Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-19 20:22:02

LOGOUT.hu

Tartalomjegyzék:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) SunMount3r válasza magicbox (#5000) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Persze, túloztam egy kicsit, nekem sincs bajom vele olyan különösebben, sőt az elején még volt is érdekessége, mert még sose kezeltem ilyesmit "élőben". De ezóta sok egyéb launcher-t láttam már azért a neten, amik jóval pofásabban néznek ki, gyáriakat is, nem csak a PlayStore-osokat. Ez most már inkább amolyan "elmaradottnak" tűnik nekem. Nem az baj, hogy egyszerű, hanem, hogy olyan "semmilyen". Leginkább a Windows 8 csemperendszerére emlékeztet (csak még annál is szimplább), amit anno még képekről sem komáltam, főleg a Win 7 kinézete után. Mondjuk nem véletlen, hogy nem erőltetik már annyira a Win 10 esetében, de mondjuk az alap ikonok abban sem tetszenek.

(#5002) embe


embe
nagyúr

És ha másik launchert használtok, akkor melyiket?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5003) SunMount3r válasza embe (#5002) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Pl. a Nova-t szeretik sokan. De sok launcher-hez erősen ajánlott egy légegér is. Ha az már megvan, akkor csak válogatsz kinézetre a Store-ban a launcher-ek között. Persze ehhez CFW kell, aminek szintén elég pofás alapból a kinézete, részemről pl. csak annyi, hogy a fehér ikonokat fogom visszacserélni rajta színesekre, meg a háttérképet valami természetfotóra.

(#5004) embe válasza SunMount3r (#5003) üzenetére


embe
nagyúr

A telón évek óta Nova-t használok.
2 légegeret adtam el, nem jöttek be. Rájöttem nekem elég a gyári infra. Amire még nem, egy vezetéknélkuli egér van hozzá csatlakoztatva, akkor használom azt.

Valami kimondottan mwdiaplayerhez való launcherre gondoltam. Vagy a Nova itt is jól teljesít?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5005) SunMount3r válasza embe (#5004) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Nem tudom, eddig még nem raktam fel a Nova-t, csak a Futeko-n ezt emlegetik a legtöbben. Meg még az Apex-et is.

Viszont, helyesbítek: hivatalos fw-en is meg lehet változtatni a lanuchert egy kis mókolás után.-> Itt az "adb"-s rész a lényeg.

(#5006) szaszapi válasza SunMount3r (#4999) üzenetére


szaszapi
őstag

Erre kíváncsi leszek, mert ami a képen van az egy IGS menü, ami nem licenszköteles mint a JAVA menü! De a KODI is megjeleníti az ilyen IGS BD menüket!

(#5007) péjé


péjé
őstag

sziasztok,
megőrült a kodi vagy frissült nem tudom de nem működik a távirányítón a vissza gomb. Akármit állítok a settings/ inputban nem jön össze.
Vki lsz. linkelje hogy lehet ezt beállítani? köszi

(#5008) embe válasza péjé (#5007) üzenetére


embe
nagyúr

Meg.
De ha beleolvasol az összefoglalóban, ott ezt találod:
" A távirányító megszokott, helyes működésmódjának visszaállítása KODI 17.x alatt:
Ha azt tapasztaljuk, hogy KODI 17.x alatt nem a szokványos módon működnek a távkapcsoló Back és Menu gombjai, ajánlott elvégezni a következő beállítást: Add-ons-> My add-ons-> Peripheral libraries-> Joystick Support-> ezt pedig itt rakjuk Disable-re. Így ugyan úgy (helyesen) fognak működni a gombok, mint az már a KODI korábbi verzióiban eddig is megszokott volt."

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5009) péjé válasza embe (#5008) üzenetére


péjé
őstag

köszi szép, régen olvastam bele az összefoglalóba...annyit hozzá hogy kodiból nem tudtam kilépni ezért ki/bekapcs és működik.

(#5010) embe válasza péjé (#5009) üzenetére


embe
nagyúr

Hátha a következő romban ezt is javítják!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5011) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

2.0.5 beta fw cahangelog:

"Firmware Version: HMD-2.0.5 2017-09-06.195113 ( только для внутреннего тестирования )
1. Operation of turning off Wifi, hotspot, Bluetooth not saved issue fixed
2. A third-party input method could not be set as default issue fixed-> Megoldás a külső bill.-zet gondra?!
3. Click to playback local videos and the Google search box will pops up after installing Google issue fixed
4. Occasionally not able to display Chinese subtitle of 4K Blue-ray videos issue fixed
5. Downgrade the KODI to the more stable version 17.0
6. Abruptly stop running when setting the language issue fixed
7. Continual restart result in crash issue fixed
8. Wrapper unable to save after restore factory setting issue fixed
9. Unable to call up the manually installed launcher issue fixed-> Le hete majd cserélni a launcher-t?!
10. ap6255 wifi module support bt sink and bt source funtion
11. Newly Added account management option to Settings-> Megoldás a Google account problémára?!
12. Pre-existing stop running of video player issue fixed
13. Skype updated
14. BD Menu supported-> Majd meglátjuk...
"
Forrás: Futeko.

Hát, semmi eget rengető, de ahogy látom pár 2.0.4-et érintő alap dolog javítva lesz (ha tényleg), kiemeltem a szerintem legfontosabbakat, bár egyelőre még így sem egyértelmű mi-micsoda...

(#5012) kezo0 válasza SunMount3r (#5011) üzenetére


kezo0
addikt

5. ponthoz: nekem az égvilágon semmi bajom nincs a 17.4-es Kodival (pláne nem a stabilitásával), ezért nem örülök a 17.0-ra történő visszalépésnek... Kérte ezt valaki? Volt panasz a 17.0 utáni verziók stabilitására? Nem emlékszem, hogy olvastam volna ilyet a futeko fórumban.
Kérdés, hogy ha az új fw felrakása előtt elmentem a Kodi 17.4 beállításait, utána azokat vissza lehet-e majd tölteni a 17.0-ba?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#5013) captainnemo válasza SunMount3r (#5011) üzenetére


captainnemo
aktív tag

Az imprex 2.0 blinking bugról soha egy szó sincs, pedig nagyon sokan jelezték a fórumon. Ennek javítását várom nagyon.

(#5014) csabi63 válasza SunMount3r (#5011) üzenetére


csabi63
senior tag

Ezen problémák egy része nem is létezett, mikor vettem a Q10 Pro-t. Ellátják magukat munkával rendesen. Annyira, hogy a javítási lista nem lett rövidebb másfél év óta. Sőt.

(#5015) Joshi válasza csabi63 (#5014) üzenetére


Joshi
titán

Amióta megvettem a Q5 Pro lejátszót csak a felbontás visszaállításos bug zavart, azt meg ha jól tudom a 2.0.1-es fw-vel megoldották. Szóval nekem a lejátszó már jó ideje teszi a dolgát. Még talán az automatikus feliratkódolást ismerhetné fel a lejátszó, de más komoly hiba most nem jut eszembe. Persze felhasználói szokásokon múlik sok minden.

(#5016) csabi63 válasza Joshi (#5015) üzenetére


csabi63
senior tag

Lejátszással kapcsolatos gondom nekem sincs. Akkor is jó volt mikor kivettem a dobozából, és most is. Néhány apróság nem tetszik, de az az android rendszerrel kapcsolatos. Újkorában egy szinte érintetlen droid volt, most pedig korlátoznak dolgokat. Főképp a default launcher mozdíthatatlansága szúrja a szememet. De annyira nem zavar az sem, hogy valamiféle workaround megoldásba kezdjek. Örömmel seggbe rugdosnám az elkövetőt, de az inger el szokott múlni, ahogy elindítom a sorozatom.

(#5017) Joshi válasza csabi63 (#5016) üzenetére


Joshi
titán

Én egyébként nem értem azokat (és most nem rád gondolok), akiknek soha semmi nem jó. Ezek az emberek miért nem építenek egy HTPC-t? Ott gyakorlatilag teljesen korlátlan a lehetőség, és ma már olyan kis fogyasztású asztali megoldások léteznek, hogy szinte nem lehet belekötni. Én egy lejátszóval filmet akarok nézni, nem érdekelnek a borítók és egyéb számomra haszontalan dolgok. Erre a lejátszók 90%-a alkalmas.

(#5018) G-Bali


G-Bali
senior tag

Sziasztok,rég jártam errefelé
Gondom olyan hogy jelenleg HMD-1.0.9 van rajta és kéne frissíteni,de úgy szeretném hogy vissza kerüljenek a adatok
(Jelenleg használom a kodit 16.1 és spmc -t is ,kodi a filmhez(letöltött) a másik pedig csak online tv nézére) sajnos még a kodinal a hálózat beállítással sokat szivtunk blakey forumtársal nem szeretném újra .
Ebbe szeretnék segítséget kérni hogy hogy álljak neki először a mentesekhez hogy az valóban vissza is rakható legyen,mert hallottam olyat is hogy nem rakott mindent vissza (kodi),spmc-t abszolút nem tudom... :F

Köszönöm

(Nem vagyok számtekkes)

(#5019) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

Erre most lettem figyelmes (mert szerintem eddig nem volt): nektek is ad ki egy kis halk, rövid "poppanó" hangot a TV, amikor frekvenciát váltotok/vált a lejátszó/val?! :F

(#5020) Joshi válasza G-Bali (#5018) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem ez Kodi specifikus kérdés, de azon is csodálkozom, hogy blakey nem térített át Amlogicos kütyüre. ;]

(#5021) SunMount3r válasza G-Bali (#5018) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Még én is update előtt állok, de már utána jártam és állítólag KODI 16.1-ből minden átmenthető 17-re. A Back-up add-on fog hozzá kelleni. Ebben jelölj be mindent, ami csak kellhet és mentsd rá egy pendrive-ra. KODI 17-ben ezt kell majd betallózni, szintén a Back-up add-on alól. Ha végzett, zárd be rendesen a KODI-t az "Exit" ikonnal és indítsd újra.

Illetve biztonság kedvéért, lehet még érdemes az egész KODI könyvtárat manuálisan kimenteni->Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/-> ebben lesz az userdata könyvtár is, amiben a lényeg tárolódik. Ezt már lehet trükkösebb rendesen visszarakni a KODI 17-be, ezt nem tudom, de ez csak vész esetére van.

Amúgy: nem muszáj KODI 17-et használni 2.0.4-en sem. SMPC-t nem tudom, de hasonló lehet.

[ Szerkesztve ]

(#5022) blakey válasza G-Bali (#5018) üzenetére


blakey
titán

Mindkét programból indítsd el a Backup kiegészítőt, legyen meg mindkét jelenlegi program APK változata, ha megvan akkor frissíts, de a Kryptonba már nem tudsz minden adatot átmenteni, néhány dolog másképp működik, tehát készülj fel egy nagyobb menetre. Ahogy már korábban is beszéltük, fix IP-n legyen a NAS, a lejátszó, stb. A router esetében is érdemes jó firmware-t használni. A legfrissebb gyáriról azt hallottam, hogy nem jó, az előtte lévő jó, esetleg telepíthető alternatív firmware, Merlin, HGG, Tomato, azokkal jobb lesz.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#5023) aelfwine válasza G-Bali (#5018) üzenetére


aelfwine
tag

Első lépés, ahogy azt mások is írták: rakd fel a backup addon -t Kodi 16.1 és SPMC alá is és csinálj egy full backupot mind a kettővel. Után ezt jól rakd el.

Következő lépés: döntsd el, hogy kell e neked Kodi/SPMC 17.
Ha igen -> a jelenlegi verziót frissítsd meg még a jelenlegi firmware -en 17 -re. Ez meg fogja frissíteni a Kodi DB -t is, meg minden mást (addonok, stb). Ekkor csinálj még egy backup -ot, frissíts fw -t az eszközön és rakd vissza a 17 -es Kodi (SPMC) backup -ját az eszközre. Kész is vagy.

Ha nem akarsz 17 -re váltani -> simán rakd fel az új fw -et az eszközre, távolítsd el a 17 -es Kodit, rakd fel a 16.1 -et és rakd vissza az első backup -ot.

(#5024) G-Bali válasza aelfwine (#5023) üzenetére


G-Bali
senior tag

Köszönöm szépen blakey,aelfwine megprolok a leírtak szerint tenni

(#5025) sebgutkopf válasza Joshi (#5017) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Engem a borítókon kívül se a DVD, se a BD menü sem érdekel. Induljon a film minél hamarabb a play gombra és kész, ne húzzák már ilyenekkel az időt, hogy mindenféle mozgó animok mászkálnak, meg nyelv választás menüből (távirányítón 1 gombnyomás). Amikor még DVD-be beraktam egy filmet és az FBI figyelmeztetés és társait kell nézni percekig... nagy öröm ezek lehagyása, nem igazán értem ez kinek és miért hiányzik, hogy még reklamálnak is miatta.

(#5026) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

A Himedia site-on már kint van a 2.0.5-ös fw. A Futeko-s changelog és letöltés még a mai napon várható.

(#5027) captainnemo válasza SunMount3r (#5026) üzenetére


captainnemo
aktív tag

Ha valaki innen kipróbálja, akkor jó lenne riportolna az imprex 2.0 blinking bugról, hogy javították vagy sem.

(#5028) mimic1979 válasza SunMount3r (#5026) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Hát én nem tudom hogy lehet ezt még fokozni. Nekem a gyári 2.0.4 van fent , és csak a hidmedia lejátszót használom. Jó féle BD lejátszót váltott le, viszont nem tudta a 4K filmeket. Jelen pillanatban nincs az a frissítés amit rátolnék, mert maximálisan meg vagyok elégedve a készülékkel. Szinte csak hálózatban nézem a filmeket rajta, a sz.gép Wifin csatlakozik a hálózatra, és szinte minden FHD film akadás mentesen megy rajta. A hab a tortán hogy a be tudtam adni neki a gépben lévő BD irót is hálózaton , azaz van közel 200db filmem lemezen és ezeket is le tudom rajta játszani minden gond nélkül.
Számomra a 2.0.4 hozta meg azt amiért ezt a készüléket megvettem. Ebben az árkategóriában szerintem Best-Buy.

Ui.: Én nem használok se kodit ,se facebook, se semmilyen fícsört ezen kivűl. Aki filmnézésére akarja használni annak tökéletes választás, és nem kell se kodi, se Mxplayer....Stb.

(#5029) embe válasza SunMount3r (#5026) üzenetére


embe
nagyúr

És miért jobb a Futekos letöltés? Valami variáció van benne?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5030) embe


embe
nagyúr

Feltettem a hivatalos oldalról leszedett 2.0.5-t.
Először csak frissítettem, látszólag végigfutott, de a verziószám maradt 2.0.4
Tiszta telepítést követően már a 2.0.5-t mutatta.

A Play lefrissítette a Kodi-t 17.4-re.
Amikor beolvastam a filmeket, akkor nem a megszokott borítókat töltötte be - le, hanem a filmből képkockákat.
Valszeg én bénáztam. Ezután töröltem, majd telepítettem a Play-ről, most jó lett.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5031) SunMount3r


SunMount3r
Topikgazda

No, megjött a changelog is:

1. Skype updated.
2. Newly added account management option to Settings .
3. Network Neighborhood optimized to maximumly eliminate no response situation.
4. Media Center optimized to fix the ultra long context might not be able to display problem.
5. Loading note added to the top right corner of media center when it is loading the list.
6. A blue edge appear when playback video at 2.35:1 ratio issue fixed
7. Occasionally not able to display Chinese subtitle of 4K Blue-ray videos issue fixed
8. Continual restart result in crash issue fixed
9. Pre-existing stop running of video player issue fixed
10. Movie Bar app searching speed accelerated and posters of soap operas issue fixed
11. Movie Bar app optimized with a new info box for uninstalling U disk, and shortcut of LAN and NFS
12. Pressing 3D button resulted in crash issue fixed
13. Default the setting of video output at Advanced Settings as Extrude
14. Support BT source & sink functions

Kicsit más, mint a Beta changelog-ja. De itt sem látok semmi túl érdemlegeset. Ami fontos: csak 2.0.4-ás fw-re tehető rá!

Viszont: a BD menü support ebbe sem került bele. :C Aki viszont szeretne vele kísérletezni, annak egy BETA patch formában elérhető, ha már fent van a 2.0.5-ös fw.

Viszont amit eddig jelentettek, hogy a Google account probléma megoldottnak látszik és, hogy az ékezetes karaktereket továbbra sem írja ki külső billentyűzetről.

(#5029) embe : Ugyan az, de még letesztelik előtte és kap egy + biztonsági .zip csomagolást.

(#5032) embe válasza SunMount3r (#5031) üzenetére


embe
nagyúr

Na nekem fent van. Én nem vagyok olyan hard user. Csak öregesen elnézegetek a 3TB-os vinyóról filmeket, illetve zenét hallgatok.
Ezt a bd patch-t kipróbálom, mert ebben a 2.0.5-ben semmi újítást nem fedeztem fel. Igaz le is írtátok, hogy végül kimaradt ez a nagy fejlesztés belőle.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5033) kezo0 válasza SunMount3r (#5031) üzenetére


kezo0
addikt

Én külön köszönöm, hogy végre rendesen kezeli a 4K Blue(!)-ray videókban a kínai feliratot! Rég vártuk ezt a javítást! :P

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#5034) embe válasza kezo0 (#5033) üzenetére


embe
nagyúr

Ez nekem is okozott álmatlan éjszakákat. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5035) magicbox válasza embe (#5034) üzenetére


magicbox
senior tag

Szerintem kínai nyelvterületen vannak egy kevesen, akik örülnek neki :)

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#5036) embe válasza magicbox (#5035) üzenetére


embe
nagyúr

Nyilván, ezt nem is vonom kétségbe.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5037) kezo0 válasza magicbox (#5035) üzenetére


kezo0
addikt

Ezzel együtt bírom, amikor a changelog-ban 10 olyan bug javítását sorolják fel, amelyek közül 8-ról még csak nem is hallottunk soha... De ez is csak azt mutatja, hogy mennyire tökéletes már ez a lejátszó. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#5038) péjé válasza kezo0 (#5037) üzenetére


péjé
őstag

Kodi automata frissítését a kiegészítőknél végleg ki lehet kapcsolni? köszi

[ Szerkesztve ]

(#5039) kezo0 válasza péjé (#5038) üzenetére


kezo0
addikt

Fogalmam sincs, nem vagyok túl nagy Kodi-guru, én csak jukeboxnak használom. De automatikusan nálam még sosem frissített, legfeljebb figyelmeztetett rá, ha elérhetővé vált újabb stabil verzió. Sőt, az utóbbi időben már nem is figyelmeztetett – pl. akkor sem, amikor megjelent a 17.4.
(Ráadásul egy ideje valamiért nem megy a Kodi főképernyőjén az a folyamatosan futó hírsáv sem, ahol a legfrissebb, Kodival kapcsolatos hírek meg szoktak jelenni, pedig elvileg ez nálam be van kapcsolva.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#5040) péjé válasza kezo0 (#5039) üzenetére


péjé
őstag

köszi a választ, mindenesetre kikapcsoltam. A 17.4-es vmiért nem adja be a sorozatoknál a médiainfó szerkesztést és nem tudja kezelni így a sorozataim míg a 17.3 vidáman tudja ezt.

(#5041) captainnemo válasza embe (#5032) üzenetére


captainnemo
aktív tag

Le tudnád "csekkolni", hogy az imprex 2.0 blinking bug jelen van-e? Ha igen nem frissíteném, kipróbálni meg nagy macera, mert 2.0.1-ről kéne több lépésben, mert az volt az utolsó jó firmware ebből a szempontból.

(#5042) embe válasza captainnemo (#5041) üzenetére


embe
nagyúr

Nem tudom mi ez a bug... Utána nézek majd az összefoglalóban

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5043) captainnemo válasza embe (#5042) üzenetére


captainnemo
aktív tag

köszi

(#5044) sebgutkopf válasza SunMount3r (#5031) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ez a 3-as pont még érdekes lehet. Ez egyben akár stabilabb wifi és smb kapcsolatot jelenthet?

(#5045) SunMount3r válasza sebgutkopf (#5044) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Egyelőre nem lehet tudni, mi áll mögötte.

Viszont: most próbáltam először elérni SAMBA-n a Q10 Pro-t Win 7 alól éééésss... Full Fail az egész... :D :(( Eddig. A Q10 Pro látja a Win 7-es gépem megosztását (miután manuálisan megadtam neki SMB-n a KODI-ban) és az Android-os Tablet-em is látja a Q10 Pro mappáit is, de pont a Win 7-es gépem nem akarja "felismerni". A file kezelőben kilistázza ugyan, az "egyéb és a média eszközök" alatt, amivel WMC-rel megnyitható a Képek alatt a Q10 Pro teljes "képállománya", de ennyi... Manuálisan is próbáltam csatolni mint meghajtót: \\Q10 Pro ip címe\share\ módon, de úgy is elérési hibát dob ki...

(Az egész egy próba lett volna, mert terveztem venni egy winyót a Q10 Pro-ba, de itt akkor abba is marad...) Ja. és még 1.0.9-en vagyok... Megyek a hálózatos Topic-ba...

(#5046) kezo0 válasza SunMount3r (#5045) üzenetére


kezo0
addikt

Nem tudom, mit csinálsz rosszul, mert én látom a Windows-os PC-mről (történetesen Win 10, de ez szerintem mindegy ebből a szempontból) a Q10 Pro-ban levő HDD-t. A fontosabb mappák hálózati meghajtóként be vannak tallózva a PC-n, és tudok ezekbe fájlokat másolni a PC-ről. Az egyetlen probléma, ami mindig is fennállt, hogy a Windows hibásan mutatja a Q10 Pro-ban levő HDD méretét ill. a rajta levő szabad helyet.
De egyébként más eszközökről is el tudom érni a Q10 Pro belső HDD-jét: az azon tárolt médiafájlokat simán lejátszom hálózaton keresztül akár a Dune HD Smart D1-en, akár az Oppo 203-on, akár egy Onkyo hálózati zenelejátszón.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#5047) captainnemo válasza embe (#5042) üzenetére


captainnemo
aktív tag

Amúgy nézem az összefoglalót és a "Ismertebb és komolyabb bug-ok:" alatt a legelső hibaként pont az van leírva.

(#5048) embe válasza captainnemo (#5047) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor remélhetőleg javították. Az igazság az hogy valszeg csak holnapután tudnám megnézni. :U

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5049) szaszapi


szaszapi
őstag

A BD menümegjelenítés 90%-ban működik, ami első nekifutásra nem rossz. Rosszabbra számítottam!

(#5050) SunMount3r válasza kezo0 (#5046) üzenetére


SunMount3r
Topikgazda

Csak azért írtam, hátha valaki belebotlott itt hasonlóba és lenne rá megoldása. Amúgy tudom, hogy 90% az esélye, hogy ez Windows/tűzfal/router (leginkább Windows) hálózati gubanc, nem a Q10 Pro hibája (de nem is az enyém :N :(( ).

Amúgy ha legalább nem baltáztak el újabb lényes dolgokat (mondjuk apróságok is lehetnek néha azok), akkor már a 2.0.5-öt akár lehetne egy "jó" fw-nek is nevezni... Még kivárok egy kicsit és jöhet a frissítés. (De lehet mondjuk a Windows-t kellene újra rakni előbb... :D )

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.