Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-19 20:22:02

LOGOUT.hu

Tartalomjegyzék:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) csabi63 válasza Joshi (#448) üzenetére


csabi63
senior tag

Nekem meg a Horizon Go nem működik. Nem mintha lejátszón akarnék tévézni, mégis fura. Van a házban egy rakás droidos vacak, és mindegyiken megy. De nagyobb bajom ne legyen... :)

(#452) blakey válasza csabi63 (#451) üzenetére


blakey
titán

Másik topikba írtam, jogi okai vannak, sokminden nem fog menni, internet rádió is alig van.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#453) Joshi válasza blakey (#452) üzenetére


Joshi
titán

És a #450-ről mi a véleményed?
Az internet rádiót még nem próbáltam, de az Onkyo erősítőmön egész szépen mennek az FM rádiók, az Ozone, Petőfi, Rádió 1 biztosan megy, de van még más magyar adó is. Ha minden igaz akkor regionálisan lehet szűrni, a hétvégén kipróbálok sok mindent. :K

ui.: így elsőre a lejátszóval vannak gondok rendesen. :B

[ Szerkesztve ]

(#454) csabi63 válasza blakey (#452) üzenetére


csabi63
senior tag

Kösz, erre nem is gondoltam. Meg voltam róla győződve, hogy android ez is, egykutya. Hát ezek szerint mégsem.

Mondjuk eleve alig van app a lejátszómon. Céleszköznek használom, nem médiaközpontnak. Most már 5 hete megvan, és az igényeimnek tökéletesen megfelel. Éppen 4K természetfilmet nézek (egyelőre FHD képernyőn), és remekül teszi a dolgát. Nem akad, szép a kép, csendben is van, szóval jó ez. Ráadásul a 27 fokos szobában, HEVC lejátszása közben sem nagyon melegszik.

(#455) dz1


dz1
tag

Sziasztok!

Nemrég én is vásároltam egy himedia Q5Pro lejátszót, és az a gondom vele, hogy a gyárilag telepített lejátszó szoftverekkel (KODI, Himedia player) nem tudok külső feliratfájlt megnyitni/lejátszani. Erre van valami megoldás? (esetleg másik android kompatibilis lejátszó telepitése)

(#456) blakey válasza Joshi (#453) üzenetére


blakey
titán

Érdekesség gyanánt írtam. Minden eszközömön myTuner pro van de pl. Android TV-n nem elérhető. Himedián jó és jól működik, de Audials amivel rögzíteni is lehet az már nem. Ez sajnos ilyen, valamiért korlátozzák.

SPMC-vel próbáltad? Hátha azzal jó. A lejátszóval szerintem nincs gond, a szoftverrel annál inkább, de pl. amire a Dune-t használtam arra ez is tökéletes, hozza az elvárásokat, semmi többet nem várok el tőle, Kodiban sincs semmi extra, betölti a borítókat, felirazokat töltők le és kb. ennyi. Médiaklikket pl. minek tennék fel? Értem, hogy mindekinek mások az elvárásai, de pl. a Popinál 2 nap után úgy éreztem, hogy, erre ráb@xtam, még 2 hétig próbáégattam aztán beneveztem a Q10 Pro-ra, most ott tartok, hogy nézrm a filmeket és kész, nincs gondom, persze azok a bug-ok nálam is vannak, de jó beállítással, SPMC-vel simán élvezem a filmeket.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#457) blakey válasza dz1 (#455) üzenetére


blakey
titán

Miért nem tudod megnyítni? Kodiban meg kell nyomni az OK gombot és jobbra navigálni, ott bekapcsolhatod vagy le is tölthetsz. Belső lejátszónál nyomd meg Menu gombot és feliratoknál szintén kapcsold be.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#458) dz1 válasza blakey (#457) üzenetére


dz1
tag

Ez amit te mondasz azoknál a feliratoknál mükszik amiket a mkv videofájl eredetileg tartalmaz. Ha a videofájl nem tartalmazza a magyar felíratott, és a magyar felíratott külön töltöm le és másolom a videofájlt tartalmazó mappába, akkor azt nem látja, ill. nem tudom sehogy sem betallózni. Na erre kellene valami megoldás.

(#459) kezo0 válasza dz1 (#458) üzenetére


kezo0
addikt

Nem is kell külön betallózni, csak legyen a feliratfájl neve pontosan ugyanaz, mint az mkv fájl neve. Akkor látnia kell a feliratot is.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#460) dz1 válasza kezo0 (#459) üzenetére


dz1
tag

Ott a pont. :K Exnternal SRT-KÉNT így már látja. Köszi a hasznos tippet :R

(#461) kezo0 válasza dz1 (#460) üzenetére


kezo0
addikt

Nincs mit, sok évvel ezelőtt hozzászoktam már ehhez a Dune HD-n. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#462) G-Bali válasza SunMount3r (#71) üzenetére


G-Bali
senior tag

Légegér ügyben van valami?
Új típus amivel minden rendben ennél a lejátszónál..? Esetleg aminek világít a billentyűzetete

(#463) blakey válasza dz1 (#458) üzenetére


blakey
titán

Külső feliratokról beszéltem, tökéletesen működik, már több száz sorozatrészen vagyok túl és mind külső.
Valamit rosszul csinálsz.
Alap, hogy megegyezik a felirat neve és a film, de nem kell tökéletesen megegyeznie, .hu.srt-t pl. magyar feliratnak ismeri fel, ráadásul én Kodival töltőm le őket. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#464) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

Amúgy -most a kálváriámtól függetlenül- megkérdezném, hogy mi a véleményetek a Q10/Q5 Pro zenelejátszóként való alkalmazásáról? Szerintetek mennyire jó DAC lehet benne?

Mert én speciel 1 db Genius aktív hangfalpárral hallgattam meg tegnap pár számot (az analóg kimeneten), de nem voltam valami hű de nagyon beájulva tőle. (Még a notim alaplapi kimenetére kötött ugyan ilyen hangfalakból jövő minőség után sem).

Mintha döngetné a mélyeket, kb. ennyi. Kodi alól hallgattam és a DSP ki volt kapcsolva. Van még valami rejtett beállítás, mait érdemes be/kikapcsolni, hogy tisztább legyen a hang?!

[ Szerkesztve ]

(#465) SunMount3r válasza G-Bali (#462) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Világítósról nem tudok. De mivel úgy néz ki visszaküldöm a Q10 Pro-t, így egy jó ideig még légegeret sem nézek. De amúgy elég lutri a YT review-ek alapján, hogy melyiknél mi fog működni és mi nem. Végül is a légegér funkció szinte minden esetben kiváltja a gombokat is. Én szinte biztos, hogy Minix A2-tőt fogok hozzá venni, ez tűnik a legminőségibbnek, de lehet pár gombja nem fog működni a Q10 Pro-n.

(#466) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

Közben csináltam egy videót a sercegő hibáról: [link]

Sajnos jobb minőségben nem tudok videót készíteni, azt hiszem egyértelmű még így is. Egyébként a videón csak akkor hallatszik, ha közel megyek, de a valóságban már fél méterről is hallható halkan. Kicsit fel kell tekerjétek a hangerőt hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#467) G-Bali válasza SunMount3r (#466) üzenetére


G-Bali
senior tag

A fájl neve :D

De ez valóban hangos

(#468) SunMount3r válasza G-Bali (#467) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Elhiszem, hogy vicces, de ez angol szó, tessék. Sajnos én nem viccből írtam. :(

[ Szerkesztve ]

(#469) Joshi válasza SunMount3r (#464) üzenetére


Joshi
titán

A gyári lejátszót próbáltam (Q5 Pro) de szerintem szépen szól mindenféle mellékzaj nélkül, egy jbl studio 290+studio 260p mélyládával. Szerintem van olyan mint a Mede8er Med600, talán egy kicsit jobb de nem sokkal. Attól a Genius hangfalpártól pedig ne várj sokat, azok nem zenehallgatásra valók, lehet hogy ott gerjed valami. Próbáld meg a tápokat közös elosztóba dugni, vagy külön fali aljzatba, hátha lesz pozitív változás.

(#470) G-Bali válasza Joshi (#469) üzenetére


G-Bali
senior tag

Én is kíváncsi leszek majd egy-ket múlva mikor össze lesz rakva a Quadral-okkal és egy velodyne wi-q 12 - el, a lejátszó

(#471) Joshi válasza G-Bali (#470) üzenetére


Joshi
titán

Hangzásban ez a lejátszó csak középkat, túl sokat ne várj tőle. Ahogy már írtam kicsit jobbnak tűnik mint a Med600, de az is lehet hogy csak beképzelem.

(#472) bigdigit


bigdigit
addikt

Ha már szó volt a hangról.Nem tudom már mire jött elő csak sejtem, hogy a nem működő hdmi standby-ra de a hdmi kimeneten valami pattanó hangok jöttek ki.Egész addig tartott míg újra nem indítottam a lejátszót.

(#473) Mulholland válasza Joshi (#471) üzenetére


Mulholland
tag

Hangzásban ez csak középkategória? Miről beszélsz??? Ez az első olyan lejátszóm ami remekül szól. Még a 200 e Ft-os Blu-ray lejátszóm sem szól így. Na jó persze nekem erősítőként egy Anthem MRX500 teljesít szolgálatot. Van kraft a lejátszó procijában. Az egyik legrészletesebben megszólaló lejátszóm.

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#474) Joshi válasza Mulholland (#473) üzenetére


Joshi
titán

"Na jó persze nekem erősítőként egy Anthem MRX500 teljesít szolgálatot."
Na persze egy félmillás erősítőhöz 50k-ás lejátszó passzol mi? :D

(#475) Mulholland válasza Joshi (#474) üzenetére


Mulholland
tag

Lehet röhögni. De nem az határozza meg feltétlen, hogy mi szól jól együtt, hogy mennyibe kerül. Persze, ha csak hiend-ben gondolkodsz akkor legyen minél drágább és akkor biztos nem csalódsz, bár ki tudja :). DE ha mondjuk elmész egy házimozi bemutató terembe. Akkor nem egyben találsz, Dune, vagy Popcorn médialejátszókat, Millás erősítők mellett :). Azokat meg bőven veri ez a lejátszó hangban :).
Meg ha kicsit körülnézel a kinti tesztekben is erről a lejátszóról akkor láthatod elég jó minősítést kapott hangban is.)
A mostani technikai feltételek mellett ugyanazt a hangzást már olcsóbban is elő lehet állítani. Jó példa erre ez a lejátszó, melynek elárulom, ha nem tűnt volna fel, hogy a Dolby és az Nvidia is részt vett chip kifejlesztésében. Merthogy hivatalosan ez egy 4K adások vételére alkalmas set-top box chipje ketyeg benne. :)

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#476) nadtom válasza blakey (#426) üzenetére


nadtom
tag

Ma végre sikerült beállítani ( segítséggel) a Q10pro-t. (Kodi-t, Média center-t, Wrappert), illetve a projektort is a lejátszóhoz hangoltuk.
A Universal scrapper-t kellett beállítani, ezen belül a port.hu-t ahol lehetett, így most már a filmek címét és tartalmát és magyarul tölti le. A Kodi is be lett állítva részletesen, de a q10 média centernek így is sokkal jobb a képe, mint a Kodinak (több filmet is megnéztünk), így most a Kodi automatikusan indítja a Media centert a Wrapper-rel.

Annyi csak, hogy a media centerben minden alkalommal be kell lépni a NAS-ra mielőtt a Kodi-t indítom, mert különben nem indul el a lejátszás automatikusan a Kodi-ból. Erre van valami megoldás, azaz, hogy a media center automatikusan kapcsolódjon a Nas-ra bekapcsolás után?

A beállítások után a kép fantasztikus, gyönyörű...eddig volt bennem egy kis bizonytalanság de most már csak az tudom mondani, hogy WoW :DD.

(#477) Joshi válasza Mulholland (#475) üzenetére


Joshi
titán

HDMI kimeneten nem lehet számottevő különbség főleg úgy hogy az erősítőd DAC-ja lesz a mérvadó. A lejátszó igazi hangzása a hátoldalán lévő Audio kimenetén lehet megtapasztalni, ha erre gondoltál mint hangzás azt még nem próbáltam. A kérdés nlpk-tól indult, de ugye ő egy Genius aktív hangkeltővel próbálta amit én nem tartok sokra.

(#478) Mulholland válasza Joshi (#477) üzenetére


Mulholland
tag

Nos, ha mint írtad, van összehasonlítási alapod, hogy megítéld a hangzását, akkor tudod nagyon jól, hogy attól még hogy HDMI-n viszed ki a hangot és elviekben digitálisan akkor is nagy különbségek vannak lejátszó és lejátszó között. Nem néztem technikai leírásokat pontosan, de tudom nagyjából, hogy mi szól jól szerintem. Ez pedig JÓL SZÓL. Persze, nem baj ha az erősítő is toppon van, de az is fontos hogy mit kap a lejátszótól! Ez pedig végeredményben, egy kellően részletező, (persze nem tökéletes de közeli :) kellemes, enyhén középmély kiemelős hangzás, zavaró kiemelések nélkül! ami igen is egy minőségi hangzásmód és régebben szinte csak a hiend-re volt jellemző.

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#479) blakey válasza nadtom (#476) üzenetére


blakey
titán

Nálam nem kell belépni a médiacenterbe, hogy utána működjön, egyből működik Kodiból indítva. SMB vagy NFS?
Nálam nem port.hu van beállítva hanem a gyári TMDB és teljesen magyar. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#480) SunMount3r válasza Joshi (#477) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Én speciel nagyon is sokra tartom. A "hangkeltő" pontos típusa: Genius sp-hf150b. Ha benézel a PC-s hangfal topic-ba, ez az egyetlen ajánlott, 13K-45K-ig, kb. Szóval azért...

Aki eddig a topic-ban írt róla, mind elismerően nyilatkozott és én sem teszem másként. Az árárért nagyon is megéri. Nem bóvli és nem is "tejfelesdoboz"...

Na igen, nekem nincs Házimozi erősítőm se, mert keret sincs rá jelenleg, ezért a hangfalakat is ehhez szinthez választottam, de abból a legjobbakat, ami ezért a kompromisszumért kifért...

Több, mint 1 éve teljesít egy másik szett sp-hf150b nálam a notira kötve, mint zeneforrás és egy rossz szavam nincs rá... Ajánlott cucc (az áráért), a szakértők szerint is, szóval ne kezdjük el leírni minjárt azt, amit nem ismerünk.

Amúgy meg (hogy ON is legyek): te melyiket ajánlod inkább:

1. menjen a hang közvetlen a TV-be és annak a hangszóróin keresztül hallgassam a filmeket, vagy:

2. A Q10 Pro analógjára kötött (fent említett) Genius hangfalpáron keresztül?!

Szerintem ezen nem fogunk vitatkozni... ;) :N

[ Szerkesztve ]

(#481) nadtom válasza blakey (#479) üzenetére


nadtom
tag

SMB lett beállítva. A media center-be kell bemenni és a short cut funkcióval a NAS-ra belépni, mert csak azután inditja a Kodi a media centert. A Wrapper miatt lehet?

Ami még nagyon tetszik, hogy a Sibu Kodi programmal az Ipad-ról vezérelhető a Kodi. :)

[ Szerkesztve ]

(#482) blakey válasza nadtom (#481) üzenetére


blakey
titán

Nem hinném, hogy wrapper miatt, mert nálam működik. Milyen SMB-t használsz? Nálam 2.1. Nekem egyből a Kodi indul bekapcsolás után.

Kodi gyári távja is müködik iPaden. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#483) Joshi válasza SunMount3r (#480) üzenetére


Joshi
titán

Nekem van egy Thonet & Vander Kürbis BT hangfalam, múltkor azzal teszteltem az analóg kimenetet egy Mede8er Med600-al (kábelen nem bluetoothon), meglepően jól szólt, de köze nincs a jó hangzáshoz. :B A te hangfalpárod nem kerül 3000 Ft-ba. :Y Most akkor mit mondjak erre?

Ha valakinek számít a hangzás, akkor vesz egy normális házimozi szettet, tudom hogy sokakat nem vet fel a pénz, de van egy határ ami alá nem érdemes menni. Sajnos a házimozi nem olcsó mulatság főleg akkor ha megakarunk lépni egy elfogadható szintet.

(#484) SunMount3r válasza Joshi (#483) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Ezzel most ne szállok vitába, mert késő van hozzá (majd honlap), de valamit nagyon elnézhettél ennek a hangfalnak az ára kapcsán...3K? :F 13K, ha pontosak akarunk lenni. De ez már tényleg átnyúlik a holnapba...

(#485) Joshi válasza SunMount3r (#484) üzenetére


Joshi
titán

Már 2k-ért is van. :B Vagy rossz típust írtál.

[ Szerkesztve ]

(#486) kezo0 válasza nadtom (#481) üzenetére


kezo0
addikt

Ha jelszóval védett a távoli megosztás (jelen esetben a NAS), akkor a futeko fórumán írnak megoldás(oka)t erre: [link]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#487) Beni2360 válasza Joshi (#485) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem el írta. Genius SP-HF1250B

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#488) nadtom válasza blakey (#482) üzenetére


nadtom
tag

Azt hol lehet megnézni hogy mi a verziója a SMB-nek?
Nálam az andriod-os felület jön be ha indul a lejátszó. A setup-ba kell beállítani, hogy egyből a Kodi induljon?
Mi a neve a gyári remote programnak?

(#489) nadtom válasza kezo0 (#486) üzenetére


nadtom
tag

Köszi megnézem.

(#490) blakey válasza nadtom (#488) üzenetére


blakey
titán

A NAS-son belül az SMB-nél, Speciális beállítások.
XBMC launcher kell és azt kell beállítani alapértelmezettnek és be kell állítani, hogy Kodival induljon, bár alapból az az alapértelmezett.
Kodi remote a neve. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#491) blakey válasza kezo0 (#486) üzenetére


blakey
titán

Enyém jelszóval védett és működik, semmi trükk nem kell.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#492) kezo0 válasza blakey (#491) üzenetére


kezo0
addikt

Igen, tudom, már írtad, de úgy tűnik, te vagy a kivétel. A futeko-n is azt írják, hogy by default nem kéne működnie. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#493) Joshi válasza kezo0 (#486) üzenetére


Joshi
titán

Na ezt meglesem, sajnos nekem se tud csatlakozni NFS-en a Zyxel NSA320-hoz. Köszi. :R

(#487) Beni2360 ha tényleg erről a típusról van szó, engem akkor se győzött meg. ;]

(#494) blakey válasza kezo0 (#492) üzenetére


blakey
titán

Vagy csak ezt találták alternatív megoldásnak és nem nézték meg, hogy miért. Elég sok user error van ott is. Kodiban simán felveszem jelszóval a meghajtókat és utána onnan tallózom be a filmeket amik gond nélkül wrapper segítségével a mediacenterben indul el a film. Egyszer sem volt problémám. A NAS egy QNAP TS-251, SMB, FTP, stb aktív. FTP-vel is kipróbáltam, tökéletesen működik. G-Balinál is valami hasonló volt a gond, neki átállítottam SMB 2.1-re, nem tudom, hogy ez volt-e a gond vagy sem, de most úgy tudom, hogy működik nála is, neki Synology-ja van.

Egyébként Dune és Mac között nem működött a 3.0-ás SMB, azt is 2-esre kellett állítanom. :) Nem újdonság.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#495) kezo0 válasza blakey (#494) üzenetére


kezo0
addikt

Amikor azt írom, hogy írnak vmit a futeko-n, akkor azt úgy értem, hogy maga a futeko.com adminja írja, tehát ez a hivatalos európai forgalmazó által írt megoldás egy általuk is ismert problémára. Szóval ez most speciel nem user error. Neked valamiért szerencséd van. :)
De nézd meg a linket.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#496) Joshi válasza blakey (#494) üzenetére


Joshi
titán

Fura, mert a Mede8er Med600 és egy Blu-Ray lejátszóval is tudok csatlakozni gond nélkül a NAS-hoz, a Q5 Pro kever valamit.

(#497) nadtom válasza blakey (#494) üzenetére


nadtom
tag

Nekem is Synology NAS-om van, akkor ezek szerint ott kell átállítani az SMB-t 2.1-esre ha jól értem.

(#498) blakey válasza kezo0 (#495) üzenetére


blakey
titán

Már rég olvastam, ettől még nekem kezdetektől fogva nincs gondom, fel sem merül bennük az SMB protokoll megváltoztatása, az sem, hogy esetleg némelyik NAS másképp viselkedik SMB-n. Mindegy, nálam működik és még a Q10 Pro előtt már egy ATV 4-en megtanultam a Kodi beállításait és itt is mindent ugyanúgy állítottam be, semmivel sem problémázott, ettől függetlenül elhiszem, hogy van valami rejtett hiba, megoldják.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#499) blakey válasza Joshi (#496) üzenetére


blakey
titán

Sok fura, érdekes dolgot láttam, pl. a Popi A400 nem látta a NAS-son futó TwonkyMediát, minden más látta. Szerintem valamit nem vettek figyelembe. Szerencsére nálam nincs gond.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#500) blakey válasza nadtom (#497) üzenetére


blakey
titán

Igen, ott kell beállítani.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.