Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8030) ritkaság válasza macikos (#7974) üzenetére


ritkaság
tag

Hát, csak annyira hobbi szinten, hogy Szegeden az elsők között volt magán termem. 24 emberke edzett a kezem alatt. A '80 évek kocsijait sem érdemes összemérni a maiakkal, akkor a testépítőket miért akarnád? És itt magyar viszonylatról beszélünk!!! És igen sajnos a plussz izolált fehérje felfujjjjj anélkül, hogy a vázrendszer kellően megerősödne! Egy kezdő először a csontozatát erősitse és az aerob részt, közben az izomzat megismerése a fontos, tehát edze azt is, de ne vigye el az edzést az izomtömeg irányába. Ja igen, én inkább eszem gyümölcs vitamint, mint mesterséges műanyagokat! A természetes étkezés pedig igen a tanyasi csirke, a kistermelői vagy falusi gyümölcs, zöldség. Sajnos annak idején én is követtem el hibákat, de levontam a konzekvenciákat! Kérdés minden esetben az, hogy miért jársz gyurni: egészség, csajok, versenyszellem? Képzeljétek el azt amikor egy srác 40!!Kg-t nem tud kinyomni fekve és 7 hónap mulva 110kg!! nyom ki. De megfizettem az árát az elvakultságomnak. Nem hallgattam az okosabbakra és mentem a külföldi, főleg amerikai szaklapok után. De mind1 ez már a mult. A lényeg, hogy TI ne kövessétek el az elődök hibáit!!! :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.