Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) LordX válasza HXY (#3693) üzenetére


LordX
veterán

Ilyen van. Fentebb írtam egy hibát, azt volt egy ''egyedüli'' probléma vele. Egyébként kiderült, hogy a BIOS volt hülye, mert a fagyó driver ellen azzal is próbálkoztam, visszaflesseltem az 1.0-sat azt most teljesen jó.

(#3702) LALA_kiraly


LALA_kiraly
senior tag

Lehet, h láma kérdés, de milyen notikba lehet rakni vga-t? Azaz int vagy csak saját kártyásba?

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#3703) LALA_kiraly válasza HXY (#3693) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Ugye a laptop.hu-n nézted? Ez elég korrekt ár ennyiért, és sztem teljesen megéri. Ez nem kamu ár, reális. /haver MSI-t vett 7600 saját 256ddr3al, ezzel a körítéssel 270be/

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#3704) Gus válasza LALA_kiraly (#3702) üzenetére


Gus
aktív tag

Az integráltakba nem lehet, és a külön kártyával ellátottakba is csak a hozzá való csatlakozó megoldású VGA kártyát tudod beletenni. beszerzése arany árban van.
A kérdés azért költői, mert amibe lehet tenni abba már van, ha hibás gariban cserélik, ha meg már nem garis annyiba kerül, hogy nem éri meg javítani. Esetleg ha bontásból lehet szerezni olcsón akkor cserélhető nagyobbra, de a melegedés kezelése meglehetősen macerás. Pl: már próbáltam, hogy a FUSI-ban lévő Ati és Nvidia kártyák fölcserélhetők, minden probléma nélkül működnek, mert a hűtő felfogatás is kompatibilis.

(#3705) HXY válasza LordX (#3701) üzenetére


HXY
addikt

neked is 64bites proc, giga ram és nvidia?

Akku hogy bírja ha csak netezel?
Ha csak DVD-zel?
Vagy ha csak wowozol?

(#3706) Lúzerek


Lúzerek
csendes tag

valaki találkozott már olyan hibával, hogy egy Fujitsu Siemens Amilo L képernyője az indítás után néhány percig szarakodik, villog össze-vissza, és fel-le kell hajtani ahhoz, hogy helyreálljon a rend? Mi okozhatja ezt vajon? Előre is thx.

(#3707) morfondőr válasza Lúzerek (#3706) üzenetére


morfondőr
őstag

Valószínűleg érintkezési gond lehet szerintem. És az szervízt jelent.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#3708) LordX válasza HXY (#3705) üzenetére


LordX
veterán

Igen.

Ha csak netezek, akkor már ment 3 órát is. Ekkor monitor fényerő minimumon volt, WiFi-vel, RMClock-al visszavett feszültséggel. (4x-en 0,7V, 8x-en 0,925V). Mivel akksin visszaveszi a GPU órajelét (100 MHz-re, de gondolkozom azon, hogy még lejjebb állítsam), ezért nem wowozok úgy :)

Aksis gépgyilkolásnak eddig legjobb 720p-s x264-es Prison Break lejátszás volt, az RMClock folyamatosan 7x-8x szorzó között ugráltatta a procit.. 2 részt tudtam megnézni, és még 10 percet mondott, hogy hátra van az aksiból, azaz kb. 1,5 óra.

(#3709) HXY válasza LordX (#3708) üzenetére


HXY
addikt

király kis gép lehet...

ultimate vistával megpróbálkozol?

(#3710) Boyfish


Boyfish
senior tag

hi srácok
fujitsu 7850-es gépben elment a háttérvilágítása a kijelzőnek! Ha tudtok momdani valaki, aki olcsón megcsinálja, akkor szóljatok... köszi

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#3711) Wolvi


Wolvi
csendes tag

Hi!

Van egy Pa1538-asom és semmi gond nincs vele, viszont nem tudom wifin beüzemelni a netet /még soha nem is próbáltam eddig :U /.
Driver-ek fenn vannak, kábelen megy, wifi kijelző világít.
Ami sztem gond lehet h az eszközkezelőben megnézve az ethernet-vezérlőt nem ismer fel, és nincs illesztőprogija. Nincs letiltva, és netről sem tudtam illesztőprogit találni hozzá. Lehet h ez a probléma??? :(
Az usb-s külső wifivel sem megy a dolog, azt sem ismeri fel állítólag /driver telepítve/, viszont kiírja h mit nem ismer fel! :F

Wifi-vel kapcsolatos minden infó és tapasztalat érdekel, különösen a Pa 1538-as tulajoktól!!! :R

(#3712) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Az normális, hogy a V3505-mön a gép bal oldaláról egy kis sercegést hallok amikor nincsen terhelve a proci?

(#3713) r4dix


r4dix
csendes tag

Sziasztok, újabb Pa1538 problémát észleltem, haverral egyetemben.

Szóval, ha él a WiFi kapcsolat, egyszer csak elkezdi azt csinálni a lapos, hogy az egérkurzor egyhelyben marad és nem követi az egér tényleges helyzetét... tehát lehet mozgatni, csak a kurzor egyhelyben marad :F Mondanom sem kell, nem kicsit idegesítő egy idő után :(( Aztán utána visszaugrik a kurzor a helyére, de kb 5 perc múlva ismét beragad. Ha megszüntetem a WiFi kapcsolatot, egyből jó lesz minden.

Más tapasztalta ezt?

Nem tudom, hogy számít-e bármit is, de az AP egy Fonera [link]

[Szerkesztve]

(#3714) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A kijelző fényét hogyan/milyen programmal lehet szabályozni?

(#3715) Meiser válasza r4dix (#3713) üzenetére


Meiser
tag

Hello!

Én nálam is csinálja.Csak mondjuk én úgy vettem észre, hogy amikor megy az Azureus letöltő kliens akkor ragad be a kurzor.Ilyenkor restart. Néha megoldódik úgy is hogy kihúzom az USB egeret, mert jórészt azt használom.De tényleg rohadt idegesítő. Lehet hogy a Wifivel van összefüggésben,mert ha itthon vagyok akkor az nincs bekapcsolva és akkor megy tökéletesen. De én azt hittem az Azureus miatt baszódik el. Az a gáz, hogy ezt szervízbe nehéz megmutatni, mert változó időközönként szarik be, van hogy 2 óra múlva vagy 15 perc után. Na ezt mutasd meg a szervízbe :DDD .

(#3716) HackR


HackR
tag

Sziasztok! 1505-ös 2 hónapos Amilo-m van. Vibrál a monitor, mintha 50Hz alatt lenne. Mijabajaaa? :O

Xar játék az élet, de qwa jó a grafikája.

(#3717) Tom19 válasza r4dix (#3713) üzenetére


Tom19
tag

Helló!

Én is észleltem ezt a hibát, ha a WI-fi megy.

Annyi a hiba elhárítása, hogy kijelentkezel és vissza, nem kell újrainditani.

Amúgy megy az egér ahova viszed, csak a mutató marad ott.

(#3718) Tom19 válasza Wolvi (#3711) üzenetére


Tom19
tag

Szia!

www.fujitsu-siemens.com oldaláról le lehet tölteni a wi-fi telepitő driverét!


(#3719) HackR válasza Tom19 (#3717) üzenetére


HackR
tag

:) Köszi szépen :) Most/pill nem vibrál..de miért csinálja? :(

Xar játék az élet, de qwa jó a grafikája.

(#3720) Meiser válasza Tom19 (#3717) üzenetére


Meiser
tag

Hali!

Köszi a tippet!Akkor majd kijelentkezek. :) Egyébként így van, az egér megy csak a mutató marad. Milyen érdekes egyébként, teljesen ugyanazokat a hibákat produkálják a gépek. Amúgy viszont a teljesítménnyel nagyon meg vok elégedve, vettem is garancia kiterjesztést.

(#3721) Medve59


Medve59
tag

Üdv mindenkinek!

A segítségeteket szeretném kérni. Ezt a lapit nézegetem (Fujitsu-Siemens Amilo L1300) használt. Menyit ér ma a piacon egy ilyen? Röviden, hogy mi van benne:képernyõ:15.0'' XGA TFT_memória: 512MB (bõvíthetõ)_merevlemezes meghajtó: 40GB_optikai meghajtó: 8x DVD+-RW DL drive_Proci 1.5 GHz Cel mobil_Lan 10/100_VGA valami intel 64MB


A segítséget előre is köszönöm.

Üdv Medve59 :R

Nem tom, mitom én.

(#3722) r4dix válasza Tom19 (#3717) üzenetére


r4dix
csendes tag

Igen, ezt írtam én is, hogy csak a mutató marad ott, ezek szerint félreérthetően :)

A ki-bejelentkezés nálam is megoldja, csak pont ez a baj, mert ilyenkor szakad minden. Albérletben WLAN-on keresztül neteznénk, mert 5 gép van a 4-es routerre, dehát így.. :(((

(#3723) HIJ válasza Medve59 (#3721) üzenetére


HIJ
őstag

Sajnos konkrétumot nem tudok mondani, de összehasonlítás képp most vettem egy ilyen tudású Toshiba -t 130 netto -ért újjonan.

HIJ

(#3724) Medve59 válasza HIJ (#3723) üzenetére


Medve59
tag

Köszi. Ez is sokat segitet.

Nem tom, mitom én.

(#3725) SZULTA


SZULTA
tag

Syasztok!
Abba kérném a segítségeteket hogy egy ilyet szeretnék venni a 1538 as notimhoz :) Cinergy T USB XE és az lenne a kérdés hogy ez mekkora felbontásba müxik???

(#3726) RolanG


RolanG
csendes tag

Szevasztok.
Van egy F-S Amilo D 8830 -asom.
Sajna a masina optikai meghajtója megadta magát. Bár... amikor a TC-ben a kiadásra nyomok, kilöki a tálcát a gép, de manuális kiadásra nem reagál, lemezt pedig el sem kezd olvasni. 2 kérdés tehát:

1, Szerintetek végleg annyi az optikainak? (Superslim DVD/RW)
2, Kompatibilitásban nem vagyok jártas. Milyen meghajtók kompatibilisek a notebook-ommal? Illetve van a csatlakozóknak vmi tipus megjelölése, hogy biztosan jót vehessek?

Előre is köszi a válaszokat.

(#3727) Medve59 válasza Medve59 (#3721) üzenetére


Medve59
tag

Senki nem tud segiteni?

Nem tom, mitom én.

(#3728) Wolvi válasza Tom19 (#3718) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Köfke! :F Na és aztán ha letöltöttem a csomagokat /wlan drivers/, mit csináljak velük? Ezekkel mit csináljak? Hová tegyem?
Amúgy emléxem mikor egyszer fel volt telepítve még az elején a gyári cucc, automatikusan megtalálta a wlan hálózatokat a házban, de már arra sem emléxem h azt hogy csináltam :DDD

Szívesen vennék vkitől egy részletes wifi beüzemelési tréninget! :R

(#3729) PLacc válasza Medve59 (#3721) üzenetére


PLacc
senior tag

Tecsoban nemrég árultak hasonló konfigot combo drive-val bruttó 115-ért! és az Amilo Pro volt, ami azért jobb minőségre.

(#3730) PLacc válasza RolanG (#3726) üzenetére


PLacc
senior tag

- Szerintem ebbe sima slim ODD kell, mint a notik 99%-ába (kivéve IBM T széria)
- A csatolófülete elvileg szabványos, lefeljebb át kell szerelni a kis fiókból, amibe a régi volt.

(#3731) PLacc válasza Wolvi (#3728) üzenetére


PLacc
senior tag

Vezérlőpult-Rendszer-Hardver-Eszközkezelő.
Itt a Hálózati kártyáknál kéne lennie felkiáltójeles cuccnak, itt nyomsz egy jobb gomb, illesztőprogram frissítése-t, és megadod a helyet, ahova kicsomagoltad a drivereket.

De ez csak akkor kell így, ha nem setup-os telepítője.

(#3732) sulep


sulep
senior tag

A Fujitsu-Siemens notik miért kerülendőek? Csak mert 200 ért van 2 magos 1gb rammal 120 gb winyóval. Amilo Pi 1505 vagy 193 ért Turion X2. Ezek ennyire hamar meghibásodnak vagy mi a bajuk?

(#3733) Tom19


Tom19
tag

Sziasztok!

Feltettem a Windows VISTA64-et a FuSI Pa1538 laptopra, és meglepő módon, de sokkal gyorsabb mint az XP(kivéve a betöltést). Gondolok ezekre: Ha vmit meg akarok nyitni, akkor nem vár, hanem egyből elinditja, semmi késleltetés sem vehető észre. Gyorsabb a programok futása is(a 32bit-eseké). És megbízhatóbb.



Viszont driverem nem volt a Geforce Go7400-hoz, honnét tudok leszedni vmi moddolt változatot, mert laptop2govideo.com-ról amit leszedtem az nem jó sehogy sem.


Driverek ügyében, elég jó, felismeri a WLAN-t, a modemet. És hihetetlen de az egérpad is jó, sokkal jobb!

A hangkártya drivere teljesen más kezelői felületet nyújt.
pl.: 32bit 192kHz mintavételezés :) analógnál is lehet ezt állítani.


Egyedül a videókártya driver hiány miatt van most újra XP fent.

[Szerkesztve]

(#3734) lugosi válasza sulep (#3732) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sulep:

rég nem néztem be ide. Tavaly, talán fél éve, olyan szeptember magasságában vettem egy Pi 1505a-t. Akkor megtaláltam ezt a topikot, szétnéztem hogy mi van ezekkel a Fujitsu notebookokkal. Hát akkor eléggé sokat írtak arról, hogy na ez totál tönkre fog menni, meg egy hónap után szétesik, hacsak nem vigyázok rá mint a hímes tojásra.

Rossz hírem van, mert ez a hülye gép minden hiba nélkül működik. Érthetetlen, pedig én aztán próbálkoztam! Napi szinten viszem magammal, mert nem asztali gépnek vettem. Igaz, hogy vettem hozzá kemény 5e ft-ért egy laptop táskát, de úgy tűnik megérte, mert amellett hogy nem kell vele az ügyfelekhez a hónom alatt menni, simán kibírta az utóbbi fél évben, hogy kocsi csomagtartójában utazott velem pár ezer kilométert, bírta a zötykölődést, a napi használatot. Igaz, nem igyekeztem leejteni, meg a sarkánál fogva se integettem vele, mert van egy olyan rosszindulatú gondolatom, hogy nem erre találták ki. Az aksi üzemidejével totál meg vagyok elégedve.

A nagy negatívum. Az optikai olvasója gyári hibás volt. Na, erre csúnyán ráfaragtam :) Kaptam bele a gyári NEC meghajtó helyett egy gyorsabb Philips-et. Addig, amíg kicserélték benne, azaz megjött az új alkatrész Németországból, addig a szervíz rakott bele egyet ideiglenesen, hogy használni tudjam. Voltam olyan meggondolatlan, hogy megvettem hozzá a +2 év garancia kiterjesztést is, ezek alapján maximális bizalmam a szervízé.

Szóval, ha nem önvédelmi fegyverként, pajzsként, snowboardként, vagy vágódeszkaként használod, akkor szerintem azért megbízhatóak. Napi munkára sajnos túllőttem a célon a Pi 1505-tel, baromira nincs szükség a dual layer íróra, a széles kijelzőre, meg a 2 magos procira (a word meg az excel nem lesz tőle gyorsabb, meg gépelni se tudok tőle jobban). :D

Szóval nagyon meg vagyok vele elégedve, vennék újból Fujitsu Siemens notebookot. Viszont a következő gépem már, fél év aktív használat okozta tapasztalattal a hátam mögött, kisebb lenne (méretre), meg talán olcsóbb is, a szükségtelen szolgáltatásokat felesleges megfizetni. Hülyén hangzik, és totál szubjektív, de a megjelenés is sokat számít, arra pl áldoznék többet, hogy úgy nézzen ki a gépem mint egy Mac Powerbook (nem tudom az új sorozatot hogy hívják), vagy egy iBook. Dual layer író meg kell a fenének. Ahelyett inkább legyen benne pl még egy giga ram. Vagy beépített bluetooth, mint az előző, Dell D600-asomban volt. Na, AZT a gépet sajnálom, látatlanban és azonnal odaadnám az Amilómat egy D600-asért. Valahogy jobban kézreállt, csak sajnos más árkategória, és míg a Dellt a cég vette nekem, az Amilo-t én finanszíroztam. Azt hiszem, érthető... :O

(#3735) lugosi válasza Tom19 (#3733) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tom:

olvastam a vistáról, tetszik is benne pár dolog, pl az automatikus backup lehetősége ha jól láttam (jóvanna, nem értek hozzá, tényleg csak hallottam valamit harangozni :) ), és a gépemre rá is van téve a matrica, hogy Vista Compatible. Az lenne a kérdésem, ha már ti biztos jobban értetek hozzá, van-e olyan lehetőség, hogy upgrade-t venni xp-ről. Ugyanis gyakorlatilag van egy oem-ben az Amilo-hoz vett xp-m, ami volt ugye a gép árában sacc/kb 25e ft, és ezt nem akarom az ablakon kidobni, mármint a pénzt, nincs-e olyan, hogy olcsóbban lehet venni vistát ilyen upgrade keretében. A kezelőfelület nem érdekel, az a változat kellene, amiben benne van a dokumentumok mappa automatikus mentése pl. (Valami üzleti?)

(#3736) niki24


niki24
csendes tag

Sziasztok!
Nekem sajnos rossz tapasztalataim vannak a Fujitsu Siemens Amilo-val. L1310G-m van. Már volt ventillátor cseréje, az még a kisebb gond. 3hetet volt miatta szervizben. Most tönkrement a kijelző, minden erős behatás nélkül. (Tényleg sértetlen, bekapcsolásnál megfolyik a kijelző, ráadásul 2 egymástól független szakember is azt mondta, nem az én hibám) Nem használtuk szinte, csak az íróasztalon volt. A párom Dell notiját nyúztam, az tényleg jól bírja. Legutóbb a szolnoki Karakter Kft-hez adtuk be, 3hetet ''ültek rajta'', maguk sem tudták megmagyarázni, miért nem küldték még Pestre a szakszervizbe. 74 000ft+munkadijas javitást állapítottak meg. Feltettem a kérdést a munkatársnak, aki felhivott, hogy mit csináltak eddig és miért nem a pesti szervizben van a gép, de egyetlen kérdésemre sem tudott a ''nem tudom''-on kívül más választ adni......a másik válasza a ''fogalma sincs'' volt. Tudnátok ajánlani egy pesti szervizt? Már volt a Serco-ban, de lassúak. Már csak meg szeretném csináltatni és minél hamarabb túladni rajta.

(#3737) HIJ válasza niki24 (#3736) üzenetére


HIJ
őstag

És akkor most nem is fogják gariban cserélni? Érdekes...

HIJ

(#3738) N4ri87


N4ri87
senior tag

Sziasztok. Olyan gondom van, hogy ellopták a Pi1505ös notim akksiját, és sehol nem találok helyette másikat. Aki tud egy boltot vagy webshop-ot ahol beszerezhető ez az akksi, kérem szóljon. Előre is kösz!

C805

(#3739) Zanik válasza N4ri87 (#3738) üzenetére


Zanik
addikt

Ellopták? Mégis hogy?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#3740) Wolvi válasza Tom19 (#3733) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Engem is érdekelne ez a Vista téma. Hogyan kell feltuszkolni, és persze a szükséges driverek is /ha mind meg lesz/. Szerencsére egy ideje már gyűjtöm a driverek 64-es verzióit is. Ha jól tudom a Vista ezt eszi /már ha ki akrják használni/. Ezzel kapcsolatban milyen új driverek/szoftverek kellenek majd a Pa1538-ashoz még, ami nem megfelelő a hozzá adott gyári driver cd-n, ill a felrakni érdemes plusz progik közül?

[Szerkesztve]

(#3741) Reverting válasza lugosi (#3735) üzenetére


Reverting
őstag

Az xp-t nem lehet frissiteni vagy lecserelni vistara, amit tehetsz ha erdekel h fol rakod az xp melle. Azt viszont ugy csinald h egy elsodleges particiot gyalulsz (min.20G!) a vistanak, elnevezed pl. v-nek es oda telepited, mert ha nem akkor megoli az xp-t. Ha fent van a vista akkor a v-t at fogja c-ra nevezni, es az xp-d megmarad,bekapcsolaskor tudsz valasztani h melyik bootoljon be. Mar kint van a vista hun 32bit-es verzio es az okositas. :) Amugy 155e. :) lenne...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#3742) Wolvi válasza Tom19 (#3733) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Amúgy próbálatad már a FuSi oldalát?
http://support.fujitsu-siemens.com/com/support/downloads.html
ha ott bejelölöd OS-nek a Vista-t, kidob két ? NVidia chipset drivert is, egy G72M és egy MCP51 jelüt. H melyik kell, v mi a különbség ne kérdezd, nem vágom. Lehet h mindkettő kell, ha meg nem akkor az egyik úgy sem megy fel.
Gondolom innen a legegyszerűbb update-elni Vista-ra is. Tényleg, az update-nél ugyan az a szitu mint a helyreállító lemeznél, v csak az oprendszert írja felül /ahogy kéne/, és az adatok megmaradnak - nem akarok kockáztatni :U
Amiket te néztél amúgy, azoknál tényleg nem említi a 7400-es típust külön, de több helyen is hivatkozik a 6/7/8-as szériákkal való kompatibilitásra. Ki is próbáktad ezeket a driver-eket?

(#3743) niki24 válasza HIJ (#3737) üzenetére


niki24
csendes tag

Sajnos nem akaródzik, mivel drága az LCD monitor. Egyébként ez egy problémás gép. 3hónapot késtek a jótállási jeggyel, 2005. április 2-án vásároltam. Ehhez képest augusztusban kaptam meg a jótállási jegyeket. (Persze úgy hoztam el, hogy 8nap múlva postázzák, az adataimat rögzítették számítógépbe. Aztán senki sem tudott semmit, amig be nem igértük a Fogyasztóvédelmet.Persze a garibővítésről lekéstem, a felelős egy sajnálom kíséretében széttárta a kezét. Mindez megvan a gép számláin és a sulinetes szerződésen. ''Garancia késöbb lesz mellékelve'') A wireless lan is sántított legutóbb, de egy szakember beállította. Először azt hitte, nincs benne. Arra lennék nagyon kiváncsi, mit csináltak vele Szolnokon 3hétig? Erre ott sem tudtak válaszolni. 2 szakértő is ugyanolyan véleményt adott egymástól függetlenül. Nem igazán jöttek a hibák, mert csak word-ben szerkeszteni használtuk, meg internetezni.

(#3744) vaki


vaki
aktív tag

Nektek hány fokos a vinyótok géphasználat közben?
Az NHC nálam 50-53 C közti értékeket ír ki, és ez szerintem sok. Főleg úgy, hogy van olyan, hogy a vinyó melegebb a procinál.

Ja a gép egy Amilo M6450G

A felhasználóbarát felhasználó

(#3745) HIJ válasza niki24 (#3743) üzenetére


HIJ
őstag

Hát akkor marad a KERMI?!

HIJ

(#3746) HIJ válasza vaki (#3744) üzenetére


HIJ
őstag

Ez sajnos teljesen normális, főleg ha a vinyó is fujitsu...

HIJ

(#3747) H.rezi


H.rezi
csendes tag

sziasztok!
Szerettem volna pótgarit vásárolni az amilo 1510-emhez, ezért visszamentem a boltba, ahol vettem (office depot), mert azt olvastam itt a fórumban, hogy ott lehet. Ők azt mondták, hogy erre a típusra nem jár. Ilyenkor mi a teendő? hol tudnék pótgarit venni?

(#3748) Pferi


Pferi
senior tag

Próbáld a C-Enter-t, náluk van nagyon sokféle F-S géphez garkiterjesztés, kicsit lassú az ügyintézés, de azért a végén minden rendben volt velük.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#3749) lugosi válasza Reverting (#3741) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi a választ, részemről sem az xp mellé telepítés (felesleges), sem a 155e ft-os ár nem járható út. Xp-s marad a gép :)

(#3750) Reverting válasza lugosi (#3749) üzenetére


Reverting
őstag

Persze rakhatod csak a vistat is kulon... de az xp-t kar meg eldobni. :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.