- sziku69: Szólánc.
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- total90: SSD és HDD árak 2026-ban – most kell vásárolni, vagy várni 2028-ig?
- Depression: Hardver rúzs effektus?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
Aktív témák
-
Bodor
veterán
válasz
Zlin50
#29666
üzenetére
Abban igazad van, hogy az új meghajtókkal kapcsolatban kevés a tapasztalat, de ettől még meg lehet osztani azt a keveset is azokkal, akik a topikhoz fordulnak segítségért, vagy azért mert segítséget várnak ahhoz, hogy milyet is vásároljanak, vagy azért, hogy a már megvásárolt eszközhöz hogyan is állítsák be a bios-t vagy az operációs rendszert.
Na most ezt a segítséget lehet szakmailag, tapasztalatokra alapozva tenni ( erről beszéltünk szerintem), vagy pedig ész nélkül nyomni a marketing szöveget.
Én azt gondolom, hogy ha mindenki csak az olyan kérdésre válaszolna itt, amiben tényleg van gyakorlati tapasztalata, vagy biztosan tudja, akkor nem lenne nagy káosz.
Alapvetően egy fórum nem szabadna, hogy a termékek reklámozásáról ,egyes gyártók favorizálásáról, e-penis lengetésről szóljon, hanem inkább az önzetlen, önkéntes és hozzáértő segítségről, és a tapasztalatok megosztásáról!
Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4401
- Lenovo Yoga 7 2-in-1 OLED Ryzen 7 8840HS 16GB /1 TB SSD/ gari 10 hónap
- LG 65G5 - 65" OLED Tandem - 4K 165Hz & 0.1ms - MLA Plus - 4000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF Z790 i9 14900K 32GB DDR5 1TB SSD RX 9070 XT 16GB ZALMAN Z10 PLUS Seasonic 750W
- Használt Artfone A400 4G Senior mobiltelefon / 12 hó jótállás
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

