Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!

Mitől lehet az, hogy az Origo.hu-n levő cikkek kommentjeit nem hozza be a Chrome? Rámegyek a kommentekre, elkezdi tölteni az oldalt, és csak villog a logó a böngésző ablakában, mintha folyamatosan újrafrissítene fél másodpercenként, és nem hoz be semmit.

(#13302) Viper26


Viper26
nagyúr

pH fórumhoz van esetleg valamilyen plugin?

iPhone 14 | FR955

(#13303) laszlohu válasza Viper26 (#13302) üzenetére


laszlohu
addikt

(#13304) Viper26 válasza laszlohu (#13303) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi! :R

Témákat hogyan tudnék hozzáadni?Jelenleg csak az üzeneteket látom.

iPhone 14 | FR955

(#13305) spammer válasza Viper26 (#13304) üzenetére


spammer
veterán

Téma hozzáadás: topik fejléc-lábléc szélén egy kis csillag, arra kattints. Minden további infó [link]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13306) hengelhof válasza spammer (#13305) üzenetére


hengelhof
senior tag

Nekem nincs semmiféle kis csillag :(

Hipp hopp lett!

[ Szerkesztve ]

(#13307) batai15


batai15
félisten

Sziasztok, lenne egy kis gondom. A facebook közösségi oldallal kapcsolatban. 2 napja nem jeleníti meg a chrome rendesen. Jobb oldalt a a chat menünek hűlt helye,. bármilyen adatlapnak csak a fejléci látszik, üzenetek nem bírnak meg nyilni, vagy full üresség van ott.
adb blocker plus kilőve, meg a pluginok amiket felraktam .Mit tegyek még? uninstallálni nem nagyon szeretném, mert szépen meg van csinálgatva magamnak. Köszönöm a segítséget :D
ui: cache , sütik ürétése meg volt, shift +f5 is.

[ Szerkesztve ]

(#13308) batai15


batai15
félisten

Megoldva. Unsitall, majd a default mappa vissza másolása segített.

(#13309) Donvit078


Donvit078
tag

Valakai próbálja már ki csak nálam nem működik az orosz nyelvre fordítás?

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#13310) flash-


flash-
veterán

sziasztok

megnyitom a facebookot és a felhasználónév benne van
szeretném hogy ne jegyezze meg ill szeetnéém kitörölni

hogyan kell?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#13311) spammer válasza flash- (#13310) üzenetére


spammer
veterán

Beállítások, mentett jelszavak megtekintése

Címsorba: chrome://settings/passwords

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13312) föccer


föccer
nagyúr

Üdv!

Más is tapasztalta, hogy a legújabb Chrome frissítéssel törlődtek a bővítmények? Az összes, amit eddig feltettem, helyette megjelent egy google doc-os (általam spemnek tekintett) bővítmény, amihez semmi közöm.

Másnál is jelentkezett, vagy a hiba az én készülékemben van?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13313) user1988 válasza föccer (#13312) üzenetére


user1988
csendes tag

Nálam minden rendben.

(#13314) madkiller válasza föccer (#13312) üzenetére


madkiller
őstag

Itt is okésak a dolgok.

(#13315) föccer válasza madkiller (#13314) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszi a válaszokat, akkor lehet, hogy a kislányomnak sikerült valamit elnyomkodnia... :-/

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13316) konyvt01


konyvt01
csendes tag

Üdv!

Működő módszert keresek, amivel egy új gépre a régi gépről át tudom pakolni az összes Google Chrome addont bookmarkot settingset passwordot stb. Szóval mindent egyben, a lehető legegyszerűbben.
Erre volt való a google chrome backup program de az már nem működik-nem támogatja a friss chome-okat.

(#13317) TRob1 válasza konyvt01 (#13316) üzenetére


TRob1
veterán

A Chrome beállításokban bejelentkezel egy google fiókba.
Felszinkronizál mindent amit bepipálsz, majd ha bárhol belépsz ugyanezzel az accal, oda ugyanúgy megkapsz mindent.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#13318) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

A böngészőm gondolt egyet és a helyesírás ellenőrzőt átállította angolra. Hogyan tudom visszaállítani magyarra?

A dolgok pikantériája, h nekem az itt leírt "A nyelv és a helyesírás-ellenőrző beállításai" menüpont nincsen meg. Egyébként Mac-em van, nem tudom ez jelent-e vmit.

[ Szerkesztve ]

(#13319) justaview


justaview
őstag

Sziasztok.

Azt hogyan lehet elérni a Chrome-al, hogy youtube videó lejátszásánál a teljes képernyőre kattintva valóban teljes képernyős legyen a lejátszás, és ne lássam alul a Win7 tálcát?

Az IE-nek ez természetes.

(#13320) TRob1 válasza justaview (#13319) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam a Chrome-nál is. :D (Illetve most csak win8-on tudom tesztelni, de win7en is így volt)

¤ R'n'R ¤

(#13321) justaview válasza TRob1 (#13320) üzenetére


justaview
őstag

Nem értem. A környezetemben lévő Win7-es gépeken a chrome így működik. Nem tudom, miért, és hol lehetne beállítani.

(#13322) TRob1 válasza justaview (#13321) üzenetére


TRob1
veterán

Sajna passzolok, mert emlékeim szerint mindig így működött ahogy most is a win8-on, tehát ha teljes képernyő, akkor az valóban az, win tálca nélkül. Egy pillanatig a yt vezérlője van alul, de ugye az is elmászik, és csak a videó látszódik, semmi más.

szerk: Közben megnézettem öcsémmel a laposán (win7 32bit), nála is csak a full videó látszik, semmi más.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#13323) justaview válasza TRob1 (#13322) üzenetére


justaview
őstag

Semmi gond, köszi. Nem a világ vége. Majd egyszer megoldódik ez is. :)

(#13324) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Üdv!
Ebben tudnátok segíteni? -> [link]

(#13325) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Végre megérkezett a várva-várt 25-ös Chrome, de véleményem szerint ez több kárt csinált, mint hasznot. A frissítés óta ugyanúgy kifagy a Facebook, illetve csak ugyanúgy néha tudom megnézni az üzeneteket is, valamint ugyanúgy a Chrome is random módon kifagy.
Ami viszont még nagyobb baj, az az, hogy ha fut a Chrome, akkor nem tudom kikapcsolni/altatni/hibernálni a notit. Viszont amint bezárom a böngészőt, kérdés nélkül kikapcsolja/altatja/hibernálja magát a WinXP - persze, ha előtte kiadtam neki.

Firefox-on rendesen megy minden, illetve barátnőmnél Win7-en rendesen megy a Chrome is, szóval valószínűleg XP-fronton lesz a probléma. Valakinek van rá ötlete?

Nagyon érik már, hogy letörlöm a fenébe, mert az utóbbi időkben kezd az idegeimre menni! :W

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#13326) TRob1 válasza csabyka666 (#13325) üzenetére


TRob1
veterán

Január óta nyomtam a 25öst (beta forever :DDD) napi jópár órában, nulla hibával. Sosem fagyott ki se a fércbukk, se semmi más, működött az alvó mód és a kikapcs eddig is, és most a 26ossal is (és a yt-bal sem voltak gondjaim)

Esélyes hogy nálad van a hiba, vagy az xp-ben (de mivel előfordulhat hogy te vagy az egyetlen élő ember a világon aki még xp-t használ, lehet hogy ezt nehéz lesz kideríteni :DDD - Mondjuk nem is lepődnék meg ha egy 12 éves rendszeren lennének gondok friss alkalmazásokkal :U )

Én a helyedben teljesen legyalulnám, minden egyéb utána maradt dolgot is törölnék és újratenném a Chrome-ot.

ui: bocsi az XPoénért

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#13327) xcds válasza TRob1 (#13326) üzenetére


xcds
őstag

Nekem XP-n megy rendesen. :B :D

(#13328) madkiller válasza csabyka666 (#13325) üzenetére


madkiller
őstag

Gépeden simán jól menne a win7, meg lepődnél mennyivel gyorsabb lenne.

(#13329) csabyka666 válasza madkiller (#13328) üzenetére


csabyka666
addikt

Jajj, bocsi, a konfig nem az, amit láttok, hanem egy notiról van szó. Volt már rajta Win7, de eléggé fogta, így visszaraktam az XP-t - mármint a notira.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#13330) csabyka666 válasza TRob1 (#13326) üzenetére


csabyka666
addikt

Ja, tudom, régimódi gyerek vagyok, de jó nekem az XP, nem nyüstölöm a notit a 7-es Winnel. :)

Oks, törlés-újratelepítés dolgot megpróbálom! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#13331) xcds válasza csabyka666 (#13330) üzenetére


xcds
őstag

Nincs az xp-vel semmi baj, ha nem akar az ember ssd-zni. Az xp-s gépemen ugyanazok a programok futnak és a proci terhelés szinte 0% üresjáratban. Win7-es gépen, ami jóval erősebb is ritkán megy 10% alá. Memóriát viszont nem eszik sokkal kevesebbet az xp, pedig azt szokták mondani.

[ Szerkesztve ]

(#13332) soldi3r


soldi3r
veterán

esetleg nem tudna valaki otletet adni, hogy az elvileg bekapcsolt sutik mellett miert irja nehany oldal, hogy kapcsolja be a cookie-kat?

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#13333) csabyka666 válasza xcds (#13331) üzenetére


csabyka666
addikt

Ami engem illet, a notin csakis XP jöhet szóba, mert a 7-nél a grafikus kártya hiánya miatt problémákba ütközök.
Az asztalin (aminek a konfigját a nevemnél látjátok) simán elmenne a 7, de ott meg van jópár program (alaplaphoz a gyári szoftverek, hangkártya szoftvere, szkenner...), ami csak XP alatt fut, szóval itt is marad a jó öreg rendszer!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#13334) madkiller válasza csabyka666 (#13333) üzenetére


madkiller
őstag

Öcsémnek is ez volt, hasonló konfiggal, mint a tied fogtam felraktam a vista drivereket a win7re és lett hang meg minden. Laptopra meg ott a Win7 Starter, nincs bent az aero glass és máris nem kínlódik az integrált régi intel vga.

(#13335) csabyka666 válasza madkiller (#13334) üzenetére


csabyka666
addikt

Hiába nincs benne Aero, a BSPlayer rakoncátlankodik, akadnak a filmek, böngészés közben szaggat az MP3...szóval alap dolgokat nem tudok normálisan csinálni, amik XP-n simán mennek. Kilöttem az Aero-t, de ha az alap témát használom, akkor sem jó.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#13336) madkiller válasza csabyka666 (#13335) üzenetére


madkiller
őstag

1,6Ghz-es régi celeron m procival 2x512mb ddr2 533mhz-s memoriával és intel gma4500as graffal használtam még régen azon működött. (Persze nem volt egy full élmény, mint a mostani gépemen)

[ Szerkesztve ]

(#13337) soldi3r válasza csabyka666 (#13333) üzenetére


soldi3r
veterán

tettem mar t40-re is win7-et, azota is hasznaljak minden gond nelkul, meg a parhuzamos portjat is a nyomtatohoz

E30 (oo=[][]=oo)

(#13338) csabyka666


csabyka666
addikt

Értem én, hogy jó a Win7, használtam is, tetszik is, de mondom, alap dolgokat nem tudok rajta megcsinálni, így felejtős...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#13339) chab7


chab7
addikt

Érdekes olvasni mikor valakinek csakxp vagy 7-es demindenképp csak windows létezik, mikor annyi más is van azon kívül. :U

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#13340) csabyka666 válasza chab7 (#13339) üzenetére


csabyka666
addikt

Ezzel én is így vagyok, hogy csakazértiswindows. Aki elboldogul a többin is, az használja azt.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#13341) zolikaDB


zolikaDB
veterán

UP

(#13342) justaview válasza chab7 (#13339) üzenetére


justaview
őstag

Igen, és jönnek is fel szépen.... :N

(#13343) TRob1 válasza justaview (#13342) üzenetére


TRob1
veterán

Melyikek? Mert úgy látom, egyedül a Win8 :D (illetve még a Mobile)

Vagy Te is csak idézőjelbe gondoltad hogy jönnek fel? :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#13344) justaview válasza TRob1 (#13343) üzenetére


justaview
őstag

"....." így gondoltam :D

(#13345) alratar válasza chab7 (#13339) üzenetére


alratar
addikt

Nos, az a sok CSAK kettő!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#13346) becsitibi


becsitibi
senior tag

Sziasztok.

A youtube videók 1080p-be brutálisan szaggatnak,élvezhetetlen,a gépem elég hozá,mert az mkv fájlokat gond nélkül 20-25%os proci használattal viszi,az a bajom hogy a processzort 100%-osan terheli a youtube fhd videó,,így szaggat mint barom.

Létezik a Chrome-ba valamilyen beállítási opció hogy a proci IGP-je is dolgozzon már végre?

(#13347) xcds válasza becsitibi (#13346) üzenetére


xcds
őstag

Fel kell telepíteni egy régebbi verziót(pl 11.1) és a sajátját pedig tiltani a chrome://plugins lapon. A régivel megy a hardveres dekódolás.

[ Szerkesztve ]

(#13348) Hulk24


Hulk24
aktív tag

Sziasztok!

Mióta frissített a Chrome, azóta haldoklik a Youtube nálam. Pedig azelőtt semmi gond nem volt!
Ez van fent:
Adobe Flash Player (2 files) - Verzió: 11.6.602.171

Bejön a videó ablak, de el se indul töltés közben megáll, majd az egész oldal lefagy!
Help! :)

(#13349) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Chromehoz lenne olyan kiegészítő ,mint az FF-nél van a kiegészítősávban - + jel amivel lehet nagyítani?

(#13350) xcds válasza Hulk24 (#13348) üzenetére


xcds
őstag

Ennyire azért nem szar az új flash player, de te is kipróbálhatod, amit visszább írtam.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.