Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23801) deniro2 válasza mocsanisi (#23782) üzenetére


deniro2
senior tag

Attól hogy nem diétáztam még bőven érthetek hozzá

Maximum fogalmad lehet róla, de érteni majd akkor fogsz hozzá, ha tapasztalatod is lesz benne, nem csak felmondod, amit olvastál... Az meg nem érv a te hozzáértésed mellett, hogy van, aki úgy csinál valamit, hogy tök hülye hozzá, mert mások balfaszságától te nem leszel okosabb. Gondolom, pl. edzésben már te is tapasztaltad, hogy egy dolog elolvasni, hogy valamit hogyan kell csinálni és megint más saját magadnak/magadhoz kitapasztalni a gyakorlatban. Én az elmúlt 6 évben 6x diétáztam és hidd el nekem, hogy hiába olvasol el 70 cikket a témában, a gyakorlat mindig más. A egyik legjobban sikerült diétám majdnem tök ugyanaz volt, mint amit a srác összeállított, úgyhogy tuti, hogy nagyon nem foghat mellé vele.
Alkati kérdésekben pedig nem lehet ilyen sztenderdeket felállítani, hogy aki 170 centisen 70 kiló, az tuti ektomorf, meg elfújja a szél és társai... Janesz pl. mikor elkezdett ide írogatni, akkor volt kb. 75 kiló a 173 centijéhez, mégis simán volt a karja 43-as és ha a majdani 74 kilós önmagadat összehasonlítanád az ő akkori formájával, tuti elsírnád magad... Ráadásul 83-84 kilósan már versenyen indult.
De pl. Erdei Zsoltra sem hiszem, hogy azt mondhatnád, hogy vézna gyerek a 178/79-es paraméterei ellenére... Minden ember más, simán lehet a srác is zsíros 70 kilósan és, ha ez őt zavarja, akkor miért ne diétázhatna...

(#23802) tepizoli


tepizoli
tag

Sziasztok!
Feltöltöttem a Nagy Zöld Könyvet ide:[link]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#23803) Woodslave válasza deniro2 (#23801) üzenetére


Woodslave
nagyúr

értelmes emberek minek írogatnak ide, pláne ennyit ;]

Abszolúte egyetértek. Én 174 cm-hez 79 kilós reggeli üres súllyal hájas vagyok mint az állat. Simán lemehetnék 70 kilóra úgy, hogy ha csak a hasamról, a csöcsömről meg a seggemről tünne el a zsír és nem lennék fogpiszkáló (annyira :D )

De amúgy pláne kezdőként nem kell a "szálkásítás/tömegelés" fekete-fehér vonalon mozogni. Jó belőtt kajával faszán lehet haladni (ha a genetika is úgy akarja), de mivel nem végez nehéz súlyzós edzéseket, ezért az izomépítés nem fog annyira összejönni. És lehet hogy két ninjutzu meg gördeszka jó mozgás, meg az otthoni fekvőtől is qrvára kigyúrta magát pár ember a youtube-n, de sztem kevés :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23804) Eagl3


Eagl3
veterán

Első három hétben diéta alatt -6 kiló nem túl sok?

(#23805) spammer válasza deniro2 (#23801) üzenetére


spammer
veterán

:K

Rajtam is van zsír, pedig macikos megehetne reggelire :D

Sárga kapszulában amúgy van egy olyan rész, hogy testkompozíció megváltoztatása. Nálam az megy, és működik. Igaz, hogy ez lassú módszer, de nem sietek sehova.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#23806) Zomb€€ válasza Eagl3 (#23804) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ha drasztikusan volt csökkentve a ch akkor abszolút nem, hihetetlen mennyiségű víz tud távozni az elején.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#23807) Eagl3 válasza Zomb€€ (#23806) üzenetére


Eagl3
veterán

kb. 100grammon vagyok

(#23808) Zomb€€ válasza Eagl3 (#23807) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ha előtte 300-400 volt akkor simán ok.

Nekem van úgy, hogy átzabálok egy hetet, aztán visszaveszem diétás szintre, és másnap h*gyozok mint az állat, és 3 napon belül -2kg.

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#23809) BÁ Nutrition válasza tepizoli (#23802) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azmiaz?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#23810) Boxer001 válasza BÁ Nutrition (#23809) üzenetére


Boxer001
veterán

Gyúrós biblia grínpíszeseknek :F

(#23811) drogery válasza Woodslave (#23765) üzenetére


drogery
tag

a leucin pont fele annyiba kerül, mint a bcaa ==> jó

én annyit meg tudok tenni, h a pwo turmixot lecserélem tejsavóra és várok vele egy ~30 percet, ha kihagynám a vacsorát, még, ha 2. pwo turmix is menne, akkor az már fogyókúra lenne :DD
berkhan meg pont azt mondja, h az étkezést turmixra cserélni ostobaság, egyébként is csak azóta költök pwo turmixra mióta bő fél órára lakom a teremtől, nem pedig 0,5 percre :))

(#23812) tepizoli válasza BÁ Nutrition (#23809) üzenetére


tepizoli
tag

A nagy zöld köny elvileg az írásának idején és még utánna is sok évig a legmélyrehatobb könyv volt ami a kokszal foglalkozik. Az akkori szerek mindegyike benne van leirásokkal hatás, adagolás stb. Érdekes hogy még nem halottál róla mert ezt a könyvet a gyúrosok bibliaként forgatták még Tv müsorban is benne volt az RTL klubon. A MMM cimü müsornak volt egy testépitésről szoló része.

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#23813) Boxer001 válasza tepizoli (#23812) üzenetére


Boxer001
veterán

Jó tudni, akkor nem töltöm le. :)

(#23814) drogery válasza Boxer001 (#23813) üzenetére


drogery
tag

[link]
:))

[ Szerkesztve ]

(#23815) tepizoli válasza drogery (#23814) üzenetére


tepizoli
tag

Viccnek jó volt de ez nem az. Amit én felraktam az egy kuriozum nem lehet megtalálni a neten. A könyvről készült fénymásolatot szkennelt be egy régi barátom.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#23816) Woodslave válasza tepizoli (#23812) üzenetére


Woodslave
nagyúr

á, még a végén Bubbee megint kioszt.

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23817) Jojo5 válasza Ijk (#23799) üzenetére


Jojo5
őstag

végre ? ez már nem az első ilyen "ismerkedésem"
:DDD

nem kelletem én magam, de a végén tuti az lesz, hogy felszednek mint 1 darab érmét :DD

spammer: én is az edzéssel vagyok elfoglalva, de ő is jött vállazni :D még jó, hogy nálunk csajok elvétve vannak csak edzésen, ez inkább spártai terem :))

joamilestoné: biztos teremne mint ahogy másoknak is... csak idő stb. ráfordítás :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23818) Woodslave válasza drogery (#23811) üzenetére


Woodslave
nagyúr

érdekesen jön ki ez a WD diéta edzéssel kombinálva. :U
20 óra nemevés (jó gyümi meg magvak) 4 óra evés, este. Edzés után 1 órával turmix, aztán 1 órával mégegy turmix (ha a legtöbb idővel számolunk) Marad két óra zabálni...

Igazából ami engem a legjobban zavar, hogy elméletet épít a termékek köré (vagy fordítva, de az se jobb) Nem bírtam megállni, hogy ne postoljam Waterbury-nek, hogy biztos rajta van a Defense Nutrition fizetéslistáján ;] (persze ki lett moderálva)

Szóval edzés után whey, de a nem warrior whey xar mert tralalall, edzés előtt NO fokozó, de a durrantók nem jók, étcsoki és az is csak warrior... Sok. :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23819) Manitou válasza Woodslave (#23818) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem meg legyen irányadó kajálásnak, az amit God mond :U

Egyél zsömjét kiflivel és ne törődjél semmivel :K ;]

(#23820) God Vazzeg válasza Manitou (#23819) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mitiszó? :DDD

(#23821) Woodslave válasza Manitou (#23819) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R minden út Rómába vezet ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23822) drogery válasza Woodslave (#23818) üzenetére


drogery
tag

2 óra alatt lehet enni, főleg úgy, h 20 perc után úgyis azt érzed, hogy tele vagy :DD

nekem az a rész tetszett, hogy napközben bármit lehet enni, kivéve olyan dolgokat amik emelik az inzulin szintet :C szóval egy darab szenet el lehet rágcsálni, és akkor a szénhidrát fele megvan :))

[ Szerkesztve ]

(#23823) macikos válasza drogery (#23822) üzenetére


macikos
addikt

Most ezzel mi a bajod? Ez alap, hogy az inzulin szint alacsonyan tartása nagyon fontos. Éppen ezért van gond a cukorral.

(#23824) drogery válasza macikos (#23823) üzenetére


drogery
tag

az a gondom vele, hogy nem csak a szénhidrátok növelik az inzulin szintet. ezeknek a böjtöknek az a lényege, h ne növekedjen az inzulin szint. semennyire.

ezért mondom, h jó ez a wd kalória menedzsment szempontból, de a böjtöt a gyümölcs meg magvak "elkúrják" inzulin szint szempontból.

szerk. azért azt nem mondom, h mind1 mit eszel, mert amit nem tudsz megemészteni, az nem emeli az inzulin szintet :C

[ Szerkesztve ]

(#23825) Woodslave válasza macikos (#23823) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem arra gondol, qrvára mindegy mit eszel, emeli az inzulinszintet... :U (nembiztos ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23826) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

(#23827) God Vazzeg válasza Tamoo (#23826) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sírok mááá :DDD

(#23828) bobalazs válasza Woodslave (#23816) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Röviden, kioktatás nélkül, elmondaná valaki miért is nem jó a házitej? Dietra a zsírtartalom miatt, v. mi?

(#23829) Woodslave válasza bobalazs (#23828) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megláttad Bubbee nevét, de az a postban volt ;]

Miért ne lenne jó? Ha emészted nincs bajod és szereted? :U Én nem iszok se házit, se dobozosat, de nem azért mintha elbaxná a diétámat, arra vannak finomabb dolgok (vaniliapudingos kalács meg máglyarakás ;] )

bazz tojást se ettem húsvét óta (kivéve rántott hús formájában) :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23830) drogery


drogery
tag

ezért nem kell ezzel foglalkozni. elolvasni a sárga kapszulát, ha nagyon unatkozik az ember akkor 1-2 wendler vagy kroc cikket, oszt szévász :U

(#23831) Woodslave válasza drogery (#23830) üzenetére


Woodslave
nagyúr

faxt akkor már túlképzett leszel meg csak összezavar ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23832) macikos válasza drogery (#23824) üzenetére


macikos
addikt

Főleg a szénhidrátok növelik.

[link]

A máj fehérjéből és zsírból is képes előállítani glükogént, de onnan nem kerül olyan gyorsan a véráramba, mintha mondjuk cukrot ennél. Ezek alapján ne egyél semmit, táplálkozz fénnyel, úgy jól fogsz kinézni.

(#23833) drogery válasza Woodslave (#23831) üzenetére


drogery
tag

akkor marad a bro wisdom

macikos: még az is lehet, h kipróbálom. tzs problémákat tuti megoldja :R

(#23834) God Vazzeg válasza macikos (#23832) üzenetére


God Vazzeg
veterán

De ez már a ketogén diéta lényege, ami egy testépítő topikba nem való :D

(#23835) drogery válasza God Vazzeg (#23834) üzenetére


drogery
tag

:Y mérnem?

(#23836) littlelion21 válasza God Vazzeg (#23716) üzenetére


littlelion21
addikt

17-10-8 felső madárfogással :))

(#23837) bobalazs válasza Woodslave (#23829) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ott tartok már hogy társasház mellett elhaladva, messziről érzem a rántott hús, stb. illatát... Ennyit a diétáról. Meg ezt a kalóriaszámolásos rendszert is nehéz betartani.
Tojást én meg azóta nem ettem mióta megdrágult. Utoljára még 40 forint körüli áron vettem.

(#23838) God Vazzeg válasza littlelion21 (#23836) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Elég jó! :K

(#23839) God Vazzeg válasza drogery (#23835) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mert nem leszedni akarjuk az izmot, hanem felépíteni magunkra :D A ketogén diéta nagyon nagy szakértelmet igényel, és mindenképp kell mellé roid ha izmot akarsz megtartani mellette. Gondolom belátható hogy ebbe a topikba kár behozni ezt. Persze kipróbálhatod, de ésszel, orvosi kontroll javallott, a máj károsodhat miatta, be is sárgulhatsz :U

(#23840) Woodslave válasza macikos (#23832) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

úgyse olvassa el senki, (én se ;] ) kiemelem amit az író kiemelt :D

Carbs are rarely converted to fat and stored as such
When you eat more carbs you burn more carbs and less fat; eat less carbs and you burn less carbs and more fat
Protein is basically never going to be converted to fat and stored as such
When you eat more protein, you burn more protein (and by extension, less carbs and less fat); eat less protein and you burn less protein (and by extension, more carbs and more fat)
Ingested dietary fat is primarily stored, eating more of it doesn’t impact on fat oxidation to a significant degree

A lényeg: tök mindegy mit csinálsz, hájas leszel, csak más mechanizmus útján :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23841) Woodslave válasza God Vazzeg (#23839) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen szakértelmet igényel hogy nem eszel ch-t? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23842) God Vazzeg válasza Woodslave (#23840) üzenetére


God Vazzeg
veterán

De jó. Kár belénk a fehérje :DDD

(#23843) Woodslave válasza God Vazzeg (#23842) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] valaki linkelje be a sárga kapszulát, hogy észhez térjünk :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23844) drogery válasza God Vazzeg (#23839) üzenetére


drogery
tag

jogos. én kacérkodtam vele, de szerintem natúrba hobbi szinten már a minőségi zsírok árával hamvában holt ötlet.

wood: visszajön nagymamák bölcsessége. fogyni akarsz? egyél keveset. :K

[ Szerkesztve ]

(#23845) God Vazzeg válasza Woodslave (#23841) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Izomgyengeség, csökkent vércukorszint, enerváltság, agyi funkció zavarok, májkárosodás. Ezek lehetnek a mellékhatásai a ketogén diétának. Hosszú távon kell a testnek a CH :K

[ Szerkesztve ]

(#23846) God Vazzeg válasza Woodslave (#23843) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tedd meg, mindenre felkészültem, leültem :DDD

(#23847) Woodslave válasza drogery (#23844) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó de akkor leesik az izmod :( Kellett valami komplikáltabb megoldás ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23848) drogery válasza Woodslave (#23847) üzenetére


drogery
tag

neeee, táplálékkiegészítők széles palettája érhető el ennek megakadályozására. 5 g glutamin felkelés után állítólag csodákra képes vagy ott a scitec HŐS és a sor a végtelenhez tart
erre pont most látom, h a scitec kijött a hiánypótló termékével lean boss néven, akármi legyen is az. nincsenek véletlenek ;]

[ Szerkesztve ]

(#23849) Woodslave válasza God Vazzeg (#23845) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy csirkerizst nem tudok tartani, nemhogy ketogén diétát :D Bár ezek közül legalább 3-om megvan ;]

drogy: azért a leucint te is beoptad ismerd el ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#23850) drogery válasza Woodslave (#23849) üzenetére


drogery
tag

a gasztronómiai élmény kárpótol :O
ha már itt tartunk eddigi tapasztalataim alapján sok kiegre nem mondanám, h megéri az árát vagy akár 1 fillért is, de mindig jobbat vár az ember :(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.