Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21601) Coyot válasza 4EvErfIt (#21600) üzenetére


Coyot
őstag

itt keresd meg a mass stack linket a kép alatt van,egyszerűbb mint bepötyögni:) :
[link]
ezt toltam, de csak a kezdő, azaz kétféle termék közt csak egy hetes átfedések voltak, nem 2 ahogy az oldalon is van.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#21602) Coyot válasza Coyot (#21601) üzenetére


Coyot
őstag

Aki esetleg próbált már hasonlót, az megírhatná, hogy ez most akkor jóeredmény-e :) :R

Má' nem

(#21603) BÁ Nutrition válasza Coyot (#21599) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor en is leirom a kurat amit mult heten csinaltam:DDD
elozo vasarnap nyomtam 145ot mondom ez nem kiraly mert a Mark tobbet nyom nalam.
na mondom mindegy. hetfo csutortok kozott a kaja ugyanaz, reggeli: 1 banan+ egy lekvaros szenyo, aztan pulykacicko(200gr) es rizs(125 gr) 9kor. delben ezt megismeteltem. 4kor meg egy banan esetleg egy-ket szelet kenyer, aztan hering (120 gr) es rizs (125 gr) olyan 5 korul, este nyolckor rizibizi
penteken is igy alakult de aztan gondoltam most itt az alkalom egy kis toltesre, vasarnap ugyis megyunk edzeni:) penteken betoltam 700gr tesztat(makosteszta;) jee) aztan szombaton ugyanezt megfejeltem 3 pizzaval. vasarnap edzes elott egy oraval mar csak rizst ettem heringgel
eredmeny 7,5 kilo erosodes:) masfel nap hozomanya. a heten megcsinalom ujra, ugyhogy reszkessen a 160 is:) a Mark akkor meg mar bekaphattya:DDD :P ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21604) Coyot válasza BÁ Nutrition (#21603) üzenetére


Coyot
őstag

Akkor valamit elbasztam :))
annak még örülhetek, hogy nem vagyok zsírosabb :D bár minnyárt mondod h fogytál tőle 5 kilót is, nah akkor szívenszúrom magamat :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#21605) BÁ Nutrition válasza Coyot (#21604) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

1 kiloval voltam ma nehezebb mint penteken, de mivel ledietaztam 20 kilot ezert nem nagyon zavar sok vizet:)
amugy meg lehet hogy most igy budi utan mar leadtam azt is:DDD
mindegy, ha 115 kiloig felmegyek es ugy meglesz a 170 akkor elegedett leszek egyenlore
lenyeg hogy naturalsag van:D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21606) Coyot válasza BÁ Nutrition (#21605) üzenetére


Coyot
őstag

taníts mester, asszem még van mit :K :D

Má' nem

(#21607) harry válasza Coyot (#21606) üzenetére


harry
veterán

Jégkrémes pizzát kell enni tésztával, annyira nem összetett ;]

BÁ: diéta alatt milyen kiegek voltak? fehérje, zsírégető, egyéb, stb. Mennyi ideig tartott ledobni 20 kilót?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21608) Coyot válasza harry (#21607) üzenetére


Coyot
őstag

jah elhiszem h az műxik csak utána meg akkora gyomrom lesz h fél évig diétázhatom, azmeg nem fasza :((

tényleg BÁ, adipex milyen ? :)

Má' nem

(#21609) BÁ Nutrition válasza harry (#21607) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hat az elso 2 honapban tartott meg a deca, aztan majus kozepetol mar semmi. semmilyen kieget nem hasznaltam.
az adipex meg nem jott meg, elvileg a napokban kapom meg, de nem tudom mennyi ertelme lenne igy fekvenyomogatas kozben:D
5 honap volt nagyjabol amugy a dieta.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21610) harry válasza BÁ Nutrition (#21609) üzenetére


harry
veterán

5 hó, hát az sem egyszerű. Főleg semmi kieggel :K

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21611) hummerdikk válasza Snoop-y (#21592) üzenetére


hummerdikk
őstag

Hat ooo elejen meg megy a 20 szabalyosan, de utana 5x10eket csinalok. Nem akarom h a szabalyossag rovasara menjen. De nagyonbrutalis ez a cucc!

(#21612) harry válasza hummerdikk (#21611) üzenetére


harry
veterán

Na de hogy, ezt lehet térdelésből, 'fekvőtámasz' pozícióból, akár teljesen felállva is lemenni, és visszagurulni állásba. Tesztoszteronon láttam videót: [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21613) P00By válasza harry (#21612) üzenetére


P00By
nagyúr

:Y Ez nagyon durva lehet!

(#21614) harry válasza P00By (#21613) üzenetére


harry
veterán

Az is, simán térdelésből sem könnyű, eleve megtartani magadat, meg aztán egy vízszintes pozícióból úgy feltolni, hogy a nyújtott kezeid próbálod magad alá húzni, bah...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21615) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#21605) üzenetére


Markgx10
őstag

:R Én most pénteken állok neki Fradista haverokkal fekvenyomni, lejönnek négyen (így öten szoktunk utazni mindenfelé) és súlycsoporttól függetlenül ki nyom többet. Nekem tuti bukó :D , mert ezek minden téren állatok :D, a legkisebb 90 kilós haver is simán nyomja a 150-et, én inkább azt szeretném megmutatni, hogy a 150 nekem is megy. :B :D

(#21616) hummerdikk válasza harry (#21612) üzenetére


hummerdikk
őstag

Specko en amit youtube-on neztem egy edzotol azt csinalom, szal terdelesbol. Mondjuk allva nemtom h menne e... lehet h menne, de nincs eleg helya szobamba hozza, meg fosok is h pofara esek ;]

(#21617) penene válasza hummerdikk (#21616) üzenetére


penene
őstag

Nekem is lassan megjön a guriga.
1ik cucc már megjött, de nem megyek el 2x. :)

(#21618) hummerdikk válasza penene (#21617) üzenetére


hummerdikk
őstag

1ik? hmmm mit rendeltel Te? :DDD

(#21619) penene válasza hummerdikk (#21618) üzenetére


penene
őstag

Most épp anyukámnak Q10et. :D

De már fogy a malto is, meg a vitamin. A többi még bírja, bár most kezdtem ráharapni a Joint Repairra is. De izületvédő kb. fél évre van elég, amerikából, mindenhonnan, mind arra vár, hogy majd megegyem. :DDD

Több minden nem kell a shopból... fehérje nem onnan, meg majd más se onnan. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21620) hummerdikk válasza penene (#21619) üzenetére


hummerdikk
őstag

Hajaj...Honnan? ;]

(#21621) P00By


P00By
nagyúr

Nincs szüksége az emberi szervezetnek ilyen mértékű vitamintömeg bevitelére.
Szervezetünk folyamatos kis mennyiségű vitaminellátást igényel, aminek felvételét fokozza, intenzív testedzés, izommunka esetén. Az egy adagban bevitt nagy mennyiségű vitamin 70-75%-a biztosan kárbavész.
A reggel elfogyasztott A,C,D,E vitaminok 90%-a két óra elteltével már nincs a szervezetünkben mert a vizelettel kiürítjük azt. Tehát annyi vitamin épül be amannyit két óra alatt be tud építeni a szervezetünk.
Olyan vitaminra volna szükség ami kissebb adagokat tartalmaz, retard kapszulában van, és fokozatosan oldódik. És napi két három alkalommal fogyasztva folyamatos ellátást biztosít a szervezetünk számára a létfontosságú vitaminokból.
Tehát ennek a vitaminnak semmi értelme... /Búvár/

Tegnap pont erről volt szó a tvben, csak az aktivál bazeg :W

(#21622) penene válasza hummerdikk (#21620) üzenetére


penene
őstag

Majd a nyóckerből. :DDD
Majd valamikor... :P

(#21623) penene válasza P00By (#21621) üzenetére


penene
őstag

Ezt melyik vitaminra írták?

Amúgy igaz, hogy jobb elosztva. Csak hát most egyél meg napi 4x ISS pakknyi tablettát (persze mondjuk /4 dózis)... :D Végülis sok bogyóó...:D

(#21624) Bubee82 válasza P00By (#21621) üzenetére


Bubee82
őstag

Erre most legszívesebben átadnám a vírusos tüdőgyulladásom annak, aki ezt állítja. Örüljön neki, ahogy én is.

Tudniillik én szinte 100%-ra biztosan tudom h az immunrendszerem elgyengülése miatt kaptam be egy ilyen kemény vírust. SOHA eddig nem kaptam be egy vírust se, amikor járványok voltak. Gyerekkorom óta nem volt ilyen betegségem. És tudom azt h a diéta, a sok kemény, kimerítő edzés által legyengült immunrendszer miatt védekezésképtelen voltam most, mivel a vitamin bevitelem napi 1 Vita-X volt, ami NAGYON NAGYON kevés volt, így nem tudtam fenntartani az immunrendszerem. De ha egyszer nincs pénz akkor nincs mit tenni. Nagy kibaszás ez a nyár... Na mind1...

Szal a jó k*rva anyját annak aki ilyen faszságot beszél. A napi 1 zacsi ISS pak lenne a MINIMUM a keményen sportolóknak, de az átlagember is nagy szívességet tesz a szervezetének ha ezzel kínálja meg.

A C-vitamint érdemes esetleg napi 2-3 alkalommal bevinni, bár ezzel se kéne szarozni. Napi 1 csomag ugyanabban az időben és kész.

(#21625) penene válasza Bubee82 (#21624) üzenetére


penene
őstag

Ha lenne olyan ISS pakk, ami le van bontva 4-5 adagra / nap, akkor azt venném, az össz dózis nem változik, de a felszívódás így tutibb, és egyenletes.

De ilyen nincs, vagy nem ennyiért. :)

No meg jobbulást!! :(

(#21626) Bubee82 válasza penene (#21625) üzenetére


Bubee82
őstag

Tök felesleges beleveszni a részletekbe. Nincs ilyen, és vajon miért nincs?

Kösz. Még eltart egy darabig... :(

(#21627) penene válasza Bubee82 (#21626) üzenetére


penene
őstag

most mennyi Ct tolsz így meggyengülve? Meg milyen vitamint? Vagy most a szokásos antibiotikum megy csak?

(#21628) hummerdikk válasza penene (#21622) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ja, hogy onnan ahonnan.... ;]

(#21629) Bubee82 válasza penene (#21627) üzenetére


Bubee82
őstag

Most összevissza eszek h visszatérjen belém az élet. Se a fehérjére se a ch-ra se a zsírra nem figyelek. Mondjuk egyik se üti meg a szintet, de nem is érdekel. Most annyit és olyat eszek amennyit és amit megkívánok. Egyébként az utóbbi héten a barátnőm főzött rám, mert nekem nem lett volna rá erőm. Sokat köszönhetek neki. Nem is tudom mi lett volna ha senki nem ápol :Y :F

Amúgy Scitec - Greens-t vettem, mert abban van minden jó. Probiotikum is, ami most fontos mert az antibio kiírtja a jó bacikat is és nem árt pótolni ha nem akarom kifosni a belem. Ezen felül C-vitamint is eszek, érzés szerint. Mikor nem volt Greens akkor kb. 2 óránként 2 grammot ettem. De más nem volt mellé.

(#21630) Snoop-y válasza hummerdikk (#21616) üzenetére


Snoop-y
veterán

Én is térdelésből nyomom. Viszont én sokkal lejjebb megyek mint a linkelt videón. Visszafele sokkal jobban terheli az alsó hasizmot :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#21631) hummerdikk válasza Snoop-y (#21630) üzenetére


hummerdikk
őstag

En lemegyek addig h az orrom lerjen ha lehajtom a fejem es kesz!

(#21632) penene válasza hummerdikk (#21631) üzenetére


penene
őstag

Majd lehet kérek kis oktatást, mert a videók alapján okés, de valahogy most nemtom elképzelni, hogy fogja ez a hasam dolgoztatni. ;)

(#21633) Gaboman válasza P00By (#21613) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ezeket én is szokom csinálni a kerékkel,csak az állásból kiinduló gyakorlatot nem.
Nagyon jó a hasnak ez a kerék,sokkal fárasztóbb mint a sima felülés.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21634) P00By válasza Bubee82 (#21624) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is imádom ezeket! Többek közt ezért pofázik állandóan a családom :W :((

(#21635) hummerdikk válasza P00By (#21634) üzenetére


hummerdikk
őstag

Hehe, nekem is pont ezek miatt...

Pepe: majd csinalok vmi videot es elkuldom, vagy videobeszelgetes!

(#21636) P00By válasza hummerdikk (#21635) üzenetére


P00By
nagyúr

De normálisak?Fax kivan...
Felidegesítettem magamat, el is megyek edzeni! :D

[ Szerkesztve ]

(#21637) hummerdikk válasza P00By (#21636) üzenetére


hummerdikk
őstag

Nem normalisak nyugi, ez uzletpolitika... semmi mas... nekik abbol van haszon ha a meghirdetett kisdozisu "retard" cuccokat veszik es egy dobozt megesznek egy het alatt...
En 4 utan megyek edzeni, ab wheel edzes megvolt :DDD Ilyen hasizomlazzal fasza volt... ;]

(#21638) penene válasza hummerdikk (#21635) üzenetére


penene
őstag

ja , az úgy nem kell, videót látok youtubeon is.. majd megérzem.. ha nagyon nem megy, akkor majd szólok. :DDD

(#21639) P00By válasza penene (#21638) üzenetére


P00By
nagyúr

hummerdikk segít, ha baj van :DDD

(#21640) hummerdikk válasza penene (#21638) üzenetére


hummerdikk
őstag

okok, segitek ha kell! ;)

P00: Ennyi! :P ;)

[ Szerkesztve ]

(#21641) harry válasza penene (#21638) üzenetére


harry
veterán

Egyelőre fölösleges ezen agyalni, majd kipróbálod, és ráérzel, mint ahogy az összes többi gyakorlatra is.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21642) penene válasza harry (#21641) üzenetére


penene
őstag

Jah, már alig várom. nincs is kedvem most mást csinálni. :D

(#21643) Snoop-y válasza penene (#21642) üzenetére


Snoop-y
veterán

Amúgy terheli az alsó hátat is meg a karodat is valamennyire.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#21644) hummerdikk válasza Snoop-y (#21643) üzenetére


hummerdikk
őstag

Meg ha nagyon bent fogod meg akkor egeti az ujjad ;] :U :K
Kicsit elhuzodtak a dolgok... 5kor go edzeni :) Remelem ma nem felejtem itthon a telefonom :W :Y :C

(#21645) penene válasza Snoop-y (#21643) üzenetére


penene
őstag

csak fog annyit bírni a nyomorék karom, hogy bírjam csinálni. Alsó hátnak meg külön örülök. :)

(#21646) hummerdikk


hummerdikk
őstag

86-87 centi a derekam, ez most kicsi vagy nagy? :F

(#21647) Snoop-y válasza hummerdikk (#21646) üzenetére


Snoop-y
veterán

Este megmondom :P

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#21648) penene válasza hummerdikk (#21646) üzenetére


penene
őstag

azt hol méred?
Ahol a 2 csont kijön, vagy feljebb, ahol még vékonyabb? (lehet csak nálam:D)

(#21649) hummerdikk válasza Snoop-y (#21647) üzenetére


hummerdikk
őstag

Nah kapjad mar be h addig kell varnom :O ;]

Pepe: Alsogatyam felso reszenek vonalaban, ahol a ket medencecsontot tudod oldalt tapintani.

(#21650) penene válasza hummerdikk (#21649) üzenetére


penene
őstag

arra gondoltam, ok.
És azon mit érdemes mérni, az nem változik... legalábbis nekem amióta élek, ott a csont jön ki, nem leszek szélesebb :D Mondjuk max. ha a hasam nő. ;]

Feljebb vékonyabb vagyok, ott nem zavar bele a csont. :DDDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.