Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) IreN!CuS válasza joergie (#147) üzenetére


IreN!CuS
őstag

hát pekh nem tudok mit mondani rá,nekem is nagy szerencsém volt mivel 3% benyával értem be.:)

ixtom:asszem csak hétfőn és csütörtökön van pilóta vásárlás,mármint akkor dönti el a pilóta,h hova igazol.Ja és érdemes az autót javítgatni,h ne szálljon el semmi sem.

Mostani futamon meglett a 2. hely,elfogadható:)

következő futamra beállítások ha esetleg valakinek kell: 1:39.991s 0.508s 1:39.483s 600 600 650 750 660 320 Extra Soft

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#152) ixtom válasza IreN!CuS (#151) üzenetére


ixtom
tag

Gratulálok a 2. helyhez :)

Nos az üzemanyagpumpával volt valami gond, és le kellett ellenőrízni... :(((
Ilyen volt a kopás:

Szerintem most sem mentem nagy rizikóval, de a pilóta a 45. körben mégis hibázott (kb. 3mp-et) Volt kb. 30mp "távolság" az előtte/mögötte lévőktől.
Szerencse hogy nem kellett még egyszer kiállnom, megint 0 liter maradt a tankban :D

(#153) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#151) üzenetére


Deathjay^
tag

az is necces, de akkor mit szólsz az 0%-os benzinemhez ami a leintéskor volt?:D igaz elég tré helyen végeztem :B

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#154) hamilton30


hamilton30
csendes tag

Az idomero bealitasait kell hasznalni a futamon is?
:F

(#155) Deathjay^ válasza hamilton30 (#154) üzenetére


Deathjay^
tag

nem, használhatsz más beállításokat is, de akkor nem ad vissza jelzést a pilóta. :)

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#156) IreN!CuS válasza Deathjay^ (#153) üzenetére


IreN!CuS
őstag

hát,én azt mondom kiszámoltad,persze tudjuk,h ez így nem igaz de üsse kő:DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#157) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#156) üzenetére


Deathjay^
tag

inkább mondjuk úgy, hogy MÁK :DDD

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#158) hamilton30


hamilton30
csendes tag

10-ik helyrol 5-ik lettem.Ugylatszik hasznalt a bealitas modositas.

(#159) joey16


joey16
csendes tag

hali srácok!

ki a legjobb meteorológus? indianapolisban szerintetek esni fog? látom, hogy 5-10%ot jósolnak, viszont nagyon magas a páratartalom 97-99%.
jól taktikázom, ha kevés benzinnel, rövid etapokat tervezek? hátha becsúszik egy kis zivatar. :U

"behind the wheel" dm

(#160) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Első helyről második lettem utolsó körben álltam ki boxba azzal ment el az első helyem:(
Q1 esős viszont Q2-rajt száraz,és belezavarodtam,ha a q1et esős gumival csinálom akkor a q2-rajt-ot is esősel kell kezdenem,vagy megtudom változtatni?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#161) Deathjay^


Deathjay^
tag

q1-ben rain gumival mentem. rámentem, hogy drive la erre kidob egy üzenet, hogy ezzel kell mennem q2-ben és a versenyen is. le ok-ztam erre q2-t simán softal mentem :D nem értem :N

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#162) joergie


joergie
őstag

Kaptok egy ilyet dicsak.
Tehát ha száraz gumival van az egyik, akkor ennyit kell változtatni, hogy esős beálítottságú legyen az autó: +100 +100 -100 +50 -100 -100
Jelen esetünkben fordítva kell eljárni Q1 és Q2 viszonylatban. Remélem nem késői az információ :)
Ezt pl érdemes betenni a personal notebookba(gpro oldal jobb alján keressétek).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#163) ixtom


ixtom
tag

Defekt miatt kiestem a 25. körben...
Pedig nem volt túltöltve a kocsi (max. 60 liter), és a 15. körben voltam a boxban. Épp megfutotta a pilótám a leggyorsabb körét és hopp, ennyi volt. :W

A Soft guminak ki kell bírnia min. 80 kilométert még ilyen melegben is, nem?
A korábbi legmelegebb versenyen max. 70-80l üzemanyaggal 87km-ig bírta rázkódás nélkül (a GO 110km-et számolt max. futásra)

Nem értem :( (Jó oké, technikai sport :) )

(#164) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hát nem hittem volna,h ennyire jól fogok menni a verseny alatt.Azok után,h elcsesztem az időmérőt és a 8. helyről indultam,bár rajt után első voltam(nem tudom h hogyan :DDD )
Végűlis meglett a 3ik hely,csak elfogyott a pénz,úgyh a mostani versenyre nagyon kis riskel fogok menni,h ne szálljon el az autó..."Új" pilótának köszönhetőn feljöttem a 3. helyre a tabellán.Jó lenne felkerülni.
Ha esetleg valakinek kell beállítás itt van:7 1:33.499s 0.030s 1:33.469s 920 925 500 370 650 730 Extra Soft

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#165) ixtom


ixtom
tag

Egy kicsit eltaktikáztam magam. Így is 8. lettem, de lehettem volna 6. is, ha nem kell a vége előtt 3 körrel kiállnom negyedszerre. :DDD

(#166) Deathjay^ válasza ixtom (#165) üzenetére


Deathjay^
tag

Grat. Nekem is sikerült a 6. helyre befutnom. Kérdés. A pilóta "butítását", hogy lehet előidézni? :D
"Amit ne feledj, ha a pilóta OA-ja több, mint 85 akkor elveszted őt a szezon végén. Van néhány trükk az OA csökkentésére, tapasztald ki ezeket és megmentheted a pilótád."

[ Szerkesztve ]

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#167) ixtom válasza Deathjay^ (#166) üzenetére


ixtom
tag

Legalább -15 millió $-al negatívban kell lenned. Ekkor 0 lesz a motiváció.

Azt viszont nem tudom, hogy ezt futam előtt vagy futam után kell/érdemes megtenni. Illetve ha a futam előtt kell, akkor mennyire befolyásolja majd a futam a pilóta OA-ját :F

mod2: ja és a 85-ös az még jó a 86 már nem?

[ Szerkesztve ]

(#168) ixtom válasza ixtom (#167) üzenetére


ixtom
tag

Na, sikerült 10 perc alatt 35millát elkölteni :DDD [link]

(#169) Deathjay^ válasza ixtom (#167) üzenetére


Deathjay^
tag

Köszi a tippet. De. Már csak 1 futom van hátra ÉS 96-os a pilótám. Nem tudom mennyit "butulna" 1 futam alatt :( Amúgy grat a -35 millához :D

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#170) ixtom válasza Deathjay^ (#169) üzenetére


ixtom
tag

Köszi :DD

Ha most nagyon nagy motivációja van, akkor szerintem még lemehet 85-re az OA, de inkább keress valami olcsó és jó pilótát, az a biztosabb.

Interlagosban az eSoft kibírhatja a két kiállást ilyen alacsony hőmérsékleten :F (6-8 fok, min. ~104 km/szakasz)

[ Szerkesztve ]

(#171) Deathjay^ válasza ixtom (#170) üzenetére


Deathjay^
tag

hát 250 a motiváció :O szóval akkor kénytelen leszek megválni tőle :O

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#172) ixtom válasza Deathjay^ (#171) üzenetére


ixtom
tag

Mivel ma volt a driver decision, (és a hsz-ed időpontjából kiindulva nem tettél ajánlatot :P ) szerintem próbáld meg a 15 milliós negatív egyenleget, és verseny után kiderül hogy marad-e. 250-ről 0-ra eső motivációnál talán esik 11-et az OA.

Ha ez nem jön be, akkor úgyis csak a következő szezon előtt tudsz venni pilótát. Az most mindegy hogy negatívban leszel, mert jön a reset és visszaáll minden alapra (kocsi, staff, pénz)

(#173) csimav


csimav
senior tag

Regeltem: csimav néven.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#174) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nah, első versenyem, Brazília, 7. helyes indulás. Persze kíváncsi leszek, hogy a nafta elég lesz-e...

https://www.coreinfinity.tech

(#175) joergie


joergie
őstag

Reményeim szerint sokan fognak jönni topikba, amikor vége lesz az F1 szezonnak, elvonási tüneteket kezelni :D Én is ezért regeltem tavaly...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#176) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mennyi benya kellhet kb. a brazil verseny teljesítéséhez?

https://www.coreinfinity.tech

(#177) joergie válasza sh4d0w (#176) üzenetére


joergie
őstag

1es motorral nem tudom. kb 230-240

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#178) sh4d0w válasza joergie (#177) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, akkor a versenyt vagy 0, vagy 60 literrel fejezem be...

https://www.coreinfinity.tech

(#179) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nah, 5. helyre sikerült behozni a tragacsot...

https://www.coreinfinity.tech

(#180) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hát szerencse ide vagy oda,de feljutottam egyből az amatőr ligába.
Viszont a pénzt még mindig nem tudom pluszba kihozni túl sok megy el a kocsi javítására.
Fogok kapni plusz pénzt mert feljutottam?:)
BTW jól bevált a 2 kiállás erre a pályára:)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#181) ixtom


ixtom
tag

Nos, meglett az első dobogós helyezésem (3. hely) :C

Bár egy kicsit elbénáztam a taktikát, mert 23 liter maradt a tankban :W Persze jót tett a futamnak, hogy a csoport két legjobbja (mennek amatőrbe) nem vett részt a versenyen, így végre más is nyerhetett. (15 futamból háromszor nyert más rajtuk kívűl... :U )

A pilóta OA-ja hét értéket esett 85->0 motiváció változásnál. Szóval marad :D

(#182) joergie válasza IreN!CuS (#180) üzenetére


joergie
őstag

Hajjaj! elég sokat. olyan +20millióra számíts. Kéne csinálni egy PH! csapatot mit szóltok hozzá? ;]
Amúgy a kezdőknek felajánlom az eddigi adataimat GPRO GO-ból, ha igényt tartanak rá.priv
És akkor lehet azt folytatni, mintha a sajátjuk lenne.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#183) ixtom válasza joergie (#182) üzenetére


ixtom
tag

Nem hiszed el, de tegnap én is ezen gondolkodtam :D , tényleg jó lenne egy PH Team. Én támogatom az ötletet. :C

(#184) Deathjay^ válasza ixtom (#183) üzenetére


Deathjay^
tag

Én is benne lennék 1 ph csapatban :D ha lesz belőle valami akkor írjatok :D

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#185) hamilton30


hamilton30
csendes tag

Mikor kezdodik a kovetkezo szezon?

(#186) joergie válasza hamilton30 (#185) üzenetére


joergie
őstag

Október 27, de ne várd meg, mert a regisztráció megerősítéséhez idő kell, és nem lehet tudni mennyi. 21-én lesz season reset(szerdán).
Ja és fontos, hogy a hivatalos neveddel regisztrál, ne kamu akármivel. Pl Végh Béla(Béla Végh ;] )

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#187) ixtom válasza joergie (#186) üzenetére


ixtom
tag

Regeljen még egyszer? Már korábban is versenyzett :D
(#158-ban írta)

"Béla Végh"
Imre Füty ;]

(#188) hamilton30 válasza joergie (#186) üzenetére


hamilton30
csendes tag

De hol kel mert a nem enged ujra regisztralni ? Mar versenyeztem is most az utolso szezonban.

(#189) ixtom válasza hamilton30 (#188) üzenetére


ixtom
tag

Nem kell újraregelni, az csak poénos reagálás volt. :)
Ki kell várni 27-ét, és megy minden úgyanúgy mint eddig.

[ Szerkesztve ]

(#190) hamilton30 válasza ixtom (#189) üzenetére


hamilton30
csendes tag

koszike :R

(#191) joergie


joergie
őstag

jóvanna nem figyeltem. ha akartok csapatot csináljatok, nekem most van csapat, még nem akarom otthagyni, de szívesen segítek, mintha csapattag lennék.
viszont dellám sincs szóval én alapítani nem fogok most azt biztos :)

iren!cus (asszem így írja a nevét). szóval neki üzenem hogy amatőrben 1es kocsival nem fog boldogulni, csapatunkból 5ös kocsikkal jutottak fel amatőre, azalatt nem sok esélyt látok akár bennmaradni amatőrben :) hajrá season 17-ben, most csinálják a season resetet :K

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#192) joergie


joergie
őstag

na. ha valaki nagyon el van eresztve zsével, az tesztelhetne a kedvemért pipirelli medium gumival, nagy segítség lenne, hogy hozzávetőlegesen tudhassuk, mennyit változott a pipirelli gumi az eddigiekhez képest. én még választhatok is, csak nem tudom érdemes e jóval többet kiadni a dunnolop gumiért a pipirellivel szemben. ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#193) Deathjay^


Deathjay^
tag

lol most nézem érdekes lesz ez a gumi választás :D mondjuk egy kicsit sokallom az 5.000.000-t versenyenként. A Pipirelli meg elég karcsúnak tűnik :(

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#194) joergie válasza Deathjay^ (#193) üzenetére


joergie
őstag

ti még nem választhattok, örülj neki :) pro-tól felfele opcionális a gumiválasztás.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#195) lesliemagpie


lesliemagpie
csendes tag

Sziasztok
Én most regiztem ide a fórumra láttam hogy itt is foglalkoztok a játékkal:)
Én is nyomom már egy ideje:)

(#196) zskrisz


zskrisz
újonc

Udv Mindenkinek!
Uj vagyok, ez lesz az elso szezonom.
Egy kis segitsègre lenne szugsègem.
Honnan tudom mennyit bir a gumi, ès h. mennyit fogyaszt a kocsi?

(#197) Deathjay^ válasza zskrisz (#196) üzenetére


Deathjay^
tag

Az első futam előtt sehonnan. Ajánlom figyelmedbe ezt a progit: GO Beállítod a felhasználod és a jelszavad, ami az oldalon van. És letölt minden egyes adatot a kocsidról, pilótáról, futamról. Sokkal átláthatóbb mint maga a webes felület.

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#198) joey16 válasza zskrisz (#196) üzenetére


joey16
csendes tag

bár mögöttem sincs túl sok futam, azért megosztom amit eddig tapasztaltam.
gumik:
esoft/ 3 kiállás
soft/ 2 kiállás
med/ 2 kiállás
hard/ 1 kiállás
rain/ ???

benzin: 210 - 320 literig

de minden függ a pályátol, illetve a risk beállításaidtól.
és 1-2 jótanács: hosszútávon gondolkozz, vigyázz a pénzedre, és csinnyán a verseny risk-ekkel
Jó szezont Mindenkinek! :C hajrá, hajrá!

"behind the wheel" dm

(#199) Deathjay^


Deathjay^
tag

Ma futam! :C Sok sikert mindenkinek :D

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#200) ixtom


ixtom
tag

Nem kezdődik túl jól a szezon :(
"Lap 52: The underbody of the car was damaged after your driver climbed too high on the kerbs"
Pedig nem mentem nagyobb riskkel, mint ahogy szoktam.
A 4. helyen voltam, még két kör és megyek a boxba. Egy perc előnyöm volt a 6. helyezettel szemben, így vissza tudtam volna jönni elé. Erre ez történik... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.