Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) elbandi2 válasza Salex1 (#3543) üzenetére


elbandi2
tag

Az alján a nagyobb bonthato nyilást leveszed a (nyillaljelölt csavarok hosszabbak)és ott van alatta.Elég nehéz lepattintani a fedelt,de ott kezd ahol a körmödet be tudod tenni

(#3552) kekegsm válasza LALA_kiraly (#3547) üzenetére


kekegsm
őstag

[link]

Kivalasztod a tipust, aztan latod a listat. A magyar nyelvuben asszem reszegysegek csereje neven van.

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#3553) LALA_kiraly válasza kekegsm (#3552) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Én is ezt találtam meg hosszas keresgélés után. Sajnos a winyót sok-sok oldalon leírja rajzokkal illusztrálja, de a memóról nem tesz említést. :O

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#3554) elbandi2 válasza LALA_kiraly (#3553) üzenetére


elbandi2
tag

Nem egy ördöngős dolog,ahogy mondtam az aljáról éred el a nagyobb burkolat alatt van.
Nekem is ilyen van és már szedtem szét,néztem,hogy bővithetem majd
táp kihúz,akksi levesz,csavarhuzó,és kész. :)

(#3555) kekegsm válasza LALA_kiraly (#3553) üzenetére


kekegsm
őstag

47. oldal

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#3556) LALA_kiraly válasza kekegsm (#3555) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

47.oldal: Jelszavas védelem beállítása a bios setupban.
A 61.oldalon említi meg, h szakértővel, és csak az ügyfélszolgálaton tegyük meg.

A nagyobbik hátlapot leszedtem, itt csak az alaplap látszódik. Memó sehol. Bontsam szét teljesen?

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#3557) Gus válasza LALA_kiraly (#3556) üzenetére


Gus
aktív tag

Ha jól látom a problémát az okozza, hogy neked 1650G-d van, a többiek meg 7320-ról beszélnek. A 1650-nél a billentyűzet alatt van a mem. A műanyag burkolatot le kell pattintani a billentyűzet fölött, majd a billentyűzet kivétele után két fém lemez eltávolítása után lehet hozzáférni a memóriamodulokhoz. Ha nem jól látom, akkor bocsi...

(#3558) LALA_kiraly válasza Gus (#3557) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Megpróbálom, remélem ősszejön. ;)

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#3559) LALA_kiraly


LALA_kiraly
senior tag

Sikerült, ott ahol mondtad!!!
Igaz pár billentyű kiesett, mire kiszedtem, se sikerült vissza rakni! ;)
Köszöntem! :R

[Szerkesztve]

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#3560) G-lader


G-lader
tag

Sziasztok, garihosszabítást hol lehet a legolcsóbban megúszni?

(#3561) siraly84


siraly84
csendes tag

FSC Amilo 7310 W

159000 éert vettem Auchan

Hazavittem feltelepítettem volna Xp-t, majdnem sikerült, de a 2.ra felment (azt hittem mert meg nyomogattam kikapcsoltam a képernyőt ezért fagyott le)
>gép müködik 3 napig mutther szólt hogy lefagy elmegy a kép. amikor én használtam nem volt semmi minden ok.
aztán nekem is lefagy. Vissza Auchan. Nem veszik vissza. lejárt 3nap.

>Irány www.szuv.hu frange pán utca.
hiba kifagy, mondja telepítse Xp -t amit ehez fejlesztettek ok 2 hét mire oda adták mert be kellet mutatnom az én xp papírjaimat és adtak egy általuk preferált xp-t
>telepítés lefagy.
bevizsgál intenzív teszt állítólag müksziki
aznap suliba lefagy vissz vissza

Mindegy szóval memoria hiba volt a történetben és ezek után hogy én ezt megmondtam nekik csináltak műszeres vizsgálatot 1hét ujjabb várakozás
kifizettteeték velem a vizsgálatot (a GARANCIÁLIS GÉPRE)

és elküldtek a búsba mert nem FSC memoria volt benne. és erre nincs garancia. Balhé, elküldenek
Chs szervízbe ott átveszik ültek rajta 1 hónapot (eredeti 1 hét helyett)
kicserélték memoriát most müködik egyenlőre, megy rajta wow egész jól
Be írtam mint idegen pénzes fizető azonnal cseréltékvolna a memoriát, garanciálisra tesznek nagyívben.

Mentem kermibe nem tudnak mit tenni.
!!!!Arra figyeljek hogy átadás átvételkor kell 1-1 lapot kapnom kellé és a két idő pont közötti intervallum meg hoszabításával él a garancia. Nos ők ezt lenyelték azt írták a lapra hogy a jvítás 1db hétig tatott. ;amit nem vettem észre dühömben és örömömben
Írtam rendes bélyeges és emiles levelet az FSC magyarországnak hogy mi a szitu.Lefogom járatni őket.
Levélben <bélyegesen jó időre rá hogy feladtam 2hónapra> válaszoltak
Érdekes azonnal tudták a nevem és a problémám és vissza hívtak hogy vigyem vissza gépet hogy megcsinálják, de telefonálni azt nem. Mire levelüket megkaptam a Chs megcsinálta
Cszerviz.hu

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eredmény: NE VEGYETEK FUJITSU SIMENS NOTIT minden 3. hibás amíg a szervizben ültem hozták sorra ezeket pedig ezen kívül nyomtató és monitort is javítanak. Különös nem?
Szar a szervíz hálózat és én vagyok a köcsög mert fikázom a zsír uj gépet!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Törd le a rendszert: http://docler.hu/video/13722 http://www.zeitgeistfilm.hu/the-movie/ http://www.titokfilm.hu/ http://www.zeitgeisthungary.com/

(#3562) siraly84


siraly84
csendes tag

Nem tudjátok hogy holvannak házi praktikák arra hogy hogyan ovjuk notinkat

Pl: Informatikus ismerősöm mondta ha hidegből melegbe visszük a dolgokat akkor arra kicspodik a pára (eddig a fizika) és ha mindezt egy noti vagy egy pc belsejében történik akkor...
valami olyasmi lehet mint apám eldobható fényképezőjével amikor leakartuk fotozni nagyit öcsit és a párás szemüvegű bátyót eggyűtt durant egy nagyot majd fény és hangjelenség köviséretében eltávozottt élők sorából

vagypl: a másik tény hogy a wincsesztereket antisztatikus zacsiba visszük hozzuk a káros behatásoktól mert ha villamoson utazunk akkor az áram járta vezeték körül mágneses erővonalak keletkeznek és elég szépen elbarmolhatja a winyót ugy hogy utána tökéletesen müködik mint levél nehezék
ezért ne tegyük hangfal mély nyomó közelébe szeretett gépünkett mert abba is mágnes van bizony.
ha nem hiszed probáld ki mondjuk a takarékosság kedvé ért 1 flopyval 1 hét után már nem fogod levenni róla az adatokat
notinál ez hogy lehet?

Törd le a rendszert: http://docler.hu/video/13722 http://www.zeitgeistfilm.hu/the-movie/ http://www.titokfilm.hu/ http://www.zeitgeisthungary.com/

(#3563) HIJ válasza siraly84 (#3562) üzenetére


HIJ
őstag

Egy Antisztati zacskó nem fogja megvédeni a vinyódat a külső behatástól. Az csak az elektronikus feltöltődést és kisülést előzi meg. Ha pl. bele teszed az Adios melegítőd zsebébe...

HIJ

(#3564) LALA_kiraly válasza siraly84 (#3561) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Azért ennyire nem rossz a helyzet...
Minden bolt kb ennyi idő alatt cserélte volna ki, mégha egy floppyról van szó. A közelmúltban egy lapra 2 hónapot, haverom a 6800 ultrájára fél évet vér majdnem, mert azt mondták ''széthajtotta''. Ne legyél elháborodva, ez egy ilyen világ. Ha fizetsz persze minden más, gyorsítja a dolgokat.

Más: 3300+ sempim van. Everest szerint normál módba(800mhz) ~95°C, míg ha silentbe azonnal megfelezi a hőmérsékletet ha rányomom. Ez ugye nem normális?
Azt hogy tudom elérni, h folyamatosan a max mhz-en(2000) menjen?

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#3565) marvin_BP válasza G-lader (#3560) üzenetére


marvin_BP
tag

[link]

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#3566) Vajar válasza siraly84 (#3562) üzenetére


Vajar
csendes tag

Hali!

A párakicsapódás ellen nem nagyon tudsz mit tenni szerintem. A mágnesességtől azért lehet védeni a dolgokat. Valamilyen anyaggal lefedik, vagy mittomén. Nem értek ezekhez, de azért már szerintem tart ott a technika, hogy ez ne okozzon gondot.

A garancia sztorihoz egy lábjegyzet. A haverom írországban vásárolt egy Toshiba notit, amire elvileg világgar jár. Akadt vele egy kis gondja. Megkereste a hazai szervízt. Azok simán elhajtották, hogy valami papír nem jó.Kérje ki az eladótól. Nem kell az eredeti, elég másolat. (halkan megjegyezve elméletileg valami adatbázisban szerepelnie kelett volna a srácnak, hogy él a gari, vagy mi. De valahogy nem került bele.) Haver irt emailt az íreknek, hogy mi hiányzik. Küldjenek róla egy szkenelt képet, vagy faxolják le, vigyék fel az adatbázisba, vagy tökmindegy. Egy hónapig néma csönd. Majd jött az írektől egy mailt, hogy sorry, de nem működött a levelezésük, ezért nem válaszoltak (1 hónapig). Mire a dolgot sikerült letisztázni a srácnak lejárt a garancia a notira.
Szal a kis mesének a lényege, hogy a fogyasztóra sz@rik mindenki. Nem csak a Fusi ilyen. És nem csak nálunk. Sajnos nem az eladó van a vevőért, hanem fordítva.

[Szerkesztve]

(#3567) marvin_BP válasza Vajar (#3566) üzenetére


marvin_BP
tag

''A garancia sztorihoz''

esettanulmány hülyeségből és szerencséből:

Tavaly októberben vettem a Pa1538at, és már akkor úgy gondoltam, h veszek hozzá +2 év garit, mert mégiscsak jól jön az. Ezután megütött az ára, mert a 30+Fával mégiscsak 280 ezerbe kerül mindjárt a noti. De nem baj, gondoltam körülnézek, h máshol is enniy-e, majd szépen ennyiben is maradt a dolog. Jöttek a ZHk, vizsgaidőszak, karácsony, szilveszter, és hirtelen azon vettem észre magam, hogy 3 hét múlva lejár a 90 nap, amíg aktiválni lehet. Itt szerencsére vkitől kaptam 1 linket a c-enterhez, ahol a már sokkal emberségesebb 19+Fa áron beszerezhető a +2 év. Meg is rendeltem, és vártam, h leteljen a 2 hetes szállítási határidő (máig nem tudom mit kell ezen szállítani.. talán a szervert, amin regelnek :) ). Ez is megtörtént, de sehol semmi, majd szépen eljött a 90 nap. Kezdődőtt is azzal, h lemondtuk a rendelést, de azért még utána felhívtam a helpdesket, és láss csodát, 1 kedves hölgy megértette a problémámat túlmagyarázás nélkül (!) majd megnyugtatott, nem veszik annyira szigorúan a 90 napot, de ha mégis valami baj lenne, akkor meg ad egy enevet, címet, és akkor ők midnenképpen be tudnak regelni később is, de már most szól az ügyben az illetékesnek, hogy ha szükség lesz rá, akkor tudjon róla. Sztem ez az Ügyfélszolgálat. Teljesen meg vagyok lepve, magyar létemre emberszámba vettek, és még a saját hibámat is segítenek kijavítani.

Ezek után már csak annyi maradt: Well Done, FuSi

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#3568) UHHH válasza G-lader (#3505) üzenetére


UHHH
senior tag

Eldobom az agyamat!
Nem eleg, hogy a kiba HDD led nem vilagit ezen a .... pa1510-en,
ha oda dugok barmilyen usb kabelt /a bal elejere, ahol a ledek vannak/, vagy pendrive-ot,
rogton rovidrezarja az EGESZ alaplapot a notebook!
Es ugy kikapcsol, hogy meg az akksit se tolti!

Ez mar CSERELT NOTEBOOK, aruhaz-szinten nem tudnak vele mit kezdeni, vigyem szervizbe... egy +200eHUFos notebookot kaptam ismet, ami ismet szar.
Elozo is szar volt, es szarra csereltem a szart... :(

Jo, vegulis, ez nem fagy, ha nem dugom be oda az usb-t, de nem latom a hdd tevekenyseget...

Tobbet nem fogok fusi laptopot venni, ennyire szerencsetlen lennek, hogy kifogom a szar fusikat? :(

Vettem en mar sok fusit, cegeknek, ott csak 1-2 volt szar, bar ez is eleg durva arany...

Talan el kellene mennem a szervizbe, de lehet inkabb a fogyasztovedelemhez...
A 4. napon derult ki az usb rovidrezaras + a hdd led ''kieges'',
szal a cserenek lottek.
Ki mit javasol, mit tegyek?

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#3569) cFg


cFg
csendes tag

Sziasztok !
Nem tudja valaki, ha veszek egy Wifi-s egeret, egy Wifi-s notihoz es ehhez az egerhez adnak egy USB-kulcsot (gondolom az is wifi), akkor lehetne-e ugy hasznalni, hogy noti wifijerol mukodjon az eger ne pedig az usb-kulcsrol? De lehet, hogy hulyeseget kerdezek ... :U
Remelem tud valaki segiteni ! :B :R

Udv.

(#3570) cigam válasza cFg (#3569) üzenetére


cigam
félisten

Sztem az nem wifi, hanem bluetooth (BT alias kékfog)
Egyébként igen, működik a laptop bt egységével is. DE
Pl. az én MS egerem nem BT, nem Wifi, hanem rádiós, és tényleg kel hozzá a salyát bt dugója, hogy működjön. Érdemes ennek jól utánnanézni. Pl. a vásárláshoz vinni a laptopot, és mindjárt a helyszinen kipróbálni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3571) cigam válasza marvin_BP (#3567) üzenetére


cigam
félisten

Olvasd el a törvény idevonatkozó paragrafusát. Vmi rémlik hogy 8 napon belül, indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól, de lehet ez nem rád vonatkozik.
Sztem ennyoit megér utánnaolvasni.

[Szerkesztve]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3572) cigam válasza cigam (#3571) üzenetére


cigam
félisten

Közben megnéztem, és hülyeséget írtam, pontosabban egy már hatályon kivül helyezett paragrafusra emlékeztem. Ha személyesen vásároltad, akkor tényleg csak 3 napod van rá, utána csak a szervíz segít. Csomagkülő szolgálat esetén 30 napod lenne rá.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3573) HIJ válasza cFg (#3569) üzenetére


HIJ
őstag

Nem valószínű... nekem legalábbis az mx610re nem reagál semmit. Nincs is ilyen funkciója a drivernek vagy az egérnek. Az eszköz keresésre sem jelenik meg ilyen. Tehát szerintem nem tudod így használni.

HIJ

(#3574) HIJ válasza cigam (#3572) üzenetére


HIJ
őstag

Igen. És már az sem él, hogy meggondolom magam és visszaveszi a bolt. Max ha hibás a készülék, kicseréli...

HIJ

(#3575) raider south


raider south
csendes tag

Sziasztok! Csak par rovid kerdesem lenne ha esetleg van kozuletek aki hasznalt mar FUJITSU SIEMENS AMILO Pro V2055 irna rola par sort,vegulis az erdekel mennyire megbizhtao strapabiro es minosegi-e a F.Siemens.

Thanx

(#3576) SZULTA


SZULTA
tag

üdv!
esetleg valameikötök megtudná mondani hogy a doom 3 hogy fut a fujitsu siemens amilo pa 1538 on?
válasz előre is köx :R

[Szerkesztve]

(#3577) béé válasza SZULTA (#3576) üzenetére


béé
csendes tag

hello! a doom3-mat pont nem raktam még fel, de amit már igen: counter strike scource/HL2: full felbontás közepes részletesség 2X antianalising 60-70fps, f.e.a.r. nemtom milyen felbontáson volt, de szépen elfutott. battlefield 2: 1024*768 közepes részletesség akadásmentesen megy. sztem a doom 3 is szépen fut rajta, de annak ha jól tudom nagyobb a gépigénye mint ezeknek...

(#3578) nesa


nesa
veterán

Sziasztok!

Kerdesem 1655G hogy lehet a video memoriat alitani most 64 de jobb lenne ha a32 lenne...
Biosba semmit nem talaltam:((

(#3579) SZULTA válasza béé (#3577) üzenetére


SZULTA
tag

köxke a válasz! a másik kérdésem meik a jobb 6600 vagy 7400 ??? :S

(#3580) SZULTA


SZULTA
tag

esetleg nem tudjátok hol lehet kapni még mindik a fujitsu siemens amilo pa 1538 hoz szivargyujtó töltöt? és mennyiért?

(#3581) Pferi


Pferi
senior tag

Sziasztok!
Én is a C-ENTER-nél vásároltam +1 év garanciakiterjesztést, de egy kicsit macerás volt sajna. A noti megvásárlása utáni 4. napon felhívtam őket ezügyben , mondták az árat, valamint hogy milyen adatok kellenek hozzá (pontos tipusszám, gyáriszám stb). Bevittük a kért adatokat. Kb. 3 hét mulva jött meg a garkiterjesztés. Hazavittük, de az internetes aktiválás során a rendszer jelezte, hogy az adott csomag nem megfelelő ehhez a tipusú notebookhoz... Oké. Az F-S ügyfélszolgálata tájékoztatott hogy ilyen esetben vigyük vissza az üzletbe ahol vásároltuk a garkiterjesztést, és majd azok intézik. Rendben. Pénzt visszaadták, és intézték újra az ügyet. 10 nap múlva értesítettek az F-S-től, hogy eredetileg rossz garkiterjesztő csomagot rendelt meg a C-ENTER, de folyamatban van a jó csomag ügyintézése. 3 hétre rá megjött a már jól működő garanciakiterjesztés, de már kicsit aggódtam hogy a végén kifutok még a 90 napos határidőből is...

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#3582) Mimish


Mimish
csendes tag

Sziasztok!

2 évvel ezelött vettem egy Fujitsu-Siemens Amilo 7300-x laptopot.
Most szeretném egy SMC WBR14-G2 routeren keresztül wireless kapcsolatban használni.
A problémám az, hogy a hozzá kapott leírásokban a wireless kapcsolat aktiválásához a ''Fn+F2'' billentyűkombinációt adják meg, de ez nem jön létre hiába próbálom... :(((
A routerhez és a laptophoz kapott cd-ken levő összes telepítő programot végig futtattam, de sehol nem jelez hibát vagy hiányosságot. :( Az Odyssey programban az adapter hozzáadásánál nem ad lehetőséget a wireless adapter kiválasztására, csak a VIA Rhine Family Fast Ethernet Adaptert látja... Elvileg a RaLink RT2500 Wireless LAN adapteren keresztül menne a dolog.
Lehet hogy ez a típus nem képes a wireless kapcsolatra? :F

Ha valaki tud megoldást a problémámra kérem segítsen!

Elölre is köszönöm:
Mimish

(#3583) cFg


cFg
csendes tag

Sziasztok !
Milyen 15,4'' notebook taskat tudtok ajanlani (elfogadhato aron)?

(#3584) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!
Van egy Amilo M1450G laptopom és feltettem a counter strike:source-ot, ami azt írja ki, hogy a procija 599Mhzen megy... És a sajátgépben is úgyvan, hogy Intel 1.7Gz, de utána ottvan, hogy 598Mhz.
Létezik, hogy egyes alkalmazásoknál visszaveszi a sebességet? Meg lehet ezt gátolni, mert így élvezhetetlenül lassú játéknál

Xbox GT: nozsolt

(#3585) Salex1 válasza nofi (#3584) üzenetére


Salex1
senior tag

Van olyan laptop, ami ha akksiról megy visszaveszi a sebességet! Nem ez történt veled is?

(#3586) nofi válasza Salex1 (#3585) üzenetére


nofi
őstag

Nem, rendes hálózatról megy. Azóta már próbáltam driver frissítéssel is, de egyelőre semmi

Xbox GT: nozsolt

(#3587) Vajar válasza nofi (#3586) üzenetére


Vajar
csendes tag

Régebben már volt valakinek olyan, hogy a win nem jól látta a sebességet. Vagy egyszerűen a dinamic switch (ha jól írom) miatt annyi az órajel. Nem lehet hogy nem terheli meg eléggé a progi a procit? Pl én olyat tapasztaltam, hogy COD2 közben task-ot váltok és a proci csak 1Ghz-n megy az 1.66 helyett. Pedig a COD ugye fut a háttérben, hallom hogy lövöldöznek meg minden. Közben én meg msn-ezek.
Én az NHC-t használom, és ott másodpercre pontosan jelzi, hogy mikor mekkora terhelés van a procin, és hány mhz-n megy. Indíts valami durva tömörítést, és akkor nézd meg, hogy mit mutat a proci. De mégegyszer mondom, lehet csak a winfos tudja rosszul.

[Szerkesztve]

(#3588) Vajar válasza marvin_BP (#3567) üzenetére


Vajar
csendes tag

Én is a c-enternél vettem a kiterjesztést. Nekem nem volt velük semmi gondom (ajánlottam is őket itt a fórumban). Igaz, hogy én is 1 hónap múlva vehettem át a kis borítékot, de aztán minden simán ment. Én inkább attól félek, hogy amikor a garanciát akarod igénybe venni, akkor lesz a nagyobb baj. Ha jól tudom a c-enter szervizeléssel nem foglalkozik. Na mindegy.
Amúgy én úgy tudom, hogy ha megrendeled a garikiterjesztést még 90 napon belül, akkor nem csúszhatsz ki a határidőből amiatt, ha ők nem küldik vissza. Az átvételtől számítva pedig asszem 1 hónapod van az aktiválásra. De erre nem vennék mérget.

(#3589) Tom19 válasza SZULTA (#3576) üzenetére


Tom19
tag

Helló!

Már igaz hogy nincs fent a Doom3, de ha jól emlékszek, akkor 1024x768 magas részletességgel ment akadás nélkül.
A Battlefield 2, az 1024x768 magas részletességgel simán ment.

Viszont megjegyzem, hogy minden jól megy a videókarijával. Viszont az árnyékokat és a részletes fény effektektől nagyon belassul(gondolom a 64bit-es memóriavezérlőtől).

Ezt F.E.A.R. ban le is teszteltem, és kb 20 fps a különbség ha kikapcsolom az árnyékkat.

(#3590) nofi válasza Vajar (#3587) üzenetére


nofi
őstag

Frissítettem minden illesztőprogramot, mostmár kiírja az 1.7Ghz et. És amúgy minden teljesen jól megy a CoDtól a Prince Two Thronesig fullon, de a CS:Source még mindig belassul ha elindítom, pedig minden minimumon van és totál akad, körbenézni sem tudok, szal ott valami hiba lehet.
Nincs vmi program amivel totál ki lehet kapcsolni ezt az órajel visszaesést?

Xbox GT: nozsolt

(#3591) Levi123


Levi123
senior tag

Sziasztok!

Van egy Fujitsu Siemens amilo L7320-as [link] noti..

Ezzel a notival kapcsolatban kérdezném: hogy lehet a processzor teljesítményt csökkenteni?

Tudom a celeron mobil prociknál ezt nem nagyon lehet megoldani de pl az asus-nál megoldották egy külön programmal: [link] Ezzel az asus gépeken a cpu teljesítményt le lehet csökkenteni. Vajon van ilyen a FS notiknál is :F

Erre azért lenne szükség, mert a noti hűtőventije sokat megy és az akkuidőt nagyban csökkenti..

Levi

(#3592) amdkiller


amdkiller
aktív tag

Sziasztok!

Tud valaki valami megoldás, h egy L7320-st hogyan lehetre rákötni TV-re????

erről van szó. [link]

(#3593) Levi123 válasza amdkiller (#3592) üzenetére


Levi123
senior tag

Hogy érted a tv-re kötést?

Azt amit a monitoron látsz azt akarod a tv-n megjeleníteni?
Mert azt sztem, nem lehet megoldani mivel nincs S-video output a notin :(
Ami még javaslat, hogy USB-s TV kártyát kötsz rá.

Barátnőmnek uez a gépe van.

Levi

(#3594) amdkiller válasza Levi123 (#3593) üzenetére


amdkiller
aktív tag

Igen!

Szeretnék mondjuk egy filmet nézni és azt kirakni a TV-re!
VGA-átalakító kellene 1valamivel már probálkoztam de az nem jött be!(powerstrip)

Mi az az USB-s TV kártya?

(#3595) Levi123 válasza amdkiller (#3594) üzenetére


Levi123
senior tag

usb-s tv kártyával, pl. notebookon (usb2.0.-án) lehet tévét nézni. pl.:[link] De azt nem tudom pontosan, hogy az ilyen megoldásnál van-e TV kimenet.

Levi

(#3596) Levi123 válasza amdkiller (#3594) üzenetére


Levi123
senior tag

De megvan a megoldás :)

Íme ilyen kell neked: [link]

Levi

(#3597) Levi123 válasza amdkiller (#3594) üzenetére


Levi123
senior tag

De ha usb-ről akarsz s-video kimenetet az is megoldható: [link]

mod: Nem tudom, magyar honban hol, de biztos be lehet szerezni az ilyen átalakítókat.
Megj: sztem elég borsos áron.


[Szerkesztve]

Levi

(#3598) amdkiller válasza Levi123 (#3596) üzenetére


amdkiller
aktív tag

Nemtudom h elég-e a kábel :F Mert olyan kábelem nekem is ami VGA-Scart de nem megy vele a TV

(#3599) amdkiller válasza Levi123 (#3597) üzenetére


amdkiller
aktív tag

De ez szerintem csak befelé küldi a jeleket, TV-out az már bonyolultabb szerintem!

(#3600) Levi123 válasza amdkiller (#3598) üzenetére


Levi123
senior tag

Hogy-hogy nem megy vele a tv?

Beállítottad a notin, hogy másodlagos monitorként kezelje a tévét?
Mert annak elméletben mennie kéne (valami beállítás hiba van sztem)

Levi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.