Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21701) Bubee82 válasza G@ß! (#21700) üzenetére


Bubee82
őstag

Sztem Bibby kellőképpen tisztában van a dolgokkal :U

(#21702) G@ß! válasza Bubee82 (#21701) üzenetére


G@ß!
őstag

Akkor oké,csak nem kellett volna jönni itt az "én okosabb vagyok" dumával, mert szarul esik.

[ Szerkesztve ]

(#21703) Coyot válasza Bubee82 (#21697) üzenetére


Coyot
őstag

ez így van! bemondtad a frankót! :D :R
én még nem hánytam guggolástól, csak nem tudtam felkelni meg sípol a fülem, de hányinger csak enyhe, előbb összeesem, hányni akkor meg már usse tudok :DDD

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#21704) Bibby válasza G@ß! (#21700) üzenetére


Bibby
addikt

:U

Hogy jött ide hirtelen az edző válaszol? Amit te írtál az az volt, hogy leszarod a BBTV-t. Amiben ha jól sejtem bajnok testépítők tömkelege ad tanácsokat, szóval lehet hogy nem kellene leszarni nem?
A stílusa egy dolog, ettől függetlenül baromság lenne azt állítani hogy nem ért el semmit az életben. És ha már stíluselemzést csinálsz, nézz körül "otthon" is. Nigger.

"Én nem akartam fikázni senkit és semmit." - És mégis megtetted.

Ελευθερια η θανατος

(#21705) G@ß! válasza Bibby (#21704) üzenetére


G@ß!
őstag

Előszöris nem én hoztam fel először a BBTV-t. Én csak a véleményemet mondtam el (lásd c-vitamin). A fikát nem én kezdtem. Nem kellene minden egyes szavamat kifigurázni, de ha ettől jobban érzed magadat, akkor csináld csak. Úgy látom, ez a legjobb dolgod ma este. Következő téma: Az edző válaszol rovat: én annak idején elég sokat olvastam, és rögtön levontam a következtetést a kedvenc edzőnkről. És elnézést kérek, hogy megemlítettem, mert egy ilyen elvakult,bölcs ember mint Te, nem hallgat meg senkit. Ahelyett, hogy szépen megbeszélnénk, ilyen idióta hangnemben szólsz hozzá(m). Hát ez no comment. És akkor még én vagyok a paraszt...

(#21706) Bibby válasza G@ß! (#21705) üzenetére


Bibby
addikt

Őőő...

Á hagyjuk. :DDD :C :R

Ελευθερια η θανατος

(#21707) hummerdikk válasza DeadMeat (#21693) üzenetére


hummerdikk
őstag

Nem, en speciel a feherje es szenhidratbeviteledre gondolok :) :K

(#21708) janeko válasza G@ß! (#21681) üzenetére


janeko
őstag

te valami reklám ügynök vagy? :U :Y ;]
amúgy ha meghallgatsz egy viszonylag kezdőt, akkor meg nem kell azt hinni mindenki-ről, hogy semmit se tud, nem tudom miota olvasod a topikot :F de ahogy olvasom nem régóta, mivel akkor lejött volna, hogy itt nincs bunny funozás :U

(#21709) janeko válasza Bubee82 (#21697) üzenetére


janeko
őstag

1. már sikerült elérni :C
lenne egy kérdésem, hogy az elölguggolás-nál nem fáj a lábam, viszont a sima guggolásnál fáj, a jobb vádlimnál(ez nem az a fájdalmi ami kell, hanem mikor valami baj van :(( ) szerinted mit lehetne? várom a tanácsokat :R , ma is csak elölguggoltam, mert a simába mikor belekezdtem egyből éreztem :W

(#21710) G@ß! válasza janeko (#21708) üzenetére


G@ß!
őstag

Nem vagyok reklámügynök.
Néha néha olvasgattam, de mivel akkor nem nagyon találtam semmi használhatót, ezért nem léptem be a beszélgetésbe.

(#21711) Bubee82 válasza janeko (#21709) üzenetére


Bubee82
őstag

Ez így egy kicsit körülményes. Írd le jobban h pontosan hol és hogyan fáj.

(#21712) BÁ Nutrition válasza Bubee82 (#21711) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igy: ahh, ihhh, ohhh.
kozben hangosan: toljad meg!!!

(guggolasrol van am szo :DDD)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21713) harry


harry
veterán

Látom van új lakó és remek vitatéma egy esti tea mellé, de én ezt inkább kihagyom, viszlát! ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21714) Bubee82 válasza BÁ Nutrition (#21712) üzenetére


Bubee82
őstag

Hát kábé :K ;]

Kotter:

Ki szólt hozzád? :F :U ;] :D

(#21715) P00By


P00By
nagyúr

(#21716) penene válasza hummerdikk (#21678) üzenetére


penene
őstag

Akkor rendeltünk még amcsiból, amikor még nem volt ennyire brutál a vám, sőt talán elenyésző is volt.. pár éve. :)

(#21717) penene válasza G@ß! (#21679) üzenetére


penene
őstag

Nekem egyelőre annyit, mint a többi. Jó, de nem kell csodát várni tőle. Megóvásra tökéletes, sérülésre nem annyira, tapasztalataim szerint ha sérülés van (olyan, amivel gáz az edzés), akkor inkább hatékonyabb cucchoz fordulni. Persze, hogy picit fáj a derék, váll, és arra, az még talán belefér, sérülésfüggő.

De összetételben a repair nagyon jó, napi 3-at szedek belőle.
Van még joint-x, ami olcsó, meg én szedtem külön msm, kondroitin kiegészítőt (összerakva 3at).

Kapszulás általában jobb felszívódású, mint a tablettás, de a repairra mégis mondják, hogy jó. az összetétele jó is, max. többet kell szedni, ha beleszámolja az ember ezt is.

ennyi.

Animál flexet még nem használtam, de ha elfogy ez a sok "xar", akkor majd abból is tolok, annak is jó az összetétele, a dózis meg persze attól függ, mennyit szedsz be belőle. :)

[ Szerkesztve ]

(#21718) penene válasza DeadMeat (#21688) üzenetére


penene
őstag

Bubee mentes víz rulZ. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#21719) penene válasza hummerdikk (#21646) üzenetére


penene
őstag

Derék: Csontnál 77, fölötte 5 centivel 72. :)

(#21720) penene válasza Bubee82 (#21697) üzenetére


penene
őstag

Én a térd miatt nem guggolok, most gyógytorna lesz kondi edzés mellett.
Doki szerint megfelelő gyógytornával jobban tudom stimulálni a könnycsepp szerű izmot.
Persze nem hagyom abba a spéci lábnyújtást, és a lábtolást sem, sőt, ha tónusba jövök, akkor majd a guggolást is visszahozom 20-as ismétlésekkel. Derekam jó hozzá, még ha schauerman is van, a térd volt necces. Most súly nélkül is fáj a guggolás, pedig nem megyek túl mélyre.

Igaz vicc, mert a lábtolást is keményen megtolom, szal ennyi erővel guggolhatnék is... Talán annyiból jobb, hogy biztonságosabb a lábtolás, bár a kötött pálya miatt meg lehet hogy pont nem.

Amúgy tetszik a guggolás "edzésterved"... :)) 1x nyomhatnál róla egy videót. :)) :R

[ Szerkesztve ]

(#21721) penene válasza G@ß! (#21700) üzenetére


penene
őstag

Gabi, azért picit fogd vissza magad a fórumon. Lehet 3 éve edzel, de itt a topicban full kezdő vagy, és olyan gyorsan kezded osztani az észt olyan emberek előtt, akik évek óta topiclakók, hogy az nem pálya.

Itt nem szokás ez a fajta magatartás, ahol azért ismerjük egymást. :( Egyébként meg további jó edzést. :)

(#21722) penene


penene
őstag

Nah, sikerült megint 80 HSZt írni, de így kényelmesebb volt a visszaolvasás és reagálás. ;]
Nah, mindenkinek további szép napot. :DDD

MOD: jaaah, megjött a gurigám, nemtom ma nyitva van-e a budapesti bbshop, ha igen, értemegyek. nem tudjátok? (telót nem veszik fel, szal valszeg pihi van)

[ Szerkesztve ]

(#21723) P00By válasza penene (#21722) üzenetére


P00By
nagyúr

Gratulálok! ;]
Sztem nincsenek nyitva, le mehetnék megnézni, de nem! :DDD

(#21724) penene válasza P00By (#21723) üzenetére


penene
őstag

ok.

Comb kerületet hol méritek? Ahol a legvastagabb, vagy mindig középen?

(#21725) P00By válasza penene (#21724) üzenetére


P00By
nagyúr

Én pl. sehol, szemre is látom, hogy kicsi és szar :D

(#21726) penene válasza P00By (#21725) üzenetére


penene
őstag

Én látni akarom a fejlődést.

Minden esetre lemértem a térdhajlatnál, hogy ha nő a könnycseppszerű izom, mérhető legyen, meg ahol kb. a legvastagabb. Lényeg, hogy mindig ugyanott kell mérni. :D

(#21727) Vandit. válasza penene (#21726) üzenetére


Vandit.
addikt

A könnycsppszerű izomra van kitalálva a puncitárogató. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#21728) penene válasza Vandit. (#21727) üzenetére


penene
őstag

Igen? Én ott a belső comb felső-középső részét éreztem, nem a könnycseppszerű izom feszülését. De majd még1-2x ránézek érzem-e. :)

Befordított lábbal való lábnyújtás nagyon jó, ott jórészt azzal feszít az ember... közel se éreztem hasonlót a puncitárogatóval. De ránézek még, lehet csak nem figyeltem oda eléggé.

(#21729) penene


penene
őstag

Könnycseppszerű izomnak mi az anatómia latin neve? Meg magyar.. ;)

(#21730) P00By válasza Vandit. (#21727) üzenetére


P00By
nagyúr

Én azt még sosem csináltam :D

(#21731) Vandit. válasza penene (#21729) üzenetére


Vandit.
addikt

Melyik neked a könnycseppszerű izom? :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#21732) penene válasza Vandit. (#21731) üzenetére


penene
őstag

Hadd ne írjam le full hülyén, hogy térdtől merre van stb.. Tudod te, hol van. :)

Egyik erőemelő így hívja: "belső vaskosizom"
Akarom tudni a normális nevét, hogy tudjak róla olvasni, keresni, stb..

[ Szerkesztve ]

(#21733) Snoop-y válasza penene (#21732) üzenetére


Snoop-y
veterán

Lábon vanik a quadriceps ( négyfejű ) a kérdéses izom latin neve megtalálható az ábrán :)[katt]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#21734) penene válasza Snoop-y (#21733) üzenetére


penene
őstag

oh yeah, thx.

Nah, én a medialist akarom fejleszteni elsőkörben, az kell a gyógyuláshoz. És az van elmaradva a többihez képest.

Már ha jobb láb van a képen, nem bal :DD

(#21735) Bibby válasza penene (#21719) üzenetére


Bibby
addikt

Neked mond valamit az hogy derék meg csípő? :Y :C

Ελευθερια η θανατος

(#21736) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

latom penene pajtas ma nem birt magaval meloban:DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21737) Bibby válasza BÁ Nutrition (#21736) üzenetére


Bibby
addikt

Pepét inkább otthon eszi az unalom... tudod, aug. 20. :)

Ελευθερια η θανατος

(#21738) BÁ Nutrition válasza Bibby (#21737) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jah ;) en meg huztam a rabigat :(

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21739) penene válasza Bibby (#21737) üzenetére


penene
őstag

Igen, én ilyen kockageci vagyok. :(

(#21740) 4EvErfIt válasza BÁ Nutrition (#21738) üzenetére


4EvErfIt
csendes tag

Abban a gyárban nyomod még ahol azelőtt ?
Vagy ez má vmi new job ?

Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza...

(#21741) marcus.fenix válasza penene (#21739) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Ha a hsz-írástól fejlődni lehetne...
te lennél HULK! ;]
:R

Amúgy jól mondtad a sárkánynak...
Tény, hogy a nyúl egy pöcsköszörű, de most ő sem volt valami dzsentlömen... :(

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#21742) penene válasza marcus.fenix (#21741) üzenetére


penene
őstag

A sárkány beszólt nekem priviben azért a hszért, úgyhogy le lettem szúrva. :(
De többet ide nem ír... :)

(#21743) marcus.fenix válasza penene (#21742) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Odaseneki...
Egyesekben túlteng a tesztó...
(jó nekik) :DDD

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#21744) BÁ Nutrition válasza penene (#21742) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ki az a sarkany?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21745) penene válasza BÁ Nutrition (#21744) üzenetére


penene
őstag

olvass vissza, és egy ismeretlen nick mellett nézd a képet. :)

(#21746) fero02


fero02
veterán

Tiszteletem a Patesz uraknak! :R

Mi a téma mostanság? :U

(#21747) hummerdikk válasza fero02 (#21746) üzenetére


hummerdikk
őstag

Ejj kit latnak szemeim! ;] Teged is csak az alairasod mentett meg, ugyhogy csak egy sima: VISZLÁT!!!! :O :K :U

(#21748) fero02 válasza hummerdikk (#21747) üzenetére


fero02
veterán

Lácc? Kit lácc?;] :DDD

Mi a gond az aláírásommal? :U Ha nem tetszik vkinek, akkor lehet ugrani! :K :D

Nő, 'a viszont!

(#21749) hummerdikk válasza fero02 (#21748) üzenetére


hummerdikk
őstag

Egy fero02 patit! ;]
Latom neked baj van a szovegertessel :DDD Mivel azt irtam h az mentett meg ;]

(#21750) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Én marha,állat futni indultam 11óra körül ki a határba egy jó 10km-es körre,de nem vittem vizet magammal.
Már régen járttam arra,volt egy nyomóskút amit úgy tűnik leszereltek hogy a franc essen beléjük.
Teljesen kiszáradtam,telcsiznem kellett úgy jó háromnegyed távnál hogy jöjjenek ki értem mert nincs egy csepp vizem sem és így nem megy.
Én is hülye voltam mert nem vittem,de nem gondoltam volna hogy a kút már nem lesz ott.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.