Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-19 20:22:02

LOGOUT.hu

Tartalomjegyzék:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Botos Marci válasza SunMount3r (#9000) üzenetére

Úgy néz ki ez megoldódott
HDMI output LPCM
SPDIF OUT close-ra

Viszont Kodi-val kapcsolatban lenne az lenne a kérdésem hogy letöltöttem az Avatar -t 3D Blu-Ray-ben (érintetlen formátumban 46GB) ,de valamiért médiatár frissítése után nem látom a filmek között ,ennek mi lehet az oka?
Media Center indításnál hibátlanul működik

Üdv Marci

(#9002) SunMount3r válasza Botos Marci (#9001) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Lehet rosszul van elnevezve a mappája, ezért nem tudta bescrap-elni a neve alapján. Én csak a File nézetet használom, ott biztos látná neked is. (De ez már KODI specifikus probléma.) Pl. az egyik helyes módja: Avatar.2009.3D.ésatöbbi.... Itt vannak a KODI file név konvenciók.

(#9003) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

Ezt az alternatív Wrapper-t próbálta már valaki, hogy ezzel is rossz az NFS elérés 2.1.4 alatt?

(#9004) coreska válasza SunMount3r (#9003) üzenetére


coreska
aktív tag

Nem próbáltam, de szerintem nem a wrapper miatt vannak gondok, mivel a custom 2.1.4-ben minden oké.

[ Szerkesztve ]

(#9005) Roland76


Roland76
tag

Viszonylag türelmes ember vagyok, de közel állok ahhoz, hogy darabokra töröm az alig 2 napos H Q10PRO-t, pedig gondolom nem bonyolult a megoldás, csak éppen nem jövök rá.
Nagy nehezen találtam egy skint, ami tűrhetően mutat: [link] de akármit, akárhol állítok, én csak mappanézeteket tudok belőle kicsalni.... Összesen 4 db HDD van bennem ezeket szépen felsorolja, amit persze navigálni is tudok, sőt még le is játssza, de, hogy lesz ebből nekem a jól megszokott Dune-es Jukebox? :W
Képek: [link] [link]
Ha valaki építőleg tudna segíteni, azt előre is köszönöm!

(#9006) SunMount3r válasza Roland76 (#9005) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Most a KODI-val és a Skin-el van problémád, vagy a Q10 Pro-val? A KODI beállításainak semmi köze a Box-hoz. Ha olyan fapados kinézetet szeretnél akkor használhatod a Media Center-t is, persze akkor nincs borítós Jukebox. Nekem teljesen jó a KODI borítós tallózóként a Confluence Skin-el és Video->File nézetben.

hogy lesz ebből nekem a jól megszokott Dune-es Jukebox? ->Most ezt honnan találjuk ki, hogy neked mit jelent? Amiket betettél képeket, azon csak ebből nem sok minden látszik. Szerintem Forrásként kellene hozzáadnod a Winyókat (Add Source) a KODI-ban.

[ Szerkesztve ]

(#9007) Roland76 válasza SunMount3r (#9006) üzenetére


Roland76
tag

Valószínű pongyolán fogalmaztam, sőt biztos. Szóval addig kb megvan, hogy a Kodi-ban be kellene állítani, hogy az összes HDD-t egyként lássa. Gondolom ez miatt kell a Media Centerben shortcut-ot létrehozni. Nekem a Video, Audio, ALL, APP "kártyák" (?) nál az APP-nál az "add" mindnél szürke, pedig gondolom, valahol itt kell beállítani.
Tegnap odáig eljutottam, hogy Nfs elérési úttal dolgozott vagy 4-5 percig majd sikertelen kapcsolódással eldobta a dolgot.
Hogy mit szeretnék, hát kb nem olyan listanézetet mint, amiket mutattattam. A Kodi oldalán olyan durva skinek vannak, hogy csak ámulok, na de ők biztos nem tegnap kezdtek Linuxozni...
Példának mondjuk egy ilyesmi jellegű kinézettel több, mint elégedett lennék [link]
Nem fogom feladni, ma este újból nekifutok.... Csak a leírások nagy része sokat változott az évek során-

(#9008) SunMount3r válasza Roland76 (#9007) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Most akkor közvetlen a a lejátszóra vannak dugva a winyók? Az NFS az hálózati elérés, akkor az is kell? Miért pont az APP-nál kellene? Már írtam előbb hol kell, de akkor most részletesebben:

Itt a leírásban a KODI-s résztől menj végig a dolgokon és ahol az "Új megosztás keresése" ablakot látod ott megtalálhatod a rádugott winyókat is (tehát neked nem az SMB forrás kell, hanem a winyóidat tallózd be). Ezeket kell így külön-külön hozzáadni. De amúgy egy forrás alá is berakhatod az összeset. Szerk.: itt van angolul, rövidebben.

[ Szerkesztve ]

(#9009) hjtz4t3wrseg válasza SunMount3r (#9008) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Egyszerű és nem ráz ! ;]

[link]

ui : igaz nem csili-vili,de cserébe gyors és pontos !

[ Szerkesztve ]

(#9010) SunMount3r válasza hjtz4t3wrseg (#9009) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ezzel most hova akartál kilyukadni? Nem igazán értem, hogy jön ide a Serviio?

(#9011) Roland76 válasza SunMount3r (#9008) üzenetére


Roland76
tag

Köszönöm a segítséget, részben a leírásod alapján sikerült összeállítani egy pofás kis JukeBox-ot, bár én másik skint használtam.
Annyiban másabb a helyet, hogy én a Windows-os megosztást nem használok, azzal maximum rendezni szoktam a mappákat. Minden HDD a box-ra van kötve, nem NAS, hanem egy 4-es Raidsonic IcyBox. Először szembesültem azzzal, hogy hiába sikerült megosztani a Kodival a filmekeket, de pl következő indításánál nem stimmeltek az eléréséi utak (más HDD kapta pl az sda1-t és megint más az sdb1-t) Erről tudtam, inkább csak kísérlet volt. Ezért is tettem fel a patch-et (Mount storage by UUID). Ennek segítségével hozzáadtam 2 tárat (filmek, sorozatok) Filmek több HDD-n is vannak, így ebbe több is került, de szépen beolvasta mindet. A TMDB is szépen dolgozik, alig találtam hibát, de a a TVDB - a sorozatos - egyelőre képtelen kapcsolatot létrehozni, de ezzel még a "Dune-s korszakomban" is voltak problémák :)
Még egyszer köszönöm a türelmed és a segítséged!

(#9012) szaszapi


szaszapi
őstag

Futekon most már Himedia 8K feltűnt adatok és megjelenés nélkül. Talán még idén lesz valami új megjelenőben! :)

(#9013) SunMount3r válasza szaszapi (#9012) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

8K, mint egy falat kenyér. Inkább a meglévők megmaradt bug-jait javítanák. De ez akkor már jelzi, hogy akár az is lehet, hogy nem lesz több új FW.

(#9014) hjtz4t3wrseg válasza SunMount3r (#9010) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

jobb,mint a kodi

(#9015) SunMount3r válasza hjtz4t3wrseg (#9014) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Mitől? És te a HiMedai Box-al használod a Serviio-t, vagy nem értem? Fapadosnak ott van a Media Center.

(#9016) hjtz4t3wrseg válasza SunMount3r (#9015) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Igen !
És szvsz a Media Centere tökéletes a Himédiának.

(#9017) B.F.G.


B.F.G.
senior tag

Sziasztok,

Több kérdésem is lenne, mivel már vagy legalább 1 éve... vagy több nem olvastam a fórumot ezért feltenném az alábbi kérdéseket (szerencsére nem is volt rá szükség csak egyszerűen használtam és működik ahogy kell):
Az összefoglalót átnéztem, de nem vagyok biztos benne, hogy jól értem a frimware frissítéssel kapcsolatos dolgokat:
A q10 pro-mon jelenleg a : 2.0.6-os firmware van fent, de szeretném frissíteni az összefoglalóban szereplő 2.1.1 -re ha van értelme szerintetek?

Sajnos automatikusan nem frissít autó updattel, mert azt írja, hogy a legfrissebb van rajta, egyébként meg vagyok a jelenlegi frimwarrel elégedve, csak a youtube alkalmazás nem fut rajta és nem is tudja frissíteni ha a frissítésre kattintok, mert hogy nem kompatibilis az írja, de ezt leszámítva semmi gondom sincs. (Kop kop balkézzel alulról fán)

Az a kérdés, hogy tudok-e úgy frissíteni 2.1.1, re hogy megmaradjanak a beállítások?

Egyébként történt valami updat ea Himedia részéről ami említésre méltó, vagy valami bejelentés az updattel kapcsolatban vagy a q10 pro-val kapcsolatban ami említésre méltó?

Köszi előre is a segítséget.

(#9018) SunMount3r válasza B.F.G. (#9017) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Keress rá az összefoglalóban arra, hogy 2.1 és megtalálod a válaszokat. Amúgy szerintem érdemes.

YT: én régen néztem, de állítólag a 2.1.1-esetén is gond lehet már a frissítés. Használhatod az Aptoide Store-t és onnan telepítheted. Vagy manuálisan a legújabbat innen, vagy innen.

[ Szerkesztve ]

(#9019) B.F.G. válasza SunMount3r (#9018) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Oké!

Köszönöm a segítséget!

(#9020) B.F.G. válasza SunMount3r (#9018) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Melyik a jobba kettő közül?

(#9021) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

Nem igazán használtam még őket, csak amolyan próba volt, mert jó volt nekem az alap YT is a FHD TV-m miatt. Próbáld ki neked melyik jön be, felrakhatod mind 2-tőt egyszerre. Előnyük a sima YT app-al szemben, hogy tudják a 4K-t is. Sőt van egy harmadik is ami ami tudja: YT Vanced.

(#9022) B.F.G. válasza SunMount3r (#9021) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Köszi szépen! :) Nem kérdezek már, mert még ajánlasz még 1 fajtát :DD :DDD :R

(#9023) hjtz4t3wrseg válasza SunMount3r (#9021) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

"Előnyük,hogy tudják a 4K-t is"
Csak sajnos a HDR-t nem. Vagy csak a Himedián lévő YT nem tudja 4kHDR-t ?
A televízión lévő YouTube simán viszi !
Miért ? :F

:R :R :R

(#9024) SunMount3r válasza hjtz4t3wrseg (#9023) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ez a Google korlátozása, hogy csak nagyon kevés fajta eszközre engedélyezi a YT-os HDR-t, pl. TV-kre, lemezes BD lejátszókra, AVR-ekre. Az ilyen Androidos lejátszók közül egyik se tudja, pedig biztos tudnák, csak nincs engedélyezve. Ahogy a Netflix meg csak SD-ben megy ezeken.

(#9025) hjtz4t3wrseg válasza SunMount3r (#9024) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Kár !

ui : :F AVR-ekre-hogy ?

(#9026) SunMount3r válasza hjtz4t3wrseg (#9025) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ezt nem tudom biztosan, de lehetnek olyan AVR-ek, amiken van YT app is. Ha a tiéden nincs alapból, akkor ne törődj vele. Lassan már azokon is Android lesz, vagy valamilyen spéci SMART rendszer, nehéz ebben manapság tisztán látni.

[ Szerkesztve ]

(#9027) hjtz4t3wrseg válasza SunMount3r (#9026) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Jól gondolom ? a házimozi erősítőre utalsz.(AVR alatt) :F

(#9028) emre33 válasza hjtz4t3wrseg (#9023) üzenetére


emre33
addikt

Q10 pro nem tudja a VP9.2 lejátszani.
probáltam, csak a sima VP9 támogatja a chipkészlet.

így nem csak azért nincs, mert nincs engedélyezve, maga hardveresen nem tudja,

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#9029) hjtz4t3wrseg válasza emre33 (#9028) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Igen próbáltam a Q5 Pro-n de csak színes paca lett belőle -

(#9030) SunMount3r válasza emre33 (#9028) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Akkor rosszul emlékeztem, hogy egy sorozat VP9-es YT-os videót lokál HDR-el lejátszott nekem, de most nézem és csak SDR-es.

[ Szerkesztve ]

(#9031) emre33 válasza SunMount3r (#9030) üzenetére


emre33
addikt

Igen, sima VP9 tudja a chip. Ez kell a 4K videókhoz.

HDR-hez viszont VP9 profile 2 szükséges.
Ezt nagyon kevés chip támogatja. Sőt...

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#9032) aprokaroka87 válasza emre33 (#9031) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Gondolom a csúcs vagy az kőzeli qualcomm vagy exynos soc-k már támogatják natívan a 4k hdr-t.

vp9 esetén is.

[ Szerkesztve ]

(#9033) SunMount3r válasza aprokaroka87 (#9032) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Az jó, mert az összes gyártó a Realtek-re, HiSilicon-ra, meg az Amlogic-ra van beállva és ezek közül a legújabbak se tudják.

(Ami még érdekes, hogy az új Amlogic S905X2 és S922 viszont elvileg képes a DV-re és HDR10+-ra is, csak ugye kérdés, hogy ebből a CoreElec-esek mit tudnak majd megvalósítani. Jönnek majd ezek az új Android-os Minix-ek, amiknél még a HDR10+ sanszos, de a DV-vel kapcsolatban továbbra is pesszimisták az előrejelzések).

[ Szerkesztve ]

(#9034) aprokaroka87 válasza SunMount3r (#9033) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A HiSilicon az az a HiSilicon amit a Huawei gyárt?

(#9035) SunMount3r válasza aprokaroka87 (#9034) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Igen.

(#9036) aprokaroka87 válasza SunMount3r (#9035) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

kirin 980 se tudja?
bár azt eddig mobilban használták

(#9037) SunMount3r válasza aprokaroka87 (#9036) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Nem tudom, de nem hinném. Mobil chip-eket nem szoktak média lejátszásra kihegyezni és lejátszókban használni.

(#9038) Botos Marci

Sziasztok,

SMB megosztást használok ,eddig semmi gond nem volt ,viszont most hogy a Windows frisített nem látom az eddig megosztott mappákat ( beállításokon nemváltoztattam )

Windows verzió amivel enm volt gond : Windows 10 1607
Amivel most probléma van : Windows 10 18362

+ Youtuba alkalmazás frissített a média lejátszón ,és ez már nem kompatibilis a médialejátszóval . Honnan tudom letölteni az eddig használt verziót ?

Média lejátszón legújabb firmware 2.1.4

Előre is köszönöm

Üdv Marci

(#9039) SunMount3r válasza Botos Marci (#9038) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Csekkold ezeket a Windows-ban, hogy be legyenek pipálva.

YouTube: [link]

(#9040) sinci01


sinci01
aktív tag

Üdv. A KODI-ban hol kell beállítani, hogy zene lejátszás közben az alsó sáv ne tűnjön el? 10 sec után kiúszik alulra, és csak egy nagy kékség marad. A képernyőkímélő be van kapcsolva, de azt nem is szeretném kikapcsolni, mert film nézés közben ha pause-t nyomok, átvált az idő mutatására, hogy ne égjen be. De zene közben nem akarok képernyő kímélőt. Kikapcsolható valahogy csak zenénél? Köszi!

(#9041) SunMount3r válasza SunMount3r (#9033) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Amúgy rosszul írtam a múltkor, mert az új Amlogic chip-ek már támogatják hardveresen a VP9 p2-őt, és a két új Android-os Minix Box esetén megvan az esélye, hogy lesz HDR-es YT támogatás is.

(#9042) SunMount3r válasza SunMount3r (#9041) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ill az új HiSilicon chip ezek szerint már támogatja a DV-t is. Ez lesz majd az új 8K-s HiMedia-ban is, csak ugye a licenc megint más kérdés. Eddig egy média lejátszó (még az ATV 4K sem) kapott teljes DV licencet.

(#9040) sinci01: Mivel ez KODI specifikus probléma, jobb, ha az egyik KODI-s Topic-ban kérdezed, itt aPH!-n is van kettő. Amúgy a Dimmer szerintem csak globálisan állítható, legalábbis az alap Skin-ek esetén, de lehet valami másik Skin-el ezt is be lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#9043) emre33 válasza SunMount3r (#9042) üzenetére


emre33
addikt

Chip Data Sheet már érdekesebb.
HDMI 2.0. így csak 8k 30fps fog támogatni.

Viszont lesz VP9 Profile 2 támogatás (Ez HDR yotube videókhoz kell)

Hi-Imprex VII végre müködni fog HDR videók alatt is (Mostani nem tudja)

Amit továbbra se értek: One 10 Mbit/s or 100 Mbit/s adaptive network port
Így a bővítési lehetőséget (One PCIe interface) el fogja vinni a Gigabites Lan kártya.

http://www.hisilicon.com/-/media/Hisilicon/pdf/Display/removenetworks/Hi3751V811.pdf

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#9044) SunMount3r válasza emre33 (#9043) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

És nincs említés a HDR10+-ról sem, csak a sima HDR10-ről, pedig ez sokkal esélyesebben kapna licencet, mint a DV. Amúgy több helyen is szerepel a 4K / 120Hz "kijelzőhöz csatlakozás" kitétel (bármit is jelentsen ez), szóval még elírás is lehet az a HDMI 2.0, vagy kitudja mi. Láttunk már lejátszót max. 4K / 30Hz-el is, az is igaz. Amúgy ha ilyen marad a HiMedia FW support és más gyártó nem kap rá a chip-re, akkor számomra nem is annyira érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#9045) SunMount3r válasza SunMount3r (#9044) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ja igen utólag látom:  8K decoding and connection to the 8K screen, tehát ha ez 8K / 60Hz lenne, akkor valószínűleg azt írnák.

(#9046) gago1975


gago1975
őstag

Sziasztok.
Egy kérdésem lenne hozzátok.
Régen a fiamnak volt egy Q10 Pro + LG UJ670 + Onkyo TX-NR555s ami tökéletesen működött.
Mindent lecseréltünk illetve eladta a Q10 Pro-t is mivel úgy tudta, hogy az új OLED C8-as kezelni fog mindent amit a Q10 kezelt (Atmos+DTS:X+DTS-HD stb...). Sajnos nem, hiába mondtam neki.
Most adott Kettő Q10 Pro mert újra vettem neki és magamnak is vettem egyet.
Nekem adott egy Marantz AV7705 + MM7055-ös illetve a fiamnak egy Onkyo RZ730 és a következő problémám lenne vele.
HDMi 2.0 ARC-vel össze van kötve mind a kettő AVR, 1-1 db OLED C8-al, a Q10Pro pedig HDMi 2.0-val az erősítőkbe megy át.
Az alábbi gondom, problémám van.
Amikor minden komponens ki van kapcsolva és bekapcsolom a tv-t (HDMI ARC-vel úgy van beállítva, hogy ilyenkor a AVR-ek alapesetben bekapcsoljanak) nem kapcsol be egyik AVR-se, nem megy át a TV ről se a bekapcsolás se a hang jel. Hiába próbálok bármit akkor se semmi.
Ha bekapcsolom külön az AVR-eket, a hangok akkor se mennek át, a képernyőn ugyan megjelenik, hogy hangosítanám az erősítőt ezáltal a hang jelet, de tök süket, a hangfalakon semmi.
Ilyenkor ha elindítom a Q10 Pro-t akkor a kép átmegy, de a hang nem jelenik meg az erősítőn.
Amennyiben kihúzon a Q10 Pro HDMi kábelt az erősítőkből akkor vissza áll minden a rendeltetés szerű üzemmódba, a tv bekapcsolására bekapcsonak az AVR-ek és a hang is átmegy az AVR-ekre.
Ha így bekapcsolt álapotba vissza dugom a Q10 Pro HDMi csatit az AVR-ekbe akkor pedig tökéletesen megy minden, a hang átmegy az AVR-ekbe lehet mozizni rendesen ameddig ki nem kapcsolom a TV-AVR-eket.
Amint vissza kapcsolom ugyanúgy semmi sem kapcsol vissza, nem jön át újfent se jel, se hang.
Az AVR-ek HDMi beállításai jól vannak beállítva, elméletileg a Q10 Pro-is.

Segítsetek kérlek mert már idegesít nagyon.

[ Szerkesztve ]

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#9047) SunMount3r válasza gago1975 (#9046) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

1. Tehát a Q10 Pro direktbe megy az AVR-be (és nem csak az ARC-on keresztül), igaz?

2. CEC kavarodásra gondolok, ami egy ismert hiba a HiMedia Box-onál. Légyszíves keress rá a CEC-re az összefoglalóban és olvasd át, ott van rá (lehetséges) megoldás is.

3. Bekapcsolási sorrend: Próbáltad, hogy a Q10 Pro-t kapcsolod be legelőszőr?

4. Ideiglenes megoldás: A TV-dben és az AVR-ben is kapcsold ki a CEC funkciókat, ha van ilyen opció (gyártónként változhat hogyan hívják őket, nézd meg a manual-jukban).

4. Semelyik komponens HDMI-jét ne dugdosd bekapcsolt állapotban, ez alapszabály! Csakis mindent kikapcsolva szabad.

[ Szerkesztve ]

(#9048) SunMount3r válasza gago1975 (#9046) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

És még egy fontos kérdés: milyen verzió számú firmware van fent a Box-okon? Ha elég régi, akkor /esetleg/ akár egy firmware frissítés is megoldás lehet.

(#9049) gago1975 válasza SunMount3r (#9048) üzenetére


gago1975
őstag

Szia.
Igen direktbe megy az AVR-be.
Igen tudom, hogy csak teljes áramtalanítás mellett kell, szabad a HDMi-t csatlakoztatni csak kiprópáltam, hogy akkor mit csinál 1x.
A legújabb lett letöltve a Himedia forumról .

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#9050) gago1975 válasza SunMount3r (#9047) üzenetére


gago1975
őstag

Ami vicces, hogy ugyanazt a HAMA HDMi 2.0b-s kábeleket használja a gyerek is és én is amivel előzőleg az eladott Q10 Pro-nál volt és jól működött, semmire nem zavart rá.

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.