Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34399) fery02 válasza fery02 (#34320) üzenetére


fery02
addikt

ÉnPostám MBH hitelkártya “élménybeszámoló” Part II:

Végülis megérkezett a nap folyamán a rendes, nevemre szóló kártya és bánatomra ebben a borítékban sem volt semmi adat sem netbank regisztrációval kapcsolatosan, de internetes biztonsági kódot sem tartalmaz, így ugyanúgy korlátozottan tudom használni jelenleg, mint az eddigi instant kártyát… 2024 van…

Megint kell tennem egy újabb kört MBH bankfiókban, “remélem” ugyanazt a múltkori ügyintézőt fogom majd ki.
De ha ugyanaz is lesz, hátha nem emlékszik már rám és biztos nem azzal kezdem majd a nyűgömet, hogy “Jónapot, ÉnPostám kártyával kapcsolatosan…”, hanem simán csak “MBH hitelkártyát” mondok, hátha úgy eleve úgy kezdődik majd a történet, hogy elkezd majd valami folyamatot az ügy érdekében.
A legvége persze úgyis az lesz, hogy valahol látni fogja majd, hogy “ÉnPostám” és már zavarni is szeretne majd a Postára. 😁

Nem tudom, hogy mit fogok majd tudni kezdeni velük, ilyen szempontból végülis az MBH Classic jobbnak tűnhetett volna, mert annak nincs benne közvetlen a nevében a MediaMarkt, mert akkor meg oda küldenének hamar gondolom…

De a Postán sem tudnak nekem intézni semmit sem, ott is abban reménykedtek legutóbb, hogy a végleges borítékomban lesznek majd azonosítók netbank regisztráláshoz, de sajnos nem jött be.

Egyébként a borítékban a leírások sem hivatkoznak sehol sem, hogy ügyintézést a Postára kell szaladgálnom, hanem mindenhol MBH bankfiókra és velük kapcsolatos elérhetőségeket írnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.