Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#360) DDL válasza dark bit (#354) üzenetére


DDL
őstag

Tudok olvasni a sorok között. Csupán finom reagáltam le. De ha gondold ide is leírom azt amit ilyen ''szakiknak'' szoktam írni/mondani ilyen esetekben. Bár sok lenne benne a ***.

Félreértettél. Te nem fogsz találni különbséget. De ez nem azt jelenti, hogy nincs. Kicsit elszántnak kell lenni. Pláne akkor, ha nem hallod a különbséget. Ja és nem árt egy kicsit otthon lenni az erősítők lelkivilágában is. Mondjuk ha ez mind meglenne akkor eleve nem kérdőjeleznéd meg a dolgot. A szaktársaiddal együtt. És igen is van magyarázat. Csak tudod nehéz ám úgy keresni vminek az okát, hogy nem is tudjuk mit keresünk, mert nem tapasztaljuk a jelenséget.

Látom nem olvasol figyelmesen vagy nem értetted (vagy ami rosszabb nem is akarod érteni), mert ezt írtam a két link után: ''De lehet variálni. Én jelenleg 2x6 teflon szigetelésű CAT7 kábelt használok (bikábelezés)''. Ebben benne van, hogy akár 1 is lehet.

Jelen esetben (Triple T) a fonásnak leginkább a mechanikai szilárdság miatt van jelentősége, ill a külső (és kisebb részben a belső) zavarok hatásainak csökkentése miatt. Viszont van egy nagy hátránya. Növeli a kábelkapacitásokat. Ami dúsítja a felsőbasst és kicsit felkeményíti a magasakat. Főleg erősen visszacsatolt erősítők esetén.

Üdv: DDL

Messziről jött ember azt mond amit akar. http://logout.hu/blog/ddl/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.