Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21351) Gaboman válasza janeko (#21350) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Azt nem tudom,ahoz igazából élőben kellene látni hogy milyen,sokszor a kép nem adja vissza a valós kidolgozottságot.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21352) hummerdikk válasza P00By (#21346) üzenetére


hummerdikk
őstag

Jaja, en is egyet ertek vele, meg tetszik h felt ;]
Repteren inkabb nem szorakozok, jo lesz nekem majd a hungaroringen a veztestechnikai palya... meglesz a jogsim vmikor elmegyek a hondankkal, de viszem anyat is. Allitolag nagyon jo ott a kepzes meg stb.

(#21353) janeko válasza Gaboman (#21351) üzenetére


janeko
őstag

igen, néha csalóka a kép :K

(#21354) P00By válasza hummerdikk (#21352) üzenetére


P00By
nagyúr

Garantálom, hogy ott nagyon jó a képzés! :)

(#21355) Snoop-y válasza P00By (#21354) üzenetére


Snoop-y
veterán

Bizony, hogy jó :K
Amúgy meg persze, hogy féltünk mert inkább hidd el nekünk mint ,hogy saját bőrödön tapasztaljad. Hülyebiztos üzemmód offban olyat lehetett az M5-el forogni ,hogy a búgócsiga sírva könyörgött a receptért :K :C . Ebből kiindulva az M6-ban is kikapcsolhatóak ezek a funkciók.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#21356) hummerdikk válasza Snoop-y (#21355) üzenetére


hummerdikk
őstag

Azta pics... ezen besirtam :DD :D :DDD
Amugy nyugalom, az auto amin vezetni fogok majd a kozeljovoben az egy Honda City 1.4es motorral. Illetve egyik tanarom a3mas 1.6os audija ;] :P :B :K
Ma is meghajtott az oktatom :K 2 orat egybe levezettunk... vegen mar olyat csinaltam a faradtsagtol h sebbesegben hagytam a kocsit lampanal es rakuldtem a kuplungot ;] Oktatom ekkor nevetett h ez az, mar faradok... arra megy, nagyon okosan, hogy most nyuz engem azzal h egybe vezetunk es igy ha hulla ideges leszek vizsgan akkor is ki fogom birni a 40percet a seggemen. (elvileg :U )

(#21357) pH érték


pH érték
aktív tag

Szerintetek ezek a tápkiegészítők Scitec stb, tartalmaznak nem kimutatható doppingszereket, vagy kacsa a dolog?

(#21358) bandus válasza pH érték (#21357) üzenetére


bandus
veterán

nem tartalmaznak.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21359) Zomb€€ válasza bandus (#21358) üzenetére


Zomb€€
őstag

kacsát se

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#21360) lúzer


lúzer
veterán

üdv!

zsírégetésre valakinek bejött a karnitin, vagy pénzkidobás?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#21361) Coyot


Coyot
őstag

mai mell,bic-tric is megvolt, szerencsésen szarrá égett tegnap a hátam, ami különösen jót tett a fekve nyomásnak, de leküzdöm a fájdalmat leszarom a bőrégést :K mellé persze kurva gyenge is voltam ez volt a bónusz :((( legalább a bicepsz tricepsz jó volt, szuperszett mindig megteszi jótékonya hatását :D
má előre kíváncsi vagyok mi lesz jövőhéten, remélem még 10 kilót le kell majd vennem a rúdról...

Má' nem

(#21362) Bibby válasza pH érték (#21357) üzenetére


Bibby
addikt

Mondjuk nem is volna rossz... tetszik az ötlet. :)) :DD

Ελευθερια η θανατος

(#21363) hummerdikk válasza Bibby (#21362) üzenetére


hummerdikk
őstag

Nezzuk h mi lehetne benne, vizeletvizsgalattal nem lehet kimutatni: HGH, Inzulin. Remelem kedved kapnak a scitecesek ;]

(#21364) 4EvErfIt válasza lúzer (#21360) üzenetére


4EvErfIt
csendes tag

3gr/nap alatt semmi értelme de csodát ne várj tole.
Hány kiló vagy milyen magas és mi a pontos napi kajád jelenleg ?

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#21365) Snoop-y válasza hummerdikk (#21356) üzenetére


Snoop-y
veterán

Helyes helyes gyakorlat teszi a mestert :K
A vizsgához meg nagy kalappal ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#21366) lúzer válasza 4EvErfIt (#21364) üzenetére


lúzer
veterán

110/188 (15 kg fogyás után, régebben kocakondi, meló miatt abbahagytam)
a kaja most diéta, kevés fehérje és lúgosítok mint állat, de kezdek hamar fáradni

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#21367) hummerdikk válasza Snoop-y (#21365) üzenetére


hummerdikk
őstag

Thx!

Luzer: Keves feherje?! Na neeee... foleg dieta alatt?! :O :O :Y

ui: Engem most irt ki vervetelre a hazidokim mikor meghallotta h mennyi hust eszek meg stb... alapbol is kellene vervetelre menni, csak most hozzairtak annyi cuccot, hogy nagyon le leszek csapolva ergo. holnap se edzek... hat asszem penteken vizsga utan lesz egy mell-bic es jovohettol meg egy utolso nagy hajra :)

(#21368) P00By válasza hummerdikk (#21367) üzenetére


P00By
nagyúr

Majd jó savas leszel és azt fogja mondani ne egyél csak kevés húst! Javaslom egyedül menjél orvoshoz... ;] De tényleg.

(#21369) hummerdikk válasza P00By (#21368) üzenetére


hummerdikk
őstag

Zabalom en a zoldseget is, szoval nem lesz nagy gond!

Hat debrecenbe a korhazba nem egyedul fogok, foleg nem immunologiara, ahova anya is kell 18 eves koromig...

(#21370) lúzer válasza hummerdikk (#21367) üzenetére


lúzer
veterán

előtte toltam a húst mint állat, voltam vérvételen + vizelet, a szokásos: hugysav, karbamid magasabb mint megengedett

na mondom, akkor lúgosítok, csak hát az állati fehérje savas
(kíváncsi leszek a vérképre stb. 1-2 hónap múlva)

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#21371) lúzer válasza P00By (#21368) üzenetére


lúzer
veterán

Javaslom egyedül menjél orvoshoz...

miért?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#21372) hummerdikk válasza lúzer (#21370) üzenetére


hummerdikk
őstag

Hat igen, ez lehet h nallam is fent fog allni, de 2 napja egy deka tapkieg meg stb nem ment be, nem veletlenul... husit is visszafogtam.

(#21373) P00By válasza hummerdikk (#21369) üzenetére


P00By
nagyúr

Majd minden kiderül, létszi majd írd le a pontos értéket, kíváncsi vagyok! :)

Remélem érted miért írtam, hogy egyedül... :DDD Monnyuk így mindegy ;]

[ Szerkesztve ]

(#21374) hummerdikk válasza P00By (#21373) üzenetére


hummerdikk
őstag

Nem nagyon, ird priviben!

(#21375) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Én már lassan 2 éve csirkerizsezek 99%-ban. Bele se merek gondolni milyen savas lehetek :DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#21376) Markgx10


Markgx10
őstag

Úgy kezdeném, hogy: aztarézfánfütyülőkisangyalát ;] :D

Szóval, ma volt lehetőségem este 7-re menni edzeni és kényelmesen lenyomni mindent. Sok minden újdonság van azok után, hogy reggel 6 után szoktam menni. De a lényeg: előtte 5-kor kajáltam rizs+húst (ez nálam manapság olyan ritka, mint a fehér holló :B), aztán pihentem egy fél órát (ez is csodaszámba megy :D ), sőt még egy Hot Blood-ot is bevertem fél 7-kor. Ennél ideálisabb körülmények még soha nem voltak adottak az edzéshez. Meg is lett az eredménye. 10 kilóval erősebb voltam mint reggel szoktam éhgyomorra!!! :Y A Hot Blood még úgy rátett a hangulatomra, hogy szét akartam szedni a termet. :D (nálam ez is borzasztó ritka :B ) Már ott tudtam, hogy erőben rendben vagyok, amikor 100-ba a melegítés olyan könnyedén ment, mint a tavaszi kúra csúcsán (ugye azóta nincs semmi). Sikerült belenyomnom a 150-be is, ráadásul szépen lassan leengedve stb. Edzőtársam is volt (igaz ő a 200-ba is beletolt :D ), szóval egyértelműen életem legjobb melledzésén vagyok túl. Mindig ilyen edzésre vágytam, sajnos többet nem nagyon lesz ilyen ugyanis így a kisfiamtól vettem el önző módon az egész délutánt, aztán ő meg többet ér az edzésnél (nem lehet összehasonlítani, csak mondtam), így marad a kora reggeli téma :U Nagyon jó kedvem van :D

(#21377) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#21376) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

orulok

Penenenek uj kovetoje akadt ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21378) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#21377) üzenetére


Markgx10
őstag

Azért külön elnézést :B :R de muszáj voltam leírni, életem egyetlen normális, sőt ideális melledzését. ;)

(#21379) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Huhh ma olyat lábaztam mint a dög ( 45 fokos lábtolón 210-be 20 ismétlést beletoltam szigorúan :DD ) Érzem a combom mint az állat :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#21380) God Vazzeg válasza Markgx10 (#21376) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Gratula! Én is melleztem ma, de csak gyereksúlyokkal, vigyázok a könyökömre :D

(#21381) 4EvErfIt válasza Markgx10 (#21376) üzenetére


4EvErfIt
csendes tag

Meló miatt jársz reggel 6-ra? De miért üres gyomorral ? Zab+wheyre sincs time ?

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#21382) Jenő válasza lúzer (#21370) üzenetére


Jenő
aktív tag

Kíváncsi vagyok, mégis mit lúgosítanak az emberek. A bélrendszer különböző szakaszain a különböző enzimeknek különböző kémhatásra van szükségük (példák: szájüreg - amiláz-> pH ~7,4; gyomor - pepszin-> pH ~1-2; vékonybél - amiláz, maltáz, laktáz, szacharáz, tripszin, erepszinek, lipáz, nukleázok, nukleotidázok-> pH ~8). Valaki ezekután nyugodtan elmagyarázhatja, hogy milyen megfontolásból, és milyen módszerrel, akarnak ebbe belenyúlni. Vagy ha másba akarnak belekontárkodni, arról is szívesen olvasok bármit ("orvosoktól" [kiváltképpen Prof. Dr. John Smith-től, az Ugandai Állami Egyetem belgyógyászati szakértőjétől], "szakértőktől" [George Agdgdgwngo dietetikustól], valamint a Nők Lapja Caféból is).

[ Szerkesztve ]

(#21383) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#21378) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

semmi gond:) de vigyazz magadra, nem akarunk neked is 30as karikat adni ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21384) Markgx10 válasza 4EvErfIt (#21381) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem, hanem amiatt, hogy délutánt ne vegyem el a gyerektől. Reggel meg felkelek, megmosdok és lesétálok a 10 percnél kevesebbgre lévő terembe, ha még akkor ennék, nem tudom mi lenne. :U Mondjuk lehet kipróbálom, de fél órával, 40 perccel ébredés után már a teremben vagyok, nem tudom felszívódik-e ennyi idő alatt.

(#21385) Bibby válasza Markgx10 (#21384) üzenetére


Bibby
addikt

Kis zab, kis szőlőcukor meg a fehérje. 30-40 perc szerintem elég, még mindig sokkal jobb mit az üres gyomor. Annál majdnem minden jobb. :)

Ελευθερια η θανατος

(#21386) janeko válasza lúzer (#21370) üzenetére


janeko
őstag

vazze, jó tudni.. szerencse mostanába nincs vérvétel, mult évbe 2-3 havonta kellett mennem :(( , de már szerencsére nem, lehet szivinfrantust kapna a doktor mikor meglátná az eredményt, föleg egy jó kis kreatin kúra alatt ;]

(#21387) lúzer válasza Jenő (#21382) üzenetére


lúzer
veterán

mindenesetre olvadnak tőle a kilók, ilyen szempontból bejött

továbbra is: karnitin
van valakinek + tapasztalata? tényleg napi 3 gramm felett kell szedni?

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#21388) hummerdikk válasza janeko (#21386) üzenetére


hummerdikk
őstag

Hehe, ezert mikor megtudtam h mikor lesz a vervetel azonnal abbahagytam a kreatint, de elvileg par ora alatt visszall a kreatinin szint a verben. De nem jatszok az ordoggel. Probalok mindent leszoritani, amit csak tudok.

(#21389) janeko válasza hummerdikk (#21388) üzenetére


janeko
őstag

hát igen, amikor nekem volt ez a pár vérvétel, akkor még nem gyurtam..
nekem az arcomra volt valami gyogyszer, ami fiatal korban könnyen nem a "célját szolgálhatja", ezért kellett a gyakori vérvétel..
neked mi a gondod? :U , ahogy olvastam a topikot sokszor jársz dokihoz :)

(#21390) 4EvErfIt válasza Jenő (#21382) üzenetére


4EvErfIt
csendes tag

Testépitő kaja zab, rizs, húsok stb. sok zőccség nélkül lugositanak.Ennyi.Nem kell a baromság

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#21391) hummerdikk válasza lúzer (#21387) üzenetére


hummerdikk
őstag

Igen, 3gr felett kell. Egy peldanak: Voros Zoli 15grt nyom naponta belole.

Janeko: Velemszuletett immunhianyom volt, ami nem gyogyithato, de sikerult 6 eves korom utan leallni a verkeszitmenyekrol meg stb. Mostmar egesz jok az eredmenyek. Szoval UFO feeling :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21392) 4EvErfIt válasza lúzer (#21387) üzenetére


4EvErfIt
csendes tag

Karcold már le ide a napi kajcsidat.Csak úgy hobbiból

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#21393) lúzer válasza 4EvErfIt (#21392) üzenetére


lúzer
veterán

párolt krumpli karfiollal, spenótfőzelék naturszelettel, fél kiló szőlő

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#21394) Bibby válasza lúzer (#21393) üzenetére


Bibby
addikt

Ugye tudod hogy a szőlő tele van cukorral? Az pedig nem valami diétás. :U

Ελευθερια η θανατος

(#21395) 4EvErfIt válasza lúzer (#21393) üzenetére


4EvErfIt
csendes tag

Ez valami vicc ? :D
Az ilyen kajához passzol is a nicked :D

[ Szerkesztve ]

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#21396) 14adam


14adam
addikt

A fogyasztó tablettákba lehet bizni?Ma kaptam olyan pezsgőtabletá,hogy elkezdek izzadni tőle nagyon és attól lehet fogyni.Bevettem ma egyet és félóra után folyt rólam a víz :)

(#21397) lúzer válasza Bibby (#21394) üzenetére


lúzer
veterán

400 kcal, de amúgy egészséges
előtte húst hússal

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#21398) Vandit. válasza 14adam (#21396) üzenetére


Vandit.
addikt

Ilyen kérdéssel itt nem leszel sikeres. :( Viszlát. ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#21399) 14adam válasza Vandit. (#21398) üzenetére


14adam
addikt

Amugy gyurmázok is :D úgy 1 honapja kb :)

(#21400) hummerdikk válasza 4EvErfIt (#21395) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ne basztasd, mert nem rossz kaja, csak az a fel kilo szolo dieta mellett az kicsit kiverte a biztositekot :DDD

14adam: 1 honap utan mar ismeretlen cuccokat kapdosol be?! Meg ahogy latom 14 eves vagy... Olvashatnal kicsit mielott hulyeseget csinalsz! Nem bantaskent irom nyugi, hanem regebben en is beleestem ebbe a hibaba. Ugye Mark? ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.