Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-22 12:52:35

LOGOUT.hu

Üdv a Fűnyíró topikban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2637) Archer válasza rekop (#2635) üzenetére


Archer
őstag

Konkrétan ezt a modellt nem ismerem, nekem HRS536 van, amit linkeltél nagyjából olyan lehet, csak ez gyűjtős az meg kidobós. Mint már mondtam, a motor nagyon jó, azzal nincs gond (tiszta legyen a benzin amit bele öntesz, a koszra kényes a karburátor), maga a gép nekem kicsit csalódás. Nem ezt mondom, hogy rossz de ennyiért már lehetne jobb is. A festés pl. nagyon gyenge, egy szezon alatt teljesen eltűnt az aljáról, pedig nem ment sokat, én festettem le rendesen. A hajtómű háza műanyag, ahogy néztem nem nagyon bontható olajcsere végett. A sebessége elég lassú (nem változtatható), nekem legalább is. Nem tudom azt mondani rá, hogy rossz gép csak sokallom az árát kicsit. Bár ennyiért más márkák sem adnak nagyon sokkal jobbat. Hondánál a HRX sorozat amik a tényleg nagyon jó gépek minden szempontból de csak otthonra teljesen felesleges és drága. (Hozzá teszem, van egy kétkéses Toro gépem, az megeszi reggelire nyírás és gyűjtés minőségre a HRX 537-et, szóval azért a Hondától sem kell elájulni de tény, hogy motort nagyon tudnak gyártani). Husqvarnát viszont véletlenül sem vegyél, nagyon jó gépeket gyártanak, de fűnyírót azt nem tudnak gyártani.

Lanash: nem a benzinnel szokott gond lenni, elég egyszerű gépek ezek, nem kell nekik szuper benzin, hanem sokan mindenféle retkes kannákban tárolják a benzint, meg telemegy kosszal, porral a kiöntő cső aztán úgy öntenek vele stb. Szokott lenni a tankban szűrő de jobb megelőzni. Télire ki kell belőle járatni a benzint mert pár hónap alatt bele tud "rohadni" (vagy akkor valami jobbat tenni bele de a kijáratás a biztos), aztán nem lesz vele semmi probléma. Esetleg lehet a tank és a karburátor közé még berakni a csőbe egy benzinszűrőt, normálisabb gépeken szokott lenni, csak már ezt is lehagyják mert így spórolnak 150Ft-ot gépenként.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.