Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) partymaci


partymaci
aktív tag

udv

aki nemkapott meghivokat varjon lelkesen mert en 2006 februar vegekorul regisztraltam gmail fiokot es most kaptam 50et ehe
végre

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#2102) Cxgrav


Cxgrav
senior tag

Hali!

Valakinek müxik a Gmail Notifier?
Tegnap felraktam és csak Offline-t mutat nem chekkolja le a mailokat...

Picture me Rollin' by 2pac

(#2103) krokk


krokk
senior tag

mindenkinek működik rendesen a gmail? nekem visszaküldi saját magamnak az emileket. tökmindegy kinek írok:( és mindegy hogy weboldalról vagy levelező progiból. tegnap óta játsza ezt és nagyon idegesítő:(
nem az hogy nem tudja továbbítani semmi hibaüzi. csak én kapom meg holott a címzett más:) elég érdekes...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#2104) sekli válasza krokk (#2103) üzenetére


sekli
addikt

nekem frankón megy...

(#2105) sekli válasza sekli (#2104) üzenetére


sekli
addikt

azaz ma egy negyed órát gyengélkedett, eddig még nem tapasztaltam ilyet, egyszerűen nem akart bejönni az oldal... :U :U

(#2106) Ramius válasza partymaci (#2101) üzenetére


Ramius
őstag

Én ''csak'' 15 meghívót kaptam. Milyen elven osztogatja a rendszer? :U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2107) b14


b14
senior tag

Nekem tökéletesen megy, 57 meghívóm van

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2108) concret_hp válasza sekli (#2105) üzenetére


concret_hp
addikt

néha nekem is van olyan, hogy kiírja hogy kis türelmet, de aztán pár sec múlva be is jön...

meghívó: nekem egyszercsak lett 50meghívóm, az addigi 15 helyett...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2109) sekli válasza Ramius (#2106) üzenetére


sekli
addikt

Hát ezt nem tudom, alapból kaptam 15-öt, már elég rég használom, és nem lett több, de nem is kell...:)

(#2110) G@ben


G@ben
addikt

A nagyobb mellékleteket nektek rendesen letölti? Ha kb 1 mega feletti cuccot akarok letöllteni, akkor sokszor eljut 7-800 KB-ig és megszakad. Ezt múlt hónapban kezdte, amikor túllépés miatt visszakorlátozták a netünket, de most újra gyors, mégis tök lassan tölt gmailről. Nem csak az én gépemen csinálja, hanem albitársén is. Tipp?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2111) concret_hp válasza G@ben (#2110) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem csak áplódolásnál volt olyan h nem akart kellő sebességgel feltölteni. (pedig a net az gyors volt.)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2112) mcadam


mcadam
csendes tag

a feltöltésnél lassul be nagyon amugy jo levelezőprogi énnekem is az van....de hát ha fel akarok tölteni vmit nagyon belassul és szinte néha nem is tölti fel

Speed Up!

(#2113) sekli válasza mcadam (#2112) üzenetére


sekli
addikt

gmail drive nem jó erre?

(#2114) Ramius


Ramius
őstag

Most nézem csak...a 15 meghívóm 50-re szaporodott :C
Mondjuk a 15 is bőven sok :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2115) sekli válasza Ramius (#2114) üzenetére


sekli
addikt

ejj, nekem a 14ből lett ötven...:)

(#2116) mcadam


mcadam
csendes tag

Nekem volt 100:) de akkor nem magyarul irt ki dolgokat.Most hogy magyar nem tom hogy hány meghívom van és hogy hol lehet meghívni egyáltalán embereket. :F

Speed Up!

(#2117) sekli válasza mcadam (#2116) üzenetére


sekli
addikt

Most is át lehet állítani a nyelvet..., a meghívót, meg ugy lehet üldeni, hogy rákattintasz a meghívó küldésére...

(#2118) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hm.... Az a parám, hogy nem tudom hogy lehet azt megcsinálni, hogy visszaigaziolást kérjek. Van valami ilyen gomb, s én vagyok figyelmetlen?

I am having fun staying poor.

(#2119) Ba.G


Ba.G
aktív tag

Nem vélemény, csak kérdés: mint kezdő Gmail user (köszönhető egy topiktárs meghívásának ;) :R), nem tudom, volna-e lehetőség a leveleimet (archive.pst-met, rögtön ki is meríti a jelenlegi tárhelyet :B) felpaszírozni valahogy a Gmail fiókomba? Vagy csak az ez utáni leveleimnem lesz ''jó helye''...? :U

[Szerkesztve]

(#2120) sekli válasza Ba.G (#2119) üzenetére


sekli
addikt

nekem nincs is olyan menüpont, hogy arhívum, alul meg felül be lehet valamit arhivumba tenni, de hol lehet megnézni?

(#2121) Ba.G válasza sekli (#2120) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Úgy értem, az letöltös (mondjuk Outlookkal korábban letöltött helyi) levelek tömegét valahogy fel lehet-e tenni a Gmail alá, egyfajta netes archívumként.

(#2122) Ba.G válasza sekli (#2120) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Ja, az jó kérdés, hol lehet megnézni az archivált leveleket. ;) A Gmailt még én sem ismerem, ezért vagyok itt. :B

(#2123) Szabesz válasza Ba.G (#2121) üzenetére


Szabesz
őstag

Itt van e gy lehetséges megoldás: [link]

¯\_(ツ)_/¯

(#2124) sekli válasza Ba.G (#2122) üzenetére


sekli
addikt

én azt hittem, hogy ismerem... :B

(#2125) Ramius


Ramius
őstag

Érdekes. Kiküldtem 2 meghívót az 50-ből és mareggelre ismét 50 meghívóm lett. Újratermelődik :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2126) sgergi válasza Ramius (#2125) üzenetére


sgergi
veterán

A meghívók ujratermelődnek, sőt nemsokára 100 meghívód lesz. Nekem már annyi van. ;]

(#2127) bpx válasza Ramius (#2125) üzenetére


bpx
őstag

Minden egyes meghívottnak van alapból 50 meghívója, szóval nem kell félni, hogy elfogy :DDD

(#2128) Ősember válasza bpx (#2127) üzenetére


Ősember
őstag

én még soha senkinek nem küldtem meghivot :B ugy tudom még csokit sem kapok érte :DDD
minden esetre én maximálisan meg vagyok elégedve a gmail-el. egy rendes .com -os cim, gyorsan töl és a tárhely is folyamatosan nöl :C
''Jelenleg a rendelkezésre álló tárhelyből (2786 MB) ennyit használ: 25 MB (1%).'' :Y

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#2129) sekli válasza Ősember (#2128) üzenetére


sekli
addikt

és a 25MB-ból 24 spam... :DDD

(#2130) Ba.G válasza Szabesz (#2123) üzenetére


Ba.G
aktív tag

Hű, ez igéretes, köszi! :B :R

(#2131) róland válasza sekli (#2129) üzenetére


róland
veterán

Így akkor az emberek e-mailjeinek 98%-a spam, s ebbe bizony beletartoznak a baráti levelek is.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2132) whitezo88 válasza sekli (#2129) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kijelöl összes -> törlés mindörökre ;)

rendesen szűri, eddig nekem 1-2x dobott be auto levelet spambe, (meghívás visszaigazolás ide-oda)

(#2133) sekli válasza whitezo88 (#2132) üzenetére


sekli
addikt

hát én rendszeresen törlöm, de iszonyú sok jön..., a 99%át magától spam-be rakja, de egy két azért igy is ''mellémegy'', pedig mindig a report spam-re megyek...

(#2134) Ramius válasza sekli (#2133) üzenetére


Ramius
őstag

Nekem eddig tökletes a spamszűrő (kopp-kopp), igaz egyszer a főnök levelét is annak nézte :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2135) róland válasza Ramius (#2134) üzenetére


róland
veterán

Gondolom az is volt. :DDD

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#2136) concret_hp


concret_hp
addikt

másnak se megy most? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2137) ANT válasza Ramius (#2125) üzenetére


ANT
őstag

A kiküldött meghívókat nem akkor ''kapom vissza'', amikor a címzett elfogadta a meghívást, és regisztrált? Én így vettem észre. (de lehet, h tévedek.)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#2138) föccer


föccer
nagyúr

Kaptam 50 db meghívót. Ha valakinek kell, akkor dobjon egy privit mailcímmel, és amint tudom küldöm.

üdv..föccer

[Szerkesztve]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2139) ALI_G


ALI_G
veterán

gmailben mekkora lehet a csatolt fájl maximális mérete?

sürgős.

(#2140) raver válasza ALI_G (#2139) üzenetére


raver
aktív tag

Pfff. tudja franc. Nekem a max, 30MB volt. De már ezt is jobban megéréte volna ftp-re feltölteni....

(#2141) ALI_G


ALI_G
veterán

jeeeee, letiltott a gmail 24 órára. Ráadásul már acc-omat is.

A négyes szektor lezárt!

A rendszerünk postafiókjának szokatlan felhasználását jelezte. Annak érdekében, hogy megvédjük felhasználóinkat a Gmail esetlegesen ártalmas felhasználásától, az ön postafiókját maximum 24 órára letiltottuk.

46 db 10 MB-os fájl elküldése után adta ezt a gmail.

(#2142) ALI_G válasza raver (#2140) üzenetére


ALI_G
veterán

az a problem, hogy suliban le van tiltva az FTP, és 460 megát kellett feltöltsek.

(#2143) bnss válasza ALI_G (#2142) üzenetére


bnss
veterán

Üdv!

Nem probáltál file-hosting oldalt, maire egyben fel tudtad volna tölteni? Az megy 80-as porton, legalábbis általában! :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2144) userZ


userZ
tag

Hirtelen felindulásból jelszót akartam változtatni a gmail fiókomban, de sehol sem lelem ezt az opciót (beállítások fülnél sem). A kérdésem tehát: ne is próbálkozzak, vagy van valami módja a dolognak? (a totyikot nem olvastam végig sorry)

Stop the Earth, I want to get off!

(#2145) ANT válasza userZ (#2144) üzenetére


ANT
őstag

Bejelentkezés után bemész a ''Fiókok''/''Google fiók beállítások'' menübe, és ott lesz egy ''Jelszó megváltoztatása'' link. :)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#2146) fv82


fv82
tag

pop3 címet tudja valaki? vagy ne is erőlködjek vele?

Telefonszámot mindig hívható formátumban küldj!

(#2147) pink75 válasza fv82 (#2146) üzenetére


pink75
aktív tag

(outlook express)

pop.gmail.com
smtp.gmail.com
Kiszolgáló hitelesítést igényel

port 465
port 995
A kiszolgáló biztonságos kapcsolatot (SSL) igényel

xxx

(#2148) concret_hp


concret_hp
addikt

másnak se müxik ma rendesen a gmail?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2149) fila


fila
senior tag

Hi!

Eddig firefoxal léptem be a gmail fiókomba, most viszont nem jelenik meg semmi az oldalon.

Gmail Notifier-el kiválasztom, hogy View Inbox, megnyitja az új ablakot a firefoxban, kiírja, hogy Betöltés, utánna meg üres képernyő.

Mi lehet a gond??

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#2150) Szabesz válasza fila (#2149) üzenetére


Szabesz
őstag

passz... Opera és Firefoxal nálam most tökéletesen megy

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.