, többek közt azt írja, hogy minimum 64mega ram kell neki, de atiedebn 1 giga van, szóval 16szor annyi :U
Azt nem értem, h miért írja, hogy nem felel meg a követelményeknek..
De szerintem tedd fel a gémet, el fog futni :)

A kétmagosnak nem gond h kisebb az órajele, bírni fogja.

(#15329) solyom76 válasza tiboca7 (#15327) üzenetére


solyom76
senior tag

szia nem vagyok nagy szaki ,de szerintem a 2 hdd nem okoz gondot ha minden megfelelő helyre van telepitve.Lágalább is nekem a dv7-be 2x250gb hdd van és simán megy minden.A kijelző meghajtás ebben az esetben szerintem nem fog menni,mert mit is kötnél hová??szerintem ez valahogy unszensz.

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#15330) tiboca7 válasza solyom76 (#15329) üzenetére


tiboca7
csendes tag

Tehát asztali PC-ről meghajtható-e a laptop kijelzője? (pl: DVI vagy HDMI kábellal) Mert azt tudom, hogy ezekkel a kábelekkel lehet vezérelni LCD TV-t vagy asztali PC monitort. Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de csak akkor tanul az ember ha kérdez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15331) SeniorTilla válasza tiboca7 (#15327) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A 2nd HDD nem okoz gondot, csak HDD keret kell hozzá. A notik kijelzője nem hajtható meg külső forrásról, néhány spec. esetet kivéve (TV-tuner).

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15332) tiboca7 válasza SeniorTilla (#15331) üzenetére


tiboca7
csendes tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek. :R

(#15333) lowcallbus


lowcallbus
csendes tag

Sziasztok!

Tovább vizsgálódtam, és ezt találtam

[link]

max veszek hozzá egy külső optikai meghajtót...

Szerintetek megéri, vagy hanyagolandó, mert 1 évet állt egy kirakatban kikapcsolás nélkül, aztán idehozták becsomagolva....
Ez a hp renew mennyire jó biznisz a felhasználóknak?A gép előéletéről mit lehet megtudni/sejteni? Miért van az, hogy ugyanazokkal a paraméterekkel, ugyanabban a boltban egy másik envy 15 30 ezerrel drágább?

Nem tudom, hogy beruházzak vagy szálljak vissza a földre és vegyek egy Paviliont pár tízessel olcsóbban?

kösz előre a tanácsot!

(#15334) lasvegas válasza lowcallbus (#15333) üzenetére


lasvegas
tag

Én az egyik fórumtárstól vettem itt a hardveraprón egy dv6 3040ez újraértékesített darabot,és semmi hiba nincs benne teljesen karcmentes a gép nincs rajta kopás,illesztési hiba stb,ráadásul vakon rendeletem utánvételesen,de ha te meg tudod nézni és ok akkor szerintem nyugodtan megveheted,hátrány nem fog érni garnacia van rá,és ráadásul árban jóval olcsóbb szerintem ha megvan a kereted rá a lehető legjobbat vedd meg ne vegyél gyengébb gépet ugyanezért a pénzért csak azért mert az zsír új, de ebben neked kell döntened.Nézd meg ás döntsd el megéri-e.

Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy i9305 S3 Lte,Asus Padfone 2

(#15335) rossitibi


rossitibi
tag

Sziasztok!
Meg szeretném osztani a merevlemezem,hogy ne csak "c" meghajtó legyen! Addig eljutottam hogy zsugorítottam a c-t, és kaptam egy "nem foglalt" nevű kötetet! Az a lehetőségem van hogy új egyszerű kötet,tovább tovább stb..és a végén nem engedi mert valami dinamikus lemezzé akarja konvertálni,ha ok-ra nyomok azt írja nem lehetséges,ha mégsére akkor meg nem történik semmi! Tud valaki segíteni? Hp mini 210 netbook
Előre is köszi!

(#15336) Sztu


Sztu
csendes tag

Sziasztok! Boldog tulajdonosa lettem(két hete) egy pavilion 3030 ,nagyon megvagyok vele elégedve, egy problémám van, a DVB-T tuner működik , csak a rádió nem akar, azt írja az "FM rádióadások lejátszásához rádiótuner telepítése szükséges". Mindent telepítettem az sw setupból, és ki is írtam :) még mielőtt gondban lennék a driverekkel. Ja és a Hp honlapján sem találok drivert hozzá, ha esetleg van egy link , vagy bármi ötlet mi lehet a gond megköszönném.

Galaxy Note II / Galaxy S3

(#15337) koshmar


koshmar
őstag

Folytatva lowcallbus hozzászólását:

Létezik az, hogy a Renew programban bemutatógépeket is eladnának?
Több hónapot, vagy akár egy évet is üzemeltek folyamatosan, aztán meg megpróbálják eladni?
Nem gondoltam volna, hogy a HP...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#15338) SeniorTilla válasza koshmar (#15337) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Igen, létezik. Nem ez az általános (legalábbis nálam), de előfordul. A gépek túlnyomó többsége egyébként új, ezt nagyon egyszerűen meg lehet állapítani az állapotáról és a tartozékokról, értem ez alatt, megvan-e minden hozzá (pl. sok Envy került forgalomba a gyári tartozékok nélkül, ha jól tudom).

Nyilván, ha valami a listaártól sokkal olcsóbb, akkor ez is benne van a pakliban, de még akkor is megéri. Ha pedig tényleg új gépet keresel és renew-ként sikerül megvenned, nagyon jól jársz.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15339) koshmar válasza SeniorTilla (#15338) üzenetére


koshmar
őstag

Értem.
Tehát nyitott szemmel kell járni, ki kell nyitni a dobozt, megnézegetni, és talán még ki is lehet próbálni...legalábbis gondolom.

Bár sajnos a Notebookstore most nagyon kifogyott a 4520s-ekből...egy Core i5 gép sincs Renew-ként...sőt, újként sem. :(((

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#15340) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Tudnátok javasolni valami jó kis teszter programot, ami minden fontos részre kiterjedő tesztet tud csinálni a gépekről? Mégjobb, ha platformfüggetlen, de erre kevés esélyt látok, elsősorban a proci teljesítmény lenne a lényeg.
Ugyanis a helyzet a következő: 2 éve van meg a 8510-esem, eddig semmi baj nem volt vele, de most pénteken fura dolgot tapasztaltam..irtóra belassult, de úgy képzeljétek el, hogy 25perc volt a bootidő, ebből 10 percig a win logót csodálhattam akadozva! Post képernyőnél és dosban is nagyon csiga, nem egyszerre jelenik meg a kép, hanem felülről lefelé frissít láthatóan, mintha ráhúzná az új framet a régire.. nem is tudom hogy magyarázzam el..
A lényeg, hogy arra már rájöttem, hogy csak bedugott töltőnél csinálja ezt, de akkor sem mindig. Viszont arra is rájöttem már, hogy másik töltővel (ASUS 19V 3,42A, ami valamivel kisebb áramot ad le, de a fesz pont ugyanakkora) működik jól. Leszámítva azt, hogy szerintem lassabb lett mint volt, félek hogy az alaplapon, vagy a prociban szállt el valami! A virtuális gépem, amit programozáskor használok eddig reccenés nélkül futott rajta, most meg olyan lassú, hogy kín használni, kb egy szinten van barátnőm virtualizációt nem támogató gyengébb Core2-es gépével.. (ő is használ virtuális gépet, van összehasonlítási alapunk)

Ezért keresek olyan embereket, akiknek szintén ilyen gépük van (8510p), és tudnának nekem segíteni abban, hogy lefuttatnak 1 vagy 2 tesztet, amiket utána összevethetnénk azokkal az értékekkel, amiket az enyém produkál.
Igaz, hogy még garis (szerencsére kértem rá a plusz 2 évet), de nem feltétlenül rohannék oda azonnal, csak ha ténylegesen bebizonyosodik, hogy hardverhiba. (a töltőn kívül, mert az 99%, hogy rossz, apropó, arra mennyi garit adnak vajon? Tehát nem az akksi, hanem a töltőadapter)

Illetve várom az ötleteket is, hogy mivel lenne érdemes tesztelni! Procitesztelőnek a Prime95-t ismerem, de az tudtommal nem teljesítményt néz, hanem jelzi, ha hibásan működik.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#15341) SeniorTilla válasza koshmar (#15339) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Minden esetben így érdemes. Mivel nekem sincs 4520s-em, nem önreklám: nemcsak a notebookstore árul renew gépeket, vagyunk még rajtuk kívül jópáran ;)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15342) SeniorTilla válasza A_ScHuLcZ (#15340) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ha másik töltővel jó a géped, akkor nem tesztelgetnék, hanem kicserélném a töltőt. Nehogy nagyobb baja legyen a gépnek...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15343) A_ScHuLcZ válasza SeniorTilla (#15342) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Ez egyértelmű, a töltőt cserélni kell mindenképp, ma felhívtam a notebookstore-t, erre csak 1 év garanciát vállalnak, 11300-ért tudnak adni újat. Ebbe muszáj lesz beruháznom, legfeljebb nem náluk, hanem olcsóbban máshol, 90W-os kell neki.
Viszont mondom a töltőn kívül arra gyanakszom, hogy egyéb hibája is lehet, mert belassult!

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#15344) bnorci71


bnorci71
addikt

Szasztok!

HP ProBook 4525s-ről vélemény?
Használ itt valaki ilyet? A kereső nem dobott találatot :(

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#15345) pumukli23 válasza bnorci71 (#15344) üzenetére


pumukli23
senior tag

Többek közt itt is lehet kapni.
A keresőbe a 4520s-t írd, így már sok tesztet fogsz találni róla, a ház ugyanaz. Az xx25 csak annyiban különbözik, hogy AMD cpu van benne.
Ha a konkrét típust keresed ugyanazzal a konfiggal, akkor valszeg angolul találsz tesztet és infókat.

üdv

(#15346) bnorci71 válasza pumukli23 (#15345) üzenetére


bnorci71
addikt

nem a hp oldalán akarom megvenni :)
néztem már a linkelt oldalon is de ettől is van olcsóbb :)

na meg inkább felhasználói tapasztalatok érdekelnének, a tesztek helyett :)

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#15347) SeniorTilla válasza bnorci71 (#15346) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Igaz nekem Core i5-ös volt ettől komolyabb videokártyával (190-ért :)), de nagyon jók a tapasztalataim. Unokatesóm vette meg tervezési és egyéb feladatokra, ő is csak jókat mond a gépről. A burkolat nagyon szép, a kijelző is nagyon rendben van. Simán vehető, elégedett leszel vele.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15348) bnorci71 válasza SeniorTilla (#15347) üzenetére


bnorci71
addikt

Simán vehető, elégedett leszel vele

sajna nem saját célra lesz :( pedig elfogadnám :D
én egy 4 éves Nx6310-t nyúzok mondhatni 24/7-be :C

az ellenfél egy DELL Inspiron 5010
de szerintem a kijelző fog dönteni mivel a HP-nek matt, na meg naygobb winyó, Ram
Az AMD procik milyenek notiba? Nem hangos egy ilyen gép?
Az enyém szinte hangtalan alig megy a venti igaz az 1,46Ghz nem is atomerőmű az 1,76Ghz vel már fel-fel pörgeti a ventit

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#15349) SeniorTilla válasza bnorci71 (#15348) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A jó AMD proci nem hangos. Persze vannak hangosabbak is, a közép-felső kategóriában viszont jó mostanában az AMD, teljesítmény és hőleadás terén is. Pl. P520.

Core i7-720QM - na ettől nincs hangosabb AMD-s gép, legalábbis én még nem láttam... :D

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#15350) bnorci71 válasza SeniorTilla (#15349) üzenetére


bnorci71
addikt

Most nézem a HP honlapját és W7-re csak a 32 bitre van támogatás :F
a 4GB memória miatt viszont 64bitest illenék feltenni.
Jelenthet ez gondot?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.