Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10851) HZoli87 válasza IronJ (#10850) üzenetére


HZoli87
veterán

Szia!

Hőmérsékletek rendben vannak?

(#10852) IronJ válasza HZoli87 (#10851) üzenetére


IronJ
csendes tag

50 fok körül mozognak a magok és a GPU is

(#10853) HZoli87 válasza IronJ (#10852) üzenetére


HZoli87
veterán

Akkor azok rendben vannak, milyen drivereket használsz a géphez? Fujitsus vagy annál újabbat? (főleg a VGA driverre lennék kíváncsi)

(#10854) IronJ válasza HZoli87 (#10853) üzenetére


IronJ
csendes tag

nemrég szedtem le a fuji honlaptáról a 189est....

(#10855) HZoli87 válasza IronJ (#10854) üzenetére


HZoli87
veterán

Nekem most a 186-os van a gépen, de használtam 1 hétig a 189-es verziót is és nem tapasztaltam semmi hibát, jól működött. Ebből sajna szerviz lesz szerintem. :(

(#10856) rien


rien
senior tag

Üdv!
Amilo A1655G notim tűz forró. A csendes üzemmód kapcsoló ki-bekapcsolásakor ugyan kijelzi, hogy throttling 50% vagy throttling 0% de semmi hangbeli különbség nem párosul hozzá, nagyon csendben van a noti :((( Gondolom behalt a venti.
Mennyibe kerül kb. hozzá egy venti? Esetleg van valakinek eladó?

Szerk: hardverhez nagyon nem értek. Ilyet kellene vennem?

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#10857) rien válasza rien (#10856) üzenetére


rien
senior tag

linkcsere :)

Illetve ami kérdés lenne még, hogy jól gondolom, hogy a venti lesz a beteg vagy más is okozhat ilyet és inkább vigyem el szakihoz mielőtt veszek bele valamit :B ?

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#10858) kutyulí


kutyulí
csendes tag

Sziasztok,tudnátok segíteni használtan mennyit érhet egy fujitsu-simens amilo la1703,80gb hdd,1gb ram,amd sempron 3300 plusszos,dvd író,wifi,karcmentes szép,az aksi kb. egy órás.előre is köszi.

(#10859) Egorov válasza kutyulí (#10858) üzenetére


Egorov
aktív tag

Miért nem keresel rá a hardver aprón? http://hardverapro.hu/aprok/hardver/keres.php?sfor_all=la1703
Itt nézd meg, hogy ki mennyiért adja.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#10860) HZoli87


HZoli87
veterán

NVIDIA GeForce Drivers 257.21 WHQL: Link

-Valaki kipróbálhatná Pi3560-on, hogy működik-e a fényerőállítás. :)

(#10861) PortmanX válasza HZoli87 (#10860) üzenetére


PortmanX
csendes tag

Driver kipróbálva, fényerőállítás sajna nem működik.

(#10862) HZoli87 válasza PortmanX (#10861) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi, elszomorító a helyzet sajnos, de nagyon nem lepődtem meg, már a bétánál sem ment a fényerőállítás. :(

(#10863) gabor088


gabor088
csendes tag

Sziasztok, van egy Amilo L7320GW-m már kb 3-4 éves, és olyan problémám lenne hogy nem akar bekapcsolni, csak villog a bekapcsolás jelző halványan... tud valaki segíteni, vagy tippelni hogy mi lehet a probléma? előre is köszönöm.

(#10864) Zsolt88


Zsolt88
csendes tag

Üdv!
Amilo pa 2548 bekapcsolásakor egy hosszú két rövid sípolás, fekete képernyő, nem jön be semmi. Ez a hiba mit jelent? Annyit találtam róla hogy alaplapi........ valami, akármi.
Gondolom van ennek a hibának normális megnevezése.
Köszi a segítséget.

(#10865) cigam válasza Zsolt88 (#10864) üzenetére


cigam
félisten

Egen: goto service ;]
A _.. VGA hibára utal.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10866) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Sziasztok.
Van egy Fusi amilo-PA1538 szerkezetem,szeretném az oprendszert ujra rakni rajta.(még gyári van rajta)Úgy tudom van rajta valami rejtett particion gyári vista.Valahogy arról ujra lehet varázsolni a rendzsert,vagy ne foglalkozzak vele,format az egész és rakjam fel a saját verziomat?Illetve WIN7-et elbirna e a cucc? :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10867) maxview


maxview
csendes tag

Üdv,

Olyan kérdésem lenne, hogy esetleg valaki nem tudna linkelni PA2548hoz win7 ultimate drivereket? kerestem, de sehol nem találtam :(

előre is köszi :R

www.haxx-esports.hu

(#10868) HZoli87 válasza maxview (#10867) üzenetére


HZoli87
veterán

Szia!

A géped csak a Vistát támogatja, külön 7-es driver nincs hozzá. Abban bízhatsz, hogy ha feltelepíted rá az új operációs rendszert, akkor az felismeri a hardvereket, de ha nem így lenne, akkor még megpróbálhatod a gyári Vistás drivereket feltelepíteni.

(#10869) Joe 89


Joe 89
tag

Megoldottam a Pi3560-as gép legújabb 257.21-es driverénél a fényerőállítási problémát! Egy kis szépséghibája van a dolognak, de amúgy működik rendesen.

GPU-Z kép: [link]

Innen tölthetitek a drivert: http://www.megaupload.com/?d=AG5NMB06

[ Szerkesztve ]

(#10870) HZoli87 válasza Joe 89 (#10869) üzenetére


HZoli87
veterán

És mi lenne az a kis szépséghiba? (DirectCompute hiánya :F )

(#10871) Joe 89


Joe 89
tag

Igen, az.

(#10872) HZoli87 válasza Joe 89 (#10871) üzenetére


HZoli87
veterán

Érdekes, buherálás hatása az lett, hogy lett fényerőállítás, erre meg elment a DirectCompute. :F

(#10873) Joe 89


Joe 89
tag

Kijavítottam a DirectCompute hibát! Most már minden tökéletesen működik!

Bizonyíték: [link]

Amilo Pi3560-hoz a 257.21-es videókártya driver: [link]

(#10874) zagyla


zagyla
csendes tag

Sziasztok!
pár órája vettem egy pi 3560 gépet.
A kijelző fényerejét az fn-f8/f9-el lehet változtatni elméletileg igaz? Mert nekem nem akar működni. A másik a némító billentyű..egy pillanatra megjelenik az ikon, hogy el van némítva de rögtön vissza is vált.
Ez vajon a gép hibája, én csinálok rosszul valamit vagy a win 7 produkálja ezeket?
Köszi előre is a válaszokat
ÜDV
Laci

(#10875) Valdez válasza Joe 89 (#10873) üzenetére


Valdez
őstag

Egyesével ugrik a fényerőállítás vagy kettesével?

(#10876) Joe 89 válasza Valdez (#10875) üzenetére


Joe 89
tag

Szerintem sehogy nem ugrik neki. A fényerő állítási probléma a nem megfelelő videókártya driver miatt van. A Fujitsu oldaláról tölthetsz le másikat, de itt már csak régiek vannak. A legújabb 257.21-es, általam módosított drivert az előző hozzászólásomban linkeltem.

(#10877) Valdez válasza Joe 89 (#10876) üzenetére


Valdez
őstag

Bocsi, de én azt tőled kérdeztem, nem zagylától :D

(#10878) Joe 89 válasza Valdez (#10877) üzenetére


Joe 89
tag

Bocs, nem figyeltem. Na a fényerőállítás most úgy működik, hogy ha a sötét képernyőtől indulunk a világos felé, akkor kétszer normálisan 1-et ugrik, majd 2-t, 1-et, a végén megint 2-t. Mondjuk ez engem nem zavar, mert szinte mindíg minimumon használom.

(#10879) Valdez válasza Joe 89 (#10878) üzenetére


Valdez
őstag

Igen, akkor ugyanúgy működik mint az egyik régebbi moddolt driver (197.15) ami nekem pont nem jó, mert a közepes állítás fekszik nekem (4-es) amit pont átugrik.

(#10880) zagyla válasza Joe 89 (#10876) üzenetére


zagyla
csendes tag

Szia!
Köszönöm a segítséget de a linknél nem tudom letölteni! Ezt írja ki: The file you are trying to access is temporarily unavailable.
Ötlet? :U

(#10881) Chris678 válasza morfondőr (#8825) üzenetére


Chris678
csendes tag

Szia !
RightMark CPU Clock/Power Utility (RMClock) Version 2.35
Nekem ezzel a progival sikerült win7 alatt beállítani a procit, hogy terheléstől függően szabályozza 800 és 1800 Mhz között. Így nem bőg a venti és üresjárásban visszahül a proci.
RMClock

[ Szerkesztve ]

Üdvözletem: Chris, Eger 06 30 425 9428

(#10882) Joe 89 válasza zagyla (#10880) üzenetére


Joe 89
tag

Próbáld meg újra. Nekem is az előbb ezt írta ki, de most már jó volt.

(#10883) Joe 89


Joe 89
tag

Tölthető az nvidia oldaláról a legújabb 258.69-es béta driver Pi3560-hoz. Ezzel már állítható a fényerő! (Ennél is két helyen kettőt ugrik egyszerre.)

(#10884) skippper


skippper
senior tag

Amilo Pi 3560 :

Procit húzni sikerült már valakinek? Vagy esetleg kideríteni, hogy milyen clockgen van benne?

(#10885) Valdez válasza skippper (#10884) üzenetére


Valdez
őstag

Már kérdeztem rá külföldi fórumon, azt mondják h valszeg nem lehet fsb-t állítani mert locked a pll. De ők is csak tippelnek.

[link]

(#10886) Valdez válasza Joe 89 (#10883) üzenetére


Valdez
őstag

:( Akkor várunk tovább...

(#10887) JDMKid


JDMKid
tag

Hali!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy Amilo Pa2548-ban cserélhető a videokártya?
Ma egyszer csak elszállt, a BIOS sípolása alapján a vga kártyával van gáz.
Merre lenne érdemes elkezdeni keresgélni, ha cserélhető?

Köszi!

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#10888) Valdez válasza JDMKid (#10887) üzenetére


Valdez
őstag

próbáld itt:
[link]

(#10889) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Üdv!

Van, egy Fujitsu Siemens Amilo PI2530-as laptopom, de a BIOS-án jelszó van, hogyan tudom én ezt kiiktatni? Az elemet, már kivettem, az akksit is.. de akkor is kéri

Válaszotokat, is előre is köszönöm!

Üdv, Csaba

(#10890) smatte


smatte
tag

Tegnap skype-olás közben volt lehetőségem megfigyelni, hogy miért sötétedik el, majd világosodik ki a kép kb percenként beszélgetés közben. A kamera melletti piros led ilyenkor kékre vált, utána vissza pirosra. Gyakorlatilag a gép vétele óta ezt csinálja, csak most tűnt fel ez a led-es dolog.
Valaki találkozott már hasonló problémával?
Garanciás szervíz lesz a dologból?

[ Szerkesztve ]

(#10891) akyyy


akyyy
senior tag

valaki tudna segíteni? amilo li1818-nál ha bekapcsolom a wifit és netezek, torrent fut, vagy éppen xboxon nézek media centert, előbbutóbb kékhalál jön elő mely a sis163u.sys fájlra hivatkozik. mit csináljak, hogy ez ne jöljön elő?

(#10892) cigam válasza akyyy (#10891) üzenetére


cigam
félisten

Fórumokon is írnak erről, volt aki a routert átkapcsolta g ony módba, és ettől megjavult, eltűntek a BSOD-ok.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10893) akyyy válasza cigam (#10892) üzenetére


akyyy
senior tag

Mi az a g ony mód?

(#10894) cigam válasza akyyy (#10893) üzenetére


cigam
félisten

Wifin kapcsolódsz a netre (ill a router-re) igaz?
Ezeknek a rádiós kapcsolatoknak a "sebességét" jelölik a,b,g,n betükkel (10,54,150/300mbps) A routereden tipsutól függően máshol, de van egy olyan menüpont ahol megadhatod, hogy milyen üzemmódokban működjön.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10895) BanNor


BanNor
csendes tag

Heló!

Teljesen kezdő vagyok a témában, most lesz az első notebookom számításaim szerint, ezért hozzátok fordulok...

A kérdésem egyszerű:

Milyen laptopot ajánlanátok 100-120 ezer környékéig (a méret az majdnem mind1, azért ne mini legyen), akár használtan is, ha a gépet netezésre / böngészésre, zenehallgatásra és egyszerűbb játékokra szeretném leginkább használni?

A lényeg az lenne, hogy azért ne csiga legyen, és ne fagyjon be, ha megnyitok 3 oldalt zenehallgatás közben...

Várom válaszotokat leginkább PRIVÁTBAN, de a fórumra is fölnézegetek majd..

Előre is köszi!

(#10896) Gom


Gom
csendes tag

Hello

Azzal a problémával fordulok hozzátok hogy vettem egy Amilo 1556 gépet minden nagyon jó csak vettem hozzá 2x2gb Kingstone ramot és amikor belerakom akkor nem indul a gép, de ha csak 1x2gb van benne akkor meg tökéletesen megy...
Tudna nekem valaki abban segíteni hogy mi lehet a probélma?

üdv,

Gom

(#10897) HZoli87 válasza Gom (#10896) üzenetére


HZoli87
veterán

Szia!

Mielőtt megvetted volna a memóriát, érdemes lett volna megnézned, hogy milyet és mennyit támogat a géped. (Maximum 2 GB, DDR2, 533 Hz)

Fujitsu Siemens Amilo Pi1556 Data Sheet: PDF

(#10898) Valdez


Valdez
őstag

Naja, esetleg told bele a legújabb biost hátha azzal menne, bár kicsi rá az esély.

(#10899) robag83 válasza moncsicsi88 (#10831) üzenetére


robag83
csendes tag

sajna már lejárt a garim 2 napja, amikor jött a hiba, úgyhogy 24ezerért forrasztottak rajta, majd két hét után megint behalt. ekkor már azt mondták, hogy nem forrasztható, tehát kidobhatom a kukába. van valami ötletetek, hogy mit lehet csinálni vele? egyébként elvileg a vga ment tönkre benne

(#10900) erno50


erno50
csendes tag

LOPOT LAPTOP VAJON ELÉKERÜL? :N :( :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.