Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#12100) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Most újra hozzáadtam a citromail pop3-at titkosított porton keresztül és csatlakozott, de azt írja, hogy 0 levél került letöltésre...citromailre belépve üres a fiók. Nem értem hova lett a több száz kritikusan fontos email :(

(#12102) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#12101) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Csináltam újabb próbált, küldtem egy másik gmail címről az üres citromail fiókra egy levelet és azt letöltötte a megfelelő gmail fiókba, szóval jelenleg műküdik...

Már csak a kérdés, hogy hova tűnt az eredeti több száz citromailes levél, köztük sok létfontosságú levéllel, illetve hogyan lehet visszaállítani? :F

[ Szerkesztve ]

(#12103) [CS]Blade2 válasza Darth_Revan (#12102) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nem tudom. Szerintem nem is kellene úgy törlődnie, hogy ne kerüljön át a kukába, és még x napig ne legyen helyreállítható a citromail-ben a kukából. Én manuálisan töröltem, az mind a kukába került át oldalt.

Lehet, hogy már csak annyit tudsz tenni, hogy írsz a citromnak és/vagy a gmail-nek, hogy mi a f..sz, csináljanak valamit, mert az e-mail-eid az éterben ragadtak valahol.

(#12104) SchumiBácsi

Üdv all!

Mint sokan mások, úgy én is költöznék a citromról, mert 2db címem árban már versenyez az internet árával... ;]

Telex-en van egy programpont, ahol elakadok:
először a Citromailben kell engedélyezni a POP3/IMAP elérést

De hol? Mert náluk a "POP / IMAP" fülön egyáltalán nem az a séma, mint a Gmail "Átirányítás és POP/IMAP" fülnél.

Soha nem csináltam ilyen mókát, mert nem kellett, ezért nem értek hozzá.

De, ha benne van az adatvesztés lehetősége mint Darth_Revan fórumtársnál, akkor inkább eldobok a héten mindent és esténként leszedem manuálisan a gépre ami fontos: kb. 500db levél néhány feladótól.

Címlistát hírlevelek átlövése már egy ideje zajlik ez nem gond, csak a levél.

Köszönöm előre is!

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#12105) [CS]Blade2 válasza SchumiBácsi (#12104) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Én úgy csináltam, hogy egyszerűen csak gmail-ben megadtam itt:
* fogaskerék
* összes
* fiókok és importálás fül:
Importálás a Yahoo!, a Hotmail, az AOL szolgáltatásból vagy bármilyen más internetes levelezőrendszerből vagy POP3-fiókból. Levelek és névjegyek importálása <---Ide katt.

Megadod az e-mail címet: gipsz.jakab@citromail.hu

Megadod ennek a citromail-es címnek a belépéshez való jelszavát.
Kicsit széthúzod lefele az ablakot, mert nem látszik az összes szöveg.

Van egy olyan, hogy: POP-szerver:

Alapesetben oda ez van beírva: mail.citromail.hu <-- Ez sz*r, át kell írni, hogy pop3.citromail.hu

Folytatás gomb, és kijön ez:
2. lépés: Beállítások importálása
Adja meg a(z) gipsz.jakab@citromail.hu fiók importálásának beállításait:
* Levelek importálása
* A letöltött levelek egy példánya maradjon a szerveren
* Beérkező levelek archiválása (a "Beérkező levelek" mappa átugrásával)
* Címke hozzáadása az összes importált levélhez:

Én itt bejelöltem, hogy maradjon meg az eredeti a citromlénél.

Az importálás gombra kattintva ez jön be:
Az üzenetek importálása folyamatban van. Az importált üzenetek megjelenítése órákat (esetleg akár két napot) is igénybe vehet. Ezt az ablakot nyugodtan bezárhatja, és folytathatja a Gmail használatát, de ki is jelentkezhet, és bezárhatja a böngészőt – a háttérben folytatódik a levelek és/vagy a névjegyek importálása. Az importálás állapotát a Beállítások > Fiókok és importálás oldalon ellenőrizheti.

Nekem így is volt. Pár órát tartott, reggelre már mind átjött, csak ami ilyen Re: Re: Re: jellegű volt a citromnál, azokat csoportosította, így lehet, hogy ami a citromnál 1000 az gmail-en csak 900db.

Darth_Revan: Sikerült valamit intézni?

(#12106) SchumiBácsi válasza [CS]Blade2 (#12105) üzenetére

Pont úgy kezdtem neki ahogy írod, de azóta is ez az eredmény.

Úgyhogy érdekes ez így.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#12107) [CS]Blade2 válasza SchumiBácsi (#12106) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Én mit lép, ha a citromail.hu-n belépsz ezzel az e-mail-el és jelszóval? Belép, nincs captcha vagy kép?
Végig nyomtam gyors a saját címemmel, nálam jelenleg is tovább enged onnan.

Nem tudom, hogy kitörölted-e vagy üres volt a pop felhasználónév mező, de oda is az e-mail felhasználtónév kell, szóval a @ előtti rész a citromos címből.

[ Szerkesztve ]

(#12108) SchumiBácsi válasza [CS]Blade2 (#12107) üzenetére

Kipróbáltam úgy is, hogy nem vagyok belépve meg belépve is, de semmi változás és semmi jelzés amikor bent vagyok. Közlekedési lámpát se kell keresni mert az sincs.

Természetesen be van írva a pop felhasználó is, csak maszatolás helyett én így törlök :DDD

Mivel elég sok helyen már eleve nem is ajánlják a citromot a freemaillel együtt, kinézem belőle, hogy ez az opció se mindenkinél működik ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#12109) Hege1234


Hege1234
addikt

sziasztok!
(google fotók, android)

ismerősnek betelt a 15GB tárhelye
lementettem neki mindent ami a telefonján/kártyán volt
emiatt gondoltam törlöm a google fotókból a videókat
viszont itt olyan videókat mutat ami csak a felhőben van

android-on ezeket hol tudom lementeni?
mert csak a törlés opciót ajánlja fel
(próbáljam majd pc-n és ne az androidos app-ban szórakozzak?)

(#12110) nfsu17 válasza Hege1234 (#12109) üzenetére


nfsu17
veterán

Pc-n belépsz, látni fogod a felhőben lévő videókat.
Letöltöd.
Aztán törlöd, ha kell.
Azt érdemes tudni, hogy a pár éve feltöltött videók nem foglalják a tárhelyet. Csak a változás óta feltöltöttek.
Ugyanis pár éve még volt lehetőség tárhelyfoglalás nélkül feltölteni képet, videót.
Nekem több TB van így fent, aztán a 15GB sem telt be.
Szóval ha a hely felszabadult, de még van fent videó, az maradhat ott.

(#12111) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Keresztkérdés, de lehet nem is ez a jó topik hozzá (bár, hátha lesz aki használ eM Client programot):

eM Client levelező programmal használom asztali gépen a gmail fiókom. Kaptam egy levelet, amelyben egy jelszóval védett PDF dokumentum található.

Nos ezt a dokumentumot az eM Client-tel lementve nem lehet a hozzá tartozó jelszóval megnyitni. Böngészőből a Gmail felületéről letöltve ugyanezt a dokumentumot rendben működik a jelszavas megnyitás.
Fájl tartalom összehasonlító rengeteg eltérést mutat a két módon letöltött dokumentum között, tehát nem is csodálkozom, hogy problémás a megnyitás.

Viszont 1. miért lehet ez, 2. hogyan lehetne orvosolni az eM Client problémát (pl. frissítse az adott levél újra letöltésével vagy nem is tudom hogy, bár nem offline van tárolva benne a levelezés)

Szerk.

Áhá, tárgytalan, de itt hagyom a megoldást, hátha később másnak is jól jön.

A kérdéses csatolmányt tartalmazó email nézeti képén kell jobb egérgombos klikk, ahol Tulajdonság..., Repair fül, majd Repair gomb, ami törli a helyi mentést és a kérdéses levél újra szinkronizálását követően rendben lehet kezelni a csatolmányt :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#12112) Hege1234 válasza nfsu17 (#12110) üzenetére


Hege1234
addikt

okés, köszi!

(#12113) [CS]Blade2 válasza SchumiBácsi (#12108) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Akkor lehet, hogy azon a vonalon kellene elindulnod ami nekem az A terv volt: Feltenni egy Mozilla Thunderbird-et, és a citromos címről lementeni oda az összeset, majd a gmail-t is bevinni, és oda átmozgatni.
Nekem ez bedőlt, mert a küzdéshez kell az SMTP, a volt UPC most Vodafone-nál pedig nincs már ilyen, a citrommail-nak meg sosem volt.

Egyébként én már terveztem muteromnak előtte, hogy átköltöztetem a gmail-esre, mert a citrom azért elég sz*r. Láttam, hogy sokszor 2 percig pörgött az a rektes citrom mire beadta, ha nem épp az jött ki, hogy dolgoznak rajta, hogy jobb legyen, és be sem jött. Küldtem neki egy mail-t gmail-ről, vagy fél óra volt mire megkapta.
Szóval vannak bajok.

Én nem is értem, hogy hogy gondolja, hogy 2000Ft/hó árat kér ezért. Én akkor sem használnám, ha még ők adnának havi 2000Ft-ot. Simán megérdemelnék, ha a felhasználók nagyja átköltözne. Az lesz a szerencséjük, hogy nem olyan egyszerű, nekünk is alig vagy nem megy, sokan inkább ki fogják fizetni, mint a kockáztatás és ba..kodás a költözéssel.

(#12114) SchumiBácsi válasza [CS]Blade2 (#12113) üzenetére

Éves szinten azt mondom oké a 2ezer na de havi. De ez sincs tisztázva hogy akinek több fiókja van az akkor gondolom többszörösen fizet? :D

Sztem ebből csillagászkodás lesz, mert a nagyja szöveges, azt mélenként lementem a gépre, van már benne gyakorlatom. A többi hírlevél stb. az nem érdekel. Képek simán lejönnek megint, pár éjszaka rámegy majd sztem.

Vagy ha látom, hogy kifutnék az időből egyszerűen átküldöm a másik címre az egészet. Csak annyi a különbség hogy mind a beérkezettbe kerül. Na mind1 köszönöm a segítséget és akkor ez tényleg ilyen szar, meseszerű kinél működik az átmozgatás és kinél nem.

Egyébként van olyan elmélet hogy ezzel akarják bebuktatni, mert épelméjű ember nem fog havonta ennyit fizetni mikor tényleg ott a gmail, vagy akármi más helyette.

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#12115) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Valaki tapasztalt már ilyet?
Kiléptetett böngészőből gmail.
Semmi gond próbálok újra belépni.
DE CSAKIS AZZAl TUDOM IGAZOLNI MAGAM,ha telefonon kattintok a számra.
Az szép és jó,de nem jön 2 telefon 1ikkére se az értesítés.10x megpróbáltam.
ÉS NINCS MÁS OPCIÓ!WTF?Próbálkozz másképre is ezt dobja fel.
Support meg persze nincs.
Szóval 1 esélyed van,ha az nem megy,akkor nem megy?

Avatar

(#12116) snorbi82 válasza GAbre (#12115) üzenetére


snorbi82
senior tag

Telefon youtube indítod, ott sem dob fel semmit?

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#12117) GAbre válasza snorbi82 (#12116) üzenetére


GAbre
veterán

Se email,se youtube nem dob fel semmit!
Telefonon azt írja windows-on gyanús alkalmazást észlelt.
Nem tudom mit,mert ugyanaz van fenn,mint eddig :D

Avatar

(#12118) GAbre válasza snorbi82 (#12116) üzenetére


GAbre
veterán

Be tudok lépni bármilyen böngészőből,de onnan,ahol be voltam lépve nem!
A többinél jön az én voltam leokézom.
De számkiválasztás nem jön,ami kéne ehhez.
Support meg rohadt felháborító,hogy nincs.
Csak posztot rakhatok ki,meg irodákat kereshetek,hívhatok fel.

Avatar

(#12119) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne gmail-el kapcsolatban. Azt meglehet benne oldani, hogy egy email-ben szeretnék egy fájlt elküldeni egyszerre öt embernek, de amikor megkapják, akkor ne látszódjon, hogy még kik kapták meg rajta kívül?
Köszi a segítséget!

(#12120) AtHoS válasza Ice&Lime (#12119) üzenetére


AtHoS
nagyúr

1 cím a normál mezőbe a többi cím pedig a Titkos másolat mezőbe kerüljön.

read-only mode on the forum

(#12121) pn4hvq válasza Ice&Lime (#12119) üzenetére


pn4hvq
senior tag

A címzetteket titkos másolatban add meg.

(#12122) Ice&Lime válasza AtHoS (#12120) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Oké, beírtam példának egy címet és most a többit hogyan-hova?

(#12123) Dluinet válasza Ice&Lime (#12122) üzenetére


Dluinet
nagyúr

- Kattints a BCC-re, majd oda írd a címzetteket.
- a To résznél meg törölhető a 1cimpelda@gmail.com

Bcc: blind carbon copy (vak másolat, a címzettek nem látják a többieket, csak a feladót és ha van, a sima címzettet)

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12124) Ice&Lime válasza Dluinet (#12123) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Köszi!
Ha a CC-re kattintok az milyen funkció?
És ugye az email címeket egy sorban egymás mellé vessző és szóközzel elválasztva kell beírni egymás után?

(#12125) pn4hvq válasza Ice&Lime (#12124) üzenetére


pn4hvq
senior tag

A CC "sima" másolat, akiket felsorolsz ide, látni fogja a többi címzettet is. Ha azt szeretnéd, hogy egyik címzett se lássa a többit, akkor küldd saját címedre a levelet és mindenki mást a BCC-be tegyél.

(#12126) Ice&Lime válasza pn4hvq (#12125) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Ez jó ötlet, köszi.
Még egy utolsó kérdésem lenne, ha így küldöm 5 embernek például 5MB-os fájlt, akkor a tárhelyből ez az elküldött email mennyit vesz el, 5 vagy 25MB-ot (mert hogy 5 embernek lett elküldve)?

(#12127) Dluinet válasza Ice&Lime (#12126) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak 5MB

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12128) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Ok, köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#12129) Tikakukac


Tikakukac
titán

Kezdek kicsit ideg lenni.

Adott kollegina. Felállás: Windows 10 laptop, outlook, iphone teló. Céges levelezés gmail alapú, semmi gond, ahogy az előző száz alkalommal telefonon acc hozzáad és megy szépen. Hát nem. A gmail app és saját appja is, heteket képes kihagyni tök random a levelezés szinkronizálásából.
Ugyanez rendes webes böngészőn is megvan. Outlook szuper.

Tippre az Outlook a buta, nade ha egyszer IMAP van beállítva akkor értitek :B

Most az a kérdés POP alapon akkor vissza tudom adni a gmailnek az outlook által gyaníthatóan ellopott leveleket?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12130) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!
Következő a problémám.
Sokszor használom a google fordítóját, de 3 éve beragadt egy fordítandó szöveg, akit sehogy sem tudok kivakarni. Hiába a teljesen szűz win telepítés, és minden amit az előzmények törléséről meg lehet csinálni.
Firefoxot használok,sync-et is.
A segítségeteket előre is köszönöm szépen

(#12131) hhgygy válasza balazs1956 (#12130) üzenetére


hhgygy
senior tag

Hova ragadt be??

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#12132) zeorsdfd válasza balazs1956 (#12130) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Nézd meg incognitó módban, ha ott nincs "beragadva" akkor valami űrlapkitöltőd lehet ludas.
Bár nem biztos, hogy értem miről van szó...

[ Szerkesztve ]

(#12133) hhgygy válasza zeorsdfd (#12132) üzenetére


hhgygy
senior tag

Hát ez az, én sem.

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#12134) balazs1956 válasza hhgygy (#12131) üzenetére


balazs1956
senior tag

Konkrétan ezt dobja föl , immár 3 éve. (asztali gép, laptom, több rendszer stb)

(#12135) balazs1956 válasza zeorsdfd (#12132) üzenetére


balazs1956
senior tag

Inkognitó módban nincs.)
Miféle űrlapkitöltő jöhet számításba? Firefoxot használok

(#12136) zeorsdfd válasza balazs1956 (#12135) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Talán a FF-nak van sajátja vagy ha nem az akkor akkor tiltsd le az összes bővítményt és nézd meg melyik okozza. De ez már nem gmail topic

[ Szerkesztve ]

(#12137) balazs1956 válasza zeorsdfd (#12136) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ok, köszönöm.

(#12138) Ice&Lime válasza Ice&Lime (#12126) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!
Csak egy kiegészítő kérdésem lenne ehhez a témához, hogy összesen mennyi darab email címet lehet megadni a küldési mezőbe, van valami maximum?

(#12139) Dluinet válasza Ice&Lime (#12138) üzenetére


Dluinet
nagyúr

itt találod a limiteket

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12140) rushty válasza [CS]Blade2 (#12105) üzenetére


rushty
senior tag

Vipmailnál, hogy lehet lementeni?

Revolut meghívó pü-ben

(#12141) Buvana


Buvana
aktív tag

Pár napja kellemetlen dolog történt. Illetéktelenek szerezték meg a fb accomat. (Megoldva) A google fiókot nem tudták. Hogyan lehetséges az, hogy spamjeiket mégis az én gmail fiókomból tudták szórni? (Több 100)

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#12142) ACE- válasza Buvana (#12141) üzenetére


ACE-
addikt

Honnan tudod hogy a Google fiókot nem tudták? Biztos hogy azok a Te e-mail címedről jöttek, vagy csak úgy tűnik, mintha onnan jönnének? A Facebook-on nem ugyanaz volt a jelszavad, mint a Google-ön? Egyiken sem volt bekapcsolva a kétszintű hitelesítés?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#12143) Buvana válasza ACE- (#12142) üzenetére


Buvana
aktív tag

Googlen be volt kapcsolva a 2 lépcsős. A nyomtatómhoz van egyedül generálva egy alkalmazásjelszó, hogy tudjon e mailt küldeni. Csak én használom itthon. A két dolog egyszerre történt, és az elküldött leveleimnél ott volt 150+ email, plusz amiket visszadobott hogy kézbesíthetetlen. Google és fb jelszó nem ugyanaz volt.

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#12144) pn4hvq válasza Buvana (#12143) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"az elküldött leveleimnél ott volt 150+ email, plusz amiket visszadobott hogy kézbesíthetetlen."

Ez alapján a te fiókodból kerültek kiküldésre (a hogyan más kérdés). Jelszócsere minimum.

(#12145) Buvana válasza pn4hvq (#12144) üzenetére


Buvana
aktív tag

Na ez az, itt kezdődik a para.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#12146) 4Grider válasza Buvana (#12143) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ott néznék körbe, ahol nem kell a két lépcsős hitelesítés.

(#12147) ACE- válasza Buvana (#12145) üzenetére


ACE-
addikt

Egyszerű, ha van kétlépcsős hitelesítés akkor a nyomtatóban lévő jelszó a gyenge láncszem. Valószínű valami trójai program kinyerte a jelszót a nyomtató beállításaiból, és úgy szerezték meg, amivel küldték az e-maileket. Generálj a nyomtatónak új jelszót, meg nézz körül hogy mi az ami még hozzáférhet a nyomtatóhoz, vagy a generált jelszóhoz.

Ha a FB jelszót nem amiatt találták ki hogy egyszerű volt, és nem volt emlékeid szerint valamilyen adathalász kísérlet (pl. a Facebook "felszólítása" hogy azonosítanod kell magad, és egy látszólag FB oldalon fhnév és jelszó beírása) akkor még valószínűbb hogy valami trójai kinyerte a jelszavaidat a böngészőből is, ha oda el volt mentve. Épp ezért célszerű MINDENHOL, ahol lehet kétszintű hitelesítést állítani.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#12148) Buvana válasza ACE- (#12147) üzenetére


Buvana
aktív tag

Köszönöm szépen, én is ezen az úton kezdtem el gondolkodni, csak megerősítettél. Az alkalmazásjelszót eltávolítottam, lemondok a nyomtató e-mail küldési képességéről. Trójai az biztos volt fent, így utólag, sajnos bíztam a windows beépített védelmében, de kaspersky szerint volt, amikor telepítettem pár napja. Fb jelszó egyszerű volt, és nem volt kétlépcsős beállítva, most már ott is van. Létezik hogy alkalmazásjelszóval fértek hozzá a gmail-hez? Azt még én sem tudtam, és az biztos nem volt a jelszókezelőbe mentve. Hozzáférhettek-e alkalmazásjelszóval az smtp szerveren kívül máshoz is, PL fiókbeállítások, stb? Mert olyat nem tapasztaltam. Azt még én sem tudtam, és az biztos nem volt a jelszókezelőbe mentve.

"akkor még valószínűbb hogy valami trójai kinyerte a jelszavaidat a böngészőből is, ha oda el volt mentve"

-Ez szinte biztos.

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#12149) ACE- válasza Buvana (#12148) üzenetére


ACE-
addikt

Nem, szerintem alkalmazásjelszót kizárólag olyan alkalmazásokból használhatott (pl. ilyen a kifejezetten SMTP azonosítású e-mail küldés) ami nem rendelkezik olyan funkcióval amivel kétlépcsős hitelesítést engedélyezni lehet. Ez a szenzitív dolgok mindegyikén kötelező. Az alkalmazásjelszóval be lehet lépni a fiókodba, ugyanúgy mint a rendes jelszóval, de ott már kérni fogja a kétszintű hitelesítést. Tehát szerintem biztos hogy oda nem léptek be.
Itt is látnod kéne ha beléptek: [link] Ha nincs idegen, akkor nem volt gond.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#12150) Buvana válasza ACE- (#12149) üzenetére


Buvana
aktív tag

Nincs, és nem is volt idegen az elmúlt hetekben, most is, és akkor is leellenőriztem. Viszont van egy másik google fiókom is, annak nem volt beállítva alkalmazásjelszó. És ugyanez történ vele. 2FA be van kapcsolva 1 éve rajta, mégis az elküldött levelek tele volt, illetve a kézbesíthetetlen. Ahoz a fiókhoz is volt társítva egy fb fiók, ahová beléptek akkor.

Tudom hogy hülyeség, de olyan a jelenség, mint ha a feltört fb fiók átvette volna az irányítást a hozzá tartozó belépési email (google fiók) smtp szervere felett.

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.