Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21851) hummerdikk válasza lúzer (#21850) üzenetére


hummerdikk
őstag

Meg nemtom, majd szeptemberben megtudom vmikor sztem! Remelem h fasza lett ;]

(#21852) lúzer válasza hummerdikk (#21851) üzenetére


lúzer
veterán

hmm, nekem másnapra meglett

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#21853) hummerdikk válasza lúzer (#21852) üzenetére


hummerdikk
őstag

De ebbe van immun resz is es az sok ido, foleg h szabadsagon vannak ;] :DDD

(#21854) God Vazzeg válasza P00By (#21841) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Volt, hogy dögölne meg aki így csinálja meg az utakat :(((

(#21855) Bibby válasza God Vazzeg (#21854) üzenetére


Bibby
addikt

Juppé, megjött God! :))

Ja meg Lótrr is. :)

Ελευθερια η θανατος

(#21856) Gaboman válasza Snoop-y (#21834) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nem kell 50-es kar inkább maradjon 40 de akár egy 100 as ütéskombinációt beverek vele egy perc alatt és a végén még kapok levegőt

Hát az a 100-as ütéskombináció nem olyan túl sok,secenként a 3ütés azért nem árt.
Persze ez a kombinációtó is függ.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21857) penene válasza God Vazzeg (#21838) üzenetére


penene
őstag

Köszönöm a diszkriminációt! :( ;]

(#21858) penene válasza janeko (#21847) üzenetére


penene
őstag

Más az, ha valaki nem szeret (lusta dög, pfúúj) ;] , és más az , ha tudatosan a futást a testépítésben a megfelelő helyre teszi... :R
Te melyik vagy???? :F ;] :P

(#21859) penene


penene
őstag

Tegnap zsír volt a lábedzés, bőven bírtam azt a súlyt, amit előző héten, pedig elég szarul kajáltam. Eleve azt hittem, 60 alá megyek, de nem, ráadásul az erő is ott volt.

Térd egy cseppet besajdult a vége felé, de csak 1-2 ismétlés erejéig. Az utcsó, megemelt sorozatban pl. egyáltalán nem fájt.

Kicsit rágyúrtam a gyógytornára. :DDD

De az még mindig poén, hogy a bal combhajlítómat 3x lenyújtottam a végén, és amikor hajlítom be nyújtásra a combfeszítőt is, akkor is begörcsöl... még 2x nyújtás után már nagyjából jó volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21860) God Vazzeg válasza penene (#21859) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kínai tigris tapaszt vegyél, patikában kapsz, sokat segít :K

(#21861) penene válasza God Vazzeg (#21860) üzenetére


penene
őstag

Miben segít?

(#21862) Manitou válasza penene (#21861) üzenetére


Manitou
addikt

Segít az ugrásban, a hegyről ;]

(#21863) God Vazzeg válasza penene (#21861) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na vajon miben? :W

(#21864) janeko válasza penene (#21858) üzenetére


janeko
őstag

is - is :K ;]

(#21865) penene válasza God Vazzeg (#21863) üzenetére


penene
őstag

Hát porc építésben sajna nem segít. És a térd pedig attól fáj. :)
De köszi :R :R , csak kötekedtem!! ;] Varga Dani is ezt javasolta, ő a könyökre. Már vettem is és használtam is. A könyökre nem kell, lehet ráteszem a térdre, bár gyakorlatilag ott sincs értelme. Csak akkor fáj, ha az elkopott részt terhelem (vagyis túlságosan behajlítom számára már már nem tetsző súllyal).

Pl. minimál súllyal már tudtam teljes mozgástartományban csinálni a lábnyújtást (1 hónapja még félig leengedve is fájt), viszont amikor ráraktam az emelt súlyt, azzal már csak a feléig ment le, és utána már belenyilalt. De legalább fejlődöm, ez azt mutatja...

(#21866) penene


penene
őstag

matchben 250G zabkorpa 555 Ft, hát elmehetnek anyjukba... Nem is vettem, marad a malto, amíg nem szerzek be normális zabpelyhet/korpát, már hiányzik, pedig csak 2 napja nincs. :W

(#21867) BÁ Nutrition válasza penene (#21865) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a szurit hasznaltad mar vagy meg mindig a csodara varsz?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21868) penene válasza BÁ Nutrition (#21867) üzenetére


penene
őstag

Múltkor msn-en már leírtam, hogy mi a szitu. :U
De asszem már ide is.

Mind1, a lényeg, hogy a szurit erre a sérülésre nem használom, mert nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

(#21869) Papi74 válasza janeko (#21795) üzenetére


Papi74
aktív tag

Köszi a választ kiprobálom :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#21870) harry


harry
veterán

Háh, PH! addikt lettem ;]

Tudom, viszlát! :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21871) P00By válasza harry (#21870) üzenetére


P00By
nagyúr

Szörnyű
Ez a fekete laci milyen finnyás :DDD

(#21872) janeko válasza P00By (#21871) üzenetére


janeko
őstag

tán te is nézed a halakat a tortán? ;]
amúgy meg elég nagy paraszt ez a fekete laci, legalábbis egész héten az volt.. :W

(#21873) 4EvErfIt


4EvErfIt
csendes tag

Az új bb tiviben naggggggyon komoly az a biztonságos guggoló rúd amivel az idősebb fazon guggolt, quuurva yoo
Lehet ilyet szerezni vhol ?

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#21874) harry válasza 4EvErfIt (#21873) üzenetére


harry
veterán

Hohó, épp ma jutott eszembe megnézni hátha van új rész, megyek is ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21875) harry válasza P00By (#21871) üzenetére


harry
veterán

A hétfőit láttam, amikor ahhoz a szerencsétlenhez mentek a strandra, és szutyoklángos volt, zsírkolbász, meg fagyott palacsinta, tudok neki gratulálni :R :O ;] Szegény Laci, biztos éhes lehetett, én szerintem simán otthagytam volna őket a fenébe.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21876) Manitou válasza harry (#21875) üzenetére


Manitou
addikt

Én azt a részt láttam amikor döglégynél voltak, és döglégy majdnem rávert egyet ;] , amiért hisztizett a kaja miatt :D

(#21877) Bubee82 válasza Manitou (#21876) üzenetére


Bubee82
őstag

Ott már nagy volt a hiszti, aztán mire fel? :F Valahol megértem h amikor rá akarnak tukmálni az emberre valamit, amit nem szeret, akkor az kurva idegesítő, de egyrészt itt nem voltak borzasztóak a kaják, másrészt meg vendégségben annyit azért illik, h megkóstolom, ha már fáradoztak miattam. Meg ez a leves dolog: én is úgy vagyok vele h tulképp haszontalan a leves, de volt h olyan levest főztek ami tele volt hússal pl. Most akkor ezzel mi a gond? Nem lehet belenyalni? Nem igazán értem... Ez már szimplán csak paraszti hisztizés volt. Amit meg a Szandinak mondott, az meg a parasztság teteje volt... Holott tök normális csaj.

(#21878) penene


penene
őstag

Vizilabdában legalább legyőztük a sok koxmatyit!! :)
Ebből is látszik, a kox nem minden!!
Szép volt fiúk!! :R :R :R :R :R :R

(#21879) P00By


P00By
nagyúr

Ez az!!!!!!!

MÁS: Igen, hal a tortán ez a laci bakker... :D

(#21880) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

na a Mark jol eltunt.. most nem fogom tudni mennyit kell nyomnom hogy ne legyek utolso :(

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21881) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#21880) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem a kis Márkkal van minden idejében :K

(#21882) Manitou válasza Bubee82 (#21877) üzenetére


Manitou
addikt

Hát igen, nem egy kulturember módjára viselkedett, az is biztos.

On: ma megyek edzeni :Y :D

(#21883) harry válasza penene (#21878) üzenetére


harry
veterán

Bizony, nyert a magyar csapat, jól elkenték az amcsikat ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21884) Snoop-y válasza janeko (#21872) üzenetére


Snoop-y
veterán

Inkább azt mondanám,hogy sudribunkó :) A parasztok csinálnak is valamit az életben :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#21885) 4EvErfIt válasza Manitou (#21876) üzenetére


4EvErfIt
csendes tag

Ez a rész mikor volt pontosan ?

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#21886) janeko válasza 4EvErfIt (#21885) üzenetére


janeko
őstag

csütörtök :)

(#21887) harry válasza janeko (#21886) üzenetére


harry
veterán

Háhá, a keddi részből, játszott a Laci egy súllyal:
- Nem kell hozzá bemelegíteni?
- Bemelegitteni? Há mi vagyok én, villanyrezsó?
:DDD

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21888) Snoop-y válasza harry (#21887) üzenetére


Snoop-y
veterán

Remélem egyszer rábaszik majd. Nagyon nemgyerebe nekem ez a manus.Pökhendi mindenkit kritizáló félművelt kőgolyóemelő. Lehet , hogy nagy erőcsávó és nyert párszor de akkora tuskó ,hogy lefullad a fejében a láncfűrész

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#21889) janeko válasza harry (#21887) üzenetére


janeko
őstag

igen az nagy volt :D
voltak nagy beszolásai, de akkor se kell így viselkedni egy vendégségbe szerintem :U

kis On ha pihenő hetet tartok mennyire vegyem vissza a ch-t? :U most olyan 500-550 körül vagyok, tömegelek, mielőtt valaki azt hiszi diétázok, tudom másnak diétás ez a ch ;] :P

(#21890) harry


harry
veterán

Ha már diéta - ma mérlegeltem, s 88kg, ahogy a múlthéten is. Megnézem holnap is azért. Nem volt gramm pontos a kajám, úgy 150g rizs és 70 zabpehely/kis müzli keverék ment, és néha becsúszott pár szemét is. A héten megpróbálok többször lemenni edzeni, megfelelően tartani a kaját mennyiségben, minőségben, és időpontokban is. Este teljesen elveszem a ch-t, és lehet a rizsből is elveszek 25g-ot, aztán meglátjuk mi lesz következő héten.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21891) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Két év kihagyás után reményeim szerint a héten újrakezdem a gyurmát. Az első hetekre mint újrakezdő szerintetek mehet a heti 2-3*-ri teljes test HIT felfogásban?

Esetleg van szegedi a topikban? :)

90 87.5 87.8 87.5

(#21892) marcus.fenix válasza harry (#21890) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Nohát én is 88 killa vagyok, de az én diétám érdekesen alakult annak fényében, hogy a barátnőm kijevi csirkét meg rákóczi túróst csinált tegnap... :DDD

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#21893) harry válasza marcus.fenix (#21892) üzenetére


harry
veterán

Na ez meg milyen dolog már :U :D
Lehet el kéne kezdeni a kajanapló írást. Aerobbal vagy zsírégetőkkel még várnék.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21894) fero02


fero02
veterán

Akkor leszek én az első patesz, aki ... :DDD

Boldog névnapot God papa! ;) :K

(#21895) penene válasza marcus.fenix (#21892) üzenetére


penene
őstag

Barátnőd mellett inkább a tömegelés lesz hatékony. Lehet tömegelned kéne, így akkor ő is kiélheti magát a konyhában. :DDD

(#21896) P00By válasza penene (#21895) üzenetére


P00By
nagyúr

De, ha nem tud főzni viszont ugye mást csinálnak, akkor igen hamar le fog fogyni :D

(#21897) glutamin válasza Bubee82 (#21877) üzenetére


glutamin
őstag

Nem tűnt még fel nektek, hogy ezek műbalhék. Csak azért kell valakinek produkálnia magát, hogy érdekesebb a műsor. Én egyébként mindig kajával ülök a TV elé ha ránézek erre a haltortás műsorra.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#21898) marcus.fenix válasza penene (#21895) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Hát igen...
Az lenne ám a "minőségi" tömeg...

Nem baj, ha már ilyeneket főz legalább segít ledolgozni is! :DD

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#21899) janeko válasza glutamin (#21897) üzenetére


janeko
őstag

ami a tv2n megy abba azért nem megy annyira a színjáték, de az rtl-s be, ott megy rendesen.. egyszer oda kapcsolok, mit láttok? az emberke aki vendégségbe ment, fürdik a más kádjába amíg a többiek rá várnak :Y :W

(#21900) P00By


P00By
nagyúr

Tv kritikusok ide! :U

;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.