Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33701) Peterhappy válasza Erdmis (#33670) üzenetére


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Engem most hivott a premiumos, azzal nyitott, hogy egyeztessunk idopontot, hogy ismertethesse az uj csomagokat. Mondtam, hogy koszonom, kaptam levelet, atolvastam, nem kivanok valtani. Azt mondta olyan opcio nincs, muszaj valtani.
Erre kertem, hogy tajekoztasson a bankvaltas folyamatarol, azt mondta, kozponti mailrol jon majd level a temaban.

Annyit mondott meg, hogy o az uj premium bankarom - mondom az csodas, mert az elozot se ertem el soha, egyetlen megkeresesemre sem reagalt. Azt valaszolta, ketteszedtek az ugyfelkort, mert tobb mint 900 premium ugyfeluk volt mar...
Bp, kulso kerulet, nem nagy fiok.

Ha muszaj valtani, akkor bankot fogok, nem csomagot.

#rafi gold 2.0

[ Szerkesztve ]

(#33702) Kasya válasza Peterhappy (#33701) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szvsz az egész prémium bankár szolgáltatás egy "humbug". Én azt varnam tole, hogy az "én" érdekemet tartsa szemelott és valoban szamomra elonyos pénzugyi tanácsokat adjon. De semmivel sem jobb, mint egy szimpla ugyintezo, aki szinten csak a banki csomagokat ajnarozza.

Sőt, meg tobb macerával is jár...pl. irjak emailt ugyfél idopontert (gyorsabb es egyszerubb sorszamot huzni - foleg kis fiokban).

De lehet en varok csak sokat tole.

(#33703) axioma válasza Peterhappy (#33701) üzenetére


axioma
veterán

Mondjuk konkretan _hazudott_, olyan nincs hogy muszaj valtani, ezeket kene tomegevel felnyomni (olyat lehet mondani, hogy ha nem valtasz akkor - nem ismert reszeit a szerzodesednek, velhetoen csak a premium kiegeszitest - felmondjak ok, meg kene mar nezni az mivel jar).

(#33704) Erdmis válasza axioma (#33703) üzenetére


Erdmis
tag

Persze, hogy hazudnak...
Nekem azt mondta, hogy nem érti miért vagyok kiakadva, hiszen az új csomag semmivel sem rosszabb - csak minden pontjában, még olyan pont sincs ami kb azonos (na jó a 400 bejövőt visszaállították). A legjobb az volt, hogy küldte a meghívóval a levelet "kedvezőbb prémium számlacsomagok" tárggyal, benne az összehasonlító táblázat, ami pöttyet ellentéte a levél tárgyának :D
Na ilyen "prémium" tanácsadó sem kell, aki ennyire hülyének akar nézni :W

(#33705) nubreed válasza Narxis (#33700) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi és tomazinnak is! Most már nekem is jó, csak délelőtt volt nagyon gáz, nem tudom mi volt....

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#33706) axioma válasza Erdmis (#33704) üzenetére


axioma
veterán

Az a szerencse, hogy _kotelezoen_ rogzitik a beszelgeteseket es kikerheto _5 evig_. Szoval nem lehet letagadni...
Mivel itt a kozponti kommunikacio is hibas volt tobb ponton, ezert en arra gyanakszom, hogy nem az tortent, hogy a kiadott ukaz az bikkfanyelven de me'g a helyes (legfeljebb csusztatott, de a valosag kiolvashato belole) valtozatot tartalmazta, amit az egysegsugaru premium referens az "ugyfel szintjen" elmagyarazott, hanem hibas lehet a kiadott tajekoztatas is.
Nagyon remelem lesz lelki erom (fel szoktam huzni magam ha megprobalnak atverni) megjatszani a buta ugyfelet...

(#33707) axioma válasza axioma (#33706) üzenetére


axioma
veterán

Hm, sztem egy hete nem hivott vissza az ugyintezom... azt me'g en "kertem" (telefonos ugyfelszolg mondta hogy csak ugy lehet, ha nincs meg a kontaktom), azota reg nem aktualis kerdesben.

[ Szerkesztve ]

(#33708) Erdmis válasza axioma (#33706) üzenetére


Erdmis
tag

Jövő hét szerdán lesz connect-en videóhívás majd megkérdezem, hogy is van ez.
Az átkötést visszautasítom, ha mégis muszáj lesz, akkor szeptemberben otthagyom őket.

(#33709) Peterhappy válasza Kasya (#33702) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az hát. Komolytalan az egész. El is vagyok és voltam eddig is nélküle, a számlafeltételek miatt bankolok ott, ahol.
Az a helyzet, hogy ültem annyit az asztal másik oldalán - bár az elég régen volt -, hogy azért viszonylag gyorsan meg tudom ítélni, kinek számít az ügyfél, és kinek nem. :)
Őt is a pénze érdekli, ez esetben engem is. Legalább van bennünk valami közös.

@Axioma: Nem tudom, hazudott-e ezzel, nekem is az az érzésem, talán csak rá akarnak ijeszteni az emberre, aztán ha tízből egy-kettő nem vált, akkor nem vált.

A mobiljáról hívott, nem központi számról. De szerintem csak az ügyfélszolgálati hívásokat rögzítik, még a fiókos kimenőket sem.

(#33710) axioma válasza Peterhappy (#33709) üzenetére


axioma
veterán

Akkor rogzitem en... velem ne szorakozzanak. De inkabb hivjon vissza banki vonalon, hogy azonosithassam, amugy csak egy atveros hivas [pl. direkt elbukom a kerdeseket].

[ Szerkesztve ]

(#33711) Gallmix


Gallmix
aktív tag

Ma jött:

(#33712) pictigjis válasza Gallmix (#33711) üzenetére


pictigjis
senior tag

tegyük hozzá, hogy egyáltalán nem világos, az utalás teljes költségére, vagy csak a "teljesítésre" gondolnak. de ez a cetelemnél annyira nem meglepő

(#33713) peetie1 válasza axioma (#33710) üzenetére


peetie1
aktív tag

Ez a prémium ügyintéző is kér azonosítást mikor felhív a saját mobiljáról? Mert én ilyeneknek kapásból mondom hogy semmilyen adatot nem közlök. Azonosítsa magát ő, vagy mondja amit akar anélkül.

(#33714) Angie™ válasza Gallmix (#33711) üzenetére


Angie™
addikt

Hát igen, ennek is az éves költsége 9423Ft, kivéve annak akinek az első éve van, akkor csak 4248Ft, de ezt meg könnyen ki lehet hozni nullára szinte az első évben, mikor adnak az első hónapban 10% jóváírási kedvezményt.
Én főleg az emag/aqua 7% kedvezmény miatt választottam a cetelemet.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#33715) axioma válasza peetie1 (#33713) üzenetére


axioma
veterán

Nem tudom, nem kommunikal velem, de siman lehet h naluk az premium feature, hogy ilyennel mint beazonositas konkret tranzakcio-kezdemenyezesig 'nem zaklatnak'...

(#33716) Gallmix válasza pictigjis (#33712) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Biztos van buktató fizetési kérelemnél, mert zárójelben oda van írva "pénz mozgás nélkül"

(#33717) Gallmix


Gallmix
aktív tag

Ha limit emelésre kerülne sor cetelemnél, akkor a szerződés új /frissítésre kerül? Érdemes emiatt vagy jobb nem bolygatni?

Hát igen, ennek is az éves költsége 9423Ft,
Nálunk 5000 ft körül van a kártya díj, nálad, hogy jött ki ez a 9423?

Emag, korábban extreme digitál nem sokat ér a 7% ha megszűntek az üzletek, vagy 1 maradt. Ha online is érvényes lenne, akkor igen, de így, semmit sem ér.

[ Szerkesztve ]

(#33718) Angie™ válasza Gallmix (#33717) üzenetére


Angie™
addikt

12x 354Ft + 5175Ft

igen, ez az emag-os üzletbezárás ez most lett aktuális probléma :) Még az Etele pláza megvan ;]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#33719) pictigjis válasza Angie™ (#33718) üzenetére


pictigjis
senior tag

más topikokba írt információk alapján csak addig, amíg le nem jár a nyitáskor fix időre kötött bérleti szerződés, másnap elkezdik annak az üzletnek a felszámolását is

(#33720) Angie™ válasza pictigjis (#33719) üzenetére


Angie™
addikt

Remek :DDD Akkor ne az emag miatt vegyetek cetelem hitelkártyát ;] :P

BTW, azt amúgy nagyon adnám, ha az ALZA-val sikerülne vmelyik bank-nak hasonló hitelkártya konstrukciós szerződést kötnie :K

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#33721) Peter.70 válasza Angie™ (#33683) üzenetére


Peter.70
őstag

1-2 hete voltam a MM-ban, érdeklődtem a classic HK-ról. Azt mondták, hogy nem lehet csak úgy igényelni, hanem minimum 40 ezer Ft-ért kell vásárolni, és azt lehet kifizetni HK-val

(#33722) Angie™ válasza Peter.70 (#33721) üzenetére


Angie™
addikt

Opció 1: akkor tessék vmit venni :)
Opció 2: Be kell akkor menni az MBH bankba és ott kérni külön :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#33723) Peter.70 válasza Angie™ (#33722) üzenetére


Peter.70
őstag

Nem tudtam, hogy az opció 2 is működhet :)

(#33724) Gallmix válasza Angie™ (#33718) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Ez így nem jó. Mert akinem használja minden hónapban annak nem lesz 12x.
Ha meg pontosak akarunk lenni, akkor az sms díját is kellene 12x venni ;]
Ha valaki csekket kap és nem utal annak is van díja.

Azért nem megyek el Bpre, hogy átvegyek egy csomagot, annyit nem ér 7%.

https://www.cetelem.hu/hitelkartya/hitelkartya-kedvezmenyek
Nagyon elkopott az évek alatt. :( szinte semmit sem ér már, Aqua is már csak Bp van, régóta.

[ Szerkesztve ]

(#33725) Fifi


Fifi
őstag

Valaki összeszedte már táblázatos formában a Raiffeisen Gold 2.0-ról az új csomagra történő áttérés hátrányait?
Szaporodnak felém az ismerősi hívások és prezentálnom kellene majd valamit és nem dolgoznék feleslegesen, ha ezt már elkövette valaki. :B

(#33726) Oliverda válasza Gallmix (#33724) üzenetére


Oliverda
félisten

”Aqua is már csak Bp van, régóta.”

Gránit fiók meg a kezdetek óta.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33727) Kasya válasza Fifi (#33725) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én szövegesen foglaltam össze anno magamnak (illetve RR-13 részletesen is (és talán más is) irta korabban):
- Jogosultság: 2 havi minimábér mértéke (533.600) - korábban 400.000.
- Eseti utalás: havi 1M-ig ingyenes - korábban korlátlan havi ill. napi 25M volt.
- Állandó utalás: havi 500.000-ig ingyenes - korábban korlátlan.
- Kártyadíj: éves 1,5M költés mellett ingyenes - korábban 500.000 volt.

(#33728) fery02 válasza Peter.70 (#33721) üzenetére


fery02
addikt

Na ez egy igen hasznos információ, hogy szombaton ne érjen majd meglepetés! 😁
De azért én csak úgy bemegyek natúran hitelkártyáért, aztán majd meglátom mit mondanak.
Max veszek valamit és kis bukóval eladom bontatlanként árulva, aztán a hitelkártya visszahozza a bukót.

(#33729) merqree válasza Fifi (#33725) üzenetére


merqree
őstag

Ha valami történik, azaz a Gold2.0-t felmomdja valóban a Raiffeisen, akkor a feleségemet "meghívom" az Unicredithez Mobil Aktív Pluszra.

[ Szerkesztve ]

(#33730) Angie™ válasza Gallmix (#33724) üzenetére


Angie™
addikt

Ide mindig visszajutunk ehhez az alap kérdéshez, hogy mi van ha nem használjuk :) Nyílván annak nincs sok értelme, hogy igényelsz egy hitelkártyát és nem használod és rendesen fizeted érte mondjuk az éves kártya díjat.. Habár a Bankok szeretik azt sugallni, hogy nem kell mindig használnod, rakd el a fiókba és vedd elő ha szükséged van rá.. lol
Annak éri meg aki akarja és tudja is használni helyesen..

Én most a legolcsóbb opcióval számoltam.

Én egyelőre Budapesten élek, nekem megfelel így ez a rendszer, nyílván Szabolcsból nem biztos, hogy megérni feljönni, habár attól függ mit veszel. Én a legutóbbi vásárlásaim során több tízezer forintot spóroltam azokon a termékeken amit amúgy is megvettem volna vhol, tehát ilyen szempontból én nagyon örülök ennek a lehetőségnek. De korábban írtam, hogy ott van a 10% kedvezmény az MBH Classic-on is amit meg nem szoktam használni, mert a Media Markt-ot nem szeretem, pedig az van szinte mindegyik nagyvárosban.

Sokféle szemszögből lehet ezt is nézni, továbbra is annak megfelelően, hogy neked milyen preferenciáid vannak.

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#33731) Gallmix válasza Oliverda (#33726) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Ha már megint csak kötekedni tudsz, akkor hozzá se szólj kérlek.

A 2 bolt és a Gránit bank között tudod mi a különbség?
Az, hogy egyiknél fizikailag ott kell lenned, ha kedvezményesen akarsz vásárolni, a másik esetben viszont a szolgáltatásokhoz nem kell ott lenni személyesen.

Rajtad kívül ez mindenkinek egyértelmű. Te pedig csak kötekedni akarsz, nem hiszem el, hogy ennyit ne tudnál felfogni.

Angie™, lehet hitelkártya valakinek úgyis, hogy nem rendszeresen használja csak alkalom szerűen. Itt sokan bankkártyaként használják, mindennapi vásárlásokra. Esetünkben, ha nem lett volna kedvezőbb azzal a vásárlás, akkor nem is lenne hitelkártya a családban. A hitelkártya árát vissza lehet hozni, akár többet is. De rendszeres használata, plussz figyelmet igényel. Határidők, zárás, visszafizetés, utalás - annak is akár lehet költsége. Nem biztos, hogy mindenkinek megéri vagy van kedve ezzel foglalkozni annyit. Cetelemnél az a jó, hogy csak azt számolják fel, amikor tényleges használat van. Amennyiben jól tudom a kártyadíj is ilyen, ha nem használod nem is terhelnek éves díjat - ez már irreális, mert akkor minek van, mondhatnád.

[ Szerkesztve ]

(#33732) .tnm válasza Oliverda (#33726) üzenetére


.tnm
addikt

És a magyar parlament is! ;]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#33733) Gallmix válasza Angie™ (#33730) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Régen én is spóroltam vele, több üzletben is volt használva. Most már egyik sincs a környéken. Bpeknek és környék belieknek még használható, amint megszűnik az utolsó emag fiók is, értelmét veszti ez a kedvezmény. Régen ez a 7% nem is 7% volt, hanem 10% és sokkal több elfogadó hely volt, változó %al. Újra kellene gondolniuk ezt a partner programot, mert ez elég szegényes.

Létezik még Telekom Hitelkártya is. Hitelkártya verziókból is van bőven, megtalálhatja, minden érintett a számára megfelelőt. Nekem olyan nagy igényem nincs hitel kártyára.

Nem éri meg szerintem még közelebbről sem felmenni Bp-re csak ezért, hasonló akciót, mint ez a max 7% jó eséllyel találnák cetelem nélkül is, online. Vagy annyi árkülönbözettel.

Nincs gond a Cetelemmel, de nem tényező ez a kedvezmény program mára.

(#33734) Angie™ válasza Gallmix (#33733) üzenetére


Angie™
addikt

Ebben nem fogunk egyetérteni, mert bármikor tudok neked olyan termékeket mondani az aqua aktuális kínálatából amit biztosan nem kapsz meg újonnan más boltból mint a 7% kedvezménnyel.. De mégegyszer elmondom, tökéletesen megértem, ha emiatt vidékről nem akarsz felutazni pestre, nekem 2 metrómegálló a munkahelyemtől és ez is nagy szenvedés néha :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#33735) Gallmix válasza Angie™ (#33734) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Ha valami ilyesmi van ismerőst szoktam megkérdezni néha, de azok jellemzően apróbb dolgok vagy megrendelem online. Ha hozzáadnád a ráfordított időt és egyebeket, még kedvezményes utazással sem érné meg a 7% Lehet nem ugyan annyiért (pl 5%), de arányaiban megérősen találnék máshol is. Emlékszem is olyanra, ahol néztem az Aqua-t és más webshopot és azt számolgattam, lehet picit olcsóbb papíron, de másiknál meg más téren kedvezőbb pl nem volt szállítási költség és különbség meg nem volt.

Emag meg más webshopok akkor előnyösek, ha nincs pl szállítási díj vagy nagyobb kedvezmény van, valamilyen akciókor. Ellenkező esetben helyi boltban is akár cetelemnél kül is jobban ki lehet jönni volt rá példa.

Én értem neked miért jó, még. De abban egyetérthetnünk, hogy nagyon megkopott ez a program a cetelemnél az évek alatt. Akár egy másik hitelkártya, vagy cég kuponja is verheti.

(#33736) Angie™ válasza Gallmix (#33735) üzenetére


Angie™
addikt

Tegyük fel vki szeretne venni egy új számítógépet, az egyszerűség kedvéért 3 alkatrész fogok most megnézni, (alaplap, proci, vga) és ha már én vagyok aki ezt erölteti akkor nézzük meg konkrétan az én alkatrészeimet.

proci aqua: 215.565Ft
proci árukereső: 227.990Ft

vga aqua: 407.425Ft
vga árukereső: 436.760Ft

alaplap aqua: 152.885Ft
alaplap arukereső: 158.720Ft

47.595Ft a differencia, százalékosan pedig még így is 6,1%-al olcsóbb mint bárhol máshol.

Mondjuk Nyíregyházáról a vonatjegy pestre 2x4790Ft. Ha ott laknék és alkatrészekre lenne szükségem, még mindig olcsóbb feljönni.

Biztosan jobb lenne ha nem 7%-ot hanem 10-et adna a bank mint korábban, de én ennek is tudok örülni és én ezt a jelenlegi kedvezményrendszert egy pozitív dolognak könyvelem el vásárlói szemmel.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#33737) SzGee válasza Angie™ (#33736) üzenetére


SzGee
aktív tag

Egynapos országbérlet 4999

If you leave me, can I come, too?

(#33738) Angie™ válasza SzGee (#33737) üzenetére


Angie™
addikt

Ennyire keveset utazom, hogy ezt nem tudom köszi :B

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#33739) fery02 válasza Peter.70 (#33721) üzenetére


fery02
addikt

Megkérdeztem nemrég MM-os régi ismerősömet ez ügyben, hogy ő mit tud.
Azt mondja legutóbbi infói szerint 90ezer volt az alsó limit, hogy lehessen igényelni MBH hitelkártyát, de van hogy hónapról hónapra variálják, hogy mekkora összegért kell vásárolni.

Tehát boltoktól is függ akkor, hogy mi az alsó limit.
Mondjuk 40ezer és 90ezer Ft között azért van különbség…
Sajnos már 1 hónapja nem dolgozik ott, mert országszerte 200 fős leépítés volt MM-nál.

Azon kezdtem gondolkozni mit kellene venni 90ezer Ft-ért, amit aztán biztosan el tudok adni bontatlanul…
Esetleg valami Samsung telefont.

[ Szerkesztve ]

(#33740) 66zio


66zio
aktív tag

Működik a Rafinál az ügyfélajánlás szelfis számlanyitási akcióval kombinálva?

(#33741) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!

MBH bankról van itt valakinek tapasztalata? Milyen a mobilapp, kezelhetőség stb? Hitelfelvétel előtt állok, 2 bank a kiszemelt, ami kamatban hasonló, MBH és Unicredit. Melyiket érdemes? Hol lesz a kevesebb szívás?

[ Szerkesztve ]

(#33742) TrollBalint válasza _NCT (#33741) üzenetére


TrollBalint
addikt

Unicreditnél van hitelünk, és anno az övékkel is váltottuk ki. Náluk szokott lenni kamatakció (vagy minek hívják), amivel tovább lehet(ett) csökkenteni a kamatokat, ha bizonyos mennyiségű pénz érkezett a számládra.
Mobilappjuk elég felhasználóbarát, nekem bejött. Ha sokszor kell keresned visszamenőlegesen a számlák között, akkor okozhat némi kellemetlenséget, ha számlaszámra akarsz rákeresni, akkor az egészet be kell írnod, nem tud részletre keresni (mint pl. a George az Erste-nél).
Illetve még hátrányként lehet felsorolni, hogy a Unicreditnél csak 500.000 Ft-ig tudod állítani a bankkártyás limiteket applikációból, telefonon persze lehet feljebb is, ingyen, de nem mindenki szeret telefonálni.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33743) _NCT válasza TrollBalint (#33742) üzenetére


_NCT
őstag

Köszi, eddig több jót olvastam az Uni-ról mint MBH-ról, de volt pl aki MBH-val is meg van elégedve.

(#33744) TrollBalint válasza _NCT (#33743) üzenetére


TrollBalint
addikt

És ha Pesten intézed, akkor a Sugárba lévő Unicredites bankfiókot kerüld el :D A többivel (ahol én voltam, nem volt gondom)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33745) axioma válasza _NCT (#33743) üzenetére


axioma
veterán

Nekem technikailag nincs bajom az mbh-val, de naluk nincs [tudtommal] tr.ado nelkuli csomag, unicreditnel mobilrol igen. Na meg nem NER-es... en bete'tet nem vinnek az mbh-ba, hitelt viszont miert ne [jelenleg hitelkartya], attol me'g nem ott bankolok [bar van ott is folyoszamlam].

(#33746) Gallmix válasza Angie™ (#33736) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Ezzel csak egy gond van, továbbra sem éri meg ezért pl Nyíregyházából, Makóról, Harkányból vagy máshonnan. Vannak időszaki akciók, vannak más hitelkártyák, kuponok.
Ekkora összegnél már azért sem éri meg elcseszni egy napot erre és bosszúságot okozni, a sok csomaggal (jellemzően nekem új ház is kellett, mert az előzőben érthetetlen módon nem fért bele), helyette már ingyen kiszállítanák. A Monitorért sem kellett elmenni, ingyen kihozták, egyenesen a gyártó, forgalmazótól.

Nem írtam, hogy ne rendeljen valaki az Aquaról, ha olcsóbb, hanem azt hogy ezért nem éri meg cetelemmel foglalkozni, vannak más lehetőségek is.

Van olyan aki képes ilyesmire :F

(#33747) Oliverda válasza Gallmix (#33746) üzenetére


Oliverda
félisten

És ennek mégis mi köze van a topik témájához? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33748) Gallmix válasza Oliverda (#33747) üzenetére


Gallmix
aktív tag

offba akartam. Csak elfelejtettem bekattintani. Hitelkártya használat belefér a topik témájába egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#33749) _NCT válasza axioma (#33745) üzenetére


_NCT
őstag

Betétet én sem gondoltam, csak hitelt. Azt tudom, hogy számlavezetéshez kötik a szerződés létrejöttét, arról nincs infóm, hogy futamidő végéig kell-e tartani.

(#33750) Oliverda válasza Gallmix (#33748) üzenetére


Oliverda
félisten

Jobb lett volna, ha komplett hozzászólást felejted el beírni...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.