Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10901) Joe 89


Joe 89
tag

A legújabb nvidia béta videókártya driverrel már egyesével állítható a fényerő a Pi3560-as gépeken!!! :DD

(#10902) bubi92


bubi92
őstag

hali

két kérdésem lenne.
1. Van egy 1510-es amilo-m, ami bevan dugva hálózatba, szóval nem akksiról megy. így random a full proci sebesség helyett csak 800MHz-el megy vagyis alapból úgy indul bekapcsoláskor(mintha akksiról menne). nincs lekorlátozva sehol windows-ban, ilyenkor ezt látja maxnak. ez mitöl lehet és mit tudok tenni ellene?
2. nem jó valamiért a kis pöcök ami érzékeli, hogy lecsukom a noti tetejét. nagyon szétkell szedni a masinát, hogy működjön? nincs valakinek hozzá egy disassemble manualja?

[ Szerkesztve ]

(#10903) sagvary válasza HZoli87 (#10042) üzenetére


sagvary
aktív tag

A Fujitsu notik kb. 2 éve teljesen jók, az Amilo mini is abszolút stabilra sikerült, azzal se volt semmi gond. A Fujitsu Siemens Esprimo U9200 se akar elromlani az is korrekt gép!
Nem hazabeszélek, de mindkettő a maga szintjén problémamentes. Persze ezek a notik nem alkalmasak komoly játékra, főleg a netbook, de nem is arra készült.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#10904) Valdez válasza Joe 89 (#10901) üzenetére


Valdez
őstag

akkor teszek egy próbát :R

258.96 ?

(#10905) Joe 89 válasza Valdez (#10904) üzenetére


Joe 89
tag

Igen a 258.96-os.

(#10906) GNorbi


GNorbi
tag

Sziasztok!

Valakinek volt már dolga itt Fujitsu Siemens Esprimo Mobile V6555-tel? Ilyen típusút szeretnék vásárolni vagy Asus és kíváncsi lennék a véleményekre. Ez a típus azért vonz, mert elég jó a videókártya benne, ha tudnátok segíteni, annak örülnék.

Köszönöm a válaszokat.

Üdv.

(#10907) Valdez válasza Joe 89 (#10905) üzenetére


Valdez
őstag

Jó a driver :)

(#10908) Egorov válasza GNorbi (#10906) üzenetére


Egorov
aktív tag

Szia!

Nem ismerem ezt a típust de látom, hogy Asus gépen os gondolkodsz. Ebben az árban (kb.) szerintem érdemes ezt is fontolóra venni. LINK.

Most tervezgetem az Amilo Pa1538-as, 3 éves gépemet lecserélni. A Lenovokról csak jót hallottam. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#10909) bubi92 válasza Egorov (#10908) üzenetére


bubi92
őstag

3 éves 1538-as?:O:O hány alaplapot cseréltél benne?:D
én vettem egyet használtan (alaphibával javítva volt így gari volt rajta újra) és sztem max 2 hónapot volt nálam és újra előjött a széria hiba.nagyon jó gép, erős, csak könnyen meg hal.

nem hallottad rosszul lenovok tényleg jók:D egy két hónapon belül én is megválok a 1510-esemtől és lenovo lesz az utód. mostanában már apró pénzért dobálják őket(tudáshoz képest)

(#10910) gefffry


gefffry
tag

Sziasztok!

Pi1556-hoz melyik win7-es chipset driver kell, hogy a venti fordulatszám szabályozás működjön?

A Fujitsu oldalán lévő vistás driverrel nem működik, folyamatosan alacsony fordulaton megy a venti, így 10-15 perc filmnézés után Thermal Shutdown-t csinál, azaz a túlmelegedés elkerülése érdekében kikapcsolja a gépet. :(((

Xp-n, szintén FUJITSU-s driverrel tökéletesen működik a szabályzás, így akár több óra filmnézés, vagy játék is belefér :)

[ Szerkesztve ]

(#10911) cigam válasza gefffry (#10910) üzenetére


cigam
félisten

Hm Ez furi, mert a fujitsu support oldalán csak XP-s drivereket találtam, Vista-hoz valót nem. Amúgy meg _nem_támogatott_rajta _a_W7.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10912) gefffry válasza cigam (#10911) üzenetére


gefffry
tag

Vista kiválasztható, mint nem támogatott op.rendszer.

Mindene működne vistás driverrel, kivéve a venti szabályzást, ezáltal jóformán használhatatlan a W7. :(((

(#10913) cigam válasza gefffry (#10912) üzenetére


cigam
félisten


Hol?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10914) gefffry válasza cigam (#10913) üzenetére


gefffry
tag

Vedd ki a pipát a "Show only supported operating systems" elől, és Voilá!! :) :U

(#10915) Egorov válasza bubi92 (#10909) üzenetére


Egorov
aktív tag

Nem volt még alaplap csere. :) A BIOS-t frissítettem amikor kellett, azóta folyamatosan megy a hűtés :F , valószínű biztonsági okok miatt. Bár akkor a videó kártyára hivatkoztak azt hiszem. Ami baja lett 3 év alatt: A wifi és az egyik USB port tönkrement. Szeretem, úgy látszik jó gépet fogtam ki. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#10916) Fleed


Fleed
aktív tag

Kérdésem elsősorban FSC AMILO sa 3650 tulajokhoz szól. Notebookcheck oldalon olvastam a tesztet erről a gépről, és az volna a kérdésem, hogy a fedlap nyitogatásnál, tényleg szétjön a borítás? Itt egy kép miről is beszélek: [link]

(#10917) cigam válasza gefffry (#10914) üzenetére


cigam
félisten

Jééé... :B
Ennek így mi értelme?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10918) Atos23


Atos23
senior tag

Nekem is SA3650-es kérdésem lenne. Vagy ha nem jó topikba nyitok kérdésemmel, kérlek mutassatok másikat. :)

FU-Si SA3650
Nagyon jó árban van ez a gép, még a két év gar kiterjesztéssel is bajnok az ára, használtan meg főleg. A Boosterben lévő HD3870 ráadásul Notebookchecken 53.-ik helyezett jelen állás szerint. Így az oldalon lévő Benchmark teszt alapján maga mögé utasít olyan kártyákat, mint: HD5165 HD4650 GT330M GT240M 9700M GT, stb, stb.

Viszont úgy látom, hogy el van cseszve az egész a 2.1GHz-es AMD CPU-val, és a DDR2 rendszermemóriával.

Az ilyen készüléket tulajdonlók hogy vélekednek róla? Megbízható? Alkalmas játékra annyira, mint egy mostani 200K körüli noti?

Vagy egy ilyet szeretnék venni 100-120K körül két év garral, vagy egy GT240M / C2D / 4GB DDR3 Acer 5739G-t 170K körül, viszont az fél év garral. Elvileg a GT240 a HD3870 mögött kullog, de az aggodalmam tárgya, hogy talán a Fu-Si CPU-ja és RAM-ja elég elavult a mai gamekhez. :)

:F

:R

(#10919) Valdez válasza Atos23 (#10918) üzenetére


Valdez
őstag

hát a 2.1-es amd és a 2.0-ás intel között túl sok különbség nincs sebességben.

Viszont az inteles gépbe valószínűleg lényegesen erősebb procit is bele lehet tenni, persze ennek előtte utána kell járni.

Az meg hogy ddr2 vagy ddr3, kb semmit se számít.

Valószínűleg az amd-s gépben is ki lehet cserélni a procit erősebbre, csak valszeg nehezebb beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#10920) benzingoz


benzingoz
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy szerintetek ez a gép mennyit ér?:

Fujitsu Siemens Li2727
1,8 Celeron
80 GB Sata HDD
1,5 GB RAM
integrált VGA
akksi kb 2 órát bír
1 éves a gép garancia már nincs rá
Windows 7-tel tökéletesen működik újkora óta
Teljesen korrekt jó külsű állapot.
Az újkori ára 90 eFT volt.

(#10921) Fleed válasza benzingoz (#10920) üzenetére


Fleed
aktív tag

Ennek van külön topikja, ahol elég jól áraz a fórum felügyelő ( vagy hogy is kéne nevezni). [link]

(#10922) zagyla


zagyla
csendes tag

Sziasztok!
van egy pi3560-am! Egy hónapja vettem, ebből 2 hetet már szervízben volt..meghalt a vinyó. Most kaptam vissza, és most sikerült kipróbálni játékkal is. Az a problémám hogy kb 45 perc után már tűz forró a gép alja és magától kikapcsol. Olvastam hogy amilonál ha bekapcsol a venti akkor elég nagy hangja van...én itt ilyet nem hallok. Előfordulhat hogy ez is rossz és a szervízbe nem vették észre vagy ennyit bír vagy valamit be kell állítani?
KÖszi a segítséget előre is!

(#10923) devid01


devid01
csendes tag

Ödv mindnkinek
Olyan problémával, fordulok hozátok, h van egy FujitsuSimens ESPRIMO MOBILE V5515 alaptom, amibe el szált a venti:S
ezért elég szépen füt a laptom, károsodik e a gép a proceszora?
Meg amiért igazán írok az, hogy hol és hogyan tudok ilyet beszerezni, és menyiért?
A gép serial száma: YK9W7716
Válaszokat előre is köszi
devid01
deivd01

deivd01

(#10924) zagyla válasza zagyla (#10922) üzenetére


zagyla
csendes tag

Ehhez a hozzászólásomhoz még annyi:
Ellenőriztem everestel a hőmérsékletet. Most csak a net megy és így a CPU 58 fokos, és mindkét mag szintén ugyanennyi. Játékkal ez felment 90-re is...
Pi 3560-nál bekapcsoláskor elindul a venti?
Kezdek elkeseredni...úgy néz ki rosszabb gépet nem is vehettem volna :DDD persze ez csak személyes vélemény.

(#10925) HZoli87 válasza zagyla (#10924) üzenetére


HZoli87
veterán

Szia!

Azt kell hogy mondjam, kifogtál egy hibás darabot. Nekem lassan 9 hónapja van meg a gép, és nem volt hűtési problémám vele (más egyéb probléma sem adódott, megvagyok vele elégedve), kijátszottam a COD 6-ot és a NFS Shiftet is a gépen, sose lépett ki hőmérsékleti hiba miatt vagy indult újra. Netezés közben a VGA/CPU páros maximum 50 fok, ekkor indul be a ventilátor és hűti vissza (jelenleg 45/47). Bekapcsoláskor felpörög a venti, majd a W7 bootolása során már ki is kapcsol, ha nincs rá szükség. Lehet, hogy érdemes a legújabb Biost (1.08) feltenni, hátha az segít rajta.

[ Szerkesztve ]

(#10926) Valdez válasza zagyla (#10924) üzenetére


Valdez
őstag

Igen, bekapcsoláskor jól halhatóan felpörög a venti. Nálad is?

(#10927) Acse válasza zagyla (#10924) üzenetére


Acse
csendes tag

Nekem egy Amilo pi 2512-esem van, 2 év alatt semmi baja nem volt a szó legszorosabb értelmében, és nem tudom, hogy a többi típusnál ez hogyan működik, de nálam természetesen már bekapcsnál elindul a venti, és a hőmérséklettől függően automatikusan emelkedik, illetve csökken a fordulatszám. Viszont ebben a dög meleg nyári időben nálam is előfordult, hogy túlmelegedés miatt kikapcsolt, mert a szobában 30-35 fok volt, és mivel fekve a combomon volt a noti, a ventilátort tulajdonképpen betömtem, mivel ennél alulról szedi a levegőt, és oldalra nyomja ki. Namármost ahogyan nézegettem, szerintem a pi3560-nál ez ugyanígy működik, csak a másik oldalon. Próbálj meg bőven helyet hagyni a noti alatt, vagy ha nem tetszik add el nekem, úgy is egy amilo pi 3560-ra vadászom ;) Sajnos olyan híreket hallottam, hogy a megújult Fujitsu be fogja szüntetni az olcsóbb kategóriás notebookok árusítását Magyarországon (Amilo sorozatok, Esprimo sorozatok) és csak a drágább Lifebookok maradnak. Úgy néz ki, hogy pi 3560-ast már nem is lehet kapni, mert kb 1 hete egyetlen Magyarországi boltban sem láttam egy darabot sem :O Pont most, amikor lett volna rá pénzem! :W

Még annyit, hogy nem tudom, ki mondta hogy az amilok hangosak, de szerintem túlérzékeny a füle :) Az enyémet esténként amikor itt hagyom tölteni (és nincs meleg) szó szerint párnának használhatnám, mert annyira halk a venti. Minden esetre ha megy a játék, már fel kellene pörögnie a ventinek, és azt már hallanod kéne jó 1 méterről is, szóval ha ez nem így van, szerintem hibás a ventije is.

[ Szerkesztve ]

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#10928) HZoli87 válasza Acse (#10927) üzenetére


HZoli87
veterán

Régi Amilok hangosak is (lehet hogy nem minden modell), 3 évig használtam egy Pa1510-es modellt, szörnyű volt, AMD CPU rendesen fűtött benne. Az új verzióknál már jobban odafigyeltek a hűtésre és ez meg is látszik. Pi3560 nagyon jó hűtéssel rendelkezik és halk is, családban van egy Toshiba A300-as gép (alig több, mint 1 éves), és ennél sokkal jobban zavaró, hogy gyakran váltogatja a ventilátor a fordulatszámát.

(#10929) Acse válasza HZoli87 (#10928) üzenetére


Acse
csendes tag

Hát persze....az enyémben (Pi 2512) intel proci van, és úgy látom mindegyik Pi ben intel van. Az Sa sorozatokba tettek AMD procikat ha jól tudom, de véleményem szerint AMD procis notebookot venni öngyilkosság. Ha nincs rajta megfelelő hűtés, (ami nagy zajt csap) akkor vége van....ropogósra sül, mint pl. apám MSI-je AMD procival, egyszerűen nem tud mit kezdeni vele, mert folyton megfagy a túlmelegedéstől. Asztali gépeknél nem nagy gond az AMD túlmelegedése, egyszerűen csak veszünk rá egy erősebb hűtőt, de notiknál a túl magas hőmérséklet előbb vagy utóbb tönkreteszi az alaplapot, szép lassan megolvasztgatja, és akkor finító...Hallottam olyan pletykákat, hogy az AMD-nél most már ráálltak a hő problémára ami azóta gond az AMD-kkel, mióta léteznek, de nem tudom mikor lesz belőle kézzel fogható dolog....addig is, én tartom az 5 méter távolságot az AMD procival felszerelt notebookoktól ;)

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#10930) Acse


Acse
csendes tag

Egyébként örülök annak, hogy van egy ilyen topic is, és hogy sok pozitívumot is volt szerencsém itt olvasni, ugyanis gyanítom, hogy a Fujitsu pont azért vonja ki tőlünk az olcsóbb kategóriás notikat, mert korábban elterjedt hogy "ami Fujitsu, az csak sz@r lehet", és most amikor kiteljesedni látszik a Fujitsu, (mert úgy hallottam szőröstül bőröstül bekebelezte a Siemenst) kijött az Amilo pi 3560, ami szerintem az ár/teljesítmény/minőség arányával lesöpört mindenkit, egyszerűen seggbe rúgtuk saját magunkat, és a Fujitsu bemutatott Magyarországnak mondván: Ha nem kell, hát nem fogjuk hozni....még egy strigula a "böszmeség listára". :W Nem baj, mostantól a csóróbbak vadászhatnak majd a "nem Magyarországi piacra szánt" egyéb márkák után, amik angol billentyűvel vannak ellátva, és így talán lesz esélyük játszani a tavalyi játékokkal, mert más alternatíva nem lesz...szomorú mindebbe belegondolni, és mindez egy hibás sztereotípia miatt....a legnagyobb poén amikor olyan ember bocskondiázza a Fujikat aki még csak kézbe sem fogott soha egyet sem :) Szerencsére mostanra ez a sztereotípia megdőlni látszik Magyarországon, de sajnos már túl késő...

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#10931) Fleed


Fleed
aktív tag

SA 3650 tulajok nincsenek a fórumon? Melegedés, zaj probléma mekkora ennél a modelnél? Mivel 2009 es model, így nem tudhatjuk mennyire strapabíró egy gépről van szó. :S
A 10916 os hsz-emben is segíthetne egy sa3650 tulaj. :U

(#10932) Valdez válasza Fleed (#10931) üzenetére


Valdez
őstag

Milyen proci van benne? Ha 45nm-es akkor olyan túl nagy gond nem lehet.

(#10933) Acse válasza Fleed (#10931) üzenetére


Acse
csendes tag

Ahogy elnézem, az Sa fedlapja más mint a Pi-ké, elképzelhető, hogy ez típushiba és tényleg minden modellnél így viselkedik, de az is lehet hogy a notebookcheck-esek pont egy gyári hibásat fogtak ki. Sa és Pa modellekben AMD proci szokott lenni, én vigyáznék velük :)

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#10934) Fleed válasza Valdez (#10932) üzenetére


Fleed
aktív tag

65nm es proci van benne. Viszont van a gépen silent mód, amit netezéskor bekapcsolva hűvösen tartja a gépet. Ha játék kell, akkor meg csak melegedjen.

(#10935) Acse


Acse
csendes tag

Ha netán valaki eladná :)

[ Szerkesztve ]

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#10936) Valdez válasza Acse (#10935) üzenetére


Valdez
őstag

Eszem ágában sincs eladni :D Sőt, szüntelenül a bővíthetőségén gondolkodom :)

Szeretnék bele egy t9900-as procit, egy usb3-as expresscardot és valami notebook hűtést :) Csak az a proci az valami kurva drága :(

(#10937) Acse válasza Valdez (#10936) üzenetére


Acse
csendes tag

Ne kínozz :D Amúgy a T9900 jó ötlet, a foglalatba bele megy, csak hát elég drága a kicsike. Egyetlen nagy hibája a pi 3560 asoknak, hogy a 240M-es GForce integrált, tehát a tuning megáll a 8 G RAM-nál, és a T9900-as nál, de még így is erőmű, és a 240M tutira kibír még pár évet. :)

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#10938) Acse


Acse
csendes tag

Megnéztem az intel honlapján, ott 530 USD-ért adják a T9900-ast, ami átszámítva durván 120 ezer Forint :) Érdekes, hogy itt Magyarországon nem nagyon árulja senki, de szerintem jövőre lemegy az ára olyan 80 ezerre, és az már annyira nem drága. 1 havi fizu. :)

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#10939) Valdez válasza Acse (#10938) üzenetére


Valdez
őstag

Rákérdeztem múltkor egy ph-s kereskedőnél aki mobil procikat árul, ő olyan 60 rugóra tippelte be az árát :)

(#10940) Acse válasza Valdez (#10939) üzenetére


Acse
csendes tag

Ha van aki annyiért eladja, akkor szerintem azt érdemes megvenni. 6M Cache, 3.06 GHz, 1066 MHz FSB :) aztán még mehet bele 2 x 4Gb RAM Geil, és kész a felnyitható miniatűr erőmű ;]

Jó lenne szerezni egyet...már 5 napja hirdetem egy csomó helyen, hogy vennék egyet, de sehol semmi...már olyan alternatívára is gondoltam hogy összerakosgatom darabokból, de még bontottat se árul senki. A boltokból is elfogyott, pedig 1 hónapja még volt. :W kikészükök

[ Szerkesztve ]

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#10941) toteme


toteme
csendes tag

Üdv!
Most vettünk szülőmnek egy Fujitsu Esprimo Mobile V6555-öt, és van vele két probléma. Az egyik, hogy a ctrl billentyű lejár, mert az egyik pöcke letört, így nem tud rendesen beakadni, bár ez még orvosolható probléma. A nagyobbik, hogy a 2GB fizikális memóriából csak 1,5-öt lát, ami már inkább indokolttá teszi a gép esetleges visszavitelét.
A kérdés a következő: fakadhat-e a memória probléma szoftveres hibából, avagy biztosan hardware eredetű? Igaz arra most nem emlékszem, hogy a BIOS látta-e a 2 GB-ot, de az XP csak másfelet érzékel, illetve még egy memóriateszt várat magára.
Előre is köszönet a válaszokért!

(#10942) Acse válasza toteme (#10941) üzenetére


Acse
csendes tag

Mindenek előtt érdemes BIOS-ban is megnézni, mert ha ott is 1.5 nek látja akkor vagy a BIOS-sal van baj, vagy egyszerűen csak van benne egy 512-es meg egy 1gigás lapka :) Amúgy a gomb miatt szerintem mindenképpen vigyétek vissza.

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#10943) HZoli87 válasza toteme (#10941) üzenetére


HZoli87
veterán

Véletlenül nincs a gépben egy integrált VGA, ami lecsíp 512 MB-ot a memóriából? Mert akkor a Windows csak 1,5 GB-nak fogja látni az elérhető kapacítást, hiába van a gépben 2 x 1 GB. :N

------

nVIDIA GeForce 8200M G ?

Fujitsu Esprimo Mobile v6555 Data Sheet - PDF

[ Szerkesztve ]

(#10944) HZoli87 válasza HZoli87 (#10943) üzenetére


HZoli87
veterán

Fujitsu Esprimo Mobile v6555 Data Sheet - 4.oldal

[ Szerkesztve ]

(#10945) Valdez válasza Acse (#10940) üzenetére


Valdez
őstag

Milyen az a geil ram? Én cl4-es kingston 2x2-es kitet néztem ki, de az nem menne a pm45-ös chipkészlettel, csak nvidiával. Tehát cl5 lehetne a legkisebb, most cl6 van, tehát aligha érné meg váltani.

(#10946) Acse válasza Valdez (#10945) üzenetére


Acse
csendes tag

A Geil egy márka :) Úgy hallottam jó, megbízható RAM-okat gyártanak, és úgy tudom elsőként ők gyártottak le 4Gb-os RAM-okat notebookok számára. Ha jól tudom, ez egyelőre még egyedülálló a piacon, semmilyen más márkában nem láttam mág 4Gb-os notebookba való RAM-okat. [link]

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#10947) HZoli87 válasza Acse (#10946) üzenetére


HZoli87
veterán

Samsung 4096 MB DDR3 és itt

-----

Amit te linkeltél, az pedig 2 x 2 GB, ne a képet nézzed mert az rossz, ott van a nevében hogy KIT.

Link

[ Szerkesztve ]

(#10948) Acse válasza HZoli87 (#10947) üzenetére


Acse
csendes tag

Igazad van, rosszat linkeltem, viszont ha már a hibáknál járunk a te linkedben szó sincs a Toshibában található RAM márkájáról, az egész oldalon 2 szer szerepel a Samsung szó, oldalt :)

Fujitsu Amilo Pi 3560 Élményindex: 5.4 | 5.4 | 6.6 | 6.6 | 5.9 |

(#10949) HZoli87 válasza Acse (#10948) üzenetére


HZoli87
veterán

Akkor megnézed majd alaposabban a tesztet. ;)

-----

Több tesztet is találtam, ahol 6 GB (1 x 4 + 1 X 2) volt a gépekben, de ott nem találtam se infót, se képet a típusról. DDR3-ból könnyebb 4 GB-os modult találni, a régebbi DDR2-es verziókból meg nagyon keresni kell őket, mert ritkább és kevesebb van. :N

[ Szerkesztve ]

(#10950) Valdez válasza Acse (#10946) üzenetére


Valdez
őstag

Tudom hogy a geil egy márka, arra voltam kiváncsi hogy konkrétan milyen az a ram amiről te beszélsz. Mintahogy én is konkrétumot írtam a kingston kitről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.