Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23501) spammer válasza cettlee (#23498) üzenetére


spammer
veterán

A patikus nem mondta, hogyan kell szedni? ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#23502) cettlee válasza cettlee (#23498) üzenetére


cettlee
őstag

nem kioktatást kértem, hanem egyszerü kérdésre még egyszerübb választ. gondoltam hogy nem fog sikerülni okostojások :D

(#23503) Jojo5 válasza cettlee (#23502) üzenetére


Jojo5
őstag

faxságot kérdeztél nem tűnik fel ?! :F
honnan a pöcsből mondjuk meg, hogy nálad a károsodás mértéke mégis mekkora lesz, vagy, hogy mire, hogy reagálsz, vagy, hogy egyáltalán tudsz-e eredetit szerezni... :F :W

cettlee: akkor feltűnhetne... olvasgass még a témában egy kicsit

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23504) cettlee válasza Jojo5 (#23503) üzenetére


cettlee
őstag

nemtünik fel

(#23505) Jim-Y


Jim-Y
veterán

200hsz/félnap, ezt a topikot sem éri meg olvasni -.- ;]

(#23506) Kassadin válasza Jojo5 (#23503) üzenetére


Kassadin
addikt

Te elég tapasztaltnak tűnsz a szerek terén. Február óta nyomom natúrban, úgy gondolom, most már ideje lenne valamit nyomni a popiba. Mit javasolsz?

(#23507) spammer válasza Kassadin (#23506) üzenetére


spammer
veterán

[link] vagy egy nagy néger bráner.

:))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#23508) cettlee válasza spammer (#23507) üzenetére


cettlee
őstag

spammer neked bevált?

(#23509) Möhe válasza Kassadin (#23506) üzenetére


Möhe
addikt

most már ideje lenne valamit nyomni a popiba

topik zárható ;] :DDD

(#23510) spammer válasza cettlee (#23508) üzenetére


spammer
veterán

Nem próbáltam, félek, hogy túl izmos lennék tőle.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#23511) cettlee válasza spammer (#23510) üzenetére


cettlee
őstag

hát a seggedben ha csak ideiglenesen is de biztos több izom lenne xd

(#23512) Jim-Y válasza Kassadin (#23506) üzenetére


Jim-Y
veterán

egy 5 betűs szót ami f-el kezdődik, de csak mert így kérded :D megelőztek...fck :D

[ Szerkesztve ]

(#23513) Kassadin válasza Jim-Y (#23512) üzenetére


Kassadin
addikt

Fazék? Azzal mire megyek? :F

Möhe & spammer: Melegek, egyből azon jár az eszetek. Ampullás is létezik, és azt nem szétharapni szokták. :((

[ Szerkesztve ]

(#23514) mocsanisi válasza cettlee (#23498) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Csak stana magában? :U :N

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#23515) Möhe válasza Kassadin (#23513) üzenetére


Möhe
addikt

a mondatszerkezet/szóhasználat amiben te használtad az volt meleg,nem az amin jár az eszem
a "mit szúrjak" nem egyszerűbb,mint a "mit toljak a popiba" ?
újratervezés ;]

(#23516) cettlee válasza mocsanisi (#23514) üzenetére


cettlee
őstag

azt nem mondtam, de nem is ez volt a kérdés lényege

(#23517) cettlee válasza mocsanisi (#23514) üzenetére


cettlee
őstag

de amugy igen xd

(#23518) mocsanisi válasza cettlee (#23516) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Megint nem a kérdésre válaszolok de akkor vegyük át a dolgot kicsit normális szemszögből hátha tanulsz valamit.

Ugye a stanozolol DHT (dihidrotesztoszteron) származék, és ugye te tablettásat akarsz szedni szóval orális cucc. Na most a stana az 17 alfa-alkalizált vagyis a 17. szénatomhoz kapcsolódik egy metil csoport, ez arra jó hogy "túléljék" a májban történő lebontást. Szóval mivel 17 alfa-alkalizált ezért májkárosító hatású vagyis 1 mellékhatás amivel kell számolni.

Na most az összes DHT származék eltolja a koleszterinszinted, az LDL (ez hívják "rossz" koleszterinnek) szintjét megnöveli, viszont a HDL koleszterin szintet lenyomja. Akkor ez itt még egy lehetséges mellékhatás.

A stana ronthatja az izületek "kenését" is, fokozott sérülésveszély.

Amúgy lightos szteroidnak tartják nyílván a stanozololt, viszont ennek is megvannak a mellékhatásai.
És akkor itt jön a lényeg SZERINTEM, baromi felesleges beszennyezni a szervezeted szemes Stanozolol-al, mert 1. mivel lerí az írásból hogy nem értesz hozzá nagy az esély hogy kamut kapsz, 2. és azért a kis plusszért amit ez a cucc tud nyújtani biztosan nem károsítanám meg a szervezetem.
Ez csak saját vélemény és eszmefuttatás volt, kezelje mindenki ahogy akarja, ezeket a dolgokat énis csak olvastam mert érdekel a téma, de szteroidhoz nem nyúltam.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#23519) GiP23 válasza cettlee (#23498) üzenetére


GiP23
csendes tag

Csak, hogy a kérdésre is válaszoljon valaki az őrület kedvéért, nagy valószínűséggel tökmindegy hogy 75 vagy 100 nap, de ha már mindenképp csinálod és gondolom most elsőre, akkor én a 30mg -ot javaslom. Ez kevésbé fog megborítani valószínűleg, de attól is függ hány éves vagy, milyen állapotban vagy, meg egyáltalán hogy reagál rá a szervezeted. Ha mellette szedsz valami májvédőt (máriatövis olaj) és utána a megfelelő szereket (clostybegyl, clomid, nolvadex) akkor minimalizálhatod a kárt amit okozol magadban. De azt tartsd észben, hogy a használata NEM JAVASOLT, mellesleg illegális és MINDEN ESETBEN lesznek mellékhatások előbb vagy utóbb.

(#23520) God Vazzeg válasza mocsanisi (#23518) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mivel nulla esélye van hogy jó stanát kap, így inkább írd le neki a metyltesztó mellékhatásait, úgyis azt fogja tapasztalni. Főleg 100mg-nál, könyörögni fog a mája hogy kixarhassa :K :D

(#23521) lama_lamm válasza God Vazzeg (#23520) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Ha már így a szereknél van a téma, ismertek olyat aki clenbuterolt szedett? Kiváncsi vagyok (persze elméleti síkon - gyógyszerész szemmel), hogy mennyire van meg az izonhipertrofizáló mellékhatása?

(#23522) Markgx10 válasza mocsanisi (#23518) üzenetére


Markgx10
őstag

Egyik csapattársam, aki az általam látott egyik legnagyobb tehetség és Janesz a négyzeten genetika (alapból) tavaly rászánta magát tavasszal, hogy stanazolt szed, még sikerült eredetit is beszereznie, szóval nagy volt az öröm. A harmadik hétig ;] amikor is már elkezdte komolyan az erőt hozni és az amúgy is brutálisan erős srác még háromszor akkorát ütött edzéseken, ahogy te is írtad az ízületek kenése viszont romlott, így egyszer olyat odavert a pontozókesztyűnek, hogy szétszakadt a vállízületében valami, levált a porc stb és a lényeg AZÓTA SEM (1 év) tud normálisan edzeni és már nem is lesz az soha, aki előtte volt.

Gyúrásról nem tudok véleményt mondani, de küzdősport mellé nagyon nem ajánlott :N :D

(#23523) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na voltam tegnap, utána hazamentem asszony meg rántott gombát csinált. Mondom miafax ebből nem lesz izom. :(( de lexarta ;]

Az edzés amúgy nem volt rossz, a felhúzásban a 165kg csak kétszer ment, szóval elértem a genetikai határomat :D Militaryban az 5/3/1 utolsó hetén a utolsó sorozat (ami papíron ugyen 1 ism) abba 10-et nyomtam, szóval a ciklus eléggé alultervezett volt. Vagy csak felspanolt a deadlift kudarc. Mondjuk az 1ism kalkulátor és a valóság között nem találok összefüggést....

A többi része inkább az izomépítésre ment az edzésnek, csak nem sikerült :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23524) tepizoli válasza BÁ Nutrition (#23334) üzenetére


tepizoli
tag

Köszönöm hogy leírtad most jutottam csak ujra net elé. Figyelmesen el fogom olvasni és hasznositani.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#23525) drogery válasza Woodslave (#23523) üzenetére


drogery
tag

nem lehetnek nálad technikában problémák, mintha a guggolásra is írtad volna, h "harmatos"
elemelésnél gurtni? magnézia? vegyes fogás?

ezek az 1 ismétléses kalkulátorok nálam is érdekesen mennek főleg elemelésnél mondjuk abból nehéz volt kalkulálni, mikor 170x1 ment akkor ment a 180x1 meg a 190x1 :))

(#23526) mocsanisi válasza God Vazzeg (#23520) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ha metilt kap csak eszreveszi....Osszes DHT mellekhatas, melle puffadas, vizesedes. 17 metil ösztradiollá konvertalodik ami durvabb mint a sima osztrogen. Amugy meg akinek fogalma sincs a dolgokrol ne kokszoljon. jol mondom god bacsi? :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#23527) Woodslave válasza drogery (#23525) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elemelés gurtnival persze. Vegyes fogást nem használok, mert láttam pár bicepszszakadó videót :D (meg kurvára nem készülök versenyre meg ilyenek)

Nem tudom, szerintem nincs technikai probléma, egyszerűen ennyi megy most. Guggolás is "harmatos" (ami a qrva gyenge finoman mondva) Aztán mivel Mark Ripettoe tanította, lehet xarul csinálom :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23528) drogery válasza Woodslave (#23527) üzenetére


drogery
tag

én vegyes fogás folyékony magnézia hook grip kombóval nyomom, de a videókat ink nem nézegetem.
de a vegyes fogással szerintem 40 kg plusz igaz gurtni évek óta nem volt rajtam.
versenyzés nekem benne lenne, múlt héten volt a junior raw ob, szerencsétlenségemre 6 hete gyógyulok egy lágyéki (abductor) húzódásból, és a hétvégén már tudtam 70be guggolni, azzal meg versenyen nem mentem volna sokra.
rip azért jelent garanciát.

[ Szerkesztve ]

(#23529) God Vazzeg válasza lama_lamm (#23521) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nincs neki ilyen hatása. Anabolikus hatása egyáltalán nincs neki, antikatabolikus van, de mivel erősen üríti a glikogént, ezért óvatosan kell vele bánni. Amennyiben más anabolikus roid megy mellette, és sok glutamin vagy /és BCAA akkor teszi a dolgát, bár ilyenkor inkább a zsírégető hatását használják már ki inkább.

(#23530) God Vazzeg válasza Markgx10 (#23522) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ugyanígy megerősödsz, és egy fekvenyomásnál mondjuk szétküldöd a vállad, az se előnyös. A kenésről mindig gondoskodni kell :D ;]

(#23531) Woodslave válasza drogery (#23528) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja persze úgy akartam írni, hogy nem ő tanította. :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23532) God Vazzeg válasza mocsanisi (#23526) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jól beszélsz :R Kis proviron mindenképp legyen kéznél neki :D

(#23533) drogery válasza Woodslave (#23531) üzenetére


drogery
tag

mindjárt gondoltam, h nem jár mifelénk, esetleg egy jó nyaralás alkalmával meglátogattad.
de megnézed a szemináriumait tube-on akkor mondhatod, h személyesen ő tanította :K

(#23534) Markgx10 válasza God Vazzeg (#23530) üzenetére


Markgx10
őstag

Ezt a reklámszöveget el tudnám képzelni:

"Deca, az ízületek barátja"

És egy pár kigyúrt nyugdíjas mosolyogva szorongat egy-egy ampullát ;]

(#23535) littlelion21 válasza Woodslave (#23527) üzenetére


littlelion21
addikt

A negatív szakasz hogy néz ki? Leb@szod a súlyt és kivársz az ism. között, vagy pattintod, esetleg a kettő között valahol?

(#23536) spammer válasza Markgx10 (#23522) üzenetére


spammer
veterán

Én azt nem értem, hogy ha valaki "Janesz a négyzeten genetika (alapból)", akkor mi a büdös lófaxért kell neki még koxolni is? Pláne, ha nem is testépítő, hanem bokszoló.

Tanulópénzt megfizette.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#23537) God Vazzeg válasza Markgx10 (#23534) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Deca az nem is annyira, inkább a tesztók ilyenek :D

(#23538) cettlee


cettlee
őstag

stana mellé tilos májvédöt szedni, mert akkor nem hat.levezetésnek majd szedek zitozaniumot ami anti ösztrogén. jah és eredeti, tisztába vagyok a metilteszto mizériával is, meg hogy a stanapiacon egyik se igazi stana gyakorlatilagm kisporolják az anyagot stb. izületeknél az is közrejátszik, hogy kihajtja a vizet valamilyen szinte onnan is, persze hogy sérülékenyebb lesz valaki, nem kell észnélkül emelni a sulyokon, értelmes ember ugyis csak formálodásra használja stanát. köszi az aggodalmakat és ti nehogy kiprobáljátok otthon ;] valaki válaszolt a kérdésemre is véletlenül, annak köszi, sztem is tökmind1, mert a bevitt hatoanyag ugyanannyi

(#23539) Márk01 válasza spammer (#23536) üzenetére


Márk01
tag

Kérdezd meg Ben Johnson miért használta,ő sem testépítő.Számos sportágban használhatják,pl.robbanékonyság növelésére...

cettlee:neked sem kell aggódnod a diplomád miatt,ugye?

[ Szerkesztve ]

===============================================================

(#23540) lama_lamm válasza cettlee (#23538) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

1. Értelmes ember nem koxol
2. Nem mindegy, hogy az egyszerre bevitt hatóanyag mennyi. De ha szerinted igen, akkor edd meg az összeset egyben :)

(#23541) spammer válasza Márk01 (#23539) üzenetére


spammer
veterán

Haverod is profi sportoló, ebből él, olimpiákra jár? :)

--

cettlee: ne is szedj májvédőt, még a végén nem fog rendesen károsodni ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#23542) Woodslave válasza Márk01 (#23539) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ebből van kisdoktorija ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23543) SzlobiG válasza lama_lamm (#23540) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor egyik versenyző se értelmes?

Amúgy meg stana mellé kell ízület védő és meg van oldva a dolog.:U

(#23544) roulette válasza spammer (#23536) üzenetére


roulette
csendes tag

Janesz ő fórumtag? Lehet róla képet találni valahol? Csak mert annyira beszéltek róla :))

(#23545) Woodslave válasza littlelion21 (#23535) üzenetére


Woodslave
nagyúr

valahol a kettő között. Nem veszem fel a kezdőállást minden ismétlés előtt (ez így hülyén hangzik, de nem resetelek) de nem is pattan nagyot. (legfeljebb ha csinálok még egy utolsó utáni ismétlést)
Lefelé egy ideig kontrollált az engedés, aztán van egy pont (most nem fogom szögmérővel lemérni, hogy a derekam milyen szöget zár be a földdel) ahol beengedem.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23546) spammer válasza roulette (#23544) üzenetére


spammer
veterán

[link]

szerk: elég komoly háta volt :D [link]

szerk2: meg a karjai/vállai sem voltak "csövek" :DDD

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#23547) lama_lamm válasza SzlobiG (#23543) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Ebbe ne menjünk bele, mindenki azt csinál magával, amit akar :)

(#23548) God Vazzeg válasza cettlee (#23538) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez a hsz tömény humor, jó lett a reggelem, köszi :DDD

(#23549) roulette válasza spammer (#23546) üzenetére


roulette
csendes tag

köszönöm, AZIGEN :)

(#23550) Márk01 válasza spammer (#23541) üzenetére


Márk01
tag

Te ennyire idióta vagy,hogy nem tudod értelmezni a leírtakat?A sok kisköcsög miért szed össze-vissza minden szart,olimpiára készülnek? :F

===============================================================

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.