Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24401) God Vazzeg válasza Zomb€€ (#24387) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon jó!! :K

(#24402) Woodslave válasza Tamoo (#24399) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja, egy darabban alig van valami kalória :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24403) Woodslave válasza Tamoo (#24399) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja, egy darabban alig van valami kalória :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24404) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#24390) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pontosan tudom hogy kijaz :R
de legalább Cyplenkov ismét elégnek bizonyult hogy bekapcsoolódj a fórum életébe:)

Zombi: nekem 44 lett válledzés után szal jó eredmény a 80 feletti :K
sok értelmét nem láttam amúgy, mert éreztem hogy bedurrantam volna csak elfáradtam. lehet túl széthajtottam már magam és azért
ma karozás lesz, előtte kipróbálom ismét

borsós Fred: Juliano kisgyerek csinált vagy 40et a kézenállásba nyomásból
de tavalyelőtt unokatesóm kislánya is nyomott vagy 10et!!! 7-8 évesen
úgyhogy fel kell kötnöd a gatyád ha ebben akarsz nyomulni ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24405) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Én még falhoz támaszkodva se tudok kézen állni. :DDD A lábam legyen csak lentebb mint a fejem, addig nincs vész.

(#24406) Fred23 válasza BÁ Nutrition (#24404) üzenetére


Fred23
nagyúr

Fel fogom kötni! Igazából nagyobb probléma nálam is az egyensúly. A lábaim mindig súrolják a falat, ezt kéne elhagyni, hogy jól is nézzen ki. Mert mikor egy háznak támaszkodva mutattam másoknak, nem láttak benne semmi különöset -nem nagy szám. De az egyből vagány meg menő, ha valaki a levegőben kalimpál a lábaival, és sehol egy fal. Pedig szinte semmi különbség, erőben legalábbis. Egyensúlyozni kell megtanulnom jobban, azt meg majd begyakorlom a szabadban hamarosan. Csak már így is furán néznek rám időnként, mikor éppen valami mást gyakorlok -palánk például-, vagy hogy kezen-lábon súlyokkal megyek valahová hétvégén kutyázni, kirándulni. Pl. ezen is volt némi meglepődés:

(#24407) tween


tween
őstag

Tomics barátnőjére leltem:

(#24408) Yeffy válasza tween (#24378) üzenetére


Yeffy
veterán

nem rosszak, nem rosszak... :))

MárkGX10: pff, "szhéép darab"... :N :DDD

szerk.: mondjuk ez a "termés" itt felettem... :Y

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#24409) Woodslave válasza Ijk (#24395) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én azért berakom a polcra Manitu 35kg-s egykezes nyomása és Kassa 15 kg-os ferdepados nyomása mellé ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24410) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#24409) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
[link]
luxus fittneszgép idiótáknak :F
2 milláért

arra egyenlőre még nem jöttem rá hogy állítja az erősséget. ami látszik belőle az übergagyi :U

csoportterápiában is van[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24411) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#24410) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom, de biztos egészségesebb mint súlyokat használni. Kicsit tai chi benyomás némi ellenállással :K

;]

ja az új hsz-re nyomjál már mert mindig megszólítva érzem magam... :P

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24412) Ijk válasza Woodslave (#24409) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért, ha jól tudom 95 kiló körül van, annak a fele pont a rúd+2x15kg-os tárcsa. Azért az nem egy olyan nagy súly, persze én még szerintem 60-ig se jutnék el.:)
Na majd egyszer kipróbálom.

BÁ Nutrition: Elég ha eladnak belőle pár százat, annyi gazdag hülye meg úgyis van a világon.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24413) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#24411) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"de biztos egészségesebb mint súlyokat használni"
:F

ennyi erővel Rubint Rékára is ugrálhatnának az legalább nem 2 milla

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24414) Zomb€€ válasza BÁ Nutrition (#24413) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ott volt a smiley teeee ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#24415) God Vazzeg válasza Zomb€€ (#24414) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:C

(#24416) Ijk válasza Fred23 (#24406) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az ott te vagy a súlyokkal és a fekete blökivel? :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24417) Kassadin válasza Woodslave (#24409) üzenetére


Kassadin
addikt

Mindig a kisebbet kell bántani, szégyelld magad. :(

(#24418) tween


tween
őstag

ez "formásabb" gép:

[ Szerkesztve ]

(#24419) BÁ Nutrition válasza tween (#24418) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezt nekem? :)
köszi :R

jobban jártam mint Tomics ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24420) Woodslave válasza Zomb€€ (#24414) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne segíts, inkább valld be hogy hazudtál ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24421) Fred23 válasza Ijk (#24416) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ja. Derékból lemenne még 3-4 centi, és elégedett is lennék. A csajoknak a nálam izmosabb már nem tetszik. :D

(#24422) Zomb€€ válasza Woodslave (#24420) üzenetére


Zomb€€
őstag

Te hitetlen, csináltam videót is (igaz csak 1frame/sec ment :( )

85x

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#24423) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#24410) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Rohadt szar egy gép. Voltunk wellness-elni és az ottani konditerembe csak ez volt meg cardio gépek. Erősséget egy motor állítja, ilyen hiper szuper potméterrel belövöd hogy milyet akarsz 1-től 20-ig, ő meg beállítja. Amúgy nagyon retek mert nem folyamatos a terhelés, hanem mintha valami gumikötelet huzogatnál, csigához képest messze lemarad.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#24424) deniro2 válasza Zomb€€ (#24422) üzenetére


deniro2
senior tag

Az izzadságcsepp gyönyörű... :D Kár, hogy mire kinyomtad a súlyt, az alkarod leszakadt és a felkarod cafatjaival kellett tartanod a rudat... Biztos fájt... :)

(#24425) GiP23 válasza BÁ Nutrition (#24410) üzenetére


GiP23
csendes tag

Ahol edzem ott van egy ilyen gép. gagyinak egyáltalán nem gagyi, digitálisan lehet állítani a súlyt középen egy ilyen kék ledes tekerővel, de az egész mechanika nem látszik. inkább feleslegesnek mondanám, de van edző aki egész edzéseket tart ennél a gépnél. mindenesetre érdekes.

(#24426) Woodslave válasza Ijk (#24412) üzenetére


Woodslave
nagyúr

60-ig? Nem nyomsz fekve rúd + 2 *15kg-s súllyal... :U ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24427) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na ma én is rápróbálok erre, 40kg-val becélzom az össz 30 ismétlést :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24428) nepszter1


nepszter1
addikt

Ma voltam mell-bic jó volt jó bedurrantottam edzés után el kellet menni egy új házi orvosoz mert a gyerekorvosnál kidobott a gép . Természetesen kérdezte hogy mit szedek mondom csak fehérjét aztmondja az nem jó . mert szét roncsolja a szívrostokat is nem csak a karod nő tőle mondom jólvan. Csinált egy EKG-t természetesen nem teccet neki valami kiugrások voltak benne de mondtam neki edzeni voltam .... Hogy a faszba lehet az ilyen dokinak megmagyarázni hogy a fehérje kurvára nem káros? Ja meg azt is mondta hogy 10év mulva beszélgetünk majd a fehérjéről ... :W

Minden félévbe el kell mennek EKG-t csináltatni mivel amatőr szerződésem van a focihoz és kötelezik az egészségügyi vizsgát érdekes hogy egyszer sem szóltak ez miatt.

[ Szerkesztve ]

(#24429) Woodslave válasza nepszter1 (#24428) üzenetére


Woodslave
nagyúr

xard le, mindenki jobban ért hozzá, mint az orvosok. :N

A fehérje nem káros, minden táplálékiegészítő gyártó megmondhatja ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24430) Zomb€€ válasza Woodslave (#24429) üzenetére


Zomb€€
őstag

Tegnapelőtt a mórningsóban is azt mondták, hogy a fehérjéket senki sem vizsgálja be, kvázi bárki adhat el!

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#24431) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#24429) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

úgy néz ki hogy megpróbálkozom pár kondigép építésével :)
van ötlet hogy honnét tudnék lapsúlyt szerezni? mert nem nagyon találtam a guglival

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24432) spammer válasza BÁ Nutrition (#24431) üzenetére


spammer
veterán

Esztergályostól, vasöntödéből ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#24433) God Vazzeg válasza Zomb€€ (#24430) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Eladni se, de gyártani se lehet engedély nélkül :N Honnan szednek ilyen hülyeségeket? :U

(#24434) Zomb€€ válasza God Vazzeg (#24433) üzenetére


Zomb€€
őstag

Fogalmam sincs, egyik exem hívta fel rá a figyelmem, hogy vigyázzak a fehérjékkel! :DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#24435) Tomics válasza God Vazzeg (#24433) üzenetére


Tomics
addikt

Én is hallottam, az uniós jogszabályok nagyon gyengék, a táplálékkiegészítőkre OÉTI engedély kell ami annyit jelent: be van jelentve az Országos Élelmezésbiztonsági és Táplálkozástudományi Intézetnek (tehát nem vizsgálják be). semmi többet. valami főmufti nyilatkozott. Fogyást segító kizárólag gyógynövényt tartalmazó bogyókról volt szó (amiket pl. teleshopokban is látni), amikről kiderült hogy tele van illegális, unióban betiltott szerekkel.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#24436) nepszter1 válasza Zomb€€ (#24434) üzenetére


nepszter1
addikt

nem áll fel mi ?:D

(#24437) God Vazzeg válasza Tomics (#24435) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon komoly minőségi és ellenőrzési feltételeknek kell megfelelniük, nem rég volt erről egy műsor, a gyártás során amerikában ellenőrzik őket, utána amikor bejön az unióba, majd a forgalmazónál is, bár itt szerintem csak papíron. Unión belül szerintem hamarabb lehet ezzel csalni, nem is veszek román meg ilyesmi kiegeket.

A tvshopos valamiről meg azt olvastam hogy megtévesztés miatt kapott büntetést a cég, mivel gyógyhatású készítményként reklámozta, de ezt nem tudta semmivel alátámasztani, magyarul nem volt benne hatóanyag. Épp elég opatás ez így is :K

(#24438) Kassadin válasza God Vazzeg (#24433) üzenetére


Kassadin
addikt

És azt az orvosok honnan veszik, hogy a fehérjepor egészségtelen? :F

spammer: Sportorvosoknak hívják őket, igen. Mondjuk attól még a simáknak se kellene hülyének lennie ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

(#24439) spammer válasza Kassadin (#24438) üzenetére


spammer
veterán

Orvosok szerint minden "gyúrós" tápkieg = kox

Tisztelet a kivételeknek, biztos vannak azért hozzáértő dokik is :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#24440) God Vazzeg válasza Kassadin (#24438) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tanítják nekik, és amúgy ez igaz is. Mivel a vesén keresztül ürül. Persze azt nem tanítják, hogy edzés miatt mi be is építjük a fehérjét, és nem fog ürülni :D (Csak minimális mértékben)

Vigyázni kell amúgy, mert ha fehérje van a vizeletben, vese problémának nézik, mindig mondjátok hogy fehérjét szedtek, mert elküldenek dialízisre :D

[ Szerkesztve ]

(#24441) mocsanisi válasza Kassadin (#24438) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Enyém nem mondja. Ha beteg vagyok akkor is általában teázást ír fel, meg napi 3mg Cvitamint, meg infralámpát vagy mit. Jó persze ha már halálomon vagyok, akkor ír gyógyszert, végső esetben antibiotikumot. Meg mindig elmondja hogy lehetőség szerint egy erős multivitamin, és főleg télen de ha lehet egész évben napi 1mg C... :D

Kassadin: Na a sportorvosokkal nekem csak rossz tapasztalatom van... Azok meg el akartak tiltani küzdősporttól már -2,5-ös szemre, mert hogy retinaleszakadás veszélye. Megjegyzem, rendőrségnél -4dioptria alatt még semmi ilyesmit nem emlegetnek, -4 dioptria felett mondják a nagyobb esélyt a retinaleszakadásra.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#24442) Kassadin válasza God Vazzeg (#24440) üzenetére


Kassadin
addikt

"Tanítják nekik, és amúgy ez igaz is. Mivel a vesén keresztül ürül."

Oké, triviális, hülye kérdés volt. :DDD

Nekem fehérje nélkül is mindig problémás volt a vesém, 3-4 évente van vesekövem. <sóhaj>

[ Szerkesztve ]

(#24443) spammer válasza mocsanisi (#24441) üzenetére


spammer
veterán

Akarod mondani, 3g és 1g (gramm) C vitamin.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#24444) Tamoo válasza Kassadin (#24438) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én meg azt mondom, hogy honnan veszed, hogy egészséges... :U ki tudja kinek van igaza...

B@ssz@ meg a k@rv@ élet, kihúztak még egy bölcsességfogam. Ez szarabb volt mint a múlt keddi, szétrángatta az egész pofámat, még a nyakam is görcsbe van. Már az a kis izom is leesik rólam ez alatt a pár hét alatt.

(#24445) Tomics válasza mocsanisi (#24441) üzenetére


Tomics
addikt

3 mg? 1 mg? :D
elég maradi lehet az orvosod ;]

god: akkor balázsék átbasztak, rohadt média :D

PH! addikt since 2004

(#24446) mocsanisi válasza spammer (#24443) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jah igen, bocsi félreírtam :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#24447) BÁ Nutrition válasza spammer (#24432) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

esztergályosnak mi köze van a lapsúlyhoz? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#24448) Kassadin válasza Tamoo (#24444) üzenetére


Kassadin
addikt

Mivel nem tudod, mivel etetik a csirkét/sertést/stb; milyen vegyszerrel szórják a termőföldeket, amit te megeszel s ez milyen folyamatokat generál a szervezetedben, szerintem teljesen fölösleges azon gondolkodni, hogy vajon van-e bármiféle káros hatása a tápkiegeknek. "Egészségesen" nem igazán tudsz élni, max. törekedhetsz rá. Esetleg saját tanya, s megtermelsz mindent/állatot tartasz. :DDD

(#24449) Eagl3 válasza BÁ Nutrition (#24447) üzenetére


Eagl3
veterán

Úgy gondolta, hogy esztergáltatsz magadnak... bár a lapsúly nem igazán forgástest és ha jól tudom az esztergálás az forgástestek megmunkálására alkalmas.

MOD: szóval inkább egy jó kovácsot keress fel valamelyik kohóban ;]

Szerk2: hülyeséget írtam kb., de akkor sem esztergálnak lapsúlyokat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24450) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#24440) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez mondjuk ott borul hogy neked reggel üres gyomorral kell menned vizeletet adni
hiába zabálod kilószámra a fehérjét attól még nem szabad fehérjének lennie a vizeletedben üresen.
pont tegnap beszéltem erről egy orvos(nem a hülye fajtából) haverommal, kreatint vetettem fel neki hosszú távú használat szempontjából

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.