Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4748) demars válasza netmesterke (#4739) üzenetére


demars
addikt

Nekem egy FSC A1650G -m van! :R Januárban lesz 2 éves, 3. tulaj vok (de lehet h ''többedik'')! ESC gombot már én is sikeresen lepöcköltem, de visszatettem! Memóriát is én tettem bele! Párszor sikeresen kifagyasztottam ugyan már én is, de azt vettem észre, hogy csak akkor fagyott ki amikor neten voltam (LAn ábel be volt dugva s élt a kapcsolat)! XP-t kb 3 hete raktam ujra, de még az original volt rajt, amivel vette az első tulaj (ezt azért írtam, mert ezek szerint nem volt szükség re -XP re--> tehát nem volt vele gond :DD )!
Én is egyetemre járok, sokat belefeccöltem ebbe a gépbe, de (kopp kopp kopp) semmi baja nincs, nem is volt eddig...
Persze... biztosan van job meg szebb gép, no de mennyiért!!! Ha sok sok pénzem lett volna esetleg Lenovo ra ruháztam volna be.., de nem bántam meg h megvettem! Melegedni melegszik ez is (bár nem megfoghatatlanul). Szerintem is ''csak'' kifogtál egy selejteset (ami nem ritka manapság, mert elég ratyi gépeket képesek drágáért az emberre sózni). Együtt érzek veled... :O
Üdv: demars

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.