- Fűzzük össze a szavakat :)
- Ingyen kellene, de tegnapra
- Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Samsung Galaxy SmartTag2-esek a tolvajok ellen!
- Játékba csomagolt malware 85 GB-ban
- Windows 11 telepítése inkompatibilis gépre
-
LOGOUT.hu
Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink → itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)
Új hozzászólás Aktív témák
-
cucka
addikt
Namost a Gibson azért csinálta olyanra a Les Paul nyakát, mert egy az egyben átvették azt, ahogy az akusztikus gitárok nyakát rögzítik. Ami ugye nagyon hasonló ahhoz, ahogy az összes akusztikus hangszer (hegedűk, csellók stb) nyakát rögzítették a testhez úgy a reneszánsz kor óta.
Szóval maradjunk annyiban, hogy a Gibson lóf*szt se talált fel. Voltak innovációik, de ez pont nem az. Az egyetlen cég, ahol feltaláltak valamit ezen a téren, az a Fender volt a csavarozott nyakkal.
Ezek amiket írsz, nem tudom, milyen fantázia birodalomból származnak. Két darab fát összeragasztani egy hangszerben azt a reneszánsz kor óta csináljuk, nem tudom, milyen varázslatos tulajdonságokat képzelsz bele, de hidd el, ezek nem léteznek.
Az, hogy milyen könnyű elérni a felső bundokat, az nem a nyak rögzítésétől függ, hanem attól, hogy hol csatlakozik a nyak a testhez és milyen a test formája.
Ja még egy apróság - a Gibsont nem szabadalmak védik, hanem védjegyek. A test és a fej formája van védjegyoltalom alatt. Egy les paul gitáron nincs semmilyen műszaki megoldás szabadalmi oltalom alatt, és ha valamikor volt is, az már réges rég lejárt.
Ezért van az, hogy kb. minden cég készít les paul stílusú gitárt, de a test és a fej formáján apró módosításkat kell csináljanak.[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest