Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-19 20:22:02

LOGOUT.hu

Tartalomjegyzék:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Mulholland válasza kezo0 (#1400) üzenetére


Mulholland
tag

Ezt a jelenséget már én is tapasztaltam. Bizonyos firmware frissítések után sűrűbben, bizonyosoknál ritkábban.Most pont ritkábban .). Mondjuk én általában szoktam elalváskapcsoló app-ot használni, amit általában úgy állítok be, hogy egy, másfél óra után kikapcsolja a készüléket.

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#1402) c4 válasza kezo0 (#1400) üzenetére


c4
őstag

A vinyó leforog, ha nem játszol le róla, a készülék fogyasztása meg elhanyagolható az egyéb pazarlások mellett :D

(#1403) kezo0 válasza c4 (#1402) üzenetére


kezo0
addikt

Van néhány ilyen, önmagában keveset fogyasztó kütyü a lakásban, akkor ilyen alapon egyiket se kapcsoljam ki soha? Mert azért együttvéve már egész biztos, hogy számít a fogyasztásuk. Szóval inkább kikapcsolom mindet. Szerintem még így, standby-ban is mérhető az együttes fogyasztásuk.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#1404) c4 válasza kezo0 (#1403) üzenetére


c4
őstag

Rendben. Ami a lényeg: nem jelentkezik nálam az általad leírt jelenség még akkor sem, ha hosszú-hosszú ideig nem indítom újra a készüléket.

Esetleg próbálj egy "tiszta" telepítésű FW frissítést, sokszor valami "beragadhat" és megbolondítja a szoftvert.
De például utólag telepített program is ütközhet valamivel.
De olyat is tapasztaltam már, hogy a "tiszta" telepítés után nem volt 100-as valami... Ilyenkor újra lefrissítem és jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1405) csabi63 válasza c4 (#1402) üzenetére


csabi63
senior tag

Én a másik véglet vagyok. Távirányítós az összes konnektor, készenlétben csak a set top box marad éjszakára. Minden más alszik velem együtt. Nem tudom mennyi áramot spórolhattam 6 év alatt, de a távos dugaszok árát már biztos visszahoztam. :)

(#1406) RedCat


RedCat
senior tag

Sziasztok!

Pár napja van a lejátszó. 1.05 fw van rajta. Olvastam már itt 1.06 1.07 fw is. A himedia oldalán az van fent. Honnan érdemes leszedni és melyiket? OTAnem talál újabbat.

(#1407) Aurig@ válasza kezo0 (#1403) üzenetére


Aurig@
őstag

Nálam nagy átlagban 5:30-21:30-ig megy a gép, sőt gyakran akkor is, ha vidékre megyek egy-két napra. Este a kikapcsolás max. a standby. Az elosztókat sosem kapcsolom ki és a konnektorból sem húzom ki őket. Feleslegesnek tartom. Az összes kütyü kétlem, hogy többet fogyasztana 10W-nál készenlétben. (Ez éves szinten 1750 Ft, hogy ennyiért nem rángatom ki a konnektorból őket az biztos.)

Szerintem (de ez saját vélemény) tök felesleges teljesen áramtalanítani.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#1408) SunMount3r válasza RedCat (#1406) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

EU-s firmware-es a lejátszód? Akkor innen szedd le a legújabbat. Az 1.0.7-es a jövő hét elején várható.

(#1409) Gtaati válasza SunMount3r (#1408) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Ha jól láttam a Himedia oldalán van fent van a: Q10 Pro HMD-1.0.7 2016-08-10.190824 607M

[ Szerkesztve ]

(#1410) RedCat válasza SunMount3r (#1408) üzenetére


RedCat
senior tag

Honnan tudom meg hogy EU fw-es e? Magyarországon vásároltam a lejatszo.hu-tól, jelenleg magyar nyelvű. Erre melyiket tegyem fel?

[ Szerkesztve ]

(#1411) csabi63 válasza Gtaati (#1409) üzenetére


csabi63
senior tag

Jól látod. De azon még a Futeko kozmetikázik ezt-azt, mielőtt kiadja.

(#1412) Gtaati válasza csabi63 (#1411) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló! Igen, azt akarom én is megvárni:)

(#1413) SunMount3r válasza RedCat (#1410) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Akkor EU-s. Arról az oldalról amit linkeltem az 1.0.6-ost tedd fel.

(#1414) Peat76 válasza RedCat (#1410) üzenetére


Peat76
őstag

Mi jelöli hogy Eu-s firmware? Nehogy leszedjek egy mongol firmware-t 😃😂!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1415) SunMount3r válasza Peat76 (#1414) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

A Futeko fórumon csak EU-s firmware van fent.

(#1416) emre33 válasza csabi63 (#1411) üzenetére


emre33
addikt

Most nem értem.

http://www.himediatech.com/support.htm

Ezen az oldalon lévő a hivatalos, eredeti FW.

Alábbi linken található FW nem egyezik meg a fenti oldalon lévővel?

Ha igen, akkor egy sima verziószám itt tényleg nem elég, sok kadarodás lehet itt ebből. Ennek ez megy, másiknak nem, aztán azonos FW verzió mégse egyforma.

http://www.futeko.com/newforum/index.php?topic=711.0

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1417) blakey válasza emre33 (#1416) üzenetére


blakey
titán

Nem egyezik, mert még nem tették bele a wrappert a Futekonál. Nem nagyon nyúlnak hozzá, ha valaki ki szeretné próbálni akkor tegye, nem lesz gond.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1418) SunMount3r válasza emre33 (#1416) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ezek ugyan azok a fw-ek, csak a Futeko beleteszi a cahngelog-ot, meg az instrukciókat és még 1x becsomagolja. A Futeko-n pedig még nincs kint az 1.0.7-es firmware.

Én megvárom míg kiteszi a Futi is...

(#1419) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

Gondoltam ezt beteszem most ide is, mivel épp aktuális és később is jól jöhet másoknak is:

Firmware frissítés/update menete Q10 Pro/Q5 Pro lejátszókhoz:

1. Letöltöd a legújabb firmware-t innen. (Ezek CSAK EU/International fimware-es lejátszókhoz valók, Kínai firmware-s re nem szabad rátenni!)

2. Kicsomagolod belőle az update.zip file-t és rámásolod egy pendrive gyökérkönyvtárába. (Az update.zip file-ból már nem kell kicsomagolni semmit).

3. Kikapcsolod a Q10 Pro-t és bedugod a pendrive-ot az egyik USB-be.

4. Fogsz egy tollat (olyat ami már nem fog és a biztonság kedvéért műanyag) és a lejátszó hátulján lévő kis lukba (Upgrade vagy Restore felirat van felette és a tápcsati mellett van) bedugod a hegyét, addig, amíg benyomódik a benti kis gomb.

5. Mialatt folyamatosan benyomva tartod ezt a kis gombot, bekapcsolod a lejátszót.

6. Amikor a TV-n megjelenik az Android logó, elengedheted a gombot.

7. Ekkor már Update-el magától és majd újra is indul, várd meg, beletelhet jó pár percbe.

(Mehet az összefoglalóba is... Ja, az még nincs... :D )

[ Szerkesztve ]

(#1420) blakey válasza SunMount3r (#1419) üzenetére


blakey
titán

Azért tedd hozzá, hogy OTA-ról is lehet frissíteni és nem vész el semmi adat. Az update gombos frissítés adatvesztéssel jár.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1421) SunMount3r válasza blakey (#1420) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Igazad van, sajnos már kifutottam az Edit-ből :U ...

!!! Kiegészítés a "Firmware frissítés/update menete Q10 Pro/Q5 Pro lejátszókhoz:" (#1419) hozzászóláshoz:

A leírt, gomb-benyomós frissítési mód a biztosabb és ajánlottabb pl. nagyobb firmware változások esetén, vagy abban az esetben, ha valami "beragad", nem működik teljesen ahogy kellene a lejátszón. Viszont teljes adatvesztéssel jár, minden utólag installált Applikáció és beállítás elvész!!!

Lehetséges az OTA frissítés is a lejátszó menüjéből, ami kevésbé "tuti", de egyszerűbb és nem jár adatvesztéssel.

(Azt hiszem így jó lesz a keresőnek is.) :)

[ Szerkesztve ]

(#1422) csabi63 válasza blakey (#1417) üzenetére


csabi63
senior tag

Ebbe már betették a wrappert. Letöltöttem, PC-n megnéztem, ott van. Az előzőbe még a Futeko rakta bele, meg asszem fontokat is adtak hozzá. Most is át fogják nézni, hátha valamit lehet finomítani. Megvárom, nem lóverseny.

(#1423) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

Egyébként próbált már valaki ELEC-et rakni rá?! :D

(Nem bíztatok rá senkit, csak érdekes lenne...)

[ Szerkesztve ]

(#1424) c4 válasza SunMount3r (#1423) üzenetére


c4
őstag

Minek? Működik, jól. Vagy szeretsz szívni?
És azon is Kodi-t futtatnál? :D

[ Szerkesztve ]

(#1425) blakey válasza SunMount3r (#1423) üzenetére


blakey
titán

Szerintem ide felesleges.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1426) SunMount3r válasza c4 (#1424) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Csak az egzotikum kedvéért... Meg mert "nem ismerek lehetetlent"... Meg ilyesmik... :D

(#1427) c4 válasza SunMount3r (#1426) üzenetére


c4
őstag

Win10-et is dobhatnál rá... Eleve rootolni kell, ami kizárja a garanciát utána. Na meg a chipset támogatás, az optimalizációk, az Imprex elérése...

És mint tapasztaljuk, egy jól működő cuccot kéne berhelni.

"Téglának" meg szerintem drága lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1428) bigdigit válasza emre33 (#1416) üzenetére


bigdigit
addikt

Nos én feldobtam ezt az 1.07-et..
Wrapper is benne van és ránézésre semmi különbség se menüben se kinézetben.Sokat még nem teszteltem de eddig nem volt dadogás viszont 24p pásztázáskor (slenkelés talán vagy valami hasonló) esetén mintha döcögne.Eddig folyamatos volt a korábbi szoftok esetén.
Ki tudja lehet a nagyobb dadogást most sok kicsi egyenlíti ki. :)

(#1429) SunMount3r válasza bigdigit (#1428) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Svenkelés. 24p mód tuti be van kapcsolva és rendesen megy a freki váltás is?

c4: A Futeko-s lejátszókat lehet root-olni, nem jár garancia vesztéssel... :U :)

Amúgy akkor azt hiszem tennék rá egy Win95-öt, vagy valami egyéb extrém nyalánkságot... :D

[ Szerkesztve ]

(#1430) bigdigit válasza SunMount3r (#1429) üzenetére


bigdigit
addikt

24p módot gyári lejátszón kapcsoltam be.Pár UHD anyagot kivéve minden cuccom 24p így az automata freki váltás nem működése nekem nem probléma.Csak végre sima legyen már az a 24p mert szerintem ha mostanában nem oldódik meg a lejátszó ez az alapvető hiányossága soha nem is fog.

(#1431) c4 válasza bigdigit (#1430) üzenetére


c4
őstag

A frankón 24p-s anyag nem riceg, pont az a baj, hogy a 23.976-os anyagok (A BD lemezek 99%-a) 24p-ben lejátszása riceg-röcög.

(#1432) SunMount3r válasza bigdigit (#1430) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Igen gyári lejátszóra értettem, de arra kérdeztem rá, hogy tuti átvállt e 24p-re. Ha be van kapcsolva a 24p mód és 24p-s a videó is, akkor nem értem mi röcög. 23.976-os anyagoknál volt ez probléma eddig. Pont ebben az új firmware-ben javították pedig állítólag ezt is. De pl. a Futeko is csak jövőhét elejére ígérte, lehet, akkor az ami most kint van a Himeda oldalán, az még nem teljesen a végleges, vagy ez még nincs benne...?! :F

[ Szerkesztve ]

(#1433) bigdigit válasza SunMount3r (#1432) üzenetére


bigdigit
addikt

Tuti átvált ha be van kapcsolva és átváltott eddig is. A tv-én lévő infó nekem mutatja. Most néztem vagy fél órát és semmi hibát nem vettem észre. Korábban sem az átváltással volt a probléma. Egyébként én szerintem nem is találkoztam még konkréten 24p anyaggal. A 23.976 nálam 24p egyszerűen.

[ Szerkesztve ]

(#1434) blakey válasza SunMount3r (#1432) üzenetére


blakey
titán

"Röcögés" minden 23,976p-s anyag esetén lesz és nem is ez volt a gond, hanem a 34 másodpercenkénti "rángatás", ezt kellett javítani.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1435) SunMount3r válasza blakey (#1434) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Már megint félre értesz, röcögés=beröccenés, ha így jobb. És tudom mit kellett javítani.

Más: Q5 Pro-hoz már a Futeko is kirakta az új fw.-t. Akkor mégis csak végleges. Erre én is kíváncsi vagyok, hogy javítva lesz e már...

[ Szerkesztve ]

(#1436) RedCat válasza SunMount3r (#1435) üzenetére


RedCat
senior tag

Hol találtad a Q5-höz az új FW-t? Én a fent linkelt oldalon nem találom.

(#1437) SunMount3r válasza RedCat (#1436) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

[link]

Szerk.: changelog csak holnap lesz hozzá... :(

[ Szerkesztve ]

(#1438) RedCat válasza SunMount3r (#1437) üzenetére


RedCat
senior tag

Köszi, a Q10-hez is kint van ugyanitt...

De hol a Dl link? Az üres...

[ Szerkesztve ]

(#1439) blakey válasza SunMount3r (#1435) üzenetére


blakey
titán

Most te értesz félre, mert én kiegészítettelek.

Igen, végleges, mindig akkor végleges ha a Himedia teszi ki, a Futeko még ellenőrzi, stb.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1440) SunMount3r válasza RedCat (#1438) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Nyugalom, lehet kapkodnak egy picit...

blakey: Én arra értettem a "végleges"-t, hogy ez e az a firmware, amiről a Futeko beszélt, hogy a Himedia ígérte, hogy ez lesz a következő "nagy" javítás és már a "beröccenést" is javították benne. Valóban csak annyi zavart meg, hogy mentek ott is a posztok egy 1.0.7 bétáról is, amiben még nem volt benne minden, így nem volt tiszta, hogy ami feltűnt a Himedia oldalán az ehhez képest mennyire "teljes", meg ugye most még a Futeko is meglepődött, hogy már kijött az 1.0.7-es, mert későbbre ígérték... Kusza. :D

Szerk.: Ez majd' 100MB-al kisebb, mint az előzőek... Mit "vehettek ki"?! :F

[ Szerkesztve ]

(#1441) emre33


emre33
addikt

Pár napja témna volt a HDMI feketeszint beállítása a TV-n
Térjünk erre vissza kicsit.
Valami nagyon nem jó Q10pro esetén. Erre most jöttem csak rá.

TV-n a HDMI fekete szint beállítás csak akkor érhető el, ha a lejátszót (PC) RGB-be küldi a képet!
Ha YCbCr küldené, akkor nem lehetne állítani, inaktív.

Popcorn VTEN-nél ez az opció mindig inaktív.
Első perctől kezdve aggaszt, hogy miért aktív ez az opció a TV-nél.

Kicsit teszeltem:
- 2160P 60hz mellett a menüben inaktív! Tehát YCbCr
- 24Hz opció bekapcsolása mellett lejátszás közben lehet állítani. Tehát RGB van.
- 24Hz opciót kikapcsolva 23,976 és 25fps és 30 fps filmnél is inaktív a menüpont a TV-n. Tehát YCbCr

Biztos, hogy ez így normális?
4:2:0 filmet játszik le, akkor miért RGB színbe küldi ki?

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1442) bigdigit válasza emre33 (#1441) üzenetére


bigdigit
addikt

Ha ennyire értesz hozzá akkor hátha tudod mit jelent a HDMI UHD color? Én ezt bekapcsoltam a tv menüjében. Ha infót kérek írja is működik.

(#1443) SunMount3r válasza emre33 (#1441) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Lehet új bugot találtál?

1080p 60Hz főképernyőn nekem sem engedi állítani a HDMI fekete szint (tehát itt normál). Lejátszás alatt még nem néztem, de ma este letesztelem.

Amit írtál abból úgy tűnik, csak 60Hz-en van akkor YCbCr. :F

[ Szerkesztve ]

(#1444) emre33 válasza SunMount3r (#1443) üzenetére


emre33
addikt

Igen, és meg is mondom, erre mi a bizonyíték:

Felbontást rakd 2160p és 24hz-re.
Advance options -nál probáld YCbCr420 8Bit vagy YCbCr420 10Bit -re rakni.
Nem fogod tudni, ezt írja ki:

YCbCr420 8Bit Colorspace only support when current format is 4K50 or 4K60

Vagyis csak 2160p 50hz és 2160p 60hz mellet tudja az YCbCr420. -> Ez szerintem nagyon nincs jól!

Ha itt a különbőző Colorspace beállításokat végig zongorázzátok, akkor észrevehetitek, hogy HDMI feketeszint beállítás TV-n, csak RBG444 8bit és 10bit esetén érhető el.

Ha 2160p 24HZ felbontást és YCbCr444 állítasz be, akkor 24Hz film lejátszás mellett nem lesz feketeszint beállítási lehetőség, tehát YCbCr, és színhelyes a lejátszás.
Akkor viszont 60fps filmeket 24Hz játssza le, (ha a 24Hz be van kapcsolva)

Szólva ez így nagyon nincs jó, nem is értem, ezt eddig senki nem vette észre?
YCbCr420 miért nem kapcsolható be 24Hz és 25Hz mellett?
2160p 60Hz felbontás és YCbCr420 beállítás esetén filmlejátszás alatt bekapcsolt 24Hz üzemmód esetén miért vált le 24Hz üzemmódban RBG-re?

Valaki tud jól angolul? futeko.com rákérdezhetne.
Magyar gyártói fórumon inkább fel se vetem, nincs semmi értelme. Ennyire ehhez nem értenek. Sajnos

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1445) csabi63


csabi63
senior tag

Fel is ugrasztottam, de most csak local upgrade formában.
Valami nem kerek nálam a (Himeda player) feliratokkal. Nem jegyzi meg a font effect-et, minden videó "stroke" beállításon kezd. Átállítom "normal", vagy "bold face"-re, a következő videó csak azért is "stroke"-on kezd. Lehet, hogy mégiscsak kell neki a gyalulós update?

(#1446) blakey válasza emre33 (#1444) üzenetére


blakey
titán

Az YCbCr 4:2:0 még nem tökéletes, 24Hz esetén 4:4:4-re vált, én egyelőre nem erőltetném a 4:2:0-át, tudom úgy lenne 10 bit meg HDr de egylőre nincs anyag ami ezt kihasználná. Javaslom a 4:4:4/10 bitet, szerintem az is jó.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#1447) emre33 válasza blakey (#1446) üzenetére


emre33
addikt

futeko.com 1 témát bejegyzés se találtam, ami azt panaszolnám, hogy a YCbCr 4:2:0 24Hz,25Hz mellett nem müködik.
Külön téma kellene a hibás RBG leváltásról, mivel ez ALAPBEÁLLÍTÁS.
És ez hiba, nem kicsi.

50Hz és 60Hz esetén jól működik a YCbCr 4:2:0 10bit, szépen megy is a HDR, van pár demo anyag az interneten.
Mostani állás szerint ide-oda kell változtatni a beállításokat, hogy müködjön.

Elérhető filmek 4:2:0 szintérrel rendelkeznek, nem biztos, hogy egészséges a 4:4:4 felkonvertálás.

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1448) emre33 válasza bigdigit (#1442) üzenetére


emre33
addikt

HDMI UHD color HDMI 1.4->2.0 kapcsoló.

PL: Popcorn VTEN estén ki kell kapcsolni.
nem csak azért, mert a VTEN 1.4 tud, hanem mert eléggé összeakad.

Hozzátenném: Szerintem :)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1449) Joshi válasza emre33 (#1444) üzenetére


Joshi
titán

Számomra ez a része a lejátszó beállításának mindig is furcsán működött, én is írtam itt erről néhány hszt.
Ha a lejátszó felbontását 2160p30Hz-re állítod, akkor elérhető a YCbCr444 és az megmarad 24Hz-nél is. Ha 2160p50 vagy 60Hz-re teszed, akkor a 24Hz-es lejátszásnál RGB-re vált. Szerintem se működik jól. :(

Ennél a lejátszó 2160p30Hz YCbCr444-re volt állítva.

[ Szerkesztve ]

(#1450) blakey válasza emre33 (#1447) üzenetére


blakey
titán

Anmak kell írni aki ezt tapasztalja, én nem mert FHD-ban használom és ott jól működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.