Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10451) RedWing válasza Sirandrish (#10448) üzenetére


RedWing
aktív tag

Nálam "csak" 1x nézős, de jó kis film! Egy estére jó kikapcsolódás. 7/10

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#10452) Sirandrish válasza RedWing (#10451) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah..akkor már jó..remélem lesz benne valami hátborzongató mert rég láttam olyan filmet amin "féltem"...mondjuk a twister 2-től féltem...rettegtem hogy soha nem lesz vége:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10453) littlelion21 válasza Pompi (#10444) üzenetére


littlelion21
addikt

Remélem TS finomított kicsit a vágási technikáján, nem úgy mint a Man on Fire meg a Domino esetében...

(#10454) Tibiajax válasza Sirandrish (#10452) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A Hard Candy-ben minden lesz, csak borzongatás nem. Nekem kalap kaka volt, bele is tekertem, másoknak bejött. A kiscsaj tehetséges, de maga a film rossz, sztem.
Én a magam részéről, ha valaki igazán megkér, h Tibi, mint régi jó barátnak, ajánlj már nekem olyan igazi jó horrort, valami hátborzongató filmet, akkor még mindig a következőkből áll össze a menüm: Másvilág (The Others), Péntek 13 széria (kiv 1. és 10.), Evil Death 1-2, ja és persze a Begotten is :D

(#10455) Sirandrish válasza Tibiajax (#10454) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ma már elvileg mindenképp megnézzük de azért szerintem belesasolok az általad ajánlott cumokba is:)

Az a baj hogy én sose félek egy Horror-on...maximum megijedek...de megijedtem a Cápa 1-en is mikor a hajobol a hulla uszik elő mivel a hirtelen dolgok meg a hangeffektek miatt ugy jön ki..gondolom ez mindenkivel előfordul...utoljára talán az Ideglelésen féltem..de akkor nem voltam több 14évesnél:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10456) Tibiajax válasza Tibiajax (#10454) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a Begoten csak vicc volt, azt ne nézd meg.
:)

(#10457) Wolverine


Wolverine
félisten

Ma délelőtt 10-kor a Corvinban megnéztem a Watchment; a film jó, a végét kissé átírták (a Black Freighter-szál hiánya miatt), de a kicsengése nem sokat változott. Nekem 8/10-re jó. (igen, a képregény 10/10)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10458) Sirandrish válasza Tibiajax (#10456) üzenetére


Sirandrish
legenda

sejtettem a ":D" smilebol:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10459) Dashes


Dashes
őstag

Wolverine Feature Trailer (Early Look)

(#10460) Tibiajax válasza Wolverine (#10457) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Kár, h nálam az egész Watchmen ugy ahogy van, kiesett annak idején.. Azt se tudom miről szól, ki kicsoda benne.. Innenstől meg nem hiszem, h bármi nagyot nyújtana nálam..:(
Pedig látványilag eléggé ottvan, ez már lejött a trélerekböl.. tényleg sajnálom (magamat)

(#10461) RedWing válasza Tibiajax (#10460) üzenetére


RedWing
aktív tag

Sajnos én is így vagyok ezzel. :B
Azért persze kíváncsi leszek a filmre. Jövő hétre be is ütemezem magamnak.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#10462) Sirandrish válasza RedWing (#10461) üzenetére


Sirandrish
legenda

én perpill azt nemtudom eldönteni hogy a képregényt olvassam előbb vagy a filmet nézzem-e meg..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10463) BITBOYS válasza Tibiajax (#10460) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tibi! Ne izéjjél már:D
Ha ennyire sajnálod magad akkor miért nem nézed meg moziba? Vigyél magaddal valami apró kis kamerát és ha nem túl nagy kérés HD-be rögzítsd.:D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10464) Vertigo18 válasza Dashes (#10459) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért a Kardfogú testalkatával még mindig nem vagyok kibékülve... :(((

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10465) Sirandrish válasza BITBOYS (#10463) üzenetére


Sirandrish
legenda

1080p minimum....azthiszem 2009ben ez már elvárható:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10466) Tibiajax válasza BITBOYS (#10463) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

á, ne is mondd. nyáron nagyon rákattantam már egy kis hd-kamcsira, de az ára végül pont annyit volt, mint amennyibe a nyaralás került, a kettő együtt meg már durva lett volna
de ami késik nem mulik, remélem
felveszem a filmet majd a hd handycammel, csinálok belőle egy jó kis rilizt majd.lol

(#10467) Dashes


Dashes
őstag

Khmmm "Watchmen The Complete Motion Comic 2009 720p BluRay DTS" :U

(#10468) Face8814


Face8814
őstag

Tegnap éjszaka ( 24 órától kezdődően :DDD ) sikerült bepótolnom egy klasszikust.
Equilibrium
Tetszett. Sőt! Nagyon tetszett.
A jelenetek, főleg a harcok nagyon jól voltak kivitelezve. Még a történet is tetszett. Vagyis inkább a mondanivalója volt tanulságos.
Mondjuk kicsit Mátrix utánérzésem volt jó néhány képkocka után, de ettől függetlenül 8/10

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#10469) Wolverine válasza Tibiajax (#10460) üzenetére


Wolverine
félisten

Még mindig elolvashatod; de nem szükséges semmilyen előismeret, ami kell, az elhangzik a filmben/képregényben is, elvégre ez limitált szériás cucc volt anno.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10470) Boxer001 válasza Face8814 (#10468) üzenetére


Boxer001
veterán

Pff, én régebben már láttam, szerintem gyenge, nem tetszett, de gondolom azért, mert maga a stílusa nem jött be.
Ma néztük: Az éjszaka urai c. filmet. Egyszer simán nézhető, nem rossz kikapcsolódás, de semmi extra, így nálam max 6/10
Jah meg tegnap a Pókember 3 is megvolt. :D Kissé bugyuta mese kategória...nézhető azért, nálam 5/10, de végül is hozza, amit várhat egy ilyen filmtől az ember, így lehet kissé szőrösszívű vagyok. :U

[ Szerkesztve ]

(#10471) Arnold2 válasza Boxer001 (#10470) üzenetére


Arnold2
őstag

Pedig a harcjelenetek nagyon pengén meg voltak csinálva, ezt ezért el kellene ismerned :)
A sztori nem volt rossz, de kétség kívül a harcok vitték a filmet. Már alig vártam, hogy megint bunyózzon CB.

Más:

Ma egy barátommal megnéztük itthon a Fekula / Blakula című epikus művet :D A blaxploitation éra egy mintapéldányát tisztelhetjük eme celluloidszemétben. Nagyon vicces volt. Ha szereted a szart, ezt ne hagyd ki!

[ Szerkesztve ]

(#10472) Boxer001 válasza Arnold2 (#10471) üzenetére


Boxer001
veterán

Egye fene nah, nehogy rosszul aludjál. :D
Eszembe jutott a pókemberről, hogy pl nekünk egész jó kis kikapcsolódás volt a Batman - A sötét lovag, meglepődtem, hogy ez már nem igazán gyerekeknek való. :D 7/10, mert annál keményebb volt, mint vártam. :D

(#10473) Sirandrish


Sirandrish
legenda

én egy hete kb a V for vendettat néztem meg és hatalmasat csalódtam..jó értelemben..nem gondoltam hogy ennyire jó lenne...nálam egy 9/10et simán ér..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10474) Wolverine válasza Boxer001 (#10472) üzenetére


Wolverine
félisten

Rengeteg olyan képregény van, ami nem gyerekeknek való :U és a Dark Knight alapjául szolgáló történetek pont ilyenek. (ez igaz pl. a Watchmenre is; pár 10 liter vér elfolyt abban a filmben...)
Vazze, hogy én milyen régen akarok egy Logoutos cikket írni az Arkham Asylumról meg a V For Vendettáról, hogy folytassam a Watchmennel elkezdett képregény-review-kat... :B)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10475) Sirandrish válasza Wolverine (#10474) üzenetére


Sirandrish
legenda

V for Vendettat akarooook...csináljad...és jöhet a PÜ kapásból amint kész..azzal kezd pls :R

amugy ha épp ráérsz én szívesen olvasnék még Isaac Asimov-ról is:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10476) Wolverine válasza Sirandrish (#10475) üzenetére


Wolverine
félisten

Rég olvastam Asimovot és épp nincs kéznél egy könyve sem...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10477) Wolverine


Wolverine
félisten

Na, amit el akartam mondani a Watchmenről, azt leírtam a Logouton; heavy spoilers, be careful.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10478) adalbert1 válasza Wolverine (#10474) üzenetére


adalbert1
veterán

Az Arkham Asylumos cikket szívesen olvasnám...
A V for Vendetta-t meg még nem láttam, igaz már begyűjtés alatt áll a film, ha megtetszik lehet hogy beszerzem a képregényt is.

Megnéztem az About Schmidt-et.
Hát az imdb-s lappal nem igazán értek egyet, számomra ez sokkal inkább dráma mint vígjáték... Persze lehet hogy csak azért mert az As Good As It Gets-ben sokkal több poén van, és az után láttam.
Jack Nicholson itt is felülmúlja önmagát, kb. minél több filmjét látom annál nagyobb tehetségnek tartom (nem is vitás hogy baromi nagy tehetség, viszont minden szerepe csak még inkább megerősít ebben).

(#10479) koxx válasza Tibiajax (#10460) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Kár, h nálam az egész Watchmen ugy ahogy van, kiesett annak idején.. Azt se tudom miről szól, ki kicsoda benne.. Innenstől meg nem hiszem, h bármi nagyot nyújtana nálam."
Nálam is ugyanez a szitu, egészen addig nem is hallottam róla amíg itt a topikban el nem kezdtek írni róla.

(#10480) mark75


mark75
senior tag

Watchmen:5/10.Ezt a filmet másfél órásra kellet volna csinálni.A látvány nem volt rossz.Csalódtam a filmben.

V for Vendetta meg nagyon jó film :K

(Rorschach figura volt a legjobb)

[ Szerkesztve ]

(#10481) Arnold2 válasza koxx (#10479) üzenetére


Arnold2
őstag

S még sokan vagyunk így ebben a topicban, szerintem. :)

(#10472) Boxer001 Uhh, hál Istennek, megnyugodtam. Így már boldogan hajthatom álomra fejem, tudván, hogy meg voltál elégedve az Equilibrium harcjeleneteivel :P :P

(#10482) Tibiajax válasza koxx (#10479) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ettől függetlenül elvileg jövő hét elején megnézzük majd, többedmagammal.. Sztem jó szórakozás lesz, még az is lehet h rajongóvá válok a végére..

(#10483) Sirandrish válasza Wolverine (#10476) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez elég nagy baj mert ő is nagyon jó:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10484) sghc_toma válasza Tibiajax (#10482) üzenetére


sghc_toma
senior tag

hétvégén simán el lehet olvasni az egészet, még nem késő.. :) én jópár éve elolvastam az első pár chapter-t, de az akkori angolommal nem igazán volt élvezhető.. ma álltam neki újra, jövő héten meg jöhet a film...

in asm we trust

(#10485) Integra válasza mark75 (#10480) üzenetére


Integra
titán

most kérdeztem meg a kollégáim akik tegnap megnézték.
3-nak tetszett, a másik 30-nak nem.
nekem tetszeni fog szerintem:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10486) Tibiajax válasza Integra (#10485) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mondjuk azért az erős, 33-ból 30-nak nem tetszett.... :U :)
Mostmár annál jobban vagyok kiváncsi rá

(#10487) Integra válasza Tibiajax (#10486) üzenetére


Integra
titán

nálunk tényleg ez volt, nem vicc. nagyon sokan mentek el megnézni.
mindig van nálunk ilyen céges mozi röfögés (is)
de sokan mondták, hogy nem is ismerték a képregényt, nem is tudták, hogy mire számítsanak etc.. bevallom én se hallottam róla soha eddig:(
bár más képregényeket meg kenek-vágok, a darkos noir hangulat is bejön, úgyhogy akiknek tetszett, ők azt mondták, hogy valszeg nekem is nagyon fog.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10488) Wolverine válasza mark75 (#10480) üzenetére


Wolverine
félisten

Másfél órásra vágva végképp semmi értelme nem lenne. (egyébként ugyanaz a szerző írta, aki a V for Vendettát...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10489) iguana válasza adalbert1 (#10478) üzenetére


iguana
őstag

ha már megnéztead a Schmidtet...

#10305-ben feltett kínzó kérdésemre nem tudod a választ?

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#10490) mark75 válasza Wolverine (#10488) üzenetére


mark75
senior tag

Nem tudom,lehet velem van a baj.De unalmas volt a film.

(#10491) Wolverine válasza mark75 (#10490) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor egyszerűen nem a te stílusod :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10492) Wolverine


Wolverine
félisten

Star Trek

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10493) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nekem tetszett a Watchmen. Igaz, a véres, nyílt töréses részeknél lehunytam pilláimat, mert egyszerűen nem bírom az erőszakot.
A végét elkapkodták. Nem igazán éreztem a dráma súlyát. A világvége hangulatot. De Rorschach történetszála és annak lezárása mégis adott egy kis katarzis érzést.

Ui.: Dr. Manhattan "szerelmi vallomása" volt a legaranyosabb és a legszebb jelenete.

Az eleje pedig, ami összefoglalta a hősök múltját, nagyon pazar!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10494) Wolverine válasza Algieba (#10493) üzenetére


Wolverine
félisten

Mert a Watchmen nem is a katarzisról szól :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10495) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah megnéztem ezt a cukorfalatot....háááát..mindenre...tényleg mindenre számitottam csak erre nem...
szvsz semmi extra nem volt benne..maga a történet elment egynek de amugy semmi kiemelkedő nem volt benne..azt, hogy minek kelett erre 18as karika meg végképp nem értem...nálam 4...maximum 5/10

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10496) Integra válasza Algieba (#10493) üzenetére


Integra
titán

azért valami spoiler szót odafirkanthatnál az ilyennél

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10497) Wolverine válasza Sirandrish (#10495) üzenetére


Wolverine
félisten

A képregény sem fog tetszeni :U (már ha szerinted "a történet elment egynek")

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10498) Sirandrish válasza Wolverine (#10497) üzenetére


Sirandrish
legenda

Cukorfalat...Hard Candy..épp erről beszéltem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10499) Wolverine válasza Sirandrish (#10498) üzenetére


Wolverine
félisten

:B Kicsit le vagyok fáradva.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10500) Sirandrish válasza Wolverine (#10499) üzenetére


Sirandrish
legenda

annyi baj legyen:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.