Hirdetés
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- MasterDeeJay: Érdekesség: 16GB-os DDR3 sodimm modul asztali gépben
- bambano: Bambanő háza tája
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha különkiadás – Bors
-
LOGOUT
Microsoft Flight Simulator (MSFS vagy FS) és Prepar3D (vagyP3D) összefoglaló:
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gizmo94
veterán
válasz
petrusz82
#5712
üzenetére
Szívesen.
A szépen letette dolgot kétlem, mert arra képtelen, mondjuk úgy,hogy lejött crash nélkül.1, Tőled függ, pénztárcafüggő. Vannak szarvkormányok és profi Joyok, de egy alap elég amin forog a markolat, tehát a ruddert kezeli. Pl Saitek egyszerűbb modelljei vagy Logitech 3DPro
2, Az FSX-be beépített időjárás egy szar, sajnos kiegészítők nélkül ronda is. Szükség van a REX2-re és az Active Sky Evolutionra a normális időjárás szimulációhoz kb.
3, Létezik, de nem publikus a topikban, no warez.
B737 az pont nincs normális FSX alatt használható, alternatívát jelenthet az Ariane ( ami kicsit beteg,de az alapnál jobb, egyébként profi lenne, ha lenne 2D panel és frissíthető az airac, kezdetnek nem javaslom, nagy falat lesz) vagy az ingyenes, de szép és részletes Posky gépek pl. Vasfmc-vel, vagy kezdetnek anélkül.4, A default B737 gépen azt hiszem,hogy nem lehet, bár nem repültem sokat vele. A profibb, fizetős gépeknél természetesen lehet, többféle módon is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Alpenföhn Ben Nevis processzorhűtő
- Eladó konfig! I9-14900K 2TB SSD 32GB DDR5 RTX5070 12GB!
- Szép! Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i7-11850H 32/512 A3000 4GB /1,5 Millió/
- !AKCIÓ! GAMER PC Intel Core i9-10900X/ASUS ROG Strix X299-E Gaming/NVIDIA GeForce RTX 3080/32 GB RAM
- Rockrider Race 940 S
- Magyarország piacvezető szoftver webáruháza
- Új Steelseries Arctis Nova pro vezetékes gamer fejhallgató
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3996
- HP EliteBook 850 G7 (15.6") i5-10310U - Garancia, Akció!
- Dell Latitude 7470 14" QHD IPS touch, i5 6300U, 8GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
B737 az pont nincs normális FSX alatt használható, alternatívát jelenthet az Ariane ( ami kicsit beteg,de az alapnál jobb, egyébként profi lenne, ha lenne 2D panel és frissíthető az airac, kezdetnek nem javaslom, nagy falat lesz) vagy az ingyenes, de szép és részletes Posky gépek pl. Vasfmc-vel, vagy kezdetnek anélkül.
