Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22201) P00By válasza kicsitomi88 (#22200) üzenetére


P00By
nagyúr

Pedig rendbe tenné az edzéstervedet ill. a gyakorlatok helyes/hasznos elvégzésében is segítene :) :P

(#22202) Coyot válasza zeg (#22197) üzenetére


Coyot
őstag

én pl mell után ha szenvedve is, de tudok bic+tric szuperszettet tolni, pedig mindent beleadok a mellbe is, az igaz h nem ugy megy a kar utána, mint mikor csak simán az van terítéken, hoszabb ideig nem csináltam még az igaz, de néhányszor muszáj volt.

Monnyuk nálunk van aki mell-hát szuperszettet tol,de mindig, és hát mocskos jól néz ki :)

Má' nem

(#22203) Bubee82


Bubee82
őstag

Wtf?

(#22204) Coyot válasza Bubee82 (#22203) üzenetére


Coyot
őstag

Viszlát! ;]

Má' nem

(#22205) Bubee82 válasza Coyot (#22204) üzenetére


Bubee82
őstag

Kijazakojot? :F ;]

(#22206) God Vazzeg válasza Bubee82 (#22205) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kijazabubi? :F :D

(#22207) Bubee82 válasza God Vazzeg (#22206) üzenetére


Bubee82
őstag

:R :K

(#22208) hummerdikk válasza God Vazzeg (#22206) üzenetére


hummerdikk
őstag

Hat az az ami benne van abba az izebe varjaaa mi is a neve, jaaa bubis viz, szoval az az uszkalo ize ha megrazod. ;]

(#22209) Bubee82 válasza hummerdikk (#22208) üzenetére


Bubee82
őstag

Dikkmán egy Hummerpöts :Y :K ;]

(#22210) hummerdikk válasza Bubee82 (#22209) üzenetére


hummerdikk
őstag

Nízzed mááán, egy cegááánybeszíduuu buboríkkkkk!!!! ;] :DDD

(#22211) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#22180) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jol is teszed :DDD ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22212) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#22211) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:K :D

(#22213) God Vazzeg válasza hummerdikk (#22210) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kolompár Bubi :DDD

(#22214) Bubee82 válasza God Vazzeg (#22213) üzenetére


Bubee82
őstag

Det ved det ikke :F :K :D

(#22215) harry válasza Bubee82 (#22214) üzenetére


harry
veterán

Jaaaj de hiányoztál már innen :U

;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#22216) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Múlt hét pénteken műtöttek sérvvel. Az orvos semmi konkrétat nem mondott mikortól térhet vissza minden a régi kerékvágásba. Annyit mondott, kb 2 hét a teljes gyógyulás, utána pedig pihenő, kímélő életmód. :F Okés, ezt értem, no de meddig? Hasonló cipőben ha jártatok már, mikorra térhettetek vissza?
Előre is köszönöm! :R

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#22217) Bubee82 válasza G@bi90MR (#22216) üzenetére


Bubee82
őstag

Sztem szánj rá minimum 3 hónapot. A sérv nem játék. Inkább többet hagyj ki mint kevesebbet.

De majd egy hozzáértő egyén megválaszolja.

(#22218) Shodan


Shodan
addikt

[link] ilyen kell nekem :DDD , alap gyúrós kellék!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#22219) hummerdikk válasza Shodan (#22218) üzenetére


hummerdikk
őstag

Bazz.... ez mar beteges, viszont nem rossz elgondolas, mert en is ugy vok vele, hogy reggel lenyomom a telefont es csak meg 10 percet es lesz belole 2 ora :DDD

(#22220) harry válasza Shodan (#22218) üzenetére


harry
veterán

Háhá, teremben hallottam, hogy beszéltek egy ilyenről, de még nem láttam :D Talán ez lehet a hivatalos oldal [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#22221) Gaboman válasza zeg (#22177) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nekem egy heti edzésem a következő.

H:mell-hát-comb-vádli-has-futás-zsákolás kézzel-nyújtás
K:csukja-váll-tricepsz-bicepsz-has-comb-vádli-futás-zsákólás lábbal-nyújtás
Sz:futás-zsákolás-nyújtás
CS:mell-hát-comb-vádli-has-futás-zsákolás kézzel-nyújtás
P:csukja-váll-tricepsz-bicepsz-has-comb-vádli-futás-zsákólás lábbal-nyújtás
Sz::futás-zsákolás-nyújtás
V:pihenő.

Az edzések igőtartalma két óra körül sokott lenni,de a kedd és pénteki az van két és fél óra is.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#22222) zeg válasza Gaboman (#22221) üzenetére


zeg
senior tag

Ha ez illeszkedik a célodhoz, hajrá! Egy testépítő edzéstervtől ez olyan távol van mint Makó vitéz Jeruzsálemtől.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#22223) God Vazzeg válasza Bubee82 (#22214) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mik makk mukk kötsög :D ;] Úgy beszélgess, hogy értsük is, tehát emberi nyelven kommunikálj, ha akarsz valamit :K :D ;]

(#22224) Bubee82 válasza God Vazzeg (#22223) üzenetére


Bubee82
őstag

Te meg nefürgyéle :K

(#22225) harry válasza Bubee82 (#22224) üzenetére


harry
veterán

Lesz valami az idei SB-ból, vagy ez csak ilyen ötlet volt és nagyon felejtős?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#22226) harry


harry
veterán

Ma reggel 86,5 - 87kg között voltam, de majd még megnézem holnap is. A héten csökkentve volt az előző hetihez képest a ch, most 125g rizs és 55g zabpehely megy, és próbálom kiszedni az egyéb hülyeségeket. Fél kiló hús és egy ON fehérje reggel, illetve nagy adag ON edzések után, 5-6 óra után ch nélkül csak hús és zöldségek, kígyóubi, paradicsom, olíva bogyó, néha lecsó, vagy gombás cucc, étkezések általában 2,5 óránként. Kezdődik a suli, lehet lesz mellette meló, meg edzés, szóval ez talán kicsit zsúfolt lesz, de remélem nem megy a diéta rovására.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#22227) Bubee82 válasza harry (#22225) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem lesz semmi. Igen, egy ilyen "miért is ne, tegyünk egy próbát" ötlet volt, amikor még diétáztam és úgy láttam h szépen alakulok. Ennyi és nem több. Aztán jött a tüdőgyulladás, aminek következtében mind a diétának mind a formának annyi lett. Most h túl vagyok rajta, úgy döntöttem h nem folytatom a diétát, mivel nincs értelme, köszönhetően a betegségnek.

Az elkövetkezendő időszak egy restore jellegű lesz, vagyis visszaállítom az erőszintem és visszaszedek vmennyi izmot ami elveszett esetleg. Ergo se tömegezés, se diéta nem lesz. Csak eledzegetek.

MSN-re azt írtam ki h diéta folyt. köv. októberben. Ez még kérdéses, majd meglátom. De erősen olyan állásponton vagyok h most ebben az utolsó tanévben már csak edzek a magam módján, különösebb célok nélkül. Lesznek fontosabb dolgok is mint a testépítés. Nem tudom ki látta a Kormos Zolis BBTV-t, de nálam most lesz ilyen időszak, amikor a testépítéshez és az élethez szükséges alapokat meg kell teremtenem. Így a sport alap szintre fog visszaszorulni.

De ahogy írtam majd kiderül h mi lesz velem. Remélem a legjobbakat. Ez az elért 69 kiló egy szép eredmény, pláne amilyen körülmények között értem el. Időm mint a tenger, legközelebb még jobb lesz :K

(#22228) BÁ Nutrition válasza harry (#22225) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mod

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22229) harry válasza Bubee82 (#22227) üzenetére


harry
veterán

Így van, ha tudod csinálni, akkor keményen, de ha más fontos dolgok adódnak, akkor bizony azokkal kell foglalkozni, hiszen hosszútávon arra lesz szükség. De kitartás, remélem sikerülnek a terveid :R

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#22230) Bubee82 válasza harry (#22229) üzenetére


Bubee82
őstag

Köszönettel

Bubika :K :D

(#22231) Gaboman válasza zeg (#22222) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nem is azért írtam mert ez egy testépítő edzésterv,hanem mert én ezt csinálom.
Van benne minden amire szükségem van.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#22232) Coyot


Coyot
őstag

Banános Scitec 100% Whey Protein Professional, hosszútávon nem bejövős féle, elég szar íze van tényleg, ezért kaptam ilyen nagyon olcsón :DDD

Má' nem

(#22233) kicsitomi88 válasza Coyot (#22232) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Az alapízeseken kívül mindegyiket megunod egy idő után még talán a vaníliát is. Csoki az örök :)

90 87.5 87.8 87.5

(#22234) Bubee82 válasza Coyot (#22232) üzenetére


Bubee82
őstag

Sztem meg tök jó. Mondjuk ez marhára egyén függő. Én egy-két kivétellel kipróbáltam az összes ízt és közülük a banános, kókuszos-csokis, mogyorós-csokis, eper-fehércsokis a legbejövősebb. Érdekes módon a csoki-málna is iható, de hosszútávon tuti nehezen csúszna. Hasonlóképpen a vancsi-berry cuccos is. Na az számomra kb. egyszeri kategória.

Harry

Most nézem h a jelenlegi étrendünk (csak a fehérjebevitelt nézve) szinte uaz :K
(Ja és az életmód is az lesz hamarosan. Iskola-meló-edzés :( )

[ Szerkesztve ]

(#22235) harry válasza Bubee82 (#22234) üzenetére


harry
veterán

:) Mondjuk nálam elvileg diéta van, szóval ez a fehérje nem túl sok... Remélhetőleg összejön valamilyen meló, és akkor lehet bővíteni valamelyest. Másfelől így már elég zsúfolt lesz egy nap, de megnézzük hogy' működik.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#22236) Bubee82 válasza harry (#22235) üzenetére


Bubee82
őstag

Szted én mennyivel diétáztam? Pontosan ennyivel. Pár dologra rájöttem a nyár folyamán...

(#22237) Coyot válasza Bubee82 (#22234) üzenetére


Coyot
őstag

Elsőre nekem is ízlett, aztán most h már egy ideje iszogatom, rájöttem hogy nem is olyan jó :D persze ez nagyon szubjektív, de egy UP-nak jóvót :)

kicsitomi88:
hát a csokist nem tudják annyira elrontani :D

#22236 Bubee82:
és mire jöttél rá, ha szabad érdeklődni?

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#22238) God Vazzeg válasza Bubee82 (#22236) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Remélem megosztod majd velünk, elvileg ezért vagyunk itt :R

(#22239) Bubee82 válasza Coyot (#22237) üzenetére


Bubee82
őstag

Igazából egyéni dolog: diéta kontra étkezés. A lényeg: nem kell parázni amiatt, ha két étkezés között 4 vagy akár 5 óra telik el (rendszeresen), ha a 3 gramm/tskg helyett csak 2 grammot tudsz finanszírozni fehérjéből és még folytathatnám. El kell fogadni a helyzetet, edzeni kell és kész. Minél többet parázol a helyzeten annál nagyobb gondot okozol saját magadnak. Lazán kell felfogni, tenni kell a dolgod és kész.

Mint írtam korábban a mostani diétám alatt a fehérjebevitelem abszolút minimumon volt. Kb. a 2 évvel ezelőtti tömegelős szinten. Napi 10 gramm glutamin volt a barátom, de az is csak 4-5 hét után. Meg voltak még más dolgok amikben nem volt uolyan ez a diéta mint az előző. De nem paráztam soha. Már eleve tudtam h ez ilyen lesz oszt jónapot. Napi 12 óra szalagmunka mellett is működött, úgy h 4h-kor keltem 20h-ra értem haza totál leamortizálódva, de elmentem edzeni, méghozzá kapásból 2-t is. Egy kemény súlyzós + 1 aerob közvetlen utána. Mindezt úgy h 2 szünet volt a 12 órában, és csak akkor tudtam enni/inni. De nem rogytam össze miatta. Nem stresszeltem h úristen most nem tok 2 óránként enni hanem 4-5 óránként. Szartam rá, csináltam amit kell.

Ennél szarabb körülmények között még éltem ilyen életmódot. Mindig tanulok vmit.

Nameg számomra inkább az a stratégia működik h inkább étkezés maradjon ki mint az edzés.

Magában az edzésben pedig amit megfigyeltem: számomra az aerob kulcsfontosságú. Minél több annál jobb. Akár súlyzós edzés után is. Ezen felül arra is rájöttem h edzőtermet kell váltanom. Kell a változás, mert totál begyöpösödtem. Kellenek új gépek, új társaság h legyen új motiváció. Ezt is megtettem, és úgy érzem igen jól tettem.

[ Szerkesztve ]

(#22240) harry válasza Bubee82 (#22236) üzenetére


harry
veterán

Érdekelnének majd a részletesebb tapasztalataid is :)

Én úgy vagyok az egész sporttal/életmóddal, hogy egy alap tervet szeretek fenntartani (heti 2-3-4 edzés, meglegyen a reggeli turmixom és a fél kiló husi és az épp aktuális rizs, meg némi vitamin), de ha nincs, akkor sem fog összedőlni a világ, ez nekem csak hobbi, úgy csinálom, ahogy élvezem, nem fogok berendelni havi 50k kieget, mert fölösleges, nem szeretnék rá sokat költeni, csak a fent említett alapokat. Ha épp van rá lehetőségem, vagy úgy adódna, akkor esetleg kipróbálok valami extrát, de utólag mindig elgondolkodtat, hogy megérte-e (még többet enni, még pontosabban kajálni, jobb és több kieget venni, stb). Szóval próbálom ilyen 'átlagos' keretek között tartani.

Diétánál kicsit más a helyzet, ez számomra majdnem olyan, mint egy próbatétel, így ezt komolyabban veszem, itt inkább az önfegyelem játszik, és a pontosság, ez nem kerül semmibe, mégis, sokat számít, bár persze lehet nem olyan hatékony, mint a zsírégetők, még több fehérje, bcaa meg gluta, stb, de jelenleg úgy érzem, jól haladok...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#22241) Bubee82 válasza harry (#22240) üzenetére


Bubee82
őstag

Én csak azért nem költök rá "sokat" mert nem tehetem meg. De ha majd egyszer megtehetem akkor se értelmetlen dolgokra fogom költeni azt a pénzt amit erre szánok. Csupán majd mindenből a legjobbat fogom venni, meg apróbb kiegészítőket is fogok használni. Már nagyon várom azt az időt h végre valóban a saját életemet élhessem és soha ne kelljen szűkölködnöm. Ezért basztam itt a rezet 5 évig, szóval elvárom h megérje a dolog. A mostani helyzetemet tükrözi az h kb. van 10 rongyom október közepéig, és ebből kell megoldanom az életmódomat. Nem kis kihívás... De ezen is túl leszek egyszer...

Úgy látszik egyébként h elég hasonló a gondolkodásunk és a jelenlegi helyzetünk :)

[ Szerkesztve ]

(#22242) Coyot válasza Bubee82 (#22239) üzenetére


Coyot
őstag

A tavaji diétámat énis, amolyan low-cost módszerrel csináltam igaz első 2 hónap szar volt, akkor elfostam a pénzt , mondván ezis meg azis kell még(no fokozó, meg napi 5-6 adag fehérje 1 kiló husihoz). Aztán addig addig vettem vissza míg működött a dolog, a vége az lett,
hogy napi 75deka hús, meg hozzá a reggeli és edzés utáni fehérje (ez jelent napi 3 adagot, pihinapokon kettőt), így is sikerült fogyni. Mondjuk ha nem ettem 5 órán keresztül már szédültem az éhségtől, így muszáj 2-3 óránként ennem.
És respect, hogy így is végigcsináltad :R

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#22243) Bubee82 válasza Coyot (#22242) üzenetére


Bubee82
őstag

Hát igen, nekem is voltak igen komoly mélypontjaim az éhség miatt. Sokszor úgy mentem edzeni h már rosszul voltam az éhségtől.

Meg ami miatt más volt mint előzőleg h otthon voltam, anyám meg ugye nap mint nap olyanokat főzött h totál kész voltam. Nagyon-nagyon nehéz volt megállni h be ne zabáljak, nagyon erősnek kellett hozzá lenni. Ezért volt jobb a koleszban, mert ott nem volt előttem soha házikoszt így nem is kellett küzdenem vele.

(#22244) 4EvErfIt válasza Bubee82 (#22243) üzenetére


4EvErfIt
csendes tag

Ha lenne elég dellád kiegre akkor hogy nézne ki egy napod ?

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#22245) Bubee82 válasza 4EvErfIt (#22244) üzenetére


Bubee82
őstag

Az h egy napom h néz ki azt nem a "della" határozza meg, hanem a körülmények. Azt h az egyetem után hol és hogyan fogok melózni a jövő kérdése.

Ha majd beindul az iskola, akkor 2-3 óránként fogok kajálni. Húsból sztem olyan 70 deka lesz, max 80. Mellé vmennyi rizsa, krumpláj, tészta. Mikor mit. Aztán kiegészítő ügyben annyi változás lesz h keverek magamnak tejsavóból, szójából és tojásfehérjéből álló keveréket (kipróbálom a vércsoportos fehérjebevitelt) ha megfizethető lesz. Edzés közben és után a ch pedig mellé vitargo lesz remélhetőleg. Ja és edzés közben újra jön az amino iszogatás. De még nem néztem utána h mennyit engedhetek meg magamnak. Ez majd akkor kiderül. A tervek általában meg szoktak változni.

H iskola alatt h fogok melózni még nem tom, de valszeg péntek és szombat éjszaka, 8 órában. Ekkor elvileg lesz 30 perc szünetem amit ELVILEG belátásom szerint használhatok fel. Szal ez nem lesz gáz.

(#22246) harry válasza Bubee82 (#22241) üzenetére


harry
veterán

Ebben valóban hasonlítunk :) Nekem még egy év okj majd egyetem, amihez semmi kedvem, egy szívás, ami elvesz ~4 évet, csak hát lesz egy papírom. És ahhoz képest, hogy az OKJ-t sokan lehúzzák, szerintem az itteni két év alatt tanultaknak sokkal több hasznát fogom venni később, mint az egyeteminek, de ez már itt nagyon off

No igen, én is azért nem költök rá többet, mert nincs miből :D Bár ha lenne sem tenném, legfeljebb pár dolog, ahogy írtad is.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#22247) 4EvErfIt válasza Bubee82 (#22245) üzenetére


4EvErfIt
csendes tag

"Ja és edzés közben újra jön az amino iszogatás.."
Melyik a legjobb ami ide tartozik ?

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#22248) Bubee82 válasza 4EvErfIt (#22247) üzenetére


Bubee82
őstag

Túl sok lehetőség nincs. Dymatize, ON ami talán okés. Én egy viszonylag ismeretlen gyártótól valót használtam, most meg nem mondom mi a neve. De elég ótvarszar íze van. Az előbbieknek normális.

Meg kell nézni mi van. De én nem vennék olyat aminek 1 adagjában van kb 5 gramm amino a többi az cukor. Jó sok ilyen van. Nem tudom ennek mi a bánat az értelme. Szart se érnek. Olyat kell venni amiben 1-2 gramm cukor van, a többi amino. Ilyen a Dymatize meg az ON.

(#22249) 4EvErfIt válasza Bubee82 (#22248) üzenetére


4EvErfIt
csendes tag

Pld ez ?:

Dymatize Super Amino Liquid, 32 Fluid Oz.

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#22250) Bubee82 válasza 4EvErfIt (#22249) üzenetére


Bubee82
őstag

Igen :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.