Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9551) Eagle16 válasza Integra (#9549) üzenetére


Eagle16
addikt

Na hát ennek se lesz sok köze a DB-hoz. Azért majd belenézek, hátha...

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9552) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Jaaj, kezdek feleszmélni milyen filmeket hagytam ki :U
Kiss Kiss Bang Bang
Matchstick Men (Trükkös fiúk)
Remélem egyik sem oltári rossz :)

mod: Látom felettem szinte mindenki vágja ezeket a Manga filmeket/rajzfilmeket :o
Nem tom miért, de valahogy kimaradt az életemből :U :B

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9553) bagyulajuve válasza BITBOYS (#9552) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én a Trükkös fiúk förmedvényt 10 perc után töröltem, olyan szinten unalmasnak találtam
viszont a Kiss Kiss Bang Bang mindkét verziója jó, érdemes őket megnézni

Resistencia eterna

(#9554) BITBOYS válasza bagyulajuve (#9553) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hmm.. valamiért úgy emlékeztem, hogy jó kis film, biztosan keverem valamivel.
Bár most utánaolvastam és vegyes kritikát kapott. Majd egy vasárnapi filmnek jó lesz :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9555) koxx válasza BITBOYS (#9554) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Trükkös fiúk sztem nem annyira rossz. Egy könnyed vasárnap délutáni mozinak megteszi.

(#9556) Integra válasza brownus (#9550) üzenetére


Integra
titán

nekem alattam van:)
amúgy megnézős!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9557) bagyulajuve válasza Integra (#9549) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Sztem, biztatóbb, mint az eddig látottak, de Shongokuval továbbra se vagyok kibékülve. Viszont Sátán egész jó benne, már ami látszik.

Resistencia eterna

(#9558) Sk8erPeter válasza Wolverine (#9546) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mondjuk gondolom igényektől is függ, mert olvastam, hogy Mo.-on nem aratott olyan sikert a 24 (sajnos), mert összefüggő a történet (nem lehet olyan könnyen bekapcsolódni), meg úgy látszik, a Barátok köztöt értelmesebbnek találják :DDD
Lehet, hogy a vetítés azért is csúszik, mert drága is megvenni, meg szinkront készíttetni, stb... Egyébként sztem nem rossz a magyar szinkron, persze nyilván ha valaki előtte csak feliratosan látta, akkor fura. De számomra feliratosan furcsa nézni. :)
A 2-3 éven belül elég tág periódus, kár, hogy nem lehet konkrétabbat tudni. Írtam a comment.blog.hu-ra, nem tudom, mik az esélyeim, hogy válaszolnak... :)
Egyébként sztem sokaknak csak azért nem jön be a sorozat, mert kevés részt láttak belőle. Vannak persze gyengébb részek (melyik sorozatban nincsenek?), de ettől függetlenül a legtöbb rész kifejezetten izgalmas, és sokszor elég görbe tükröt tart az USA (és más országok) kormánya felé... Nemcsak a látványra megy rá, politikai mondanivalója is van, és a sorozat maga folyamatosan ébren tartja a feszültséget az emberben.

Sk8erPeter

(#9559) Integra válasza bagyulajuve (#9557) üzenetére


Integra
titán

már amit piccoloból látni:)
goku meg valami buzi félemós tini kb...:(
izomkötegek sehol...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9560) kicsitomi88 válasza Sk8erPeter (#9558) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Számomra ez a sorozat a best, az etalon, a sablon, az alfa és omega. Egy lakatlan szigetre is ezt vinném magammal a biblia mellett :D

90 87.5 87.8 87.5

(#9561) Sk8erPeter válasza kicsitomi88 (#9560) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Remélem, nem csak iróniából írtad :D
Amúgy nagyon helyes, hogy értelmes sorozatot nézel :K Szerintem nagyon kiemelkedik a sorozatok közül a maga kategóriájában (is). Le a kalappal a készítők előtt. :R

Sk8erPeter

(#9562) Integra válasza Sk8erPeter (#9561) üzenetére


Integra
titán

jó a 24 nagyon, de amikor már érzi az ember hogy egyes szereplőknek izzadtságszagú a szerepük, pedig nem is kellenének bele...
legjobb példa erre a sipákolo bauer lány.. agyrém

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9563) kicsitomi88 válasza Sk8erPeter (#9561) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Dehogy iróniából, számomra a 24 első évadja minden sorozat közül amit eddig láttam a legjobb.

Osztálytársam ajánlotta pár éve és én vonakodva de elfogadtam a dvd-ket, életem egyik legjobb döntése volt :)

90 87.5 87.8 87.5

(#9564) bagyulajuve válasza Integra (#9559) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem ugyanaz a kettő? :F

Resistencia eterna

(#9565) Sk8erPeter válasza kicsitomi88 (#9563) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Uhh, ez durva, az első évadot nem is láttam... :B Én csak a másodiktól kezdtem bekapcsolódni, asszem gyorsan meg is szerzem az elsőt :DDD

(#9562) Integra: "sipákolo bauer lány" most melyik részre gondolsz? Így hirtelen nem ugrik be... :B
Egyébként melyik sorozatban nem láttál még olyan részeket, amiket legszívesebben kivágtál volna belőlük? Írtam is, hogy vannak gyengébb részek, de ez nem csökkenti a többi rész értékét. :)

Na de jelenjen már meg magyarul is a 6. évad!! :DDD :P

Sk8erPeter

(#9566) kicsitomi88 válasza Sk8erPeter (#9565) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Hát akkor ez jól el van számodra kúródva ha ez elsőt ignoráltad, mivel az a legizgibb, mikor még nem tudod ki az áruló :)

Bauer lány: Kim, Elisha Cuthbert. Kicsit sem idegesítő csaj :D

90 87.5 87.8 87.5

(#9567) Sk8erPeter válasza kicsitomi88 (#9566) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Azt vágom, hogy ki a Bauer-lány, csak azt hittem, Integra arra céloz, hogy Kim valami konkrét részben viselkedik gázul, ezek szerint félreértettem :D
Amúgy tényleg nem a legjobb színész a sorozatban (finoman szólva), de jól néz ki :D
Chloe meg iszonyat, viszont nagyon csípem a búráját, szerintem nagyon jó karakter :DDD

Ja, és megígérem, beszerzem az első évadot, nehogy szégyenben maradjak :B :DDD

Sk8erPeter

(#9568) kicsitomi88 válasza Sk8erPeter (#9567) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Chloet imadom :D Az a tapintatlan kedvessége :)

90 87.5 87.8 87.5

(#9569) bdav


bdav
őstag

Emmerich + alapítvány :( :O

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#9570) kicsitomi88 válasza bdav (#9569) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Nebazz, nekem ami sorozatba a 24 az könyvbe az Alapítvány. Ha elbassza legyilkolom :W

90 87.5 87.8 87.5

(#9571) BITBOYS válasza bdav (#9569) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jujuj, ez sok lesz neki. :( I.e. 10000 után még van bátorsága...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9572) brownus válasza bdav (#9569) üzenetére


brownus
veterán

ajjaj, talán még mindig jobb mint smith és spielberg kettősének újraforgatása, nem mondom ki mit mert nem érdemlik meg.... kurvák...

egy alapítványból nem lehet /egy/ filmet csinálni!!! egy mini series-t igen

(#9573) Integra válasza Sk8erPeter (#9565) üzenetére


Integra
titán

ally mcbeal

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9574) bdav válasza brownus (#9572) üzenetére


bdav
őstag

hát nemtom ennél kevés rosszabb választást tudok elképzelni. alaphangon nincs nagy bajom Emmerichhel (a 10000BC azért télleg fos), lehet tudni hogy mire számítson az ember tőle, de ez nem neki való.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#9575) BITBOYS válasza brownus (#9572) üzenetére


BITBOYS
addikt

Spielberget el tudom képzelni mint az Alapítvány rendezőjét, bár ez bazira összetett talán még neki is.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9576) brownus válasza BITBOYS (#9575) üzenetére


brownus
veterán

jaj nem, spielberget máshogy értettem, egyik kedvencemet akarja megerőszakolni.... a lapátfülűvel :(

nem tudom, kinek adnám a rendezés lehetőségét, fingom sincs. ne is filmesítsék meg, jó az úgy írott formában... talán boyle-nak vagy wimmer-nek, esetleg boll-nak:D

[ Szerkesztve ]

(#9577) BITBOYS válasza brownus (#9576) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mit keresnek ezek együtt? Nem jött be a rendezőbácsinak az új favoritja? :)

Bay? ;] :DDD :Y

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9578) Sk8erPeter válasza Integra (#9573) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

No igen, erre mondják, hogy ízlések és pofonok... :DDD

Sk8erPeter

(#9579) Arnold2 válasza Integra (#9549) üzenetére


Arnold2
őstag

Ezt az oltárian hatalmas kupac sárkányszart. Hogy pofoznám fel a forgató könyv írókat illetve azokat akik megengedték, hogy ebből film legyen.... :(((

Barna: ha jót akarsz magadnak, akkor ne tedd. Illetve ne úgy nézd hogy ez a DB-sorozat megfilmesítése, hanem egy random szar, ami egy animéból lopott.

(#9552) BITBOYS
Matchstick Men (Trükkös fiúk) - Egy hatalma film, csak ajánlani tudom. De kösd be az övet mert nagyon kemény lesz! A Cohan tesók jót alkottak!
Kiss Kiss Bang Bang - Szintén egy jó kis film. Engem egy kicsit emlékeztet egy Guy Ritchie féle rendezésre,de amúgy egész jó.

[ Szerkesztve ]

(#9580) BITBOYS válasza bdav (#9574) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jut eszembe Roland Emmerich júliusban dobja piacra legújabb filmjét: 2012
Meglátjuk mit tudott kihozni egy szokásos katasztrófafilmből. :) Előzetes

Arnold2:
Szia! Köszi az infót, már nézősnek tettem félre őket :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9581) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

BITBOYS, hogy állsz az Inside-al?.. :)

(#9582) BITBOYS válasza Tibiajax (#9581) üzenetére


BITBOYS
addikt

Háhá, Szia Tib!

Érkezés alatt. Dvd/DD hang/magyar felirat. Ha minden jól megy péntek este rettegni fogok ;]

mod: Bár lehet nem akarok majd egyedül rettegni, áthívok valakit estére :Y

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9583) Tibiajax válasza BITBOYS (#9582) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ehehe :) nice
Péntek esténél nincs kiválóbb alkalom a rettegésre, mindig ezt mondom. Freaky friday frightnight :)
Nekem a Cloverfield is azért jött be olyannyira, mert nem mittomén, szombat délelőtt néztem, vasárnap délután, vagy szerda reggel, hanem egy jó kis péntek este 10-kor, hadd szóljon. és ütött is, ahogy kell.
Vessetek meg, h dilis vagyok, de ez akkor is így müködik nálam :)

(#9584) BITBOYS válasza Tibiajax (#9583) üzenetére


BITBOYS
addikt

Péntek este az egyik legtökéletesebb a filmezésre. Kikapcsolod az agyad és végre éjszakába nyúló mozikat is megnézhetsz. Hétköznap szinte csak tévézek, pont arra jó, hogy elaltasson. Hiába vannak nagy címek a gépen, elkezdem nézni és bealszok rajta a fáradtságtól. Ennek nem sok értelme van.

Én nem vetlek meg, egyetértek ;)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9585) Tibiajax válasza BITBOYS (#9584) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R

(#9586) Sk8erPeter válasza Arnold2 (#9579) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Vicces volt a két véleményt egymás után látni:
"Matchstick Men (Trükkös fiúk) - Egy hatalma film, csak ajánlani tudom. De kösd be az övet mert nagyon kemény lesz! A Cohan tesók jót alkottak!"
bagyulajuve : [link]
"én a Trükkös fiúk förmedvényt 10 perc után töröltem, olyan szinten unalmasnak találtam"
:DDD

Most már ezért is érdemes megnézni, hogy vajon kinek van igaza... :D

Amúgy kik azok a Cohan tesók? Én csak Coen tesókról tudok, de nekik mi közük ehhez? :F

Sk8erPeter

(#9587) BITBOYS válasza Sk8erPeter (#9586) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ó, itt már annyi mindenben különböztünk, ez itt csak egy apróság :)
Szokásos közhely: Mindenkinek más az ízlése, és ez így van rendjén :K

Cserébe sok mindenben egyetértünk :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9588) Sk8erPeter válasza BITBOYS (#9587) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mondjuk még mindig kíváncsi lennék, "kik azok a Cohan tesók? Én csak Coen tesókról tudok, de nekik mi közük ehhez?"
:)

Sk8erPeter

(#9589) Arnold2 válasza Sk8erPeter (#9586) üzenetére


Arnold2
őstag

Nna, akkor a tiszta víz a pohárba: a Coen tesókra gondoltam, csak rosszul írtam le.
De valamiért én mostanáig abban a hitben éltem, hogy ők készítették a filmet, ám az imdb-n utána nézve ez egyáltalán nem így van, mert Ridley Scott volt a rendező :B
Nem tudom, honnan jöttek a Coenék, de valamiért nagyon ez maradt meg bennem :B :F .
De egy szó mint száz: a film szerintem nagyon jó. Tény, hogy egy kicsit lassan épül fel, de ez hozzájárul a hatalmas végkifejlethez.

(#9590) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Az Élet Szép

Éreztem, hogy a földbe fog döngölni és úgy is tett. Zseniális, még sokszor meg fogom nézni.

90 87.5 87.8 87.5

(#9591) Sk8erPeter válasza Arnold2 (#9589) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Na azé :D Már azt hittem, csak nálam ír mindenhova az imdb, port.hu, stb. Ridley Scott-ot a rendezőhöz :DDD
Most már kíváncsi lettem én is a filmre.

Sk8erPeter

(#9592) Wolverine válasza Integra (#9562) üzenetére


Wolverine
félisten

Kimba az első 3 évad után csak az 5.-ben szerepelt két részben, egyébként eltűnt a 24-ből :DDD

Sk8erPeter, szinkron van a 24-ekhez - a Cool megcsináltatta az 5. évad végéig biztosan -, az más kérdés, hogy azt is meg kell vennie az m1-nek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9593) Eagle16


Eagle16
addikt

Rémbo fia (2007)

Már írtam róla, csak arra akarom felhívni a figyelmet, hogy ha valaki gondolkozik azon hogy megvegye/letöltse/megnézze-e (most jelent meg szinkronosan, de aki ezt az angol filmet szinkronnal nézi az nagy hibát követ el :) ) az ne habozzon, mert szerintem megéri megnézni, anno én 10/10-et adtam rá.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9594) Sk8erPeter válasza Wolverine (#9592) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

És ki mondta, hogy nincs szinkron hozzá?? :Y
Valamit nagyon félreérthettél, mert én ezt írtam: "Egyébként sztem nem rossz a magyar szinkron, persze nyilván ha valaki előtte csak feliratosan látta, akkor fura. De számomra feliratosan furcsa nézni. :) "
Ebből csak annyi következik, hogy én a szinkronoshoz vagyok hozzászokva... :U
Egyébként miért erőlteted ezt az m1-dolgot? :DDD Engem nem az érdekel, hogy HOL játsszák, hanem hogy MIKOR (szinkronosan).
És még mindig a 6. évadról van szó, aminek a megjelenése kérdéses.
Az 5. évadot már láttam... :) Ja, és a Cool TV-n. ;]

Most azért mondogatod ennyit az m1-et, mert kizártnak tartod, hogy a Cool adná le a 6. évadot? Vagy nem értem...

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#9595) BITBOYS válasza Sk8erPeter (#9588) üzenetére


BITBOYS
addikt

Eleve Ridley Scott-ról jutott eszembe a film, mivel még nem láttam utánanéztem.:)
Nagyon szeretem a munkáját, pontosabban azt amit csinál.
Azért szép listája van: [link] nem sok rendező büszkélkedhet ilyennel. :)

A Hazugságok hálóját pedig várom mint a messiást.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9596) Wolverine válasza Sk8erPeter (#9594) üzenetére


Wolverine
félisten

Lehet, hogy a vetítés azért is csúszik, mert drága is megvenni, meg szinkront készíttetni, stb...

Fogalmam sincs, a Coolnak lesz-e pénze megvenni a 6. évadot, az m1 viszont szinte biztosan leadja, csak az a kérdés, mikor. Először még a 4-5. évadokat kell levetíteniük...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9597) Sk8erPeter válasza Wolverine (#9596) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

És miért olyan nagyon biztos, hogy az m1 levetíti? Netán belső infóid vannak? :)

Sk8erPeter

(#9598) BITBOYS


BITBOYS
addikt


[link]

Arany Málna jelöltek

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9599) Tibiajax válasza BITBOYS (#9598) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Legrosszabb színész: Al Pacino..
ez fura..
Arról a 88 film-ről tényleg nem hallottam túl sok jót, na de ilyet, h pont Őt, egy legrosszabb szinész-díjra?...
Ami viszont teljesen rendben van: Uwe Boll, amint saját magát alakítja a Postalban
:DDD így ez a mondat, felér egy K.O-val

[ Szerkesztve ]

(#9600) BITBOYS válasza Tibiajax (#9599) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezen én is elcsodálkoztam. Nem láttam a filmet, most már azért is megnézem.
Al Pacino-t nem kellett volna baszogatni, nincs bennük semmi tisztelet.

Tovább is van... :D
Legrosszabb színésznő: A Nők (Women) teljes főszereplő gárdája, azaz, Annette Bening, Eva Mendes, Debra Messing, Jada Pinkett-Smith, és Meg Ryan :DDD

Szerencsétlen Uwe Boll....és egy védelmező komment részlete:

'"ettől úgyse fogja rosszul érezni magát." :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.