Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34351) Nikaré válasza RR-13 (#34349) üzenetére


Nikaré
őstag

Köszönöm a segítő leírást!

Még várok egy órát kb. akkor lesz meg a 24h.
Utána törlöm az appot stb.

(#34352) kapasz válasza pictigjis (#34346) üzenetére


kapasz
tag

Úgy látom, a szóló hitelkártyához rendelt appal a K&H netbankba továbbra sem lehet úgy bejelentkezni, hogy az appal olvasod be képernyőről a qr-kódot.

Ez a funkció pár hónapja, a nagy főverziófrissítéskor tűnt el.

(#34353) vnorbi válasza kapasz (#34352) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Nekem csak hitelkártyám van, és a webes e-bankba belépésre a QR kódos módszert használom Androidos mobilbankkal most is, nálam nem romlott el.

Egyébként az e-bankban helyesen megjelennek a mobilbankos "egyenleg nem elérhető" részek is, és már a mobilbankban is a rendes elnevezés látszik K&H bankszámla helyett. Lehet, hogy jön majd app frissítés, csak nálam még nem elérhető, és attól majd megjavul minden.

(#34354) kapasz válasza vnorbi (#34353) üzenetére


kapasz
tag

Ah, most látom csak, hogy hová költözött ez a funkció: a főképernyőre.

Visszavonom a 34352. számú hozzászólásom.

[ Szerkesztve ]

(#34355) Nikaré válasza RR-13 (#34349) üzenetére


Nikaré
őstag

Hiába vártam, nem állt vissza a RaiPay.
Törlés, újra telepítés oldotta meg a problémát.
Ja, fizetni még nem volt alkalmam vele. :N

(#34356) RR-13 válasza Nikaré (#34355) üzenetére


RR-13
őstag

"Hiába vártam, nem állt vissza a RaiPay."

De nem is arról volt szó. :U Mobilalkalmazást írtál a Raiffal kapcsolatban.
Fizetésről sem volt szó eddig. :N

(#34357) Nikaré válasza RR-13 (#34356) üzenetére


Nikaré
őstag

Mindkét appot le kellett gyalulnom.
Ezt RaiPay -t csak azért említettem mert ezt még nem tudtam tesztelni élesben, de működnek, úgy tűnik :D

(#34358) RR-13 válasza Nikaré (#34357) üzenetére


RR-13
őstag

Akkor jó. :))

(#34359) Begi


Begi
senior tag

Sziasztok!

Raffi Gold 2.0.
Nekem jún 30 a határidő. Eddig annyi történt, hogy felhívott egy ügyintéző, hogy leszek szives befáradni a prémiumos kollégához.
Még eddig nem tettem meg.
Van náluk minden, hitel, CSOk, babaváró.
Egyelőre ülök a fenekemen, majd meglátom mi lesz. Időm sincs bemenni.
Viszont alternatívát tudtok javasolni, arra az esetre, ha mégis kéne.
Köszi :R

(#34360) axioma válasza Begi (#34359) üzenetére


axioma
veterán

A legtobb embernek, ha nem ragott be az eljaras miatt, az uj csomag is jo, csak nem annyira kiemelkedoen mint volt. De ne valts amig nem muszaj. [Sot, ha nalunk jonne muszaj - uj szolgaltatas - akkor ferjem nyit egyet inkabb terv van, nem en valtok. Persze attol fugg, hogy tudjak arukapcsolni.]

[ Szerkesztve ]

(#34361) gabor9991 válasza Begi (#34359) üzenetére


gabor9991
őstag

Egyik Raiffeisen fiókban én is meghallgattam akarom ellenére várakozás közben az új prémium ügyfélmenedzser bemutatkozó hívását amiben megkérte az ügyfelet hogy ballagjon be hozzá mert változik a számlaportfólió és csupa jó hírrel tudna szolgálni a személyes találkozás alkalmával mivel szinte csak kedvező irányba módosultak a korábbi ingyenes számla feltételek. :D

Engem meg elhajtottak, nem engedték lezárni a sima lakossági számlámat mert volt rajta ma átutalás hogy a záráskor nulla forintos legyen az egyenleg, a rajta lévő összeg át lett utalva a jövőben használandó számlára de azt mondták hogy így sajnos nem lehet lezárni a számlát majd pár nap múlva ha lekönyvelte a rendszer.

Cibnél szintén számlazáráskor nemrég az ügyintéző utalta vissza a kártyadíj visszajáró részét, azt itt helyben elutaltam egy harmadik számlára itt nem volt gond hogy volt aznapi utalás simán lezárták a számlát.

(#34362) RR-13 válasza Begi (#34359) üzenetére


RR-13
őstag

Kötelezően biztosan nem "kell" bemenned senkihez, nem kell váltanod sehova, az eddigi tapasztalat, hogy ez csak egy próbálkozás részükről a váltásra. :U

(#34363) RR-13 válasza gabor9991 (#34361) üzenetére


RR-13
őstag

"a rajta lévő összeg át lett utalva a jövőben használandó számlára de azt mondták hogy így sajnos nem lehet lezárni a számlát"

Természetesen ez egy óriási baromság volt, és egyértelműen szándékos, vagy gondatlan "megtévesztés", hogy ne zárd le a számlád. :(((
Mivel aznap utaltad el az összeget, ezért gondolom az AFR rendszerben ment el az utalás, ha nem korábbi napon adtad meg határidős utalásnak.

Az AFR rendszerben hétköznap, és hétvégén elutalt összeg azonnal könyvelődik, még hétvégén is, de a könyvelési napnak a következő banki napot fogja dátumnak írni, de ettől még azonnal könyveli a rendszer a következő banki munkanap dátumával.
Esetedben hétköznap utaltál gondolom, mivel nincs hétvégén bankfiók nyitva náluk, ha jól emlékszem.

Tehát amit az ügyintéző mondott az duplán volt valótlan. (kivéve, ha határidős utalással ment el az összeg)

Mi tavaly májusban szombati napon zártunk KH számlákat, és előtte AFR-ben elutaltuk az egyenlegeket róla, és tudták zárni a számlát így is, mert könyvelt volt az utalás hétfői dátummal. :U

(#34364) gabor9991 válasza RR-13 (#34363) üzenetére


gabor9991
őstag

Ez tegnap történt, semmi extra nem volt az utalásokkal kapcsolatban.
Simán lerázott/átb@szott az ügyintéző, lehet nem volt kedve dolgozni :D

(#34365) merqree


merqree
őstag

Raiffeisen Gold2.0
A mobilapplikációban kaptunk hirdetést, "Váltson új prémium bankszámlánkra".... de meg sem nyitottam....

(#34366) cdl válasza gabor9991 (#34361) üzenetére


cdl
senior tag

Most zártam le a K&H számlámat. Ott utaltam el a fennmaradt összeget a fiókban. Le is zárták utána.

(#34367) RR-13 válasza gabor9991 (#34364) üzenetére


RR-13
őstag

Megtudod nézni, hogy a tegnap AFR-ben utalt összeget milyen dátummal könyvelték, ami szerintem a tegnapi dátum lesz, hiszen tegnap banki munkanap volt.
Ezért nem érvényes rá azon fentebb írt "szabály", hogy a hétvégi AFR utalásokat azonnal könyvelik, de a következő banki munkanap dátumával.

Amennyiben a könyvelés dátuma megegyezik a tegnapi utalási dátummal, akkor az ügyintéző félrevezető tájékoztatása bizonyítható, és ezért akár panasz is beadható a banknak, amiben kompenzáció kérhető a felesleges bankfióki utazás miatt stb. :K

(#34368) RR-13 válasza merqree (#34365) üzenetére


RR-13
őstag

Úgy látom nem adják fel.....:))

[ Szerkesztve ]

(#34369) RR-13 válasza cdl (#34366) üzenetére


RR-13
őstag

Igen, mert ez ilyen egyszerű.. lenne a Raiffnál is, ha odafigyelnének... :U

[ Szerkesztve ]

(#34370) gabor9991 válasza RR-13 (#34367) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem tudom megnézni sajnos mert a bankkártya szerződés és a mobilbank sikeresen megszűnt tegnap de a számlát nem tudta lezárni :D

(#34371) Boond válasza gabor9991 (#34370) üzenetére


Boond
addikt

nálam arra hivatkoztak egy nap nem lehet kártyát számlát megszüntetni, de mégis van rá példa, személyes ismeretségben is. Ja és neki volt utalás számlazárás előtt, el a számláról. ügyintéző függő én ezt látom.

(#34372) gabor9991 válasza Boond (#34371) üzenetére


gabor9991
őstag

Nyomorultak, ezekkel az ócska hazugságokkal már úgysem tartanak meg senkit ha az illető elhatározta hogy megszünteti az adott számlát akkor az szerintem meg fog szűnni :D

(#34373) Boond válasza gabor9991 (#34372) üzenetére


Boond
addikt

onnan indítottunk, ha egy éven belül van megszüntetve, akkor vissza kell fizetni. - nem kell meg amúgy is kb 1 éves volt már majdnem. Jah vannak probálkozások.

Bár lehet jóhiszeműség, mert volt olyan ajánló is (ahol valóban 1 év kitétel volt), csak az pont nem volt előnyös, a felhasználóknak, sok okból. Így kevesen nyithattak, ha mégis volt olyan. pl beesik valaki az utcáról. Mert egyszeri eset volt.

[ Szerkesztve ]

(#34374) st6969 válasza RR-13 (#34362) üzenetére


st6969
őstag

Na, hát engem most hívtak. Kedves volt amúgy, nem olyan nyomulós. Kérte, hogy menjek be, mert új számlacsomag lesz, az enyémet pedig kivezetik, na meg be is mutatkozna (10 év alatt kb. ő a 3.... számlanyitás óta nem voltam bent, mert minek...ennek kb. 10 éve). Mondtam udvariasan, hogy köszönöm, de nem élnék a lehetőséggel. Kérdi, az a baj, hogy be kell jönni, mert applikáción keresztül is tudok váltani? (akkor meg mi a f.szért akar berángatni???)
Mondom, nem az a baj, hanem én váltani nem szeretnék (egyáltalán nem lepődött meg, éreztem a hangján). Erre ő: szinte ugyanaz az új is. Mondom igen, de az utalás... Ő: hát igen, az maximalizálva lesz 1MFt-ban. Én: hát ez az. Ő: miért, gyakran utalok ennél többet? (Nyilván pontosan tudja, hogy nem, hiszen látja a tranzakcióimat, hogy az elmúlt 10 évben volt egy lakásvásárlás, meg egy felújítás, meg talán 1-2 eset, ami meghaladta ezt a limitet...de olyankor ez igenis jól jött). Mert hogy a tranzakciós illeték 10ezerFt-ban maximalizálva van, és ekkora összegű utalásnál ez talán nem okozna gondot. Na, itt annyira nem éreztem komfortosan magam, mert tulajdonképpen igaza van.
Kérdezte még, hogy emailt kaptam-e, és hogy volt-e benne határidő. Mondom igen, és igen, de csak az volt írva, hogy ezt követően a bank felmondHATJA, és én ezt megvárnám.
Azzal váltunk el, hogy ok, rendben, akkor kivárhatok, ha úgy döntök, de biztos, hogy fogok kapni levelet, és akkor újra telefonálnia fog...
Itt kicsit bánom, hogy nem dobtam be, hogy "nem gond, ha felmond a bank, akkor megyek a Gránithoz"...Már nem azért, mintha ez meghatná őket, hanem azért, mert szerintem ennek a beszélgetésnek a végén a nevem mellett a "felmondható, nem fog váltani" checkbox-ba került a pipa, nem pedig az "inkább marad a Gold 2.0-ban".
És valószínűleg, igaza is lesz, de csak azért, mert nem akarok a váltással nyűglődni.
Meglátjuk :))

(#34375) unyadavid válasza st6969 (#34374) üzenetére


unyadavid
senior tag

"nem gond, ha felmond a bank, akkor megyek a Gránithoz"

De ott nincs kedvezőbb számla az új Raiffeisenesnél, nem?

(#34376) RR-13 válasza st6969 (#34374) üzenetére


RR-13
őstag

"de biztos, hogy fogok kapni levelet, és akkor újra telefonálnia fog..."
Ez de jó lenne. :U

"És valószínűleg, igaza is lesz"
Miben lesz igaza :F
Szerintem nem sok mindenben van igaza..., és ez az erőltetett váltási cirkusz már kezd unalmas lenni tőlük, ami kezd átmenni "zaklatásba" is.

[ Szerkesztve ]

(#34377) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

MBH bank új alkalmazásban (MBH Bank app) merre található a "jóváhagyandó tételek"?
(Legalábbis a régi alkalmazásban ez volt a neve)
Feleségem is hozzáfér, de utalni csak jóváhagyással tud, amit ugye nekem kéne megtenni, de nem lelem sehol :D

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#34378) Boond válasza unyadavid (#34375) üzenetére


Boond
addikt

Van olyan ahol 6000 a maximalizálás pl :D
olyan is, ahol 0,1% a díj
vagy nulla és maximalizálás is van. (igaz ez utobbi már nem ingyenes csomag, de cserébe korlátlan utalással+ egyéb).

Csak nézőpont kérdése, a kedvezőbb.

RR-13
"Szerintem nem sok mindenben van igaza..., és ez az erőltetett váltási cirkusz már kezd unalmas lenni tőlük, ami kezd átmenni "zaklatásba" is."
Még azt is megéljük, hogy felmondod a rafit? ;] :B :U
Már várom a lejárató kampányt utána. :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#34379) TrollBalint válasza st6969 (#34374) üzenetére


TrollBalint
addikt

" Mert hogy a tranzakciós illeték 10ezerFt-ban maximalizálva van, és ekkora összegű utalásnál ez talán nem okozna gondot. Na, itt annyira nem éreztem komfortosan magam, mert tulajdonképpen igaza van."

Miből gondolja, hogy nem okozna gondot? Ilyen alapon, bármikor, amikor vásárolok nagy összegben, a kb. 1%-t ki is dobhatnám a kukába, mert "úgy sem okozna gondot". Ha lehet, akkor én szeretném eldönteni, hogy mire költöm azt a pénzt. Vagy kinek ajándékozom.
Az meg megint nem releváns, hogy nem szoktál gyakran utalni akkor összeget, honnan tudja, hogy a jövőben nem fogsz, ha már egyszer utalsz, akkor is megérte.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#34380) RR-13 válasza Boond (#34378) üzenetére


RR-13
őstag

Dehogy mondom, nem ettem meszet. Nálam egyelőre csak az appban van a váltási "lehetőség" és abban írták, hogy július 31-ig át kellene szerződni.... :(((
Majd felmondják, ha akarják, aztán később meg nyitok 40 ért egy másik prémium számlát.
Ingyen meg biztos nem váltok, még mit nem :U

(#34381) bazsimano válasza RR-13 (#34380) üzenetére


bazsimano
őstag

Gondolom az a 40 ezer az csak új ügyfeleknek jár.

(#34382) Angie™ válasza bazsimano (#34381) üzenetére


Angie™
addikt

Igen, de szokott lenni időkorlát és ha az letelik ismét új ügyfél vagy ;)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#34383) bazsimano válasza Angie™ (#34382) üzenetére


bazsimano
őstag

igen igen, de ha jol emlélszem több hónap is szokott lenni...vagy év :D
nálunk feleségem nevén van a számla én csak hozzáférek..szóval ha neki felmondanak, akkor majd én új ügyfélként :D

(#34384) Angie™ válasza bazsimano (#34383) üzenetére


Angie™
addikt

vagy új feleség ;)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#34385) bazsimano válasza Angie™ (#34384) üzenetére


bazsimano
őstag

:DDD :DD :DDD :DD :DDD :DD

(#34386) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a bankoknál mikortól kezdődik az új hónap? Az ingyenes készpénzfelvételt szeretném kimaxolni, de nem tudom, hogy egyes bankoknál mikortól indul újra. A hónap első napján indul újra, vagy ez bankonként egyedi?
Pl tudom, hogy OTP-nél adott hónap 2x. napján van zárás, akkor indul újra a felvét is?
Konkrétan a Magnet, Gránit, OTP érdekelne.
Köszi.

Mmm'kay?

(#34387) Boond válasza bazsimano (#34383) üzenetére


Boond
addikt

Van ahol a társtulajdonos is beleszámít. Ha nincs hivatalos kapcsolatod a bankkal, ez esetben akkor tudsz számlát nyitni. Meg ajánlással egybe követve tenném.

KurtCobain, szerintem elsejétől hónap végéig számolják a hónapot. Míg Revolutnál pl regisztrációd +30 nap a megújulás kb. (app írja). Hazai bankoknál nincs ilyen mozgás, én nem tudok róla.

[ Szerkesztve ]

(#34388) velizare válasza KurtCobain (#34386) üzenetére


velizare
nagyúr

elsején. meglepne, ha az mnb engedélyezne ettől való eltérést.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#34389) Boond válasza velizare (#34388) üzenetére


Boond
addikt

Elég nagy káosz lenne és sok panasz. Revolutot sem értik sokan.

[ Szerkesztve ]

(#34390) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Köszi a válaszokat. Pont a Revolut (és az OTP huszonakárhanyadikai zárása) miatt merült fel bennem, és mert nem akarom feleslegesen etetni a bankokat. :)
Azt jól tudom, hogy Gránitos kártyával az ország összes automatájában ugyanannyiért tudok kp-t felvenni?

Mmm'kay?

(#34391) fery02 válasza KurtCobain (#34390) üzenetére


fery02
addikt

Igen, jól tudod.
Persze ha MC kártyád van, akkor ha szerepel az MC matrica az ATM-en (valószínűleg minden ATM ilyen amúgy), ugyanannyi költségen tudod használni mindegyiken.

(#34392) Angie™


Angie™
addikt

Ha esetleg vki tervez google wear os alapú okosórát használni (Pl: Google pixel watch, Samsung watch 5 és watch 6 sorozat vagy Xiaomi watch 2 és watch 2 pro), annak kiegészítő információ lehet, hogy az OTP kártyáin kívűl az MBH kártyát is tudja kezelni az okosóra wallet progija, aminek én személy szerint nagyon-nagyon örülök.
A K&H és a Gránit kártyája azonban továbbra sem elfogadott :(
A napokban ezen kívűl próbáltam még a Garminpay-t is, ott csak az OTP-t és a K&H-t sikerült belőni, MBH, Gránit nem támogatott. (leírás szerint itt az ERSTE is elfogadott.)

Nem tudom mennyire van rá igény, de lehet érdemes lenne az összefoglalóba összeszedni, hogy 1-1 különböző fizetési lehetőség okosórákon, milyen bankok kártyáival működik. Lehet, hogy valakinek ez is egy szompont lehet a választásban, ha nem is a legfontosabb szempont :B

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#34393) KurtCobain válasza fery02 (#34391) üzenetére


KurtCobain
őstag

:R

Mmm'kay?

(#34394) dptrsk válasza KurtCobain (#34386) üzenetére


dptrsk
addikt

A jogszabályi díjmentes nyilatkozat csak 1 számládhoz lehet aktív.

Tárgyhó 1-20ig megadott nyilatkozat kövi hónaptól, 20 és hó utolsó banki munkanapja között megadott nyilatkozat 2 hónap múlvától él.

így naptári hónapra tudják vonatkoztatni, de több banknál nem lehet megadva egy hónapra egy személyre nézve

Gránit Bajnok Plusz esetén is hónapot ír, így ott is hónap
MagNet elvileg azt írja nem nézi a nyilatkozatot és naptárí hónapot ír

[ Szerkesztve ]

(#34395) axioma válasza Angie™ (#34392) üzenetére


axioma
veterán

mbh mar egy jo ideje van gpay-ben, en 3 honapja hasznalom a telefonom fizetesre vele, az meg tudtommal mind1 hogy ora vagy telefon

(#34396) stickermajom válasza st6969 (#34374) üzenetére


stickermajom
addikt

Egy 70-es szám engem is keresett még május végén többször ami valószínűleg a bankáré, de nem szoktam ezeket visszahívni, meg amúgy sem szeretem az “azonosítsa magát” típusú hívásokat. Más értesítés nem
jött, szóval a kivárásra játszom egyelőre.
Lakáshitel kamatkedvezmény szempontjából nem lenne jó, ha felmondanák, de akkor max megy minden a Wise-hoz és csókolom.

(#34397) ripo05 válasza Angie™ (#34392) üzenetére


ripo05
tag

Garminpay kezeli a Curve kártyát és mögé berakhatsz bármit. Nekem így megy az MBH kártya.

(#34398) Boond válasza KurtCobain (#34390) üzenetére


Boond
addikt

Persze az ugyan annyi a csomagodban megtalálható feltétel. A csomagok között vannak különbségek.
Valamint van olyan kártya amihez szintén jár készpénz felvételi lehetőség.

Az ingyenes 150 ezer esetén, meg bármelyik bank esetén bármelyik atm ingyenes érvényes nyilatkozat esetén 150 ezerig vagy 2 készpénz felvételig. (amelyiket előbb eléri). Ez törvényileg van Garantálva nem függ banktól.

A Gránitnál a pénzfelvételi dolog ezen felül, meg a bank saját döntése, csomagokban szerepelt információ a mérvadó.

Más:
Próbálta valaki, mi van akkor ha Takarékszámlaszámra, a régi TAK azonosítóval küld valaki pénzt Revolutról?

Ez vajon visszapattan?

[ Szerkesztve ]

(#34399) fery02 válasza fery02 (#34320) üzenetére


fery02
addikt

ÉnPostám MBH hitelkártya “élménybeszámoló” Part II:

Végülis megérkezett a nap folyamán a rendes, nevemre szóló kártya és bánatomra ebben a borítékban sem volt semmi adat sem netbank regisztrációval kapcsolatosan, de internetes biztonsági kódot sem tartalmaz, így ugyanúgy korlátozottan tudom használni jelenleg, mint az eddigi instant kártyát… 2024 van…

Megint kell tennem egy újabb kört MBH bankfiókban, “remélem” ugyanazt a múltkori ügyintézőt fogom majd ki.
De ha ugyanaz is lesz, hátha nem emlékszik már rám és biztos nem azzal kezdem majd a nyűgömet, hogy “Jónapot, ÉnPostám kártyával kapcsolatosan…”, hanem simán csak “MBH hitelkártyát” mondok, hátha úgy eleve úgy kezdődik majd a történet, hogy elkezd majd valami folyamatot az ügy érdekében.
A legvége persze úgyis az lesz, hogy valahol látni fogja majd, hogy “ÉnPostám” és már zavarni is szeretne majd a Postára. 😁

Nem tudom, hogy mit fogok majd tudni kezdeni velük, ilyen szempontból végülis az MBH Classic jobbnak tűnhetett volna, mert annak nincs benne közvetlen a nevében a MediaMarkt, mert akkor meg oda küldenének hamar gondolom…

De a Postán sem tudnak nekem intézni semmit sem, ott is abban reménykedtek legutóbb, hogy a végleges borítékomban lesznek majd azonosítók netbank regisztráláshoz, de sajnos nem jött be.

Egyébként a borítékban a leírások sem hivatkoznak sehol sem, hogy ügyintézést a Postára kell szaladgálnom, hanem mindenhol MBH bankfiókra és velük kapcsolatos elérhetőségeket írnak.

(#34400) .tnm válasza Angie™ (#34392) üzenetére


.tnm
addikt

nekem ment évekkel ezelőtt a gránit is. (már nem használom a wallet-et órán, mert nem kényelmesebb fizetni, mint telefonnal, viszont az órán idegesítő az emiatt kötelezően bekapcsolandó képernyőzár)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.