Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Üdv. Erstés vok. Ma beakartam lépni a netbankomba de nem küld smst így nem tok belépni. Mas is tapasztalt ilyet? Hétvégén tudom H karbantartás volt az azonnali utalás miatt.

Battletag: hojszi#2983

(#13302) INGJOKE válasza Narxis (#13300) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen rendes cibes eco számla egyedi feltételekkel. :)

(#13303) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Ersténél a másodlagos azonosítót hol kell pontosan beállítani a Netbankos felületen?
Köszi!

(#13304) RR-13 válasza huan (#13303) üzenetére


RR-13
őstag

Alig találtam meg én is. :K

A számla részletes adatainál legalul van.

Korábban is benn volt a kép, de az egyenleg miatt ki kellett vennem, és mire újra szerkesztettem, és volt időm beilleszteni ide, addigra már más is berakta ...!

[ Szerkesztve ]

(#13305) huan válasza RR-13 (#13304) üzenetére


huan
őstag

És hol találtad meg? :)

(#13306) gallja


gallja
újonc

Ugyanezt tapasztaltam egy órával ezelőtt, de néhány perccel később megjött az sms kód. Próbáld újra, és ne légy türelmetlen.

(#13307) pictigjis válasza huan (#13305) üzenetére


pictigjis
senior tag

részletes számlaadatok, és ott lesz a "táblázat" alatt

[ Szerkesztve ]

(#13308) huan válasza pictigjis (#13307) üzenetére


huan
őstag

Köszönöm szépen :)

(#13309) INGJOKE


INGJOKE
veterán

cib-nél lehet már megadni másodlagos azonosítót?
csak email cím lehet, vagy telefonszám is? (meg még mi?)

(#13310) gallja válasza Intel fan11 (#13301) üzenetére


gallja
újonc

Ugyanezt tapasztaltam egy órával ezelőtt, de néhány perccel később megjött az sms kód. Próbáld újra, és ne légy türelmetlen.

(#13311) RR-13 válasza gallja (#13310) üzenetére


RR-13
őstag

Te meg ne írd le ugyanazt kétszer!
Vagy írd oda, hogy az elsőnél nem volt senkinek címezve!

[ Szerkesztve ]

(#13312) RR-13 válasza INGJOKE (#13309) üzenetére


RR-13
őstag

Igen lehet megadni, adószámot is, bankfiókban a három közül valamelyiket. :K
Egy számlához csak 1 telefonszámot, vagy e-mail címet, vagy adószámot.

(#13313) gallja válasza RR-13 (#13311) üzenetére


gallja
újonc

Elsőre is válaszként írtam, de új hozzászólásként jelent meg, amit nem tudtam törölni.

(#13314) RR-13 válasza gallja (#13313) üzenetére


RR-13
őstag

Törölni nem tudsz csak a Moderátorok, és én, így kérhetted volna a törlést pl. tőlem. Szerkeszteni tudtad volna a hsz-t, és beleírni, hogy "újra írod"... stb.
Ezt a jövőre nézve tanácsolom, ha ismét előfordulna bármi "hiba"... :K

[ Szerkesztve ]

(#13315) Intel fan11 válasza gallja (#13313) üzenetére


Intel fan11
őstag

Délután is próbáltam nem küld.

Battletag: hojszi#2983

(#13316) RR-13 válasza Intel fan11 (#13315) üzenetére


RR-13
őstag

Nekünk sms-t is küld a belépésnél, egyből.

(#13317) cocka válasza Kobe (#13268) üzenetére


cocka
veterán

Hát elég sokszor személyesen vagy foxpostra/pickpackra és társaira. És valóban kell számlázási cím mindenhova, de az akármilyen kamu is lehet végül is. Kutya nem vizsgálja valódiságát, csak hogy meg van-e adva.

a kozertben elkerik a cimed egy sima torzsvasarloi regisztraciohoz

Hát nem is használok ilyeneket. Kivéve supershop. :D De a marketing fosokat ott is letiltottam.

merqree

És tegyük hozzá, hogy TW-nél a fejedről sem kell nekik fotó. Az okmányfotó kell, de a feltöltőről nem kell selfie.

(#13318) Kobe


Kobe
veterán

Olyan jol sikerult az AFR atallas, hogy ma meg idaig nem sikerult belepnem a mobilappba, de tokent sem gwneralnom h legalabb gepen be tudjak lepni (nem csodalom, CIBet ennel kisebb dolog is rohogve megfekteti), de OTP, Erste kollegaknal ugyanez a szitu...

(#13319) Narxis válasza Kobe (#13318) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem ma omlott össze a magyar tőzsde is? :D Durva dolgok lesznek itt.

Thanos was right.

(#13320) Intel fan11 válasza RR-13 (#13316) üzenetére


Intel fan11
őstag

A B.d.s k.r.a a.njukat nagynehezne megküldte az smst mire letiltottam magam. Már telebankon sikerült feloldani. utalnék erre nem küldi az utaláshoz szükséges smst. Ez szopat.

Egyébként miért köteleznek erre az smsezésre? Régen is utáltam. akkor lehetett tiltani, de már kötelező. Nem tudom miért nem dönthetem el én mit akarok. Ez az agyon biztonsági izé csak magunk szívatására jó.

És másodjára próbálom nem küldi az smst. Akkor minek van?

[ Szerkesztve ]

Battletag: hojszi#2983

(#13321) Huroq válasza Kobe (#13318) üzenetére


Huroq
senior tag

Rafival éjfél óta semmi gond. Több utalásom is volt ma.

(#13322) cocka válasza ferenck (#13286) üzenetére


cocka
veterán

Ja, már 475 Ft lett a számlavezetési, pontosabban: -1123+648

Amúgy visszatérve Revolut vs. TW témára: Valójában a tw még a díjaival együtt is sokkal jobban vált, mint egyes bankok. Nevezetesen CIB, Erste.

Mennyi millióért vásárolgat havonta az, akinek még 6 Ft-os mínusz sem elég?

goop:

Úgy belassul meg most is hibákat dobál az app, hogy öröm nézni...

Ezért van hard tokenem. Így nem kell az appal meg a frissítéseivel bohóckodni. A dolog szépséghibája, hogy a díját az aktuális hónap utolsó banki napján terhelik.

[ Szerkesztve ]

(#13323) Intel fan11 válasza Intel fan11 (#13320) üzenetére


Intel fan11
őstag

Biztos ez az azonnali utalásosdi leterheli a rendszert. Az is minek? Bezzeg a családit ma utalták, de holnap kapom meg. Nekem tökéletes volt eddig is, hogy pár órán belül megvolt amit utaltam. Ami meg fontos lenne, hogy asszony számlájáról utaljak magamnak, hogy eltudjon menni a gázszámla nem megy.

Node sikerült. Át is jött a pénz. Egyébként függetlenül az egésztől fölös terhelése a vonalnak ezaz azonnali dolog.

Battletag: hojszi#2983

(#13324) goop válasza cocka (#13322) üzenetére


goop
őstag

Hja, telefonról intézek mindent, így a token nem játszik, de köszi. Úgy vagyok vele, hogy olcsó húsnak híg a leve, ingyen van, bm cib eco, szóval így nem izgat. Ha fizetnék érte biztos ideges lennék. :D
Amúgy gránit, 14 h utaltam, a pénz átment, az egyenleg maradt, és a számla info szerint azonnali utalás könyvelésre vár. :D

[ Szerkesztve ]

(#13325) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Megint használhatatlan a Cib app.

Melyiket ajánlanátok K&H vagy Erste bankot?

(#13326) cocka válasza Gedeon31 (#13325) üzenetére


cocka
veterán

Amiket itt olvastam az Erste hozzáállásáról, akkor inkább K&H, ha csak ez a kettő van. :D

(#13327) merqree válasza Gedeon31 (#13325) üzenetére


merqree
őstag

Bankot nem lehet ajánlani, csak azt a kettőt? :D

(#13328) cocka válasza Gedeon31 (#13325) üzenetére


cocka
veterán

És ugye ilyenkor a withkey sem használható?

(#13329) RR-13 válasza Intel fan11 (#13320) üzenetére


RR-13
őstag

Nekünk az utalási sms jóváhagyásra nincs "szükség", mert appban jön az engedélyező ablak, és ott kell jóváhagyni az utalást. :K

(#13330) kleinguru


kleinguru
addikt

Sikerült remélem elfelejteni az erstét.

156 forintot kellett befizetnem.

Bár letettem a nyilatkozatot az asztalra, de mondta, hogy nem lesz rá így szükség.

Szóval remélem vége.

Köszönöm mindenki segítségét :R!

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#13331) Gedeon31 válasza merqree (#13327) üzenetére


Gedeon31
addikt

Igazából fizetés utalás menne rá. Meg fontos lenne működjön a mobil alkalmazásuk.

(#13332) Gedeon31 válasza cocka (#13328) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem , teljesen használhatatlan.

(#13333) RR-13 válasza kleinguru (#13330) üzenetére


RR-13
őstag

Na ez jó hír, akkor legalább ez az elmélet működött, amit beszéltünk, hogy csak 2 napra vonatkozó részarányos havidíjat kellett fizetni! :K
És mikor szűnik meg a számla? Holnap? Vagyis közös megegyezés? :U

(#13334) kerxy válasza RR-13 (#13312) üzenetére


kerxy
senior tag

Akár mindhármat megadhatja (egy szamlahoz több másodlagos azonosító is tartozhat). Mondjuk magánszemélyként inkább adóazonosító jel játszhat.

(#13335) petipetya válasza kerxy (#13334) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mármint cégként, nem? Magánszemélyként a teló/email az egyértelmű választás.

"nincs rá lezsóidő"

(#13336) merqree válasza petipetya (#13335) üzenetére


merqree
őstag

Adószám munkabér esetén nem jó? ;)

(#13337) kerxy válasza petipetya (#13335) üzenetére


kerxy
senior tag

Cégként meg pont az adószám :)

(#13338) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Jött ma este utalásom a cibes számlára és jött is a push de mikor be akartam lépni az rohadt lassan ment, de kb 3-4 perc szenvedés után belépet és eljutottam az értesítésekhez.

Az takarékos elektrával ma utaltam a munka helyen. Az hogy az eseti utalás rész teljesen át lett szerkesztve, volt egy kis négyzet ahol be kell pipálni az azonnali utalást. Mondom nah szuper hadmenjen. Erre az egy átvezetést meg az utalást aláírom, küldeném el írja hiba nem ment el egy utalás. Mondom oké akkor mégegyszer még új a rendszer mondom nem para. Második küldésre elment. Átlépek az OTP elektrába az biztos jó lesz. Ott nincs ilyen rubrika mondom ez tudja alapból. Tudja is. Itt 4 átvezetést lett volna és 4 utalás. 8 tételből először 4 ment el, aztán kettő, aztán egy és a végén az utolsó. Szóval a rendszeren van még mit csiszolni. :DDD :C

(#13339) RR-13 válasza kerxy (#13334) üzenetére


RR-13
őstag

Jó, hogy jelezted, mert felcseréltem a mondatban a szavak sorrendjét, én erre akartam rámutatni:. :U

Egy 1 telefonszámot, vagy e-mail címet, vagy adószámot, csak 1 számlához lehet megadni.
Így a helyes. :K

(#13340) RR-13 válasza INGJOKE (#13338) üzenetére


RR-13
őstag

Az AFR-ben nekem az a nagyon nagy előrelépés, és fejlesztés, hogy hitelkártyaszámlára is lehet utalni azonnal bármikor, és nem kell megvárni a 3-4 órás könyvelési időt, mint korábban. :C
Most pl. ez nagyon jól jött, mert 300 Ft miatt majdnem nem tudtam kifizetni egy határidős online rendelést, de utaltam a hitelkártyára 300 Ft-ot és így már tudtam fizetni.
Az AFR-nek köszönhetően nem kell tartani attól, hogy banki nyitvatartás zárása után nem tudok aznap vagy éjszaka pénzt utalni a hitelkártyára. :K

(#13341) INGJOKE válasza RR-13 (#13340) üzenetére


INGJOKE
veterán

[link]

Mindenki örülne neki, ha menne minden flottul :)

(#13342) Kobe


Kobe
veterán

Kibaxott cib azt nem ertem ha ennyire inkompetens barmilyen IT fejlesztesben mi a raknak erolteti azt sajat kutfobol..... Az hogy reggel ota 1x nem lehet belepni, uj vilagrekord.
Es ok vannak beserulve ha az ember megkerdezi, hogy ugyanmar egy stresszteszt vagy szerverpark frissites nelkul h a p.... ba gondoltak meguszni a bevezetest

(#13343) RR-13 válasza INGJOKE (#13341) üzenetére


RR-13
őstag

Azért ez fura, hogy nem "csak" a CIB bankja akadozott ma rendesen... :N

(#13344) INGJOKE válasza RR-13 (#13343) üzenetére


INGJOKE
veterán

Holnap reggel megyek az OTP-be pénzért megszívom majd a vérüket :DDD :DDD :DDD

(#13345) kleinguru válasza RR-13 (#13333) üzenetére


kleinguru
addikt

Nem tudom pontosan, örültem, hogy csak ennyit kértek, de holnap megnézem a papírt, amit kaptam.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#13346) cocka válasza Kobe (#13342) üzenetére


cocka
veterán

Az a vicc, hogy reggel óta már vagy háromszor beléptem ma. :D Tudom rossz reklám, de a titok: hard token :D

Mondjuk a webes felület hard tokennel is szar, szóval tök mindegy. :D Az "új virtuális kártya" létrehozása még mindig nem megy. :D

(#13347) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok!
Váltottam OTP smart csomagra.. küldtek hozzá új bankkártyát. Mi történik, ha elmulasztom aktiválni, és a régi kártyám használom továbbra is..? :U

(#13348) RR-13 válasza JayZ (#13347) üzenetére


RR-13
őstag

Próbáld meg az OTP topikban megkérdezni, vagy ha esetleg itt jártas benne valaki, akkor majd leírja. :K

(#13349) cocka válasza JayZ (#13347) üzenetére


cocka
veterán

Gondolom ugyanaz, ami a cibnél. Ha nem aktiválod a régit, használhatod a lejáratáig. Elvileg a rajta szereplő hónap utolsó napjáig érvényes. Utána meg beaktiválod az újat, ha továbbra is kell bankkártya. Ha még azelőtt aktiválod be az újat, mielőtt lejárna a régi, akkor már csak az új lesz érvényes.

Vagy most mi a kérdés? LOL

[ Szerkesztve ]

(#13350) .tnm


.tnm
addikt

Gránitos, telefonnal fizetőknek!

Kétszer próbáltam ma (hétfőn) meg telefonnal fizetni, de nem ment. A második után esett le, hogy valószínűleg megint "digitalizálatlanná" vált a bankkártyám az app-ban és így is volt. (Azóta nem próbáltam még fizetni, remélem más probléma nincs.)

A lényeg, érdemes ellenőrizni az appban a kártya állapotát a következő fizetés előtt, hogy ne sort fenntartva égjetek a pénztárnál, mint én. :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.