Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-19 20:22:02

LOGOUT.hu

Tartalomjegyzék:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Joshi


Joshi
titán

Nálam van a Q5 Pro, a hétvégén megvizsgálom a képességeit. :K

(#402) kezo0 válasza Joshi (#401) üzenetére


kezo0
addikt

Telefonos távirányítást is próbáld ki. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#403) Joshi válasza kezo0 (#402) üzenetére


Joshi
titán

Az EB-én való szereplésünk most egy kicsit háttérbe szorította a Hardverek iránti érdeklődésemet, de mindenképpen kipróbálom. :DD

(#404) kezo0


kezo0
addikt

Bár ez a bug szerepel a futeko-s fórumon is a buglist-ben, azért engem eléggé földhöz vágott, most, hogy a "saját bőrömön" is tapasztaltam...
Szóval az elég megdöbbentő, hogy egy full HD 1080p filmet csak akkor játszik le 24p-vel a Q10 Pro, ha a film felbontása teljes 1920 x 1080 pixel. Viszont ha egy olyan release-t néznél, amiben a helytakarékosság érdekében levágták az alsó-felső, hasznos tartalom nélküli fekete sávokat, tehát ú.n. "cropped" full HD a tartalom, akkor a lejátszót _semmilyen módon_ (!) nem lehet rávenni a 24p-s lejátszásra. Magától nem vált át, és manuális átkapcsolási lehetőség sincs.
Azért ez még úgy is eléggé kiábrándító, ha ez egy új lejátszó, és egy bizonyos mértékig elfogadható, ha vannak gyermekbetegségei. A futeko-sok szerint a HiMediánál dolgoznak a hibajavításon, és várható egy nagyobb szabású update, de egyelőre semmi infó arról, hogy ez mikorra várható.
Addig meg lehet arra figyelni, hogy a virágboltban csak teljes 1920 x 1080-as felbontású anyagokat szerezzünk be, máskülönben nézhetjük 50 vagy 60 fps-sel ezeket.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#405) SunMount3r válasza kezo0 (#404) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Írj te is a Fuetko fórum-ára, ezekkel a hiba paraméterekkel.

(Már régóta tervezem, hogy össze szedem az által tapasztal bug-okat, egy részét már meg is írtam oda, de egy csokorba tervezem...)

Minél többen jelentjük ugyan azt a hibát, annál több a valószínűsége, hogy közvetítik a Himedia felé...

(És ki ne hagyjátok a 24fps mellett a gamma ingadozás dolgot, mert ez is mérv adó...) :)

(És igen: még mindig bízom bennük, hogy csak az előzetes elvárásoknak megfelelően helyre tudják pofozni ezt a lejátszót is...) Pedig a hit sokat számít:: 3:3 :D :))

[ Szerkesztve ]

(#406) Joshi válasza SunMount3r (#405) üzenetére


Joshi
titán

"Minél többen jelentjük ugyan azt a hibát, annál több a valószínűsége, hogy közvetítik a Himedia felé..."
Ezt én is támogatom. :K :R

"Pedig a hit sokat számít:: 3:3 :D :))"
Ez nem hit kérdése, ez már az egységes csapat eredménye. :C :DD :R

(#407) kezo0 válasza SunMount3r (#405) üzenetére


kezo0
addikt

De hát mondom, hogy ez egy futeko által is ismert és elismert hiba. Szerepel a buglist topikban, aminek az #1. sz. hozzászólását folyamatosan upgrade-elik az aktuális állapotnak megfelelően. Csak olyan hibáról érdemes oda írni, ami ott még nem szerepel.
Jelenleg ez a buglist: [link]

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#408) blakey


blakey
titán

Mind nagyon jó dolog összegyűjteni és megírni, de ezekről a hibákról tudnak, az első körös vevők jelezték.
Ettől függetlenül ha úgy érzitek, hogy meg kell írni akkor nem szóltam. A futekos fórumot olvasgatva azért elég sok olyan bug is van ami inkább "user error". És igen, ennél azért jobb firmwarrel kellett volna piacra dobni, de nem kell elkeseredni, a 2X ennyibe kerülő Dune Solo sem jobb. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#409) nadtom


nadtom
tag

Sziasztok,
Ma megérkezett a Q10pro és be is üzemeltem. Egy Maranz SR 4002-as AVR-re van rákötve ami egy Panasonic PT-AT 6000-es 3D projektorra viszi a képet, 15m 2.0-as HDMI kábellel, illetve 100"-os a vászon. Az alapvető beállításokon már túl vagyok. Az első tapasztalataim jók, nagyon szép a kép. A fórumot végigolvasva megértettem a KODI és a média center és a Wrapper közötti összefüggést.
(A média center lényegesen szebb képet produkál, mint a KODI, először nem is értettem miért kell egyáltalán a Kodi, de a kezelő felülete egyértelműen jobb.)
A Wrappert még nem telepítettem.

Amivel nem boldogulok:
1. Nem tudom hogyan kell a NAS -on lévő filmeket felvenni a mediatárba. A Videók/Fileok menüben már létrehoztam a "filmek" mappát ami a NAS arra a könyvárára mutat ahol a filmek vannak.
Amíg nincs a médiatárban film addig nem látom a filmek menüt a Kodi főmenüjében.

2. Szeretném ha a filmekhez letöltődne a tartalom ha lehet magyarul vagy angolul. Olvastam, hogy pl. a port.hu-t lehet telpíteni így:
Beállítások -> Kiegészítők -> Kiegészítők Beszerzése -> Minden Kiegészítő -> Film információ -> Port.hu menüpontot kiválasztva, majd a Telepítés gombra kattintva a Tartalommegadás részen rögtön el is érhetjük a port.hu scrapert.
DE nekem ezek a Beállítások-> Kiegíszítők -> menüben nincs olyan hogy Kiegészítők Beszerzése...
Van egy csomó más scraper de port.hu nincs. Próbáltam rákeresni is de nem találta.

Segítségetek előre is köszönöm!

(#410) blakey válasza nadtom (#409) üzenetére


blakey
titán

1. Videó/Fájlok itt hozzáadás és utána le kell görgetni a hálózati hely hozzáadásához, majd protokoll kiválasztása, tallózás, kiválasztod a megfelelő könyvtárakat, felh./jelszó, utána beállítod, hogy Filmek, alul a beállitásokra klikkelve beállitod, hogy magyarul keressen, oké és menni fog a jeresés, sorozatokná, zenénél hasonló.

TMDB, TVDB is jó, más nem kell, onnan is magyarul szedi le.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#411) Mulholland válasza nadtom (#409) üzenetére


Mulholland
tag

Hát kicsit félreolvastad, hogy eleve benne lenne a port.hu. Hanem az egy olyan kiegészítő, amit külön lehet letölteni és utána betallózni a Kodiba, azt nem tudom, hogy pontosan androidhoz van e.
de ebben a cikkben is le van írva: http://logout.hu/bejegyzes/zsigus/xbmc_kezdoknek.html
további info
https://superrepo.org/kodi/addon/metadata.common.port.hu/
ez pedig a letöltési hely, de azt nem tudom, hogy működik e még
https://code.google.com/archive/p/xbmchuscraper/

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#412) Mulholland


Mulholland
tag

Találtam egy BETA FIRMWARE 1.0.4 Q10 + Q5 PRO a német oldalon. Fordítás nélkül itt van az amit javít. DE csak saját felelősségre!!!!

1. Behebt das Problem..KODI kann nicht ohne bestehender Internet-Verbindung geöffnet werden
2. Aktualisierung der Tastatur und Eingabemethode
3. "System UI Stopped" Problem behoben
4. Verbesserung der Kompatibilität bezüglich HDR bei Ausgabe auf HDMI
5. und viele andere, Verbesserungen

http://www.mediafire.com/download/sh2ufe7s2uvuc7r/update%281.0.4%29.zip

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#413) Mulholland


Mulholland
tag

Ha valaki root-olni szeretné offline, biztonságosan a Q10 pro-ját: https://drive.google.com/file/d/0B8nPu2mLvFCgT2l1TnB6SFdTd28/view?usp=sharing

A rootolás folyamata:

- pendrive-ra felmásolni
- lejátszó elindít
- frissítés file-ból
- root
- örül

[ Szerkesztve ]

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#414) Mulholland


Mulholland
tag

Bocsi, a Root az nem jó file, ne töltsd le!!!! feltöltése majd később!

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#415) Mulholland


Mulholland
tag

No akkor mégegyszer: Ez egy offline Root a Q10 pro-hoz

- letölt
- update.zip másolása pendrive-ra
- bedug, gép elindít
- frissítés file-ból
- root
- elviekben müködik / legalább is nálam :)

https://drive.google.com/folderview?id=0B8nPu2mLvFCgWHNKNEo2c282OTA&usp=sharing

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#416) kezo0 válasza Mulholland (#415) üzenetére


kezo0
addikt

Egy ilyen lejátszónál tulajdonképpen mire jó a rootolás?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#417) Joshi


Joshi
titán

Kipróbáltam a Kodi + repository.salad + MediaKlikk-et, de az élő közvetítés állandóan megakad, mindig tölti a puffert. Próbáltam Wifivel és kábeles nettel is de ugyan az, a kábeles valamivel jobb. A furcsaság az az egészben, hogy a telefonomon Wifivel hibátlanul megy, de a Q5 próval nem. :F Mi lehet a gond? vagy a Q5 Pro az ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#418) Beni2360 válasza Joshi (#417) üzenetére


Beni2360
félisten

Mi lehet a gond? - Bocs. :U
Hát az, hogy ez a kenőcs nem igazán csúszik, hamar beszívódik és ezért akadozik, meg nem igazán jó semmire. :(

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#419) Mulholland válasza kezo0 (#416) üzenetére


Mulholland
tag

Hát ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy a telefonnál mi értelme rootnak. :) Mivel ez egy android-os lejátszó, így ha jobban hozzá akarsz piszkálni a rendszerhez, de egyszerűbb esetben, ha olyan alkalmazást akarsz telepíteni ami pl. nem a play-ről van :)

Egy gyakorlati haszna pl. hogy mikor új firmware érkezik és tisztán telepíted, akkor jó ha van egy backup programod, ami teljes egészében visszaállítja az alkalmazásokat, lehetőleg a beállításokkal együtt, ilyen progi pl. a Titanium backup, ami akkor működik rendesen, ha te vagy a rendszergazdája a gépednek. pl. ezért is.

[ Szerkesztve ]

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#420) Dam6


Dam6
tag

Rendelhető idehaza is a Q5 Pro, pl. ITT! És még 1 hétig kérhet hozzáférést a hivatalos magyar fórumhoz az, akinek nincs regisztrációs kártyája oda.

(#421) kezo0 válasza Mulholland (#419) üzenetére


kezo0
addikt

Pont azért kérdeztem, mert nem látom értelmét a rendszer piszkálgatásának, hacsak valaki nem akarja tönkretenni a boxot. És szerintem jópár apk van, amit simán fel lehet tenni, pedig nem a play-ről származik. Na mindegy, sosem értettem az öncélú buherálást...:)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#422) Mulholland válasza kezo0 (#421) üzenetére


Mulholland
tag

olvasd újra, az előző hsz.-t ott pl van egy gyakorlati haszon :) Mindig így szoktam rendszert frissíteni. Mert megörülnék, ha mindig mindent újra kell telepítenem egyenként.

[ Szerkesztve ]

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#423) nadtom válasza blakey (#410) üzenetére


nadtom
tag

Addig eljutottam hogy a Hálózati hely hozzáadása menüben ki kellene választanom a protokolt, csak nem tudom melyiket. A media player vezetékes hálózaton van amin a NAS is.
Filmek néven hozzá adtam a NAS filmeket tartalmazó könyvtárát UPNP protokollal, de ott csak a tallózás opció volt, azzal választottam ki a NAS könyvtárat (semmi mást nem lehetettt állítani). Valamit rosszul csinálok?

A TMDB-t és a TVDB-t hol kell beállítani?

(#424) kezo0 válasza Mulholland (#422) üzenetére


kezo0
addikt

Amikor válaszoltam neked, a második bekezdés még nem volt ott a hsz.-odban, azt utólag írtad hozzá... Most már látom, de fene tudja, én akkor sem merném megkockáztatni, hogy egy ismeretlen helyről származó segédprogrammal feltörjem a box oprendszerét, akármilyen vélt vagy valós előnyökért cserében.
Mindegy, felőlem tegye, aki akarja.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#425) blakey válasza nadtom (#423) üzenetére


blakey
titán

Kodi topikot olvasgasd. NAS-hoz SMB vagy NFS a protokoll, a upnp az DLNA.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#426) blakey válasza kezo0 (#424) üzenetére


blakey
titán

Teljesen felesleges rootolni, annak igen aki tesztel, ROM-ot ír. Root nélkü is mindent vissza lehet állítani, megfelelő programok segítségével de egy médialejátszó rootolása nálam nem játszik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#427) SunMount3r válasza blakey (#426) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ja, egy 60K-s kütyü esetén nem hiszem, hogy sokaknak kedve lenne kísérletezni...

(Az elődjüket kellett anno root-olni, mert hazai forgalmazónál is kínai fw volt rajta, ha jól emléxem...)

(#428) Mulholland válasza kezo0 (#424) üzenetére


Mulholland
tag

persze, ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy szüksége van e ilyesmire vagy sem, Ez egy lehetőség.

[ Szerkesztve ]

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#429) Mulholland válasza blakey (#426) üzenetére


Mulholland
tag

Aha, hát próbálkozni lehet :)

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#430) Mulholland


Mulholland
tag

Aki pedig a root "bizonytalan helyről" való letöltése miatt aggódik, ez egy sokkal nagyobb és részletesebb német fórumról származik. Ahol elég megbízható cuccok vannak. Az előző Quad-omat is onnan supportáltam.

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#431) blakey válasza Mulholland (#429) üzenetére


blakey
titán

Régen még rootoltam, mert nem minden működött adroid alatt, 2 éve semmi szükségem, mindent megtudok oldani root nélkül is, tökéletesen felesleges. Én nem félek a root-tól, pillanatok alatt megvan, de itt nem tudok többet kihozni belőle mivel a lejátszó képességei nem lesznek jobbak és ez csakis azért vettem meg. Ha firmware-ben javítják a hibákat akkor minek rootolni? Attól nem lesz gyorsabb, hogy rootolom és gyomlálom a felesleget mivel néhány app telepítése után nem lesz szükségem több helyre, szinkronizálás is csak az áruházzal engedélyezett, stb. Akkor lenne érdemes ha olyan ROM jönne ki ami sokkal jobb és csak ROOT után működne.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#432) Mulholland válasza blakey (#431) üzenetére


Mulholland
tag

Ezért is írtam, hogy ezt mindenki maga dönti el. A lehetőség viszont adott :)

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#433) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

Ma újabb kellemetlenségre lettem figyelmes: csöndes szobában kb. fél méterről hallani a ventilátort. De nem a légáramlást, hanem egy magas frekis berregést. Ti tapasztaltatok ilyet? :F Ha közel rakom fülem, akkor még hangosabb (nyílván) és egyértelmű, hogy a venti környékéről jön. :(

:(( :(((

(#434) blakey válasza SunMount3r (#433) üzenetére


blakey
titán

Nem, nincs berrregés, lehet, hogy valami berezonál, nálam halk, 5 cm-ről sem hallani csak a légáramlatot.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#435) SunMount3r válasza blakey (#434) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Nem rezonál be semmi, amikor felemelem a lejátszót akkor is csinálja...

Azt hiszem ez volt az utolsó csepp... :(

(#436) SunMount3r válasza SunMount3r (#435) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Mind 1, elhatároztam, hogy hétfőn megy vissza a Q10 Pro... :((

A Futeko-tól rendeltem és Pay-Pal-al fizettem, tudja esetleg valaki, hogy ilyenkor lehet e posta költség visszatérítést kapni, vagy hogy hogy megy ez pontosan? Ha egyáltalán van ilyen opció?! És mivel kellene küldenem Magyar Posta?
A legjobb eset az lenne, ha élnék a 30 napos elállással és a pk.-is vissza tudnám kapni, szerintetek? :F

Minden helpet Köszi! :)

(Amúgy nagyon sajnálom vissza küldeni :( , mert amúgy tényleg jól szuperál, a kaszni illesztési hibáját még talán be is nyeltem volna, de ez a ventizúgás már más dolgokra is figyelmeztet... Ez egy hibásan összeszerelt darab...)

(#437) kezo0 válasza SunMount3r (#436) üzenetére


kezo0
addikt

Épp ezt akartam írni. Hogy lehet, a ventillátor is azért adja ki ezt a hangot nálad, amiért a ház is csálé. Lehet, hogy ez a doboz szállítás közben kapott valami komolyabb ütést, vagy ilyesmi.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#438) blakey válasza SunMount3r (#436) üzenetére


blakey
titán

Lehet, hogy ez mind összefügg. Írj nekik, hogy illesztési hibás és a venti sincs a top-on. Kérdezd meg, hogy ilyenkor mi a teendő. Sajnálom, hogy kifogtad, szerencsére nálam nincs semmi gond, a Dune-im ventilátorai messze hangosabbak voltak, ennek meg gyakorlatilag semmi hangja, van viszonyítási alapom, mert a NAS is abban a szobában van és annak sem hallom a hangját, ha hallanám akkor ugyanúgy zavarna engem is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#439) SunMount3r válasza blakey (#438) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Értem. De én most első nekifutásra a 30 napos elállásra gondoltam. Hogy van e lehetőségem úgy vissza küldeni az UK-ba az eszközt, hogy a posta költségem is meg legyen térítve?! Vagy erre nem biztosít a Pay Pay?

Mert ha ez játszik, akkor jobban járnék így és megvenném egy Magyar webshop-ból...

(Amúgy marha jó, hogy pont most döntötték el, hogy kilépnek, ha a font ára zuhanni fog, ki tudja mennyit kapok vissza...AArrhhh... :((( :( )

[ Szerkesztve ]

(#440) kezo0 válasza SunMount3r (#439) üzenetére


kezo0
addikt

A font tegnaphoz képest most csaknem 30 Ft-tal ér kevesebbet, szóval nem ez a legoptimálisabb időpont a pénzvisszatérítésre...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#441) SunMount3r válasza kezo0 (#440) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ja, kb. 3K a bukó a mai árfolyam szerint. Van még 18 napom, hogy meggondoljam, szerintetek?

(#442) blakey válasza SunMount3r (#439) üzenetére


blakey
titán

Én ezt értem, de mi van ha itthon regisztrálod a lejátszót és akár itthon is szervízelik? Én regisztráltam, szóval van kódom a fórumhoz, olyan mintha itthon vettem és pl az európai forgalmazó pont a futeko, lehet, hogy működne a dolog.
A refund működhet de ehhez kell a futeko beleegyezése is, amikor pl. 3. alkalommal is késett akkor felajánlották, hogy a teljes árat visszatérítik. amúgy most kevesebbet kapnál vissza, bár kérdés, hogy hogyan váltanák át.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#443) SunMount3r válasza blakey (#442) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

A refund működhet de ehhez kell a futeko beleegyezése is :F :F :F

Kerek perec le van írva az oldalukon, hogy 30 napon belül el lehet állni. Mihez kellene a beleegyezésük?

Én ezt értem, de mi van ha itthon regisztrálod a lejátszót és akár itthon is szervízelik?

Ez alatt mit értesz? :F Megjavítják? Ezt a cuccot cserélni kell.

Nem azokból a magyar shop-okból vettem, ergo, mire számítsak? És melyik shop-nál kilincseljek érte? Mit fognak rá mondani, ha nem tőlük vettem? Kinek kéne "visszaküldenem"? Nekem ez kicsit homály, amit írtál...

[ Szerkesztve ]

(#444) blakey válasza SunMount3r (#443) üzenetére


blakey
titán

Akkor kérd vissza a pénzt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#445) SunMount3r válasza blakey (#444) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Félre ne értsd, nem támadó jelleggel írtam. :N Csak tényleg nem értem mire gondoltál... :F

(#446) Joshi válasza Beni2360 (#418) üzenetére


Joshi
titán

Most tényleg nem viccből kérdeztem, kipróbálhatná valamelyikőtök a Kodi alól a MediaKlikk Élő adását hogy nálatok hogy megy a Q5 Prón vagy a Q10 Prón. :O Fura hogy egy Oppo R7 Plus telóval (Snapdragon 615) simán megy a Q5 Próval meg nem. :(((

(#420) Dam6 köszi az infót már írtam nekik. :R

[ Szerkesztve ]

(#447) blakey válasza SunMount3r (#445) üzenetére


blakey
titán

Nem tudom, meg kell kérdezni a futekot ill. a himedi.hu-t is, valamelyik csak elmondja, hogy mi a teendő. Mi itt nem fogjuk megmondani, hogy mit fognak tenni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#448) Joshi válasza Joshi (#446) üzenetére


Joshi
titán

Időközben kipróbáltam néhány más fórumban ajánlott stream lehetőséget, de ez használhatatlan ezen a lejátszón. :( Az mondjuk érdekes hogy egy telefonon viszont jól működnek. Érdekes. :F

(#449) blakey válasza Joshi (#448) üzenetére


blakey
titán

Én ezen semmi érdekeset nem találok, ez android a nevében viszont figyelembe kell venned, hogy android box ROM van rajta, android tv-n is másképp viselkednek a programok, stb. Az is lehet, hogy a chip nem támogatott.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#450) Joshi válasza blakey (#449) üzenetére


Joshi
titán

Nagyon úgy tűnik hogy valami átmeneti tároló (puffer) nagyon kis méretű és ezért a nehézkes lejátszás. Lehet hogy érdemes lenne rákérdezni a hivatalos fórumba hogy ez most bug vagy sajnos ez ilyen.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.