Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-29 12:53:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) torkis válasza ssgt1981 (#18750) üzenetére


torkis
csendes tag

Az a codec-től függ, ill. attól is hogy mit rögzít, de olyan max 10mbps lehet a kettő összesen.

(#18752) torkis


torkis
csendes tag

Pár hetes Reolink 810A tapasztalat: nagyon szuperek ezek a kamerák. Vettem még az early black friday időszakban 2 Reolink 810A kamerát azért, hogy családi háznál két területet figyeljek. Végül nem kötöttem őket NVR-re hanem SD kártyát raktam mindkettőbe és a rögzítést a mozgás detekcióhoz kapcsoltam. A mozgás érzékelés szerintem egész jól működik, külön beállítható az érzékelési objektum nagysága, hogy pl. a macskák ne zavarják ha betévednek a kertbe. A rögzített kép vsz. nagyon jó minőségű, bár nincs nagy összehasonlítási alapom, mert ez az első ilyen rendszerem.
A célom még az volt, hogy a ház vezérlését adó Home Assisstant rendszerre is rácsatlakoztassam őket, hogy azon pl. figyelmeztető jelzést tudjak generálni vagy a házban aktivált riasztó élesítésekor üzenetet tudjak küldeni ha nem vagyunk otthon. Ez mind simán megoldható, mert van hozzá egy HA integráció, amivel egyrészt meg lehet jeleníteni a kamera képet a home assistant felületén, másrészt a kamera érzékelési eseményei is láthatóvá tehetők a felületen ill. természetesen ezekhez lehet automatizálásokat is kapcsolni. A home assistant plugin segítségével a kamera elvileg teljesen vezérelhető, tehát pl. a felvételt el lehet indítani vagy kikapcsolni, de ezeket még nem próbáltam.

(#18753) MaCS_70 válasza torkis (#18752) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én is, hasonlóképpen, elégedett vagyok a Reolinkekkel -- bár éppen ma reggel cselezte ki őket egy váratlan látogatóm, de ez nem a kamerák hibája.

Egészen jó a személy és járműészlelés, az pedig külön jópofa, hogy az órámon is megjelennek az értesítések.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#18754) ssgt1981 válasza torkis (#18751) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Köszi szépen, akkor nem fogja le érzékelhetően a sávszélességet. Egyébként 528a típusú Reolink kameráról lenne szó.

(#18755) MaCS_70 válasza ssgt1981 (#18754) üzenetére


MaCS_70
félisten

A sávszélességet ráadásul csak akkor foglalja, ha ténylegesen forgalmaz is. Valakinek "néznie" kell azt a felvételt, ami egy NVR esetén ugye triviális. De attól, hogy egy kamera "néz", még nem keletkezik automatikusan forgalom.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#18756) ssgt1981 válasza MaCS_70 (#18755) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Alapvetően Synology nas-ra menne a rögzítés, de csak mozgás esetén.

(#18757) MaCS_70 válasza ssgt1981 (#18756) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem mindegy, hogy az adott NAS éppen NVR-ként funkcionál-e, tehát a megfigyelőközpont nézi-e a kamerát (és hogyan van beállítva), vagy a kamera simán csak feltölt rá, ha jónak látja.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#18758) markussandor válasza ssgt1981 (#18750) üzenetére


markussandor
senior tag

Semennyire. Elhanyagolható.

(#18759) fkenny


fkenny
senior tag

Sziasztok!

Adott két hikvision IP kamera mely egy távoli rögzítőhöz kapcsolódna (ideiglenes telepítés építkezés miatt). A problémám az, hogy hiába nyitom meg a 8000-es szerviz portot amin szoktak kommunikálni a rögzítővel, az istennek sem hajlandó működni. (A port technikailag jól van kinyitva, így más lehet a gond). Találkoztatok már ilyennel?

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#18760) jézusom válasza fkenny (#18759) üzenetére


jézusom
addikt

Böngészőböl akarod elérni 8000-en?

(#18761) fkenny válasza jézusom (#18760) üzenetére


fkenny
senior tag

Nem, a rögzítőhöz szeretném hozzáadni. (A web portokat kinyitva el lehet érni a webfelületét)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#18762) bul07


bul07
nagyúr

Ajánlásra olvastam vacs ezen hozzászólását [link]

Ahogy nézem már nagyon nem 10e alattiak :) (de hát ez van)
Kérdésem az hogy ilyen tudású kamera olcsóbban van e?

Esetleg ha olyan kellene ami tudja a pásztázás funkciót és utána ember követést akkor melyik lenne ajánlott?

Vacs fentebbi hozzászólásából ti melyiket vennétek meg

Vagy
[link]
Ez a verzió[kép]

Vagy
[link]
Ez a verzió[kép]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18763) Geresics


Geresics
addikt

Sziasztok!

Panel épület garázsába tennék egy kamerát, csak úgy a biztonság kedvéért. Sosem volt eddig gond, de az ördög nem alszik...
A célom az volna, hogy amikor valaki bemegy a garázsba (illetékes vagy illetéktelen), akkor arról szülessen egy "esemény", és akkor rögzítsen, illetve értesítést, élő képet kapjak, kapjunk. Külön háttértáras rögzítőt nem tennék a helyszínre. SD kártyát persze tennék bele, de ha elviszik, akkor sem szeretnék hoppon maradni, ezért kellene a Cloud!
A garázst ketten béreljük, áram van, wifi van (a bérlőtársam a garázs felett lakik), és átlag hetente 1-2 alkalommal nyitjuk, ami nyáron sokkal több, télen ritkább, ugyanis 2 motort tárolunk benne.
Már sokszor felmerült bennem az elhatározás, de ma jött egy AliExpress-es spam, amiben a Xiaomi Mijia Smart IP Camera (MJSXJ03HL) szerepel, és a leírása alapján ezt mind tudja is! Az ára baráti, az összefoglalóban szereplő adat-kockázatok nem zavarnak.

Nekem jó választásnak tűnik, de mivel nem értek hozzá, gondoltam először kérdezek inkább! Nektek mi a véleményetek? :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#18764) MaCS_70 válasza MaCS_70 (#18745) üzenetére


MaCS_70
félisten

A Reolink Duo PoE elsőre egy kicsit csalódás.

Ugyanis nem egy széles képet mutat, tehát nem köti össze a két kamera képét, hanem váltogatni kell a két kép között. Ennek persze előnyei is lehetnek, mivel a kettő külön konfigurálható, de a hirdetésből az jött le, hogy egy széles panorámaképet kapok.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#18765) vacs


vacs
Topikgazda

bul07: a 2Mp-es típus jelenleg is 10 000 Ft körül vannak! :K
"Kérdésem az hogy ilyen tudású kamera olcsóbban van e?"
Nincs, akkor már ingyen kéne adniuk! :P
Ha az emberkövetés alatt azt érted, hogy a kamera utána fordul a mozgó személynek, akkor neked az Auto Tracking funkció lesz a barátod, ilyen kamerát keress!
Az általad linkelt kamerák ezt nem tudják.
Múlt héten volt szó egy Icsee app-os auto követős kameráról, de konkrét tapasztalat még nem volt vele: [link]

Geresics: az Imou kamerákban van felhő mentés, árakat itt találsz.
Illetve az újabb Xiaomi kamerákban is van felhő:
" Ingyenes 7 napos görgethető felhő tárhely.
A mozgás hatására rögzített és továbbított klipek 1 hétig elérhetők maradnak, így virtuálisan az otthonodon tarthatod a szemedet. "

Ezen az oldalon lévő mindhárom 360°-os kamera tudja a felhőt és az emberi alak felismerést!

MaCS_70: tényleg fura ez a Reolink Duo, ebben a videóban látszik, hogy a mobil app álló nézetben két kameraként kezeli, de elforgatva viszont egyben látszik a teljes kép! :F

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#18766) CragON válasza CragON (#18746) üzenetére


CragON
aktív tag

Ha már segítséget senki sem, tud valaki ajánlani normális szakirányú budapesti boltot ahol meg tudom venni ezeket és segítenek is kiválasztani?

(#18767) bul07 válasza vacs (#18765) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszönöm

És szerinted megéri a 5MP változat a felára? Csinál annyival jobb képet hogy megérje?

Ennyiből jobbat nem lehet venni ha jól értem(20e alatt)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18768) Geresics válasza vacs (#18765) üzenetére


Geresics
addikt

Köszi! :R

A 360 széria elég méretes, épp ezért tetszett meg amit linkeltem! Ha nincs benne olyan, ami miatt azt mondanátok, hogy kerülendő, akkor szerintem berendelek egyet próbaképp! A leírásában annak is szerepel, hogy

AI Humanoid Detection
With AI humanoid detection technology, it can effectively filter non-human bodies on the screen and reduce invalid alarms.
180-degree Rotating Magnetic Base
It can be easily placed at home, in a store, near a crib or pet cage. The magnetic base and the attached metal sticker also make the installation more convenient and simple, adapting to various installation scenarios.
Triple Encryption To Protect Privacy
It supports two storage methods: local SD card and Xiaomi cloud storage. At the same time, it cooperates with communication verification encryption, data transmission encryption, and Xiaomi cloud service triple encryption to protect user privacy and security in all aspects.

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#18769) vacs válasza Geresics (#18768) üzenetére


vacs
Topikgazda

Szerintem a kinézett kamerád NEM tudja az ingyenes 7 napos felhő mentést!
Sem a magyar oldalon, sem a nemzetközi oldalon nincs említve a free cloud! :K

(^)(>.<)(^)

(#18770) motrola válasza CragON (#18746) üzenetére


motrola
aktív tag

A kamera nem gond itt találsz többfélét is.
A megjelenítés 1 monitor, 1 NVR , vagy NVR Board és már látod is a kamerák képét, ha teszel bele vinyót rögzít is.
Mobilon szinte mindegyik NVR elérhető és megnézhető a kamerák képe.
NA ezeket össze is kell kábelezni, kell hozzá pár táp is mert a kamerák wifin nem kapnak tápot.
Extra megoldás, hogy mozgásra bekapcsoljon a monitor.
Komplett rendszerek vannak, 2-4-8 stb. kamerával és rögzítővel, a kijelző egyiknek sem része általában.
Pontosabb kérdésekre pontosabb válaszokat fogsz kapni.
Ha kihagytam valamit majd más hozzáírja.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#18771) vacs válasza CragON (#18746) üzenetére


vacs
Topikgazda

Én olvastam a kérdésed, csak akkor épp nem értem rá, utána meg elfelejtettem! :))
Ahhoz hogy a lakásban mindig lehessen az élőképet nézni, kell egy rögzítő hdd-vel (nvr), vagy sd kártya a kamerákba, vagy egy nas, vagy egy pc - laptop, illetve egy monitor (laptop-nál természetesen nem kell külön monitor :D).
Olyanról én nem hallottam, hogy csak mozgás esetén kapcsoljon be a kijelző!
Telefonról bármelyik kamera képe nézhető!
A sima mozgás érzékelés az millió téves riasztást fog adni, ajánlott emberi alak felismerő kamera!
Nem írtad, hogy mekkora és milyen területet akarsz figyelni, külföldi vásárlás is játszik, illetve mekkora összeget szánsz rá!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#18772) lacentos


lacentos
aktív tag

Tudnátok tippet adni miért nem küld képet emailban a kamera ?
Gmailos cím eddig sima ptz kis kamera volt rendesen működött de a google variált valami biztonsági funkciókkal azóta nem működik.
Most vettem 1 SD09W 5 MP kamerát ennél sem tudom az emait beállítani failedet ír, aztán gondol egyet és akkor meg hibás jelszót.
A fiók beállításokban már kikapcsoltam a kettős azonosítást és engedélyeztem a kevésbé biztonságos helyeket is.
Ennek ellenére semmi csak a telefonra jön az értesítés a mozgásról.
Google fiók cím és jelszó rendben az adott email címre is lehet küldeni bármit. :((

(#18773) Geresics válasza vacs (#18769) üzenetére


Geresics
addikt

Köszönöm! Látod, pont ezek miatt kérdezek vásárlás előtt! :R
Erről a 7 napos felhős dologról van valahol bővebb leírás? (Google kereső 2 perc alatt nem volt most a barátom, így ismét inkább kérdezek! :B )

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#18774) Csabex


Csabex
őstag

Icsee forgathatós wifis kamera jó vétel 10-ért? Jófogáson futottam bele egy példányba.
Abszolút nincs szükség rá, csak azért venném, hogy legyen ha netán kellene valamire...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#18775) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

Sziasztok,
VPN-en keresztül szeretném elérni a kamera webGUI-ját, de sajnos eddig nem jártam sikerrel. IE11, active x beállítások rendben vannak (remélhetőleg) mert, ha "fizikailag" is a webcam hálózatán vagyok (tehát VPN nélkül) akkor működik.
VPN-en bejön a jelentkező felület, ahol megadom az admin / jelszó kombinációt, majd itt pár mp. múlva "Can't find device" üzenetet dob. :F :F

Előre is köszönöm a tippeket

(#18776) nihill


nihill
őstag

Akinek újabb fajta (mikrofonos) Annke C800-a van, pár napja kijött rá egy ember + jármű felismerő firmware :)

https://help.annke.com/hc/en-us/articles/4411580855577

[ Szerkesztve ]

(#18777) CragON válasza motrola (#18770) üzenetére


CragON
aktív tag

&vacs

Köszi a választ!

Megpróbálom jobban kifejteni mit is szeretnék és ehhez készítettem egy kezdetleges rajzot is. :)

3 db kültéri wifi kamerát szeretnék elhelyezni a rajzon pirossal jelölt helyeken.
A kamerákhoz tudok áramot vinni így a táp megoldott. A videó rögzítés nem volt elsődleges, de inkább legyen. Telefonról app használatával nézhetőek legyenek a képek.
Keret: max 200e Ft

A "kamera 1" képét (kapukra néző) szeretném látni egy a nappaliban falra szerelt vagy komódon elhelyezett kijelzőn. Hasonló megoldásra gondolok mint a videós kaputelefonok, de én nagyobb területet szeretnék belátni egy kamerával. (Kamera látómezők zölddel jelölve)

A mozgás érzékelés témában láttam olyan megoldást, hogy a kamera látómezőben ki van jelölve egy terület és ha ezen a területen érzékel mozgást, küldi a riasztást.

Tehát szerezzek be 3 wifi kamerát, és 1 NVR-t és 1 kisebb monitor.
Ehhez szeretnék ajánlást már bevált kamerákra, rendszerekre.

(#18778) sambenez válasza CragON (#18777) üzenetére


sambenez
addikt

Első kérdés,ha áramot tudsz vinni akkor ugyanott utp kábelt nem tudsz? Mert azon is mehetne az áram és akkor nem kellene wifi.
Én személy szerint nem javaslom wifin használni a kamerát csak a legvégső esetben.

(#18779) MaCS_70 válasza szatocs1981 (#18775) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az a gond, hogy számomra legalábbis semmi sem derül ki abból, hogy milyen eszközökön milyen VPN-t hogyan próbálsz beállítani.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#18780) szatocs1981 válasza MaCS_70 (#18779) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

Nem gondoltam, hogy ez releváns lenne, mert több másik eszközt is elérek ily módon, csak ezt a kamerát nem. Pontosabban a bejelentkező oldal betöltődik, de tovább már nem jutok. Ebből arra következtettem, hogy a VPN - nel rendbe vannak a dolgok, talán IE, active X, valami böngésző beállítás esetleg plugin lehet a hiba forrása.
IE helyett lehet androidon olyan böngészőt találni, amivel be lehet lépni a kamera webgui-ba?

VPN-ről: a kérdésben szereplő ip kamera egy VPN kliens szerepben lévő routertől kapja a netet. A VPN szerver pedig, egy Asus Router, a gyári beepitett openvpn - rel.

(#18781) CragON válasza sambenez (#18778) üzenetére


CragON
aktív tag

Elég macerás lenne, ezért is gondolkodtam a wifi-ben, de lehet meg tudnám oldani.
Mi baj a wifi-s megoldással? Instabil, vagy képminőség romolhat?

(#18782) vacs válasza CragON (#18781) üzenetére


vacs
Topikgazda

Legyél szíves a topik tetején lévő összefoglalót olvasd át, sok kérdésre választ kapsz! :K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#18783) sambenez válasza szatocs1981 (#18780) üzenetére


sambenez
addikt

Kipróbáltam az egyik kamerámmal. Gond nélkül elérem a kamerát. Annyi gond van, mivel csak chrome van a telómon így nem jól jelenik meg a felület. Konkrétan semmit nem tudok csinálni, de belépni tudok.
Nekem is asuson fut az openvpn, az erre kötött switchen lóg a kamera.
Lehet nálad bekavar ez a közbeiktatott vpn kliens router.

[ Szerkesztve ]

(#18784) szatocs1981 válasza sambenez (#18783) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

Köszi a választ.
Sajnos csak így tudtam megoldani, VPN kliens Router, mivel az egy másik városban van. Gyanús, hogy a netviellance is bekavar, már a helyi hálózaton keresztül is problémáim voltak a beállítással. A többi eszköznek (Kamera, nyomtató, jelerosito,....) semmi gondja a VPN hálózattal.

[ Szerkesztve ]

(#18785) Geresics válasza vacs (#18765) üzenetére


Geresics
addikt

No, nem szórakoztam tovább, megrendeltem az általad linkelt boltból a Xiaomi Mi 360°-at! Kicsit nagy, de majdcsak lesz valahogy! Amúgy meg eddig sem volt rá szükség, remélem ezután sem lesz! Köszi a segítséget! :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#18786) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Kipróbálnám az ANNKE C800-at, melyik verziót érdemes venni most belőle? Bullet lenne a preferált, de abból is kettő van (I91BL01-V3 és I91BL01-V3), elképzelhető, hogy csak FW a különbség?
Ha jobb a turret, azzal is megbékélek :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#18787) pinnacle válasza Geresics (#18785) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Én is ilyet szeretnék venni, csak próbaképpen. Pár panaszt olvastam, remélhetőleg csak egyedi problémák voltak. Majd írd meg légy szíves a tapasztalataidat. Egyébként a kamerát, hogy lehet elérni, Mi Home alkalmazásból vagy fix IP cím is kell?

(#18788) vacs válasza pinnacle (#18787) üzenetére


vacs
Topikgazda

Csak Mi Home mobil alkalmazásból!
PC app nincs (ha majd a Windows 11 futtatni tudja az android appokat, akkor ez a probléma megoldódik végre)!
A topik összefoglalóban le van írva, hogy a Xiaomi kamerái nagyon zártak, semmilyen rögzítőhöz vagy nas-hoz nem tudod hozzá adni!
Stb.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#18789) LógaGéza válasza vacs (#18788) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ha jól rémlik van egyes típusokra hack, hogy RTSP szerver legyen benne.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#18790) vacs válasza LógaGéza (#18789) üzenetére


vacs
Topikgazda

Igen, bizonyos Xiaomi Dafang kamerák feltörhetőek voltak, után lesz rtsp stream, de ezeket nem forgalmazzák Európában.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#18791) vacs válasza LógaGéza (#18786) üzenetére


vacs
Topikgazda

Egyébként nihill ma délelőtt írta, hogy az I91BM/I91BN/I91BL Annke C800-ra kijött az ember és gépjármű felismeréses firmware! :P

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#18792) gyuzso


gyuzso
tag

Sziasztok!
Ip kamera rendszert telepitettünk, minden müködik ha Wifin nézem az élő képet, de ha elmegyek otthonról 4g- vel nem müködik, már 3 napja szenvedünk vele, és már nincs ötletem,
A kamera videosec, és a program Guard viewer. Iphone telefonon nem megy, csak a kamera program nem megy minden más müködik, a szolgáltató sem talált hibát.
Tudtok valami javaslatot adni hol lehet a gond?
Előre is köszönöm

(#18793) lajos75


lajos75
senior tag

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata a IMOU IPC-F22AP kamerával?
[link]
Létezik,hogy nem lehet elérni böngészőből? csak mobil alkalmazásal?

[ Szerkesztve ]

(#18794) pinnacle válasza vacs (#18788) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! DIGI topikban azt mondták, ha azt akarom, hogy vegyenek ki a NAT-ból, azt kell mondani, hogy webkamerához kell fix IP cím. Akkor ezek szerint erre nincs szükség. :) Gondolom csak kipróbálásra, milyen is ez az IP kamera, jó lesz ez Xiaomi.

(#18795) LógaGéza válasza vacs (#18791) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igen, ezért kérdeztem, hogy csak az FW lehet-é a különbség a két verzió között.
Mindegy, berendelem, aztán majd kiderül :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#18796) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Az alábbi kamerák közül melyiket javasolnátok:
Reolink RLC-510A
Reolink RLC-528A

Az eszközök egy Synology nas-ra rögzitenének.

(#18797) MaCS_70 válasza ssgt1981 (#18796) üzenetére


MaCS_70
félisten

Egyrészt azt csak Te tudhatod jelenleg, hogy mire kell a kamera, másrészt a Reolink oldalán nem találok RLC-528A kamerát.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#18798) LógaGéza válasza vacs (#18791) üzenetére


LógaGéza
addikt

Annke.com is EU raktárból szállít, vagy csak a de.annke.com? Ahogy látom nem csak a nyelv, hanem az oldal is más (itt pl nincs a C800-ból külön V3-as verzió).

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#18799) pinnacle válasza Superhun (#13800) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Van ilyen USB 2.0 kábel, ami bevált? 2-3m kellene.

(#18800) vacs válasza pinnacle (#18799) üzenetére


vacs
Topikgazda

Baseus, Ugreen, Tronsmart, Blitzwolf, Orico pl.
Ezek mind kiváló minőségű usb kábelek (és töltő adapterek).

LógaGéza: nekem nincs Annke-m, nem tudok nyilatkozni.
Többiek majd talán válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.